Vaše erotické povídky

Stovky erotických povídek a příběhů. Erotické povídky zdarma ke shlédnutí. Pouze ty nejlepší porno povídky a sex povídky

Paralelní vztah

Kategorie: BDSM, Nevěra, Znásilnění
09.05.2021
ŠpatnýÚjdeDobrýZajímavýSuper Celkem 7 hlasů

Zase to nedokázala. Šla na deci červeného a chtěla být v osm doma a učit se. Místo toho se vrací po půlnoci a těch deci bylo určitě víc. Uklidňovala se, že bude celou sobotu a neděli bez dětí i manžela a bez problémů všechno dožene.
Procházela kolem modré škodovky, která ji připadala povědomá. Ale ani střízlivější by se něčemu takovému jako škodovka nevěnovala.


=====

V tom půjčeném autě si připadal jako myslivec na posedu. Chtěl svoji kolegyni dostat do postele stůj co stůj. Už několik týdnů ji sledoval. Věděl všechno o její rodině. Věděl i o jejim – teď už bývalém – milenci. Naposledy ho odmítla. Dnes nebude mít příležitost.
=====
Před dvěma měsíci mu napsala, že ho už nechce nikdy vidět. Jako obvykle byli na obědě a měli sex. A pak najednou z hodiny na hodinu vše razantně utla. Žádné telefonování, žádný sex. Večer Viber zapípal a na display místo přání dobré noci četl „Bylo to super, ale je konec. Dál jsme už jen kamarádi.“ Od té doby se neviděli.

Předtím se pět let každý den potkávali v práci. Kanceláře měli proti sobě a tak o setkání nebyla nouze. Společné obědy. Společná setkání v kuchyňce. Probírali starostí s partnery a dětmi. Často se potkávali i pracovně.

Ten den se dohadovali. Ona byla přísnější, on by klidně přimhouřil oči. Ten dotyk byl určitě neúmyslný.
=====

Seděli jsme u něho. Řešili jsem kolegyni. Podváděla, on to zjistil, ale zase se jí zastával. Zastával by se i chlapa? Zastával by se i nějaké šeredky? Zastal by se mne? Najednou jsem ucítila jeho ruku na své. Pro něco se natahoval a letmo se mne dotkl. Omluvil se, ale ruku nesundal. Nevěděla jsem co rychle udělat. Ale neucukla jsem. Nejspíš si to vyložil jako souhlas a už za chvilku mne hladil po vlasech. Pak po ramenou. Najednou jsme stáli vedle sebe. Jeho ruce prozkoumávaly každý kousek mých přilehlých šatů. A tím i každý kousek mého těla. Zadeček se mu určitě líbil, tomu se věnoval nejvíc. Líbal trochu jako školák. Rozhodně to nebylo nepříjemné.
=====

Utekla. Co se to proboha stalo? Líbila se mi, to ano, ale oba jsme měli nejen partnery, ale i děti. Dva dny jsem se jí vyhýbal. Nevěděl jsem co ji říct, jak se omluvit, o čem se bavit. Třetí den zaťukala. Měla na sobě žluté letní šaty. Byla nervózní. Začala mi vysvětlovat, že to co se stalo … Nevím co chtěla říct. Pokračovali jsme tam, kde jsme před třemi dny přestali. Šaty šly dolů rychle. Podprsenka chvíli odolávala. Laskal jsem její drobná ňadra. Hrál jsem si s jejími bradavkami. Najednou mně začala sundávat kalhoty.
=====

