Vaše erotické povídky

Stovky erotických povídek a příběhů. Erotické povídky zdarma ke shlédnutí. Pouze ty nejlepší porno povídky a sex povídky

Beryho kouzlo

Kategorie: Znásilnění
30.05.2021
ŠpatnýÚjdeDobrýZajímavýSuper Celkem 16 hlasů

Jmenuju se Anna. Ačkoli je mi 27 let, stále ještě nevypadám jako žena – spíš jako děvčátko, v hospodě mi nenalejou bez občanky a spíš než starší chlapi to na mě zkoušejí gymnazisti. Jsem blondýnka, drobná, něco málo přes 160 cm, nevážím ani 45 kilo.. s velkýma očima a kulatým obličejíkem bych budila dokonalý dojem dítěte, nicméně kazí ho poměrně velká prsa.

Asi právě kvůli svému zevnějšku jsem častou obětí nejrůžnějších úchylů, asi čtyřikrát jsem jen tak tak unikla znásilnění a vystrčený péro exhibicionisty jsem viděla tolikrát, že to už nespočítám. Vždycky jsem si uvědomovala, že tyhle existence něčím vábím a byla jsem si vědoma toho, že existuje velká pravděpodobnost, že mě skutečně jednou někdo znásilní.

Mnohokrát jsem si to i představovala a ta představa byla pro mě dokonce vzrušující. Představa a skutečnost se ale velice liší a já už podle toho vzorku úchylů, co jsem za život potkala, věděla moc dobře, že většina z nich jsou nechutní stačí dědci, smradlaví a odporní a že by to s nimi o vzrušení rozhodně být nemohlo.

