Vaše erotické povídky

Stovky erotických povídek a příběhů. Erotické povídky zdarma ke shlédnutí. Pouze ty nejlepší porno povídky a sex povídky

Nečekaný průběh večera

29.05.2024
ŠpatnýÚjdeDobrýZajímavýSuper Celkem 36 hlasů

Byli jsme na chatě a slavili moje sedmadvacáté narozeniny. Oslava probíhala v příjemné atmosféře, všichni se poklidně a dobře bavili. Nebylo nás na oslavě moc, já měl pozvaného kamaráda s přítelkyní, moje přítelkyně měla pozvanou svoji kamarádku, která dorazila s přítelem. Večer jsme dlouho seděli venku u ohně, bavili se, jedli a pili.

Každý už měl něco upito, ale nikdo nebyl vyloženě opilý. Když se blížila půlnoc, všichni se začali slézat do chaty. I my jsme šli do pokoje. Dva páry zůstaly dole v obýváku a ustlali si na karimatkách, my byli, jakožto majitelé chaty, nahoře v nevelké ložnici.
Ulehli jsme do postele a protože byla teplá letní noc, byli jsme nazí. Začali jsme se něžně líbat. Líbání postupně přešlo v hlazení, mazlení a dotýkání se všech možných zákoutí našich těl.Nebyli jsme moc hluční a od ostatních nás dělily spodní dveře, dlouhé rohové schodiště a těžký závěs v průchodu do ložnice.
Od líbání přítelčiných úst jsem brzy přešel k sání a líbání jejího poprsí a tvrdnoucích bradavek. Její šmátravá ruka brzy nahmatala můj úd a zlehka ho hladila. Na to reagoval rychlou změnou stavu a z povadlého se stával pevný. Ani její klín nezůstal dlouho bez povšimnutí a mé prsty něžně přejížděly přes stydké pysky a kroužily kolem poštěváčku. Po chvíli jsem se zvedl z postele, políbil jí a stoupnul jsem si před postel. Přítelkyně se posadila na okraj postele, uchopila můj nástroj do její malé ruky a políbila ho. Netrvalo dlouho a byl tvrdý. Jedním plynulým pohybem sevřené ruky k mému tělu odhalila růžovo červený žalud a vložila si ho do úst. Jemně ho sála a kroužila kolem něho jazykem, zatímco její ruka úd pevně svírala. Občas ho z úst vytáhla, aby ho políbila a olízla přes mýma očima. Zavřela oči, otevřela pusu a já ho uchopil do ruky. Lehce jsem s ním pohyboval mezi jejími rty do stran a poplácával tvrdým žaludem do jejího jazyku.
Uslyšel jsem zavrzání podlahy, což nebylo ve staré dřevěné chatě nic neobvyklého. Znovu si ho chytila do ruky a kouřila ho. Všiml jsem si, že se druhou rukou dotýká své kundičky. Najednou se vedle nás objevil kamarád její přítelkyně. Polekali jsme se, vyndala můj nástroj z pusy a rukou si zakryla prsa. Oba jsme se podívali směrem na něj a i přes přítmí jsme si všimli, že má z trenek vytažený ztopořený klacek. Než jsme stihli cokoliv říct, udělal dva kroky směrem k nám a postavil se vedle mě. Podíval jsem se na svoji přítelkyni, pak na něho a pak zase na ní. Mírně pokrčila rameny, prohodili jsme mezi sebou nicneříkající pohled a chytila jeho nástroj do ruky. Popadal mě vztek, ale zároveň jsem cítil vzrušení. Stáhla z něj předkožku a strčila si ho do pusy. Začala ho kouřit, ale ne tak něžně, jako mě. Kouřila ho tak, jako by mu chtěla dokázat, že když ho má ve své ruce, má ho i ve své moci. Moje tvrdá kláda stála namířená k její hlavě a ona si jí nevšímala. Položil jsem jí dlaň na rameno a ona mi ho chytila do druhé ruky a pevně ho sevřela. Ve stejné frekvenci, jako jeho kouřila, mě ho honila. Po chvíli vyměnila strany a začala konečně zase kouřit mě. Tentokrát ale stejně, jako před chvíli jeho. Rychleji, rázněji a hlouběji do její pusy. Pustila jeho klacek z ruky a chytila mě oběma rukama za zadek a sála mi ho. On toho využil, sednul si vedle ní na postel a zajel jí rukou do klína. Dvěma prstama jí přejížděl mezi pysky ze strany na stranu. Přestala mě kouřit, poposedla si dál na postel a lehla si na záda. Kleknul jsem si na koberec před postelí a rukama jí přejel po roztažených nohách od kolenou až do třísel.On si kleknul k ní, podložil jí hlavu malým polštářkem a položil jí kládu na ústa. Oblízla mu žalud, chytila ho do ruky a vložila si ho do úst. Začala ho pomalu kouřit, zatímco já jsem jí lízal její vlhkou kundičku. Sál jsem její stydké pysky, které jsem potom prsty obou rukou roztáhl od sebe a přejížděl jazykem odhalený prostor mezi nimi. Čas od času jsem přejel jazykem přes klitoris a nasál ho mezi rty. Z její štěrbinky začala vytékat sladká šťávička. Namočil jsem si do ní prsty a zasunul je dovnitř. Nejdříve dva, potom tři najednou. Pohyboval jsem s nima dovnitř a ven a zároveň s nima tlačil nahoru. Začala hlasitěji vzdychat. Stoupnul jsem si a rukou jsem nasměroval svou tvrdou kládu ke vstupu do její štěrbinky. Pomalým pohybem jsem ho zastrčil dovnitř a začal přirážet. Držel jsem ji za boky a nepravidelně jsem měnil frekvenci z krátkých a rychlých přírazů na dlouhé, pomalé zásuny penisu od žaludu až na její dno.