Potřebovala jsem si to s ním vyříkat. Vyhýbal se mi a tak jsem musela jít zase do jeho kanceláře. Asi mne ani moc nevnímal. Přišel ke mne, obejmul mne. V líbání se zlepšil. Otočil klíčkem, ale nechal ho v zámku. Rozepnuté šaty sklouzly níže a když trochu ustoupil, tak spadly až na zem. Moc zkušený nebyl. Vypadalo to, že přední zapínání u podprsenky vidí poprvé. Zase zkoumal zadeček. Nejdřív přes kalhotky, pak zabloudil i pod ně. Pusou se věnoval hlavně prsům a bradavkám. Určitě mu nevadilo, že je mám drobnější. Podřepla jsem, rozepla jsem mu kalhoty a začala ho kouřil. Lehce mne držel hlavu. Lehce přirážel. Bylo vidět, že chce víc. Položil mne na stůl. Sundal mi kalhotky. Manžel je věčně pryč, tak nepoužívám pilulky. Připomněla jsem mu to. Docela bych si někdy ráda poslechla proč zrovna on měl v šuplíku prezervativ. Teď jsem se ale soustředila na jeho zásun.
=====

Kouřila úžasně. Ani to nebylo potřeba, ale korigoval jsem lehce pohyby její hlavy. A těšil se na sex. Položil jsem ji na stůl. Sundal mokré kalhotky. Chvíli jsem ji lízal. Z našich rozhovorů jsem věděl, že nepoužívá antikoncepci. Způsobovala ji zdravotní problémy. Že prý si mám dávat bacha. Naštěstí jsem měl jeden prezervativ v šuplíku. Pronikl jsem do ni lehce. Nikam jsme nespěchali. Netrvalo to dlouho a měla první orgasmus. Pak jsme ho měli společně.
=====
Rychle jsem se oblíkla a upravila. Líbla ho na rty, pohladila po vlasech, odemkla a když jsem na chodbě neslyšela žádné kroky, tak jsem přeběhla k sobě. Musela jsem se z toho všeho nějak vzpamatovat.
Příštích několik měsíců bylo monotónních. Na veřejnosti jsme byli dál jen spolupracovníci. Ale když byla možnost, tak jsme byli spolu. Firemní akce. Kino. Brusle. Byla i nějaká ta služební cesta.
=====

Byly to asi nejkrásnější dva roky mého života. Tolik sexu jsem nezažil ani při studiích. Bohužel došlo k nějakému stěhování, došlo i na propouštění, ale pořád jsme se zvládli vídat aspoň jednou týdně.
=====

Firma šetřila a tak se musel stěhovat do vedlejší budovy. Nikomu nepřišlo divné, že jsme spolu dál chodili na obědy. Nikomu nepřišla divná ani „kafe“ po obědě. Trávili jsme spolu více času i po práci. Už jsem zapomněla jak erotický může být Skyfall.

Narozdíl ode mne nebyl sportovní typ. Ale na brusle se mnou chodil rád. Zlepšoval se rychle. Velkou motivací pro něj určitě byla možnost pozorovat mé pozadí. Později už byl mnohem lepší než ja, ale stále jezdil kousek za mnou … Vypsala jsem mu i nějaké rychlostní prémie a to se mohl přetrhout.

Změn ve firmě bylo víc. Nakonec jsem musela odejít i já. Novou práci jsem si našla na druhé straně Prahy. Skončily obědy i „kafe“ po nich. Snažili jsme se vidět aspoň jednou týdně, ale občas to nevyšlo. Na víkendovou akci jsem nechtěla přistoupit. Manžel už i tak měl narážky, kde se furt toulám. Taky nebyl věčně doma.
=====

Vídali jsme se míň. O to víc jsme si telefonovali, nebo posílali Vibery. Poslala i pár sexy fotek. A o to víc jsme si užívali společné chvilky. Lákal jsem ji na různé víkendové výlety, ale nikdy nechtěla. Jeden oběd nebo jedno odpoledne týdně muselo stačit. Někdy ani to ne.
=====

Byla jsme s ním na obědě. Potkávali jsme se v různých jídelnách na půl cesty. Snažili jsme se aby nás nikdo neviděl spolu, ale tentokrát to bylo celé na levačku. Jeden úlisnej kolega chtěl něco na poslední chvíli. Odbyla jsem ho, že vše vyřeším až po obědě. Znovu přišel až když jsem se chystala domů. Šel rovnou na věc. Začal mně ošahávat. A když jsem se bránila, divil se, že s jiným se nebráním. Ukázal mi nějaké fotky a že pokud mu nebudu taky po vůli, tak všechno poví manželovi.

