Vaše erotické povídky

Stovky erotických povídek a příběhů. Erotické povídky zdarma ke shlédnutí. Pouze ty nejlepší porno povídky a sex povídky

Letní exhibice

Kategorie: Gay
12.07.2021
ŠpatnýÚjdeDobrýZajímavýSuper Celkem 12 hlasů

Bylo nádherné letní dopoledne, a proto jsem se rozhodl, že se půjdu opalovat k rybníku. K rybníku jsem šel pěšky, po cestě jsem si sundal boty a šel jsem bosý. Je to opuštěný rybník, nikdo zde nechodí, rád se tam opaluji nahý. Došel jsem na obvyklé místo, svlékl jsem se do plavek, které zakrývají prakticky jen to nejnutnější, jinak jsou na provázek, na bocích se dají provázky jednoduše rozvázat. Lehl jsem si na deku a pozoroval okolí.

Nedaleko od místa, kde jsem ležel, jsem spatřil nějakého muže. Zpočátku jsem mu nevěnoval příliš pozornosti, pak jsem si ale všiml, že mne pozoruje. Rozhodl jsem se, že za ním půjdu a požádám jej o cigaretu. Došel jsem až k němu a on mi cigaretu dal, zapálil jsem si. Zeptal jsem se jej, zda by mu nevadilo, kdybych si cigaretu vykouřil v jeho přítomnosti, viděl jsem, že se na mne stále dívá, z toho jsem usoudil, že se mu asi líbím. Kousek od něj byl hladký balvan, na něj jsem si sedl, přitom jsem jakoby náhodou zavadil o provázek na plavkách a ty ze mne spadly a já byl zcela nahý. Čekal jsem, co udělá, ale nedělal nic, líbilo se mu to. Můj úd se okamžitě postavil a ztvrdnul, žalud se zcela obnažil, byl jsem vzrušený. Rukama jsem objal kámen a zlehka přitlačil žalud, kámen byl hladký a příjemně teplý, což mě ještě více povzbudilo. Začal jsem vykonávat pohyby jako při souloži, přitom se žalud nádherně třel o kámen, pohyboval jsem se pomalu, dráha údu po kameni byla dlouhá. Chvílemi jsem přestával, abych tak docílil co největšího vzrušení. Asi po 15 minutách jsem to již nevydržel, pohyby žaludu byly stále kratší a údernější, cítil jsem, že za chvíli budu stříkat. Udělal jsem ještě několik slastných pohybů a již mé semeno vystříklo na kámen, nádherně jsem se udělal.
Po tomto výkonu pán přišel ke mně a říkal mi, že to, co jsem před ním dělal, ještě nezažil, ale bylo to nádherné a požádal mne, zda bych nechtěl pokračovat u něj doma, bydlí nedaleko. Souhlasil jsem, oblékl jsem se a odešel jsem s ním, nedaleko od rybníka byla jeho chata. Hned po příchodu k chatě jsem se svlékl do plavek a ptal jsem se jej, co mám dělat.

Zavedl mě do dřevěné kůlny, která byla u chaty, uprostřed kůlny stál dřevěný sloup a vedle něj jízdní kolo. Ukázal mi na kolo, pochopil jsem, že si mám stoupnout bosýma nohama na šlapky, ty byly tvořeny železnými hroty. Stoupnul jsem si tedy na ně, hroty se mi zaryly do chodidel, ne však mnoho, cítil jsem mírnou bolest, zároveň však i vzrušení, protože můj úd opět začal tvrdnout a chtěl z plavek ven. Pán mi svázal ruce, které jsem musel zvednout a on mi je přivázal ke trámu, již v této fázi jsem chtěl onanovat, ale bylo mi to znemožněno právě tím, že jsem nemohl použít ruce.

Zálibně si mě prohlížel, pak mi rozvázal provázky na plavkách, úd se mi vymrštil a trčel přede mnou, krví naběhlý žalud s dráždivou uzdičkou vybízel k laskání. Ještě více jsem přitlačil bosé nohy na šlapky, byl jsem vzrušený a očekával jsem, co bude dále. Najednou z údu začala vytékat tekutina, která zvlhčila žalud a pomalu tekla dolů po uzdičce, toho pán využil a začal mi prstem projíždět po uzdičce nahoru a dolů, velmi pomalu a důkladně, moje vzrušení bylo nebývalé, chtěl jsem stříkat, ale nebylo mi to umožněno, ač jsem pána prosil, aby svoji práci dokončil. V tuto chvíli jsem byl odhodlán k čemukoli, klidně bych svůj žalud třel o cokoli s jediným cílem: krásně se vystříkat.

