Vaše erotické povídky

Stovky erotických povídek a příběhů. Erotické povídky zdarma ke shlédnutí. Pouze ty nejlepší porno povídky a sex povídky

Návštěva

28.10.2021
ŠpatnýÚjdeDobrýZajímavýSuper Celkem 31 hlasů

Jednou odpoledne, zrovna jsem odcházel z práce, jsem dostal pozvánku od kamarádů na jednovečerní akcičku. Přivátal jsem to s radostí, protože už to bylo celkem dlouho co jsem něco takového podnikl a navíc oznámená sestava lidí předurčovala, že půjde o akci velice vydařenou.

Sraz byl domluvený na 20 hodinu v bytě Jany. Zrovna ho koupili s přítelem, prý taky dobrý týpek, a šlo o opravdu pěknou novostavbu v Brně. Spolu s nimi měla dorazit i Klára za což jsem byl více než rád.

Klára se mi delší dobu líbila a tak jsem nenechal nic náhodě a pořádně se na akcičku připravil. Když jsem asi po 2 hodinách vylezl z koupelny byl jsem s výsledkem vážně spokojený. Je to již delší dobu co se dole holím a pokusil jsem se vytvořit nějaký ornament byť to nešlo až tak dobře jak jsem si představoval, ale co – snaha se taky počítá. Hodil jsem na sebe nějaké lepší oblečení a vyrazil jsem na cestu. Neměl jsem to úplně blízko a tak jsem doufal, že zvládnu dorazit načas. Doprava sockou opět nezklamala, takže jsem dole u zvonku byl asi o 30 minut později, než bylo dohodnuto. „Snad nebudu poslední“, říkal jsem si po cestě výtahem do 4 patra.
Otevřel mi Petr, přítel Jany. Byl takový urostlejší vyšší, vypadal celkem sympaticky a s přátelským úsměvem mě vítal a zval dál. V pokoji už byly v rušném hovoru obě holky. Jana byla taková průměrně hezká se světlými vlasy padajícíma na ramena. Na sobě měla kalhoty z hodně lehoučké látky a tričko bez rukávů. Klára byla černovláska a na sobě měla černou minisukni, podkolenky (kozačky jsem zahlédl již u dveří) a červené uplé triko. S úsměvem se na mě podívaly a dál se věnovaly nějakému papíru na stole a přitom horlivě diskutovaly. Došel jsem si tedy pro víno s tím, že se jich zeptám, co bylo tak zajímavé na tom papíře, ale po příchodu už byl někde schovaný a tak jsem to nějak neřešil.

Jak doba přibývala, debata se stáčela tu k práci, tu ke koníčkům, ale neodvratně mířila k sexu.

Jana zrovna přinášela další víno, tak jsem si stihl všimnout, že její kalhoty lehce ukazují, co má pod nimi – šlo o tanga kalhotky ale opravdu miniaturních rozměrů. Asi zaregistrovala můj pohled a tak se mě hned zeptala, kam koukám.

Bez vytáčení jsem se přiznal a řekl jsem, že na ní, že ji to sluší za což jsem si vysloužil od, vedle mě sedící, Kláry dloubanec do zad. Otočil jsem se k ní a ona se bez přemýšlení zeptala: „Hele, ty to ale nemáš rád úplně normálně, viď?“ Uplně mě polilo horko až jsem se při tom trochu zakoktal.

„No, my jsme totiž na tebe našli něco na internetu“, pokračovala Klára. Hned mě napadlo, co to může být, ale radši jsem mlčel a doufal, že to není to co jsem si myslel.
„Nějakej dotazník…“

Na sucho jsem polkl.

Ucítil jsem jak mě zezadu Petr chytil ruce a v rychlosti mi je svázal k zadní části sedačky. Bylo vidět, že s lanama umí. Úlekem a překvapením jsem seděl dál jak přikovaný.

„Víš, my jsme se s Klárou koukali na server BDSMlife a tam jsme podle tvé přezdívky a dalších informací o tobě našli tebou vyplněný dotazník subíka – co máš rád, jak se necháš ovládat a podobně.“ „Co na to říkáš?“

Několik vteřin jsem se nezmohl na slovo. Až po chvíli ze mě vypadlo co ža jako s tím hodlají udělat.

„No, my si to tu na tobě hezky vyzkoušíme, jestli si mluvil pravdu“, řekla Klára a vypadala dost vážně. Začínál jsem cítit, že z téhle situace nebude lehká cesta ven.

Představil jsem si co všechno na mě holky ví a že Petra vlastně ani neznám. Mám svázané ruce za hlavou a tak blbě v té sedačce sedím, že nemůžu vlastně nic dělat. Mé šance z tohodle vyváznout byly opravdu malé.

„Petře, pomůžeš mi?“, obrátila se Klára na Petra a za pomoci Petrových svalů a Klářiny obratnosti jsem se proti sundání kalhot nemohl v podstatě vůbec bránit.

