Vaše erotické povídky

Stovky erotických povídek a příběhů. Erotické povídky zdarma ke shlédnutí. Pouze ty nejlepší porno povídky a sex povídky

Na kole

Kategorie: První sex, Šukačky
05.01.2017
ŠpatnýÚjdeDobrýZajímavýSuper Celkem 27 hlasů
Loading...

Ahoj,jmenuji se Klára a je mi 19 let.
Povím vám o mém poprvé v 16 letech 🙂
Jeli jsme s mým kamarádem cyklostezku ale asi po 2 kilometrech
vypadalo že bude pršet. Tak jsme rychle jeli do hájovny, můj kamarád chodil na hony, takže měl klíče. Vlezly jsme dovnitř a sundavali zmáčené oblečení.
Viděl mě v podprsence a pak i nahou, trošku sem se stiděla, jemu se postavil a on dělal že sem si toho nevšimla. Tak sem ho pohladila po péru a najednou mu stvrdul. Začaly jsme se zuřivě líbat a on mi začal sundavat kalhotky, začala sem mu ho kouřit, měl ho docela velkého.. Až najednou přišla erekce.

Řekl mi at si lehnu na stůl a tak sem udělala, ležela jsem tam nahá.
A začal ho tam směrovat , vykřikla jsem : „počkej ! jsem ještě panna“ ..
ale on nereagoval, jen mrknul . A zarazil mi ho tam, já vykřikla bolestí ale bylo mi hodně dobře když sem věděla že je to zamnou.
Tak sem na něm pomalu jezdila až to na něj přicházelo a on mi řekl jestli může dovnitř . Ne,ne! to by byl hodně velkej problém vykřikla jsem.
A tak mi to vystříkal na kozičky .. pak jsme jen leželi udělaný a povídaly si a najednou z mého kámoše se stal můj kluk .. Oblečení nám uschlo tak jsme se oblékly nasedly na kola a jely domů, někdy to opakujeme 🙂 … ale to až příšte 🙂 .. vaše čtenářka Klára 🙂

Komentáře* Takto označené položky jsou povinné

TOPlist