Vaše erotické povídky

Stovky erotických povídek a příběhů. Erotické povídky zdarma ke shlédnutí. Pouze ty nejlepší porno povídky a sex povídky

Snový milenec

Kategorie: Pohádky
15.09.2021
ŠpatnýÚjdeDobrýZajímavýSuper Celkem 7 hlasů

Jmenuji se Adriana. Je mi 24 let a živím se malováním portrétů na zakázku. Nevydělám sice moc, ale uživím se. Malování je mojí velkou vášní. Kamarádi tvrdí, že mojí jedinou. Svým způsobem mají pravdu. Dosud jsem nenašla nikoho, kdo by mě zaujal natolik, abych ho vzala na vědomí jinak než jako kamaráda nebo jako případný model pro můj další obraz.

Ale jako každý i já mám svá malá tajemství. Jsou to mé sny. Každou noc uléhám do postele s vlhkým klínem, neboť se už neskonale těším na svého snového milence. Každou noc jakmile se mi zavřou víčka, ke mně přichází můj milý v podobě velmi erotického živého snu.

Přijde k mé posteli. Vzbudí mne dlouhým sladkým polibkem, jeho ruce hladí moje vlasy, hrají si s mými ušními lalůčky, laskají moji tvář. Jeho ústa putují po mém obličeji. Líbají mne na víčka, jeho jazyk objíždí moje rty, dráždivě vniká do mých úst, napodobuje ten prastarý milostný tanec, občas se zdrží a pohladí moje zoubky nebo se dotkne mého jazyka. Chvěji se po celém těle a on mě tiší svým laskáním a chraplavým šepotem, kterým mi popisuje, co se mnou udělá. Detailně rozebírá, jak ze mne pomaloučku stáhne moji saténovou košilku, tak aby jemně sjela po mém těle, dotkla se mých vzrušených bradavek, a odhodí ji někam do kouta. Potom jeho rty a jazyk okusí každičký kousíček mého vzrušením napjatého těla, obkrouží mé bradavky, na kterých se zastaví, aby je mohl vzít do úst a ochutnat jejich sladkost, saje je, kouše a dráždí, až jsou větší a tvrdší než kdykoliv předtím. Potom je opouští a pokračuje v cestě. Jeho jazyk líže moji potem lesknoucí se pokožku, nezapomene ani na můj pupík.
Když se ho nabaží pokračuje k mé vyholené pičce, na které mám jen jeden uzoučký proužek tmavých chloupků. Jeho slastný povzdech, když ucítí moji vůni, mne nenechává klidnou. Moje tělo je napnuté a dychtivě čeká na uvolnění. On ale dělá, že to nevnímá a pokračuje v milostném tanci dál. Zrychleně dýchá na moji kočičku a pozorně si ji prohlíží. Už jsem z toho čekání na jeho jazyk na pokraji orgasmu, když tu najednou ucítím jeho sametový jazyk a horká ústa na své mušličce. V tu samou chvíli vybuchnu v jeden velký mocný orgasmus.
Moje tělo se chvěje v křeči a potom vyčerpaně klesá na postel pokrytou hedvábným povlečením. Nevnímám nic jiného než horko zaplavující mé tělo a jeho rty na mých okvětních plátcích, které jemně odděluje od sebe a s požitkářským povzdechem poprvé za tuto noc ochutnává můj nektar. Lačně ho pije a přitom jeho ruce dráždí vchod do mé svatině. Jeho prsty pomaličku vnikají do mé mokré kundičky, ale najednou se zastavují, je ve mně pouze prvními články prstů a zdá se, že nemá v úmyslu pokračovat. Nelíbí se mi to. Jsem celá nedočkavá, až je do mne strčí a on …
Bouřím se. Chci se nabodnout alespoň na jeho prsty, když zatím nemám k dispozici jeho mohutný klacek, ale on mi uniká a chraplavě se směje mé touze. Není to však smích, který má ponížit. Je to prostě smích radosti a potěšení nad mou nepřehlédnutelnou touhou. Jeho prsty ale ani nyní nepokračují v průniku do mého těla. K mé neskonalé radosti už nejsou pasivní.
Jeho prsty se daly do pomalého dráždivého tance. Třou se o mou branku rozkoše, laskají stěny mé lasturky a hrají si s mými závojíčky. Jsem v extázi. Nevnímá nic než jeho kouzelné ruce, když tu najednou cítím jeho ústa na svém hrášku. Jemně po něm krouží svým sametovým jazykem a já prožívám už druhý dnešní orgasmus. Je ještě větší než ten předchozí. Moje tělo se křečovitě svíjí na povlečení a já hlasitě vykřikuji svoji rozkoš do nočního ticha. Moje kundička se prudce stahuje okolo jeho prstů, drtí je a zalévá mým sladkým nektarem. Skoro v mdlobách klesám v poslední křeči vyvrcholení na postel a zamželým zrakem sleduji, jak se slastným výrazem si můj milenec olizuje moje šťávy z prstů, prst po prstu. Tento pohled mě silně vzrušuje a on to moc dobře ví. Dokonce mi se smyslným výrazem na tváři dává ochutnat jeden svůj prst. Já ho dychtivě vsávám do úst a cumlám ho jako lízátko, válím ho na jazyku, laskám ho, sem tam ho jemně hryznu. Moje chuť se mi rozplývá na jazyku a já sténám touhou. Jeho prst v mých ústech právě napodobuje, to co bych chtěla dělat s jeho klackem. Slyším jeho vzrušené steny, které jen přidávají na síle mé agónii. Chvěji se touhou a němě ho žádám, aby ukončil toto utrpení. Jeho tělo je už také pokryté silnou vrstvou potu a třese se potlačovanou touhou. Konečně se dočkávám. Jeho klacek se mi otírá o mou kundičku.
