Vaše erotické povídky

Stovky erotických povídek a příběhů. Erotické povídky zdarma ke shlédnutí. Pouze ty nejlepší porno povídky a sex povídky

Párty u kámošky

Kategorie: Orál, Šukačky, Teen
21.09.2021
ŠpatnýÚjdeDobrýZajímavýSuper Celkem 20 hlasů

Minulé léto jsem jela do Prahy, moje kamarádka tam měla oslavit své patnáctiny.
Bylo tam spoustu jídla, vším jsem se tam cpala, ládovala jsem to do sebe a pak tam přišel nádhernej kluk, nejspíš mu stál, aspoň z jeho džín jsem to mohla vyčíst. Pod stolem jsem si jemně masírovala kundičku a nadrženě na něj čuměla. Pak si toho všiml a tak jsem okamžitě odvrátila pohled.

Ale šel ke mě, pošeptal mi do ucha: ,,V 10 dojdi do Sářinýho pokoje.“. Byla jsem natěšená a masírovala jsem svou kundu tak dlouho, dokud jsem nezačala slastně vzdychat. Všichni se na mě otočili a já dělala, že jím.

V 10 jsem přišla do toho pokoje Sáry, nikdo nikde. Čekala jsem tam a nakonec dovnitř vtrhl ten dokonalej kluk!
Nevěděla jsem vůbec, co říkat ale byla jsme tak nadržená! Hodila jsem ho na postel a sundala mu tričko, následovaly džíny a nakonec slipy, jeho stojící pták byl vážně velkej. Začala jsem mu pomalinku olizovat žalud, vzdychal a tahal mě za vlasy. Nakonec jsem si ho strčila celýho do huby a rychle si ho přirážela k hrdlu. Chtěl se vystříkat, tak jsem ho rychle vyndala z pusy a honila mu ho rukama. Vystříkal se a mohly jsme pokračovat.
Olízla jsem mu krk a on mi stáhl tričko s podprsenkou: ,,Máš dobrý kozy!“ vykřikl a začal mi je něžně sát. V tom do pokoje vlítla Sára, udiveně se na nás koukala ale my jsme si jí nevšímali, pokračovali jsme v naší nedokončené práci. Sára se svlíkla a mířila k nám, odlepila toho úžasnýho kluka ode mě a začala mu ho honit. Vztekem jsem Sáru shodila z postele a zuřivě zmáčkla tomu klukovi čuráka. Slastí zakřičel a vrazil ho do mě. Ze zadu do mě rychle přirážel a pak pode mě vlezla Sára, dal čuráka do ní a dělal to co nejpomaleji, Sára vzlykala a strkala si čuráka do nejhlouběji mohla, začala mu lízat žalud a olizovat koule. Přimáčkla jsem mu svý kozy k obličeji a on mi je sál, mačkal a hrál si s nimi.
Prstila jsem Sáře a ta mi následovně lízala kundu, sahala do ní a hrála si s mým poštěváčkem, protože do mě ten kluk, David se jmenoval, strkal čuráka čím dál rychleji, vzdychala jsem tak nahlas, div to nešlo slyšet na míle daleko. Proudy mé šťávy z kundy se řinuly ostošest, byly to přímo vodopády vzrušení. Nakonec mě a Sáru David postříkal a ještě nám je olízal a vyprstil. Všichni jsme byli hotový a tak David odešel.
NEZAPOMENU NA TO!

Komentáře* Takto označené položky jsou povinné

TOPlist