Vaše erotické povídky

Stovky erotických povídek a příběhů. Erotické povídky zdarma ke shlédnutí. Pouze ty nejlepší porno povídky a sex povídky

Markovo krásné odpoledne

03.06.2021
ŠpatnýÚjdeDobrýZajímavýSuper Celkem 44 hlasů

Tvrdými přírazy protahuje krásný drobný zadeček, hladí drobné ,jemné prsy snědé Španělky,která ani na čtyřech nezapře svůj jižanský temperament a dává to hlasitě najevo .V puse má nádherný penis jejího manžela a od zadečku,který mu líže jeho žena pronikají další návaly slasti….. Tohle se nedá vydržet!!!! Přeci se ještě neudělá!!!! Mysli na něco jiného……přikazuje ta část mozku,která ještě zůstává na zemi .

Ač zbytek je v nebi,zpomaluje….zasouvá jemněji a o to víc se snaží soustředit na tu krásnou věc,která mu zajíždí až do krku. Najednou tělem projede vlna bolestivého vzrušení. Nasazovák jeho ženy bez skurpulí proniká do jeho análu…….uau……bolest rychle mění svou podobu v krásné teplo,když dosáhne prostaty. Šukat a být šukán…….k tomu krásný ocas v ústech….. sní,nebo….????

Slast se rozlévá celým tělem a dá stále více práce všechny pohyby synchronizovat s ostatníma a nepadnout do mdlob. Přestává kouřit a jemně ho vytáhne z krásného zadečku.Španělka na nic nečeká ,otočí se na záda a přitáhne si Pavla k sobě.Ten vklouzne do její jeskyňky jako blesk a pokračuje v načatém díle její ručky.Jelikož Hanka nemá v úmyslu ukončit zpracovávání Markova análku,jen se posunou a Marek začíná prstíky namočenými gelem masírovat Pavlův zadeček .Ten zpomalí v přírazech a už ho tam má.
Ztuhne ,zakousne se do ramene Španělky a poté bez jediného pohybu se náruživě líbají. Tak tohle je téměř dokonalý vláček.Oba chlapi zasouvají a přitom mají v análu plno!!!

Hanka najednou tak prudce vysune připínáka až se mu zatmí před očima.Vstane ,odepne ho a jde nastavit svou jeskyňku Pavlovi k lízání.Marek ho pomaličku taky vytáhne.

Po kratičké hygieně změní polohu:sedí s Pavlem naproti sobě s pokrčenými koleny a Hanka si na ně opatrně nasedla. To je jízda! Obě dírky plné,chlapi ji masírují její krásná nalitá prsa a ještě může lízat Španělku,která po chvíli přisedne Pavlův obličej a doslova se zakousne do Hanky!! Má zavřené oči, tělo v jedné křeči a jen díky nekonečnému polibku nevzbudí celý hotel.Po chvíli vrávoravě vstane a stejnou slast jde nabídnout Markovi.Jeho jazyk se činí na obou dírkách takovým způsobem,že nemůže chvílemi ani dýchat. Polyká návaly jejích šťáv a má je na celém obličeji.Španělka se doslova s výkřikem zhroutí.Hanka se nahne a vychutnává si každou kapku ,která ulpěla na jeho obličeji a v puse. Po pauzičce na cigaretku a skleničku se holky na sebe vrhnou,jako tygřice.Škrábou,koušou,řvou….lízají se….uspokojují se rukama…..nádherný pohled!!! Obě krásně snědé-jedna drobounká a druhá pravý slovanský typ s nádhernými velkými prsy.Po několika orgasmech se Španělka schoulí Hance v náručí do klubíčka a vrní jako kotě……
Pavel při pohledu na tu nádheru začal kouřit Markův ocas tak silně a náruživě,až se mu zatmělo před očima!! Málokterá žena kouří jako chlap!!!! Po chvilce si ho otočil nad sebe a po vzoru holek měli krásnou 69….. tohle už se opravdu nedalo vydržet a téměř součastně spustili sladké semeno do úst toho druhého!!! Zavřel oči a z orgastického bezvědomí ho probíral jazyk jeho ženy ,který doloval poslední zbytky opojného moku v ústech….

Komentáře* Takto označené položky jsou povinné

David napsal

Tak to bych si dal taky, něco do pusy a něco do análku.

Ondřej napsal

Od kluka? 😀

TOPlist