Zároveň mi přivázali nohy k sedačce, takže jsem je měl od sebe pořádně roztažené. „Ty nosíš tanga?“, zeptala se Jana. Začal jsem se črvenat ještě více, ale situace me začala celkem dost vzrušovat a to bylo samozřejmně také vidět. Můj klacek se začal pod tangama vzpouzet a tím na nich vykouzlil pěknou bouli, která nadzvedla celkem solidně látku a zároveň také dala tělu vědět, že vede i přes dírku zadečku.

„Víš, máme na tebe přichystáno pár věcí.“ přišla Jana z pokoje a donesla všemožné erotické pomůcky.

Přede mnou stojící Klára mi zatím nohou jezdila po stehnech a občas se dotkla mé bouli mezi nohama. „Ono se mu to vážně líbí, asi v tom dotazníku nekecal.“ Prsty na nohou se dotýkala vrcholku boula mezi mýma nohama a občas trochu přitlačila. Palcem u nohy mi odhrnula tanga a můj penis ve vteřině trčel rovně do vzruchu.

„Slušná výbava“, říká Petr a mrkl na Janu.

„Petře, přines další provaz ať ho můžem trošku víc svázat“. Klára začíná instruovat Petra co má s provazem a mým tělem provést – jak to tak poslouchám, tak není tak jemná slečna jak jsem jí kdysi vnímal. Její černá sukně, výraz to jen potvrzují.

Následně si přede mě Petr kleká a strhne ze mě tanga, která už beztak nic nezakrývají. Chytne mě za koule a začíná je obratně podvazovat.

„No, je to hezký pohled na něj, když je takhle vystavenej, viď? Nechceš se svléknout, Jano, aby v tom nebyl úplně sám?“
Jana Kláru rychle poslechla a Petr jen kroutil překvapeně hlavou, ale usmíval se a nevypadalo, že by mu to vadilo.

Jana přede mnou stála už jan v těsných tangách a evidentně čekala na další příkaz od Kláry.
Ta ji poručila, aby si stoupla si ke mě zády na opěradla sedačky. Nechala mě tak z milimetrové vzálenosti koukat na její nádherný zadeček a kundičku.
Nemohl (a nechtěl) jsem se ani hnout, zadek Jany jsem měl u svého obličeje a cítil vůni její kundy. Ona se ještě více předklonila, čímž mi výhled ještě zlepšila a její ruce si začaly hrát s mýma podvázanýma koulema a do toho to všechno se zaujetím pozoroval Petr i Klára. Najednou Petr odhrnul Janě kalhotky stranou a přede mnou se objevil pohled na její kundičku a dírku zadečku. Klára už potom jen zpředu zatlačila na Janu a ja jen viděl, jak se ke mě obě ty její dírky blíží. Ve chvíli, kdy se dotkla mého obličeje jsem ji začal lízat a vychutnávat chuť jejího klína.
„Jano slez, to by to měl moc jednoduchý“, zavelela Klára a instruovala Petra jak mi má přivázat nohy za hlavu a tak jsem za chvíli seděl s koleny u hlavy a s naprosto vystrčeným zadkem do místnosti.

„Tak jakej?“, zeptala se Jany Klára a kývla směrem k análním kolíkům.
„Ten červenej, ten má hezký průměr, když má tak rád hru se zadečkem, ať mu ho pořádně roztáhnem.“ Za mé, naoko protestování, jsem dostal kuličku jako roubík do úst. Už jsem jen mlčky přihlížel, jak si Klára maže prsty lubrikačním gelem a zasunuje mi je do zadku, aby mě pořádně namazala. Za chvíli jsem jen ucítil studenou špičku kolíku jak se dotkl na skoro nejcitlivějším místě na těle. Následný zesilující tlak dával vědět o skutečných rozměrech kolíku a trvalo delší dobu, než se do mě dostal. Roztaženost zadečku nešla myslí ignorovat a vzrušení se projevilo na mé, ještě silnější, erekci. Následné pohyby přes nejsilnější místo kolíku sem a tam mě málem připravily o rozum, jak byly intenzivní. Se zavřenýma očima jsem si vychutnával pohyby uvnitř mého těla a doteky Klářiných prstů na koulích.

Od, dost krkolomné, pozice mě ale již bolelo celé tělo a tak jsem uvítal nabídku Kláry, že mě odváží. Přidala ale podmínku, že budu muset udělat cokoliv mi řeknou.“ Chvíli jsem si nechal na rozmyšlenou, ale usoudil jsem, že nic horšího než se nechat šukat do zadku před dvěma holkama a vlastně neznámým klukem, už být nemůže. Mlčky jsem kývl.

Za chvíli jsem už byl volný, pokud se tak dá říct mému „stavu“ ve kterém jsem byl. Sice neustále s maximálně roztaženou dírkou zadečku, ale alespoň bez svázaných nohou.