Vyhodila jsem ho, ale strach jsem měla. Naštěstí se o nic dalšího nepokusil.

Nechtěla jsem žádné další komplikace a tak jsem milenecký vztah rázně ukončila. Věděla, že bych to tváří v tvář nedokázala.
=====

Sledoval ji od té doby, co si u něj zapomněla mobil. Měla mít složitější heslo než datum narození manžela. Mobil prošmějdil. Kromě několika odvážnějších fotek ho zaujala i komunikace přes Viber. Ta určitě nebyla s manželem. A manžel by z ní radost určitě neměl. Chvíli ji sledoval a poměrně rychle si celý příběh poskládal. Ačkoliv se oba milenci snažili svůj vztah utajit, nebyl zas tak velký problém vytvořit pár citlivějších fotek.

Zašel za ní, ukázal ji fotky, ale ona se mu vysmála a vyhodila ho. Od té doby se mu vyhýbala jako čert kříži a nikdy s ním nebyla sama. Nejdříve chtěl fotky poslat manželovi, ale pak usoudil, že si tím stejně nepomůže a že když mu nechce dát po dobrém, tak si ji vezme po zlém. Věděl, že jeden víkend bude sama doma a rozhodl se, že udělá všechno proto, aby celý život litovala svého odmítnutí.

V sexshopu nakoupil vybavení na SM, v práci si půjčil služební vozidlo a vyrazil k jejímu domovu.
=====
Ačkoliv věděl, že to jednou příjde, tak ho ten rozchod vzal. Chtěl ji ještě jednou vidět, pokusit se ji přesvědčit. Koupil jejich oblíbené pizzy a jel k ní domů. Třeba si to u večerě vyříkají. Jako obvykle zaparkoval o několik bloků vedle. Doma se nesvítilo, ale rozhodl se počkat. Když ji viděl vracet se domů, tak jeho pizza byla už z části snězená a zbytek určitě vychladl. Nešla sama. Šla s kamarádkama a vypadalo to, že mají popito všechny tři. Kamarádky se s ní u branky rozloučili a ona šla dovnitř už sama. Rozhodl se počkat, protože kousek od něj vystoupil z auta nějaký cizí muž a šel k jejímu baráku. Cizí muž prošel brankou a zazvonil. Dveře se otevřely a rychle zavřely. Slyšel výkřik, nebo se mu to jen zdálo?

Nevěděl co si o tom myslet. Za pár minut se dveře otevřely znovu. Cizí muž se vrátil ke svému autu a s velkou taškou přes rameno se vracel k ní. Zůstal sedět na lavičce ještě půl hodiny. A když se nic nového nedělo, rozhodl se, že nahlídne dovnitř. To co uviděl ho docela překvapilo.
=====

Byla jsem ráda, že jsem doma. Holky se rozloučily, ale ani jsem si nestihla sundat boty a už se ozval zvonek. Že jsem neměla otevírat jsem si uvědomila hned. Kolegovi z práce bych se neubránila ani střízlivá. Strčil do mne div jsem neupadla. Vpadl dovnitř, vrazil mi pár facek a už mne táhl do obyváku. Snažila jsem se bránit, ale brzy jsem toho nechala. Aspoň ustaly facky. Otočil mne na břicho. Svázal mi ruky za zády a chvilku mně ošahával. Svázal mně i nohy a do pusy mi vrazil nějaký hadr, prý abych tolik nekřičela. Pak na chvíli odešel.

Bála jsem se, ale nenechal mne bát se dlouho. Vrátil se s nějakou taškou. Rozvázal mi nohy, ale hned mi je svázal tak, že jsem měla kotníky asi půl metru od sebe. Přikázal mi, abych si stoupla. Se svázanýma rukama to šlo dost těžko, ale nakonec se povedlo. Přikázal mi abych udělala 10 dřepů. S každým podřepem moje šatičky putovaly po stehnech nahoru. S každým podřepem jsem na něj nechtěně vystrkovala své bílé kalhotky. Smál se. A fotil si mne.