Pán viděl, že jsem maximálně vzrušený, proto mi rozvázal ruce a dovolil mi, abych z kola slezl. Ihned po došlápnutí na zem jsem to bolestí nevydržel, spadl jsem před pánem na zem a ihned jsem začal divoce třít žalud o hlínu, vůbec mi to nevadilo, nevnímal jsem okolí, jen jsem divoce šukal, abych co nejdříve dosáhl maximálního orgasmu. To se také za chvíli stalo a já jsem vystříkl na podlahu. Celým mým tělem procházela neobyčejná slast, něco podobného jsem již dlouho nezažil, pánovi se to také velmi líbilo, říkal, že je to úplně něco jiného než video, vidět krásné tělo svíjet se na zemi v rozkoši je nádherný a vzrušující zážitek.

Po tomto nádherném a vzrušujícím šukání jsem chvíli ležel na zemi, odpočíval jsem, úd se mi samozřejmě zmenšil, ale i když je menší, je pohled na něj vzrušující, protože mám obřízku a žalud je tak obnažen. Po krátkém odpočinku jsem se zvedl ze země a zeptal jsem se pána, co mám ještě udělat, ten den jsem byl dost nadržený a ačkoli jsem již dvakrát vystříkal, měl jsem stále chuť. To druhé šukání na zemi bylo dost náročné, proto jsem pánovi říkal, že bych při dalším šukání potřeboval něco méně náročného, přesto ale vzrušujícího. Povídal, že nedávno si zakoupil vibrátor na penis a potřeboval by ho vyzkoušet. S tím jsem souhlasil, protože jsem to již několikrát s vibrátorem dělal a je to úžasné.
Zavedl mne opět ke kůlu, kolo dal stranou, svázal mi nohy a ruce provazem, ruce jsem musel opět zvednout, stál jsem jen na špičkách, úd nebyl ještě vzrušený. Pán mi zlehka namazal žalud lubrikačním gelem a nasadil mi těsně pod žalud vibrátor. Pak jej zapnul na malé otáčky, cítil jsem, jak se úd pomalu staví, postupně otáčky zvyšoval, čímž brzo dosáhl toho, že úd byl opět krásně tvrdý a připravený na další sexuální hrátky. Vibrátor jemně vibroval, zejména na uzdičce, celým tělem mi procházela slast, která se neustále zvětšovala. Maximálně jsem se našponoval, přitlačil zadeček ke kůlu a snažil jsem se , aby úd co nejvíce trčel , tím jsem docílil neobvyklého vzrušení, úd sebou začal škubat, cítil jsem, jak semeno velice pomalu putuje ztvrdlým údem až nakonec, nikoli však najednou, ale v jakýchsi vlnách, nejdříve to začínalo u kořene údu, pak to postupovalo dopředu, chvílemi se to vracelo zpět, vlny se postupně zkracovaly, jak jsem dospíval k vyvrcholení. Pán zvyšoval otáčky, až dosáhly maxima, již jsem to nemohl vydržet a začal jsem vykonávat údem pohyby jako při souloži, chtěl jsem tak docílit co největší slasti a hlavně jsem potřeboval stříkat. Přestal jsem se ovládat a slastí jsem začal vzdychat, můj dech byl přerývaný, ke konci jsem již tak sténal, že mě muselo být slyšet i mimo kůlnu. Poslední vlna dospěla ke svému konci a moje semeno velikou silou vystříklo ze žaludu, takový výstřik jsem ještě nezažil, ještě párkrát jsem pohnul svým údem tam a zpět, pán mě odvázal a já jsem zcela vyčerpán spadl na zem.
Oba dva jsme byli spokojeni, pán mi nabídl, zda bych nepřišel k němu přímo do kanceláře, slíbil jsem mu to.

Asi za týden mne napadlo, že bych se mohl u pána zastavit v jeho kanceláři, přišel jsem tedy k němu, na sobě jsem měl jen takové krátké rifle, tričko. Uvítal mě, zamknul dveře, aby nás nikdo náhodou nepřekvapil. Povídal, že má asi půl hodiny čas, jestli mi to bude stačit, odpověděl jsem, že na jeden výstřik to stačí. Ihned jsem se svlékl do naha, nasadil jsem si na kořen údu škrtící kroužek, úd se jako obvykle postavil. Pokynul mi, abych se začal předvádět na koberci, nalehl jsem tedy na koberec a začal jsem slastně projíždět žaludem po dráždivých chloupkách na koberci, bylo to velmi příjemné, chloupky nádherně dráždily žalud. Několikrát jsem se otočil, abych pánovi poskytl pohled na tvrdý úd, pak jsem ale tvrdě přirazil a začal vykonávat slastné a dráždivé pohyby.

Po chvíli jsem přestal, zvedl jsem se ze země a sedl jsem si na pohovku, pak jsem si lehl na bok tak, aby pán mohl sledovat můj úd a žalud při pilné práci. Začal jsem tedy šoustat na pohovce, zpočátku pomalu a dráždivě, svíjel jsem se rozkoší. Pak jsem přidal, žalud se zběsile třel, až jsem dospěl k vyvrcholení a semeno vystříklo na pohovku.
Po výkonu jsem se oblékl a spokojen odešel.

ŠpatnýÚjdeDobrýZajímavýSuper Celkem 12 hlasů

Komentáře* Takto označené položky jsou povinné

TOPlist