Vaše erotické povídky

Stovky erotických povídek a příběhů. Erotické povídky zdarma ke shlédnutí. Pouze ty nejlepší porno povídky a sex povídky

Naplněná touha

23.06.2021
ŠpatnýÚjdeDobrýZajímavýSuper Celkem 65 hlasů

Čtyřicítka se nezadržitelně blíží. Za pár dnů slavím narozeniny. Soužití s manželkou, ze kterého vzešel i párek zdravých dětí, nadále klape, takže není důvod si naříkat. Také sexuální apetit ženu neopouští, čehož s potěšením využívám. Pár drobností by se ovšem přece jen vylepšit dalo. Jednou z nich je má touha vyzkoušet anální sex. Moje manželka Pavla byla ochotná jej několikrát kvůli mně zkusit, ale bohužel to nikdy nedopadlo.

Buď jsem byl pro její zadní otvůrek příliš veliký nebo se prostě nedokázala uvolnit, což považuji za pravděpodobnější, neboť zas až tak velikým orgánem neoplývám. I když ona sama jej přijímá s nadšením a moc ráda se s ním mazlí.
Nicméně má touha po šukání do prdýlky stále roste. Projíždím internetové stránky s příslušnou tématikou a musím si ho mastit jak malý kluk. Už jsem uvažoval i o tom, že si zaplatím anální kurvičku v jejímž zadku zchladím sžíravý žár svých choutek. Tuhle variantu jsem nakonec zapudil. Ne kvůli penězům, ale z nějakého důvodu si stále ještě, asi naivně, říkám, že ze sexu by měli mít radost a požitek jak muž, tak i žena.
Zkusil jsem tedy ještě štěstí na různých chatech, fórech a seznamkách, ale i tato varianta nakonec k úspěchu, i přes slibné začátky, nevedla. Vždy to na něčem ztroskotalo – vzhled, vzdálenost, čas atd. K ukojení mé touhy nakonec došlo víceméně náhodně a od někoho, komu bych příliš nadšení po sexuálních experimentech nehádal.
Moje kamarádka Mirka, i když jí ještě nebylo ani třicet, byla dlouholetou kolegyní a přítelkyní Pavly. Znaly jsme se snad deset let. Naše rodiny se navštěvovaly a dokonce i na nějaké té dovolené jsme byli společně. Mirka působila velice křehce a subtilně. Mnohokrát jsem ji viděl v plavkách a nemohl neocenit půvab, i přes několikeré mateřství, stále pevných půlek. Přesto jsem si ji jako terč svých sexuálních fantazií snad nikdy nepředstavoval. Že došlo k tomu, že jsem měl možnost okusit těsnost a báječnou kluzkost její prdelky, vděčím náhodě i různé shodě okolností.
Manželka trávila pár dnů mimo republiku a mně zbyly naše zlobivé ratolesti na krku. To mi však nebránilo v tom, abych neusedal k počítači a na netu neobjevoval stále nová a nová videa či obrázky rozšukaných ženských řitních otvůrků. Ty nejkrásněji roztažené a vystříkané mě dokázaly přivést do pravé extáze a obvykle jsem si nad nimi přivodil příjemný orgasmus.
Zrovna jsem seděl u jednoho takového šťavnatého videa, pomalu si mnul z kalhot vytažené péro a hotovil se odpustit dva dny hromaděnou dávku semene. Když v tom vpadly do pokoje děti. Byl jsem velice mrzutý, že mne ruší z příjemného opojení. Naštěstí na monitor ani na mě nemohly vidět, tudíž jsem mohl důstojně ukrýt svůj trčící úd i vypnout onu pikantní stránku. Děcka se dožadovaly zábavy a prý jestli půjdeme navštívit tetu Mirku – tedy spíš její tři nezbedy. Koneckonců proč ne a vyrazili jsme o pár domů dál, kde Mirka bydlí.
Celou cestu k nim jsem nepřestával myslet na překrásně rozhekaný filmeček, který jsem sledoval, než mě děti vyrušily. Musel jsem si neustále rovnat svého neposedu, aby mi nepřekážel v chůzi.