Na znásilnění nakonec opravdu došlo, začátkem letošního roku. Byla jsem na chalupě u známého mojí kamarádky, slavil narozeniny, bylo tam asi 40 lidí, s dvaceti z nich jsem se znala. Akce byla povedená, všichni se dobře bavili, já jsem ale nemohla moc pít, ten večer jsem neměla slinu, jak se říká. Bylo kolem třetí ráno, někteří odpadli a ti, co se ještě drželi na nohou, byli už řádně našrot. Já a moje kamarádka, se kterou jsem na chalupu přijela, jsme se sem tam políbily, pohladily… bylo vidět, že přítomný už značně rozjetý chlapy to více než bavilo.. s přibývající opilostí ale v jejich pohledech už nebyl jenom ten ohníček vzrušení, ale probleskovala tam hmatatelná sexuální agrese. říkala jsem si, že nejlépe bude jít spát. Když jsem se zvedala k odchodu, přitočil se ke mně kamarád Bery, kterého znám už několik let, chodili jsme spolu na gympl, chvilku sdíleli i společnej byt. Známej kanec – u nás ve městě měl skoro každou, na mě ale nikdy nic nezkoušel. Ani by neuspěl, nejsem na tmavovlasý chlapy, nebavěj mě fousy a ten chlupatej pupek, co mu v posledních letech narostl, už vůbec ne.
A Bery na mě cenil zuby, pomrkával a snažil se zavést nevázanou konverzaci na téma mojí sexuální orientace. Jak byl opilý, tak hrozně hulákal, chechtal se a klátil, nicméně byl vtipnej, tak jsem se s ním zasekla. Seděli jsme a smáli se a on že pročpak nepiju, tak jsem mu osvětlila, že dneska se mi moc nechce a taky že tuzemák nemám moc ráda.. nic jinýho už v celym baráku k pití nebylo. Bery povídá, že má v autě portský, že pro něj zaběhne.. já se mu nabídla, že skočim s ním a aspoň si dám cigáro. Bože, znala jsem ho tolik let.. nikdy jsem v jeho chování nepostřehla ani náznak toho, že by mě chtěl.. vždycky jsem se s ním cítila v bezpečí, byl to takovej můj obří medvídek.. Bez bázně jsem s ním vykročila do tmy, šli jsme k jeho autu dlouho, přijel mezi posledními a parkoval až skoro poslední v řadě. Otevřel nákladový prostor svojí dodávky a začal v ní štrachat.. rozsvítil baterku a nadával. Že se mu to zaseklo pod sedadlem a má na to moc velkou ruku. Že abych pro to zkusila šáhnout. Tak jsem se nasoukala do dodávky, ještě mě pošťuchoval, když se se mnou míjel jak se soukal ven. začala jsem jednou rukou šmátrat po podlaze, druhou si svítila baterkou, ale žádnou flašku ne a ne najít.. hulákala jsem na Beryho že to nemůžu nahmatat, že tam asi nic nemá.. vtom se zabouchly dveře a Bery, kerý byl v dodávce za mnou, povídá ale to víš že tu něco mám a nahmátnout to půjde celkem snadno. Otočila jsem se a světlo baterky dopadlo na obrovskej ocas, kterej mu trčel z rozepnutých kalhot. Byla jsem trochu vyvedená z míry, ale namířila jsem mu baterkou do obličeje, zasmála jsem se a řekla, že to si teda bude muset nahmátnout sám a že jdu zpátky do chalupy. Zasmál se taky, ale nepříliš srdečně, znělo to spíš zlověstně a povídá „to si opravdu nemyslim“. Pořád jsem to považovala za vtip.. začala jsem mu říkat, že opravdu nemám zájem, ale to už na mě klečel, baterku mi vyrval z ruky a začal mě svlékat. Došlo mi, že mi to prostě chce udělat bez ohledu na to co si o tom myslim, tak jsem se začala bránit. Teda spíš pokoušela, vážil nejmíň sto kilo, chlap jako hora, kroutil mi rukama jak párátkama a funěl do toho, občas zasyčel ať neřvu a dál a dál se propracovával vrstvama mýho oblečení. Z jeho strany nepadl jediný úder, když jsem ho kousla do ruky, zašeptal ale no no no, chytil mě za krk a stisknul.. držel dlouho, měla jsem mžitky před očima. Pustil a sundal mi kalhotky, podprsenku.. v dodávce byla zima a já tam úplně nahá.. sobě stáhnul kalhoty jenom ke kolenum, na kterejch klečel a svlíkl si bundu.
Jednou rukou mi držel obě zápěstí za hlavou a druhou mi začal šmejdit po těle.. bradavky jsem měla ztuhlý zimou, obzvlášť ho zaujaly, mačkal je jako maliny, lízal, měřil, jestli se mu moje prso vejde do ruky..měla jsem husí kůži, zubama drkotala a přesto ve mně jeho laskání vzbuzovalo žár.. zapálený současně vzrušením z toho, že si mě vezme proti mojí vůli a současně odporem z celý tý hnusný situace, že budu nucená souložit s člověkem, který mě nepřitahuje, že člověk, kterého jsem považovala za kamaráda, mi chce něco takovýho provést. Zkusila jsem na něj znovu promluvit, jestli si opravdu myslí, že je tohle nutný. Přilehl mě celým tělem a ústa mi dal těsně k uchu.. zápěstí mi pořád držel, druhou rukou mi zacpal pusu, zřejmě abych ho znova nekousla. říkal mi, že kdyby to nepovažoval za nutný, tak to rozhodně nedělá. Že ho serou takový děvky jako já, co se tvářej povýšeně, komentujou jeho pupek a vysmívaj se mu do obličeje. Že potřebuju dostat za vyučenou a taky že naprosto evidentně potřebuju poznat jeho kouzlo, který spočívá v tom, že ze me vymrdá ten můj nafoukanej škleb společně s mozkem a duší. Že