Když jsem docvičila, tak přišel blíž a vyndal mi roubík z pusy. Prosila jsem ho, aby mne nechal, že nikomu nic neřeknu. Ujistil mne, že nikomu nic neřeknu a vrazil mi takovou facku, že jsem znova spadla. Zařval na mne, ať se tady neválím. Když jsem vstala, tak šel zase ke mně.

Začal mě líbal. Nijak jsem nespolupracovala, tak mi vyhrnul šatičky nad kalhotky a vrazil prst na kraj prdélky. Snažila jsem se uhnout, ale že prý jestli nezačnu být příjemnější, že zažiju ještě pořádnou bolest i v těchto místech. Začala jsem ho líbat jako o závod, ale tlak v zadku nijak neustával. Spíš naopak. Po chvilce mně pochválil jak jsem poslušná, poplácal po zadku a rozvázal mi ruce. Koukej se okamžitě svlíknout do naha, zaslechla jsem. Po pár fackách pro povzbuzení jsem už neměla sílu vzdorovat, na nic jsem nečekala a začala se rychle svlíkat. Šaty jsem si přetáhla přes hlavu. Podprsenku sem měla dole taky hned. Ale kalhotky nebylo jak přes tyč sundat. To ho rozčílilo. Po další facce jsem se zase válela na zemi. Spoutal mi zase ruce za zády a kalhotky rozřízl. Ruce mi svázal ještě v lokti, prý aby moje kozy vypadaly větší.
=====

Podíval jsem se oknem dovnitř a byl jsem dost překvapený. Ležela na zemi. Měla svázané nohy. Když si stoupla, tak ji vrazil facku a ona se rychle začala svlíkat. Šlo jí to rychle, protože toho na sobě moc neměla. Chvilku bojovala s kalhotkama, když z ničeho nic dostala další facku až spadla na zem. Nasadil ji pouta, svázal ji ruce i loktech a napůl stažené kalhotky přeřízl. Na oči ji dal nějakou škrabošku. Vyfotil si ji. Chvilku si hrál s bradavkou a pak na ni něco připnul. Pak si pohrál i s druhou bradavkou a něco připnul i na ni. Pak si sundal kalhoty, něco ji řekl, vrazil ji pinďoura do pusy a začal si hrát s její kačenkou. V jednu chvíli se strašně vzepjala, ale kouřit nepřestala. To se opakovalo ještě dvakrát.
=====

Na oči mi dal škrabošku, prý abych měla taky nějaké překvapení. Pak mně začal laskat na ňadrech. Když se mi bradavka postavila, tak na ni něco připnul. Zařvala jsem bolestí, ale jen se mi smál. Za chvíli něco připnul i na druhou bradavku. Pak mne položil na zem, lehl si na mne a vrazil mně pinďoura do pusy. A prý jestli ho kousnu, tak něco zažiju. Začal si hrát s moji kačenkou. Za chvíli jsem ucítila strašnou bolest, když něco připnul i na kačenku. Bolest byla strašná, vzepjala jsem se, abych ho ze sebe setřásla, ale kouřit jsem nepřestala. Pochvaloval si, jak krásně kouřím i když mne mučí. Něco na kačenku připnul ještě dvakrát. Podruhé se mi přitom vystříkal do pusy.

Slyšela jsem, že pokračuje v focení. Bylo mi to docela fuk. Chvíli něco hledal v tašce. Pak mi něco připnul na svorky na bradavkách a na svorky na kočičce. Začala jsem ho prosit, ať mne už nechá, ale jediné co jsem si vysloužila, byl roubík. Nejdřív mi vrazil do pusy kalhotky a pak ještě roubík. Vrazil mi ještě do kočičky vibrátor a popřál mi příjemnou zábavu. A že se za chvíli vrátí, abychom probrali jestli budu jeho otrokyně. Pak začlo peklo. Dostávala jsem v různých intervalech různě silné elektrické rány. Do kočičky to bylo nejhorší. Na kozičkách to taky bolelo. Díky roubíku jsem moc rámusu nenadělala. Jen jsem se modlila aby to co nejdříve skončilo a slibovala si, že budu ve všem povolná, aby se něco takového už neopakovalo.
=====