V tomto stavu jsem dorazil až k Mirce. Děti vpadly do domu, promísily se s houfem jejích dětí a silou orkánu ničily vybavení místností. Mirčin manžel odjel před chvílí na noční a tak i jí přišla návštěva celkem vhod, aby se večer nenudila.
Prakticky jsme se nad šálkem kávy zatarasili v kuchyni, protože zbytek domu byl plně v moci malých nájezdníků. Příjemně jsme si povídali a postupně jsme z kávy přešli na víno, čímž se náš hovor stával stále uvolněnějším co se týkalo námětu i otevřenosti. Nicméně čas pokročil a bylo záhodno opět zvednout kotvy. Děti ovšem ani zdaleka nesdílely můj názor, a že přespí tady a hotovo. Zítra byla sobota, Mirka nebyla proti, může tedy být po jejich.
Apače, nebo na co si to zrovna hrály, jsme proti jejich vůli umyli a vehnali do rezervace – dětského pokoje. Tam ještě notnou chvíli řádily než dům začal tichnout. Já s Mirkou jsme pokračovali v načatém povídání, které se pomalu přehouplo ve flirt. Najednou se stalo, že se naše nohy setkaly pod stolem a ani jedna nemínila uhnout. Nad deskou stolu se zdálo jakoby nic, kdežto pod stolem se do doteků zamíchaly i druhé nohy a vzájemně se proplétaly od kolen níže.
„Otevřu ještě jednu ….“ Řekla Mirka s úsměvem. Když se shýbala do ledničky pro víno, konstatoval jsem víceméně pro sebe „moc krásný zadeček.“ „Líbí se ti?“ kontrovala okamžitě Mirka a posunula náš hovor do ještě intimnějších oblastí. „Líbí, moc. Krásně kulaťoučký jako stvořený pro laskání.“ Trošku jí naskočily ruměnce z té chvály. „Já laskání ráda.“ „A já zase rád laskám, ale moc často k tomu nemám příležitost.“ Podivila se tomu, protože moc dobře věděla o sexuálním apetitu mé ženy. Po menší oklikách jsem jí nakonec vyložil karty na stůl. Pověděl jsem, že bych moc rád zkusil anální sex.
Když jsem vyslovil toto doznání, v nastalém tichu, ve kterém byl slyšet i tikot hodin, přikráčela ke mně a přímo přede mnou se ohnula přes stůl. Zhluboka dýchala. „Povíš mi o tom víc?“ Pomalu jsem položil ruce na její jen pro mě vyšpulený zadeček, jemně ho svíral a mnul přes látku tepláků a začal jsem vyprávět o své touze. Postupně jsem se rozpovídal i o internetových stránkách, kde jsem natrefil na nejhezčí obrázky. „Honíš si ho při tom?“ zrovna tento detail jsem chtěl vynechat, ale přiznal jsem barvu. Až do tohoto momentu se slastí prohýbala. Pak se mi však náhle vysmekla a zmizela v koupelně.
Jako opařený a zklamaný jsem se chtěl pomalu vytratit, když se vrátila. Byla jen v tmavém teplém froté županu. „Seznámím tě se svým análkem, chceš?“ Zadívala se na mě tak, že jsem měl sto chutí si ho začít před ní honit. Přikývl jsem. „Tak se zase posaď a hezky se dívej. Pak mi řekneš, jestli je to lepší než na netu.“ Jakoby mimoděk pohladila mou bouli v kalhotách. Poodstoupila ode mě, otočila se zády, půvabně si spustila z ramen župan, rozprostřela jej na zemi a klekla si přede mě. Byl jsem jediný divák jejího úžasného představení. Jestliže jsem u počítače nadrženě hltal nahotinky očima, teď jsem měl vzrušením nabitou doslova každou buňku v těle.
Mirka byla široce rozkročená, chlípně si rozvírala půlky, dlaní si hladila pičku, olízla si prstík a pohladila řitní otvůrek. Vrněla a vyzývavě na mě hleděla. „Vyndej ho, chci ho vidět.“ Jako kouzelnice odněkud vytáhla lahvičku olejíčku a nespouštěje oči z mého stojícího ptáka si valnou část obsahu nalila mezi půlky.