už ho nebavilo donekonečna si honit nad představou, jak mě šuká. A tak mě prostě teď ošuká. Jak mluvil, pořád na mě ležel celu vahou těla, drtil mi kosti, ale taky mě trochu hřál.. jak mi drsně šeptal do ouška, najednou jsem se na to celý začala těšit. Vysmála jsem se mu, že je ubožák, jestli tohle je jeho jediná cesta k tomu si zašukat a že se mi z něj chce blejt. On zvýšil hlas a povídá že tohle je jeho jediná cesta jak si zašukat se mnou, a jemu se zrovna jinde šukat nechce a jestli se chci poblejt tak že mi milerád pomůže. Chytil mě za vlasy a zase si kleknul. Přizvednul mi hlavu a mířil jí ke svýmu čůákovi. Pokoušu tě, ty hajzle, vyhrožovala jsem. Smýknul mi hlavou o podlahu. Jak chceš, syknul a koleny mi začal tlačit nohy od sebe. Chytil mě znova pod krkem a druhou rukou mi drtil prsa. Vrčel, ty kurvo jedna malá, já tě naučim jak se chovat k chlapovi, děvko zkurvená, proč si myslíš, že jsi něco lepšího.. sjel mi rukou mezi nohy. Až mi bylo trapně, jak jsem byla mokrá, samozřejmě ho to pobavilo, smál se mi do obličeje, horký dech mu smrděl po chlastu, ty jedna kurvičko, tys mě celou dobu chtěla, ty jenom potřebuješ aby si chlap řek, co, a narval ho do mě.
Podlaha dodávky byla tvrdá, on nijak nodlehčoval svojí váhu, dusil mě, jeho tíha mě drtila a jeho čůrák mě zevnitř trhal.. sténala jsem bolestí ale i slastí. Vrážel mi ho tam tvrdě, hlavou jsem narážela do kovových částí sedadel, tahal mě za vlasy, chytal mě za prsa, po celou dobu mi svíral hrdlo a mezi chroptěním mi nadával. Když se udělal poprvé, postříkal mi obličej. Sperma bylo horké a smrdělo, zvedal se mi žaludek.. nahmatala jsem jeho tričko a utřela se do něj. Si neskutečná kurva, serval ze sebe triko a zvednul mě. Posadil si mě do klína, držel mě za vlasy, abych měla hlavu zvrácenou dozadu. Vy hubený holky máte něco do sebe, povídá a chytá mě za kyčelní kost..zvedám pánev a nechávám ho vsunout mi ho dovnitř. Přitáhl mi tělo k sobě a začal mě tahat za vlasy, abych se nadzvihávala, abych mu to dělala já, vychutnával si mě neskutečným způsobem a pořád mi opakoval, že děvky jako já potřebuje lekci, že až skončí s kundou, rozmrdá mi prdel a nakonec ho budu prosit, abych mu ho mohla vykouřit. Podruhý se udělal do mě. Pak mě otočil na břicho, zvedl mi zadeček a spermatem, který ze mě vytékalo, mi začal masírovat zadní vrátka. Ne že bych análek nikdy nedávala, ale je to záležitost citlivá a musí se pomalu aby se mi to líbilo.. ale to on samozřejmě neměl v plánu. Hned napoprvý do mě strčil celej svůj tlustej ocas, až jsem cejtila, jak mě plesknul koulema do kundy. řvala jsem bolestí a on mě plácal po zadku a bodal to do mě, bylo vidět, že teprve teď dostává skutečně to co chtěl, mluvil na mě úplně klidnym hlasem a přerývavě mi vyprávěl, jak když mě viděl poprvé, věděl, že mi tohle jednou udělá. Bolest se přeměřovala ve slast a já jsem zase cítila to teplo, co se ve mě rozlévalo.. když se do mě vystříkal i zezadu, přilehnul mě znova na podlahu. Tak a teď vyzkoušíme, jestli sis vzala ponaučení, ty nafoukaná čubko. Vymlaskneš mě a pak tě nechám jít. Jestli mě kousneš, vomrdám ti ksicht tou baterkou. Klekla jsem si teda před něj a začala ho kouřit. Takový obrovský péro! Kunda se mi svírala, jak jsem ho chtěla ještě do sebe. Ale Bery se mi chtěl vystříkat do pusy. Bery chtěl, abych ho spolkla. Chtěl mě ponížit jak nejvíc mohl. Věděla jsem, že kdybych si řekla ještě o omrdání, tak by to pro mě neudělal. Vysála jsem z něj poslední kapku a sedla si do rohu dodávky. začal na mě házet věci, ať se oblíkám, svítil mi k tomu, sám si u toho natahoval kalhoty.. schválně jsem se oblíkala tak, že byly vidět moje krásný kozičky s bradavkama postavenejma zimou i vzrušením, špulila jsem na něj zadeček..otočila se k němu zády.. a už jsem cejtila, jak do mě dloube pérem. Otočil si mě, povalil mě zase a vrazil mi ho do píči až po kořen. Skrábala jsem ho, kousala,ale nechal mě, šimral mě pupkem na břiše, funěl a já sténala, ani jeden jsme už nic nepředstírali, on měl svojí pomstu dokonanou a já jsem už poznala jeho kouzlo. Líbali jsme, se, kousala jsem ho do rtů, on mě rval za vlasy, ale už v tom byl vzájemnej boj, prostě jsme se spolu milovali. Usnuli jsme pak na zemi v dodávce.. k ránu mě probudila zima. Oblíkla jsem se a beze slova odešla. Byla jsem samá modřina, ale naprosto spokojená. Berymu se nicméně vyhýbám. Mám z něj pocit, že mít šanci, udělá to znova a znova.. modřiny po celym krku si tak často nemůžu dovolit.

ŠpatnýÚjdeDobrýZajímavýSuper Celkem 16 hlasů

Komentáře* Takto označené položky jsou povinné

Radek napsal

Ahoj sem Radek jemi 34 a rad bych nekoho nasel nejakou divku sem dlouho sam a hledam vztah muze mit aj dite napis te mi na muj meil diky Radek

Trest napsal

Radek co ma teplej zadek co

TOPlist