Jak její vzrušení sílilo, zvyšovala se i rychlost jejího honění a kouření. Najednou si ho chytil do ruky, nasměroval ho na její otevřená ústa, a vytryskl proud semene. Velkou části se strefil do její pusy a ona poslušně polkla. Když jsem to viděl, zrychlil jsem a netrvalo dlouho a i já jsem dosáhl vrcholu. Napustil jsem jí kundičku proudem horkého semene.
On vstal a slezl z postele. Ona si klekla na čtyři, prohnula se v zádech a roztáhla nohy. Ze štěrbiny jí vytékalo bílé, husté semeno. Lehnul jsem si před ní, aby mi ho mohla vzít do pusy a on se postavil za ní a zasunul jí své velké, tvrdé péro do kundičky. Chytil jí za boky a začal přirážet. Při každém zásunu a naražení klínem do jejího zadečku bylo slyšet plesknutí a celá se pohnula směrem ke mě. Opřela se lokty podél mých nohou a rty objala můj nástroj. V rytmu jeho přírazů se můj nástroj pohyboval v její puse a narážel do horního patra. Po chvíli ho vyndala z úst a zhluboka se nadýchla, sténala a užívala si hlubokých energických zásunů do její těsné štěrbinky. Zvolnil, vytáhl ho ven a přejel s ním mezi vlhkými a horkými stydkými pysky a znovu do ho ní prudce zarazil. Prohnula se v zádech ještě níže bříškem k posteli a zasténala. Zůstal na půl zasunutý a přestal přirážet. Okamžitě se pohybů zmocnila ona a sama krouživými pohyby zadečkem zasunula jeho kládu zpět dovnitř. Jen v klidu stál a nechal na svém péru rajtovat její mokrou a od semene ulepenou štěrbinou.
Její vzdychání nabíralo na síle a po několika dalších pohybech se začala zmítat v orgasmu. Zůstal v ní ještě těch pár chvil zaražený a ona jej ve slastné křeči svírala. Jakmile sevření povolilo, uchopil ho do ruky, vytáhl ho ven a začal si ho honit. Jen pár chvil trvalo, než se z jeho nástroje vyhrnul proud horkého semene, který nasměroval v několika výstřicích na přítelčinu roztaženou kundičku a análek.
Rukou semeno rozetřel po její rozvášněné vyšukané kundičce, políbil jí na zadek, natáhl si trenky a odešel. Přítelkyně se na mě sice trochu provinile, ale zároveň nadrženě podívala a přetočila se na záda. Pokrčila a roztáhla si nohy a přejela prsty po semenem pokrytých pyscích. Rukou semeno setřela a řekla “Teď ty”.
Kleknul jsem si mezi její roztažené nohy a přejížděl jsem jí svým údem po kundičce. Byla celá mokrá a ulepená a pleskání žaludu o klitoris nádherně čvachtalo. Pohyby penisem do stran jsem rozhrnoval její stydké pysky a dráždil prostor mezi nimi.
Měla zavřené oči, zakloněnou hlavu a zhluboka dýchala. Přejel jsem s ním ke vstupnímu otvoru do její štěrbinky a pomalu jsem ho zasunul. Začal jsem pomalu přirážet a protahovat její již tak vyšukanou škvíru. Zrychloval jsem a ona si začala honit kundičku a hladit klitoris. Ještě více zaklonila hlavu, začala lapat po dechu a vykřikla. Tělem jí projel silný orgasmus, při kterém jsem nepolevoval v přirážnění, naopak. Cítil jsem, že i já se blížím vrcholu. Vytáhnul jsem ho, chytil si ho do ruky a přesunul se k její hlavě. Jakmile jsem s ním přejel po její puse, otevřela jí a nastavila jazyk. V ten moment jsem ucítil silné škubání, pocit vypětí všech sil a z mého klacku vytrysklo semeno. Větší částí jsem se strefil na její připravený jazýček. Pevně ho uchopila do ruky a vzala si ho do pusy. Uvěznila ho tam pevným stiskem rtů a zvýšila podtlak, který z něj vysál poslední kapky semene. Padl jsem vedle ní na postel, objal jí a políbil. Přetáhl jsem přes nás deku a v objetí jsme usnuli.

Komentáře* Takto označené položky jsou povinné

TOPlist