„Pořádně mi vylížeš zadek“, řekla klára a zvedla si, už tak kratičkou, sukni. Neměla pod ní kalhotky, a tak jsem hned viděl její vyholenou pičku. Sedla si na roh sedačky, přitáhla si nohy pod koleny k hrudníku a přikázala mi, abych pomalu a po čtyřech přišel až k její dírce, po které už stékala z kundičky její šťávička. Nejdříve jsem se dotkl jen špičkou jazyka, hodně jemně. Klára sebou lehce škubla. Po chvíli, spíše provokativních, doteků mi Klára chytla hlavu a přitiskla si mě na zadek pořádně. Můj jazyk začal prozkoumávat její dírku o poznání více a zkoušel jsem ji trošku šukat jazykem i nosem v kundičce současně. Zezadu mě Jana s nohou na kolíku v mém zadku tlačila proti zadečku Kláry. Nechal jsem se tím zřejmně dost unést, a vůbec jsem nepostřehl co mezitím Jana ještě připravuje. Nasadila si totiž připínací dildo a to snad ve vteřině vyměnila za anální kolík. Teď už nahý Petr nelenil a při honění svého ptáka fascinovaně pozoroval scénu před sebou.

„Koukám, Kláro, že ho máš celkem vycvičenýho. Za takovou chvíli, to klobouk dolů“, poznamenal Petr. „Můžu mu taky dát nějaký úkol?“.
„Co bys chtěl aby udělal?“ Petr se naklonil ke Kláře a něco ji pošeptal do ucha, Klára se začala usmívat a odtáhla se z mého jazyka aby ji mohl na sedačce vystřídat Petr.

„vykouříš ho Petrovi!“ poručila. Tázavě jsem na ní pohlédl ve snaze najít v jejích očích náznak něčeho, co by mi prozradilo, že to nemyslela vážně. Bohužel svá slova zopakovala ještě jednou s důrazným zmáčkutím koulí, takže jsem se už neodvážil protestovat. Petr již měl svou kládu připravenou a tak jsem ji dost neochotně začal olizovat.

„Pořádně!“, zavelela Klára.
Strčil jsem si tedy Petrův klacek pořádně do pusy a začal jsem ho kouřit jako by to byl můj. Jazykem jsem přejížděl uzdičku a snažil jsem se ho vysát aby byl Petr spokojený. A hlavně jsem viděl, že spokojenost Petra se odráží na Kláře, takže jsem si nechával opravdu záležet aby se muto mé hraní líbilo. Jana se opět přidala se šukáním mého zadku. Klára mi mezitím svázala ruce za zády.

Začal jsem cítit, jak Petrův klacek začíná pulzovat a tak jsem instinktivně uhnul. Jeho sperma mi přistálo na obličeji a tvářích.
„To slížeš,“ samozřejmně to byl rozkaz od Kláry, která mi začala rukou roztírat Petrovo semeno po obličeji a nechávala si přitom olizovat své prsty.
„Za to, žes uhnul, dostaneš přes zadek!“ Klára si vzala lehké důtky a švihla mě s ními mezi půlky. I když rána nebyla velká, škubnul jsem ssebou až jsem málem neudržel na kolenou rovnováhu.

„Pořádně vystrč ten zadek!“ Obličejem jsem se zapřel o zem a na kolenou s vystrčeným zadkem jsem čekal další ránu. Ta přišla záhy. A potom ještě další. Ta byla dost silná aby zasáhla i mé naběhlé koule.
„To není všechno, ještě tu máme jednu zásobu semene – tvou!“
Otočila mě na záda, poručila Janě aby si mi sedla zadkem na obličej, což Jana poslušně udělala a mavíc přidala dosti výrazné krouživé pohyby pánví. Můj jazyk a nos se zavrtal do jejích dírek. Klára začala honit můj pyj a přidala k tomu ještě jeden přichystaný vibrační anální kolík. Za stáleho honění, dosti intenzivních vibrací v zadku, kundou a zadkem Jany na obličeji jsem dlouho nevydržel a vystříkal jsem se na Klářin klín, který byl jen pár milimetrů nad mým cukajícím pyjem. Zadeček i kundičku měla tedy celou mokrou od mého spermatu. Vyměnila se s Janou nad mým obličejem abych ji mohl komplet celou olízat. Nezapomněl jsem se zavrtat jazykem do její jeskyňky a pohladit dírku zadečku. V puse jsem cítil její chuť mísenou s mojí.

Pojď, chytla mě za ruku a dovedla do sprchového koutu. „Teď ti na oplátku za pořádné očištění omeju obličej já.“ Rozkročila se nade mnou a začala na mě čůrat. Po minulých zážitcích jsem jen rezignovaně seděl a přijímal se zavřenýma očima její zlatý déšť, který mi stékal po vlasech a těle až do odpadu. V hlavě mi létalo tisíce mylšnek a uvědomoval jsem si, že mé ponížení jen těžko může být větší. Po Kláře to samé zopakovala i Jana. „Až se umeješ, přijď nahý. „Ano“, odpovídám a na jazyku ucítím zvláštní chuť obou holek…

Komentáře* Takto označené položky jsou povinné

TOPlist