Zatraceně! Zas mě jen dráždí. Strčil mi tam jen prsty! Já chci ale v sobě cítit jeho mohutný pyj!!! Přestávám však být naštvaná v tom okamžiku, kdy do mne konečně proniknou jeho prsty. Vnikají hluboko do mě a roztahují mne, napínají a nesnesitelně dráždí. Cítím jak se do mne snaží dostat i palec. Bože ať se mu to povede. Chci v sobě mít celou jeho ruku. Chci být ošoustána jeho mocnou pěstí. Chci cítit jak do mne naráží. Chci ho mít až na dně své kundičky. Chci aby do mne vnikl a pak roztáhl prsty a dráždil mě celou rukou ponořenou ve mně. ANO KONEČNĚ SE MU TO PODAŘILO!!! Přiráží do mě a šoustá mě, přesně tak jak jsem si to přála. Svírám jeho pěst poševními svaly a nechci ji už nikdy pustit. Moje kundička teče tak jako nikdy dřív před tím. Moje šťávy stříkají všude kolem a on se dychtivě naklání k mé pičce a lačně polyká ambrózii mého těla. Přitom ale nepřestává šoustat mou kundu pěstí a já prožívám jeden orgasmus za druhým. Jsem vyčerpaná, ale přesto nejsem uspokojená. Zoufám si touhou. Chci konečně jeho klacek. Kdy už to pochopí???
Toužebně se na něj dívám, hladově hltám pohledem jeho chloubu, můj jazyk mi samovolně vyjíždí z úst a vydává se na pomalou pouť po mých rtech. Jeho spalující pohled mne nenechává na pochybách. Touží po mne stejně silně jako já po něm. Nedávám mu už žádnou šanci k dráždění mého těla. Teď bude trpět on. Alespoň malou chviličku. Důkladně si na něm smlsnu až se upokojí naše největší touha.
Pomalu rozevírám svá sametová stehna, tak aby měl dobrý výhled do mé jeskyňky. moje ruce doteď zaťaté do matrace postele, hladí moje tělo. Putují od mého krku, přes prsa, břicho až k mé mušličce. Na chvíli se zastavují na proužku chloupků a hrají si s ním. Ale ne dlouho. Konečně se dostávám k cíli. Jedna moje ruka sjela na poštěváček a začala ho smyslně dráždit. Druhá ruka pokračuje k mojí lasturce a vniká do ní, prstík po prstíku. Mám v sobě celou svou ručku a šoustám se sama. On se na mne dívá zmlženým pohledem, rty pootevřené; tlukot jeho srdce slyším zřetelně až k sobě a jeho hlasité sténání a vzdychání přidává na mé slasti. tichým přerývavým šepotem mu popisuji co právě cítím a co bych chtěla. Jeho svaly jsou napnuté k prasknutí. Jeho úd silně tepe a jeho koule…
Už se neovládá. Když mu popisuji, že už za momentík budu, vrhá se ne mne. Skoro až surově mne popadá do náručí, válí se se mnou po posteli, šeptá mi horoucí vyznání své lásky a své vášně ke mne. Jeho ruce po mně dychtivě přejíždějí a jeho pyj cítí, jak mi tlačí na bříško.
Najednou, ani nevím jak, ležím na zádech, ruce mi tiskne nad hlavou jedna jeho silná paže a druhá hladí má prsa. Jeho klacek do mne vniká jedním mohutným přírazem a špendlí mne k posteli. Nemůžu se ani hnout. S rozkoší vnímám jeho prudké nárazy a hekám slastí. Moje kundička hoří, ale já to nevnímám. Snažím se k němu dostat co nejblíže. Tisknu ho k sobě a poševními svaly drtím jeho kůl, který do mne stále mocně vráží. Mám za sebou již několik dalších orgasmů a další už jsou na řadě. Cítím jak mne obrací, hlavou ležím na svých pažích a vystrkuji na něj svůj zadeček. Rukama mne podpírá, abych se nezhroutila na postel a vjíždí do mé kundičky ze zadu. Hned na poprvé ho vráží až po kořen do mne. Cítím ho až na svém dně. Celá postel skřípá a třese se pod našimi náruživými pohyby. Najednou cítím tlak na svém zadečku. Jeho klacek pokrytý mým sekretem se snaží o průnik mým svěračem. Očekáváním se celá chvěji. Prvně jde na mne jemně, ale po chvíli už do mne vniká jedním rychlím pohybem a já vykřikuji nejen slastí, ale částečně i bolestí. Slast však překonává bolest a já prožívám další a další vrchol. Můj milenec je jako stroj. Vniká do mne, vráží do mne svůj kůl a ničí oba dva mé otvory. Jsem zemdlelá rozkoší, ale nechci aby přestal. A on nepřestává. Milujeme se a šoustáme celou noc až do rána bez jediné přestávky. Jeho semeno zaplavuje každičký otvor mého těla. Já ho lačně přijímám a s chutí polykám. Naše šťávy jsou i po celé posteli a i jejím okolí. Škoda, že už bude ráno. Můj drahý mne zase opustí a setkáme se až večer. Už aby byl. Nemůžu se dočkat…

ŠpatnýÚjdeDobrýZajímavýSuper Celkem 7 hlasů

Komentáře* Takto označené položky jsou povinné

TOPlist