Vaše erotické povídky

Stovky erotických povídek a příběhů. Erotické povídky zdarma ke shlédnutí. Pouze ty nejlepší porno povídky a sex povídky

Nadržená přítelkyně

Kategorie: Šukačky
10.04.2021
ŠpatnýÚjdeDobrýZajímavýSuper Celkem 8 hlasů

Často se mi nestává, že bych byla nadržená, ale dneska jsem. A to pořádně. Už se nemůžu dočkat až přijedu domů a s přítelem si pořádně zašukáme. Tak dlouho mě nemrdal. Chybí mi to.
Přijela jsem domů. Adam seděl v obýváku a koukal na televizi a vypadal u toho dost znuděný. Sundala jsem si kabát a odhodila jsem kabelku. Šla jsem k němu a zezadu jsem ho objala. ,,Ahoj zlato.“ řekla jsem a políbila jsem ho na krk. Hladila jsem ho po jeho vypracováném těle. Adam zavzdychal.

Obešla jsem křeslo a klekla jsem si před něj. ,,My něco slavíme?“ zeptal se. ,,Ne. Jen jsme strašně dlouho nešukali.“ řekla jsem a sundala jsem mu džíny a boxerky. Miluju jeho obrovského ptáka. Dala jsem mu lehkou pusinku na špičku žaludu a následně jsem ho začala olizovat. On zavzdychal a zavřel oči. Mačkala jsem mu koule a olizovala celou jeho chloubou. Pak jsem jeho ztopořeného čůráka začala kouřit. Už jsem cítila tu šílenou povodeň, co se line z mojí kundy. Pěkně jsem mu ho kouřila a on se mi udělal do pusy. Pak vstal z křesla a sundal mi tričko a podprsenku. Obešel mě a zezadu mi mačkal moje velký kozy. Pak mi sundal silonky a sukni. Přes kalhotky mi hladil pičku. ,,Ty jsi ale nedočkavá samice.“pošeptal mi do ucha a kleknul si. Líbal mi zadek a sál mi moje promočený kalhotky. Pak je sundal a zezadu mi strčil hlavu mezi nohy. Jazykem rejdil v mojí kundičce a já byla v sedmém nebi. Trochu se oddálil a vrazil do mě hned 3 prsty. Vykřikla jsem slastí. ,,OOOO bože! Rychlejš! Přidej!“ křičela jsem. On poslechl a přidal na rychlosti. ,,Už budu!“ křičela jsem a Adam mi zase líbal pičku. A pak jsem se udělala. Řinula se ze mě šťáva přímo Adamovi do obličeje. ,,Joo bejby.“ křičel a sál mou šťávu. Vysál poslední kapičku ze mne a postavil se na nohy. Klekla jsem si na křeslo a vystrčila na něj svou pevnou prdelku. Adam ho do mě vrazil zezadu a začal mě divoce mrdat. ,,Oo bože. Mrdej mě.“ vzdychala jsem na celý byt. Cítila jsem, jak mi Adam pleská koulema do zadečku. Pěkně to čvachtalo. Miluju ten zvuk. Mačkal mi kozy a pleskal mě pres zadek. ,,Už budu bejby!“ křičel a udělal se. Já jsem se udělá chvilku po něm.
,,Lehni si.“ řekla jsem mu. Vybral ho ze mě a lehnul si na sedačku. Nasedla jsem na něj kundičkou a rejdila jsem na něm. Mačkal mi zadek. Tu jeho kládu jsem cítila pěkně hluboko. To je tak úžasný. Místností se nesly naše vzdychy. Chudáci sousedi. Už jsem pěkně spocená. ,, Cítím toho tvýho čůráka tak hluboko. Kurva Adame..“ vzdychala jsem a prohrabovala jsem si vlasy. Ucítila jsem jeho výstřiky uvnitř mne. To mě pěkně rozparadilo a přidala jsem na rychlosti. A pak jsem se taky udělala. ,,Vylízej ze mě svou mrdku.“ řekla jsem a on začal. Pěkně mě pleskal po kundičce a slizoval mrdku, co mi tekla po stehně. Pak se olízl a vlepil mi pořádnýho francouzáka. ,,Miluju tě.“ řekl a usmál se.

Komentáře* Takto označené položky jsou povinné

TOPlist