Z tašky vytáhl nějaké dráty. Připevnil ji je na prsa a mezi nohy. Něco ji řekl, dal ji roubík a šel ven. Strašně s sebou házela. Musela zažívat hotové peklo. Muž si šel zatím zakouřit ven, na zahradu. Využil jsem toho a schoval se v pokoji. Rozhodl jsem se ji zatím nepomáhat. Nevěděl jsem co se přesně děje. Když se muž vrátil, vypnul přístroj, vyndal ji roubík a zeptal se ji jestli už bude jeho otrokyně. Natáčel ji přitom na kameru. Protože řekla ne tak přístroj znovu zapnul a roubík znova nasadil. Že jí dá ještě pár minut na přemýšlení. Už mně bylo všechno více méně jasné a po svém konkurentovi jsem vystartoval. Praštil jsem ho po palici nějakou vázou. Váza se sice rozbila, ale konkurent zůstal ležet na zemi jak široký, tak dlouhý. Rychle jsem mu svázal i ruce i nohy.

Nevěděl jsem co dál.
=====

Trvalo to celou věčnost než se vrátil. Zastavil elektrošoky. Vibrátor ne. Vyndal mi roubík a zeptal se jestli budu jeho otrokyně. Nevím kde se to ve mně vzalo, ale řekla jsem ne. Zasmál se, zapnul elektrošoky, nasadil mi roubík a popřál příjemnou zábavu. Slyšela jsem nějakou ránu a něco na mně spadlo. Ale měla jsem svých problémů dost.

Elektrošoky tentokrát přestaly nějak moc rychle. Ale roubík mi nevyndal. Vyndal mi vibrátor, sundal svorky jak z bradavek, tak z kočičky a odnesl mne do postele. Políbil mne, přikryl a svázanou ponechal svému osudu. Vůbec jsem nechápala co se děje, ale byla jsem tak unavená, že jsem brzy usnula.
=====

Nejdříve jsem ulevil jí. Protože jsem nic neměl promyšlené, tak jsem ji jenom odnesl do postele. Nechal jsem ji ale i svázanou i s roubíkem. Neodolal jsem a políbil ji na čelo. Vrátil jsem se dolů právě včas, když se konkurent probouzel. Rychle jsem mu vrazil roubík do pusy a převázal oči. Svlíkl jsem mu kalhoty a vrazil mu vibrátor do zadku. Skučel jako divý. Pak jsem mu připevnil svorky na pinďoura a bradavky a ponechal ho i s elektrošoky a vibrátorem svému osudu. Musel jsem se připravit na další část své pomsty.

Když jsem se po čtvrthodině vrátil, viděl jsem, že toho na něj bylo určitě dost. Brečel jako malá holka. Všiml jsem si kamery a natočil na ni pár záběrů toho jak si užívá. Záběry se třeba budou někdy hodit. Vyndal jsem mu roubík a začal mu lít do krku slivovice. Snažil se bránit, nadával, snažil se nepolykat, ale když jsem mu trochu zmáčkl nos, tak vypil celou půllitrovou láhev. Pak už nebyl problém odvést ho do auta. Popojel jsem s ním asi 2 kilometry k řece. Rozstříhal jsem na něm oblečení, rozvázal ho a nahého jsem ho posadil za volant. Na jeho mobilu jsem vytočil 158. Auto jsem nasměřoval do řeky a nechal ho pomalu sjet dolů. A nechal jsem ho svému osudu. Zbytky jeho oblečení jsem po cestě hodil do kontejneru. Už ho potřebovat nebude.
=====