Opřela se tváří o zem, aby měla volné obě ruce a počala mi odkrývat tajemství svého análku. Nejdřív jej jen hladila a za stálého rozvíraní půlek dorážela štíhlými prsty na svrasklý otvůrek. Celá prdelka i stehna se blyštěly mastnotou a já očima hypnotizoval análek, aby se začal otvírat. Postupně v něm zmizel jeden, druhý a nakonec i třetí prstík. Mirka se vždy chvíli šukala rukou do análku, pak prsty vytáhla a nechala mě mlsně zírat do uvolněného tmavého otvoru. „Pomůžu ti s prstěním!!“ „…anoooo, prosííím …“ Bleskurychle jsem si kleknul vedle ní a můj prst nahradil její. Och bože, jak ta byla krásně pružná, kluzká a uvolněná. Mirka sténala slastí a já napínal její konečník do stran dvěma prsty. „To je krásná mrdavá prdelka. Už se nemůžu dočkat, až se do ní ponořím ocasem.“ „Anoooo…., ošukej mi ji.“ Sklonil jsem hlavu a vychutnával si sladkost Mirčina zadku jazykem i nosem. Mirka jen slastně kňourala zakousnutá do županu.
Postupně jsem si při mazlení s prdelkou odkládal oblečení a nakonec klečel nahý za ní s pérem prokluzujícím mezi sametovými půlkami. Dva páry rukou rozvíraly zadničku a můj slintající žalud ťukal na pulzující branku. Přidržel jsem si ho rukou a pomalu tlačil dovnitř. Věneček pečlivě kopíroval každý hrbolek mého čuráka. Ocas se centimetr po centimetru nořil do svíravého teplého tunýlku. Doklouzal jsem nadoraz do Mirčina zadečku, dál se na ni tlačil a oba jsem při tom slastně oddechovali.
Začal jsem se hýbat. Dlouhými táhlými pohyby si naplno vychutnával své první šukání do dosud zapovězeného otvůrku. Byl jsem na vrcholu blaha a Mirka za mnou v pojímání rozkoše příliš nezaostávala. „Anooo, krááásněěěě pícháááš …. A to skvělý, tlustý pérooo …úúúúh.“ I já jsem v jednou kuse chválil její mlaskající análek. Žalud bez problémů vyskakoval ven a znovu si razil cestu zpět. Malinko jsem zrychlil a nechal se unášet vzrůstajícím napětím v koulích. „Můžu ti vystříkat zadeček?“ zeptal jsem se pro formu a dál zrychloval vymrdávání prdýlky. Mirka se vzepřela na rukou, začala hlasitě hekat, povzbuzovala mě a škemrala, abych ji už naplnil mrdkou.
Její přání jsem začal plnit vzápětí. Zarazil jsem se do ní, jak nejhlouběji jsem dovedl a odstartoval pumpování semene do překrveného tunelu. Její zadeček fungoval jako vakuová pumpa – vysával ze mě další a další mrdinu. Několikrát jsem chtěl z něj vyjet a pokropit jí i půlky, ale vždy si mě vcucla zpět. A nepustila mě, dokud proud semene neustal.
I když jsem z ní pak vyklouznul, Mirka nezměnila svoji nadrženou čubčí polohu a dál mi nabízela pohled na její nejintimnější místa. Análek byl vytahaný a plný vytékajícího semene, kdežto zatím netknutá kundička překypovala svěžestí. Dotkl jsem se kundičky prsty. Mirka se celá prohla a z úst se jí vydral dlouhý sten. Po pár vteřinách hlazení pičky jsem měl ruku celou ulepenou od jejích šťáviček. Teprve teď Mirka nedokázala držet svou chlípnou pozici. Kroutila se, prohýbala, ruce křečovitě svíraly župan, kvílela a nohy se svíraly k sobě. Silou jsem ji udržoval v kleče a nepřetržitě honil poštěváček dokud mi její rozpálené tělo nevyrval z náruče mohutný záchvat orgasmu. Sklouzla na břicho s nohama křečovitě překříženýma. Vlny naplněné rozkoše jí zachvívaly tělem. Lehl jsem si na ni, líbal jí ramena a hladil ve vlasech.
Následná společná koupel byla plná příjemných dotyků a slůvek, které napovídaly, že dnešní noc bude ještě velmi dlouhá.

Komentáře* Takto označené položky jsou povinné

TOPlist