Probudilo mně laskání po celém těle. Byla jsem pořád svázaná a pořád s roubíkem. Ale toto laskání bylo mnohem lepší. Dotyčný moc dobře věděl co dělá. Připadala jsem si jako kurva, která drží úplně cizímu. Ale v tu chvíli mi bylo všechno jedno. Po nějaké době mně vyndal roubík. Začal mně lízat a ja ho kouřila. Klasická 69. Byl na mne příjemný a ja se rozhodla mu to oplatit jak nejlíp jsem uměla. Svázané ruce sice byly nepohodlné, ale ja jsem pravidla neurčovala. Netrvalo to dlouho a zažila jsem orgasmus. Rozvázal mně nohy a pomalu do mne vnikl. Šlo mu to jak po másle. Stále jsem nebrala antikoncepci, ale pořád jsem to nebyla ja, kdo určoval pravidla. Zažila jsem ještě jeden orgasmus sama. A další už byl společný. Zůstal ve mně a krásně mě vystříkal. Bylo to úžasné. Pořád nic neříkal. A ani já si netroufla to ticho rušit.

Pak odešel. Když se vrátil, tak si mne ještě jednou vzal a zase se do mne vystříkal. Sundal mi pouta, ale pořád ještě jsem měla škrabošku a svázané ruce v loktech. Políbil mě na čelo a pak jsem ho už neviděla. Zcela unavená jsem usnula i v této nepohodlné pozici.
=====

Vrátil jsem se k ní. Původně jsem ji chtěl nějak potrestat za to jak se se mnou rozešla. Ale pak jsem to nechal plavat. Šel jsem k ní do postele a naposledy jsem ji pomiloval. Bylo to úžasné. Tentokrát jsme se milovali bez kondomu a na závěr jsem ji snad poprvé vystříkal. Uklidil jsem bordel v obyváku a neodolal jsem a ještě jednou jsem si ji, opět bez ochrany, vzal. Nechtěl jsem, aby mne poznala, tak jsem ji jen sundal pouta, ale nechal svázanou v loktech a se škraboškou. Však ona se z toho časem nějak dostane. U postele jsem ji ještě nechal SD kartu z kamery. Ona ji ocení víc.

Vzal jsem tašku s jeho věcmi a odcházel ke svému autu. Cestou jsem projížděl kolem řeky. U cesty stála nejen policejní vozidla, ale i vozidlo televize Nova. Ať si užije svých pár minut slávy.
=====

Ráno mne probudil telefon. Nemohla jsem ho zvednout. Než jsem se vyprostila z provazu, tak uběhla další půlhodina. Volal šéf z práce, že se omlouvá, že ruší o víkendu, ale jestli jsem neviděla televizi. Že prý náš spolupracovník řídil opilý a nahatý služební vozidlo a skončil v řece kousek od mého domova. A jestli bych se nemohla postarat o auto, nechat ho odtáhnout do nějakého servisu. A že kolega je na záchytce a určitě ho čeká i soud. Řídil prý se 3 promile.

Bylo toho na mne trochu moc. Dala jsem si pořádnou sprchu. Přemýšlela jsem, zda se o svém nočním zážitku podělit s policií. V kuchyni na stole ležely dvě krabice pizzy. Vůbec jsem si nepamatovala, kde se tady vzaly. Salámová s cibulí byla skoro snězená, moje oblíbená hawai byla netknutá. Věděla jsem, kdo má rád salámovou s cibulí. Vždycky jsem mu za to v legraci nadávala, že smrdí.

Zajela jsem vyřešit služební auto. Policajti ani neskrývali úsměvy, asi něco takového ještě taky nezažili. Po zbytek dne jsem se poctivě učila do školy. Učení jsem přerušila jen když jsem zkoumala co je na SD kartě, co jsem ji našla u postele. Byla jsem tam já, svázaná a házející s sebou pod silou elektrošoků. A byl tam pravděpodobně už exkolega z práce, také svázaný a také s sebou házející pod silou elektrošoků. Pochopit události poslední noci mi to moc nepomohlo. První video jsem smazala. Druhé jsem si pro každý případ nechala.

Manžel s dětmi se vrátili dřív, ale i tak jsem večer po dlouhé době otevřela Viber a popřála dobrou noc.

ŠpatnýÚjdeDobrýZajímavýSuper Celkem 7 hlasů

Komentáře* Takto označené položky jsou povinné

TOPlist