Vaše erotické povídky

Stovky erotických povídek a příběhů. Erotické povídky zdarma ke shlédnutí. Pouze ty nejlepší porno povídky a sex povídky

Markétka a předsvatební sex

Kategorie: Nevěra, Orál, Šukačky
29.06.2021
ŠpatnýÚjdeDobrýZajímavýSuper Celkem 22 hlasů

Tak jsem se i já rozhodnul přihodit nějaký ten příběh ze své zkušenosti. Stalo se to zhruba před pěti lety. Tehdy jsem chodil na střední a měl jsem za sebou rozchod po zhruba dvouletém vztahu. No a znáte to, žal jsem každý pátek chodil topit do všelijakých pajzlů, na diskotéky, pařby, prostě všude tam, kde bylo dost pití a žádný otázky k věku. Měl jsem takovou partu kámošů, mohlo nás být tak deset, chlastali jsme první ligu, balili holky a dělali spoustu nesmyslů.

Jednou takhle o pátečním tahu jsme vymetli pár pajzlů, až jsme skončili na jedné diskotéce u centra města, ve kterém bydlím. Bylo tam jako obvykle dost narváno a já byl rád, že spoustu těch lidí znám a tak nic nebránilo super zábavě. Nejspíš už byla nějaká časná ranní hodina, když jsem popíjel s pár lidmi na baru a nemohl jsem si nevšimnout, že jsem středem zájmu jedné slečny. Jmenovala se Markéta a byla to krásná tmavovláska s fakt nádherným úsměvem. Nicméně se musím přiznat, že mě berou spíš holky s nižší postavou a Markétka byla s podpatkem minimálně stejně vysoká jako já, ne-li vyšší. Prsíčka měla tak akorát do ruky, takže parádička a zadeček taky ušel. Postavu měla fajn, taková ta figura normální holky. Její pohled bych popsal jako hypnotický a uchvacující, měla v sobě něco tajuplně přitažlivého. A navíc jí bylo 22, takže byla o nějakých pět let starší než já tehdy.
Vzpomínám si, že zelenou ke startu „balící akce“ mi tehdy dala její kamarádka Monča, která mi nenápadně sdělila, že se její kámošce Markétce dost zamlouvám. Pak už jsem ani na chvíli neváhal a Markétku jsem pozval na pár panáků a trochu jsme si zablbnuli na tanečním parketu. Zhruba za jednu nebo dvě hodinky se Markétka s Mončou rozhodly, že je čas jít domů. Co bych to byl za gentlemana, kdybych nenabídnul doprovod? Markétka a Monča bydlely na sídlišti jen kousek od sebe. Monča byla v doprovodu mého dobrého kamaráda Radka a bylo vidět, že se k sobě taky celkem mají. Tak jsme společně vyrazili na cestu. Když jsme šli přes park, všimnul jsem si, jak Markétce stále vibruje telefon, párkrát už jí někdo volal i na pařbě ale teprve teď jsem si uvědomil, že jí někdo naléhavě shání. K mému údivu vyndala telefon z tašky a s kapkou pohrdání v hlase pronesla: „To je zas přítel, von mi snad nedá pokoj.“

Tohle nečekané zjištění ve mně vzbudilo trochu nejistoty a tak jsem se lehce doptal. „Markétko, ty s někým chodíš?“ Bylo vidět, že se o tom nechce moc bavit. Ale nezapírala a narovinu řekla, že jo a že je ten její pěknej blbec. Vzpomínám si, že informace, že její přítel, je blbec, mi tehdy naprosto stačila na vysvětlenou a dál jsem to nějak neřešil. Cestou k ní jsme se k sobě vesele tulili, povídali si, byla i nějaká líbačka. Cesta utekla překvapivě docela rychle a netrvalo dlouho a na sídlišti jsme se loučili s Mončou a Radkem, kteří nabrali jiný směr. No říkám cesta „k ní“ ale ve skutečnosti jsme šli do bytu jejích rodičů, kteří příhodně byli někde na dovče. Vlezli jsme do paneláku, kde byl náš cílový byt a už ve výtahu jsme se na sebe vrhli. Líbali jsme se a já rukou vklouznul pod její tričko a pak na chvíli i do kalhotek. To už jsme vystupovali z výtahu a ona rychle odemkla byt a my vešli dovnitř.
Zatáhla mě do jejího bývalého pokoje, který stále měla v bytě rodičů. Pokoj působil poněkud opuštěně, ale byla tu postel a to bylo v tu chvíli hlavní. Stáli jsme vedle postele a já jí hezky zbavoval zbytečného oblečení. Nejdřív šlo pryč její tričko a mně se naskytl pohled na její perfektně zaplněnou modrou podprsenku, dal jsem jí na prsa pár polibků a pak jsem se přesunul níž a sundal ji kalhoty. Stála přede mnou jen ve spodním prádle, nádherně se usmívala a i přes ten alkohol, co jsme měli v krvi, jsem na ní poznal, že se roztomile stydí. „Jsi nádherná.“ Tahle moje věta ji nejspíš dodala sebedůvěry, posadila se na postel a rozepínala mi kalhoty. Vůbec se s tím nepárala, vytáhla mi péro z trenek a šup s ním do pusinky. V tom jí znovu začal vibrovat telefon. Ten pocit, že mám kládu v puse holky, které se právě snaží dovolat její kluk, to je fakt hukot. Nevím proč, ale dost se mi to líbilo, tak jsem se pěkně položil vedle ní na postel, sundali jsme zbytek oblečení a nastavil jsem naši pozici na 69 a já ochutnal její vyholenou pipinku.U toho jsem ale nezůstali dlouho. Osedlala si mě a to bez kondomu! Já šukám bez gumy samozřejmě nejraději, ale trochu mě to přeci jen zaskočilo, že to tak chce Markétka. Napichovala se mi na klacek a při tom slastně sténala a zrychlovala tempo. Opět začal vibrovat její telefon a stalo se něco, co mě dost zaskočilo, dala si prst před ústa na znamení, že mám být potichu a vzala to. „Co chceš?“ z telefonu se ozýval nějaký evidentně naštvaný mužský hlas, ale nerozuměl jsem, co říká. „Už jsem ti přece řekla, že se dneska v noci nevrátím.“ Podle toho jak jsme oba začali zběsile šoustat, když měla u ucha telefon, bylo jasné, že se nám tahle hra oběma zamlouvá. „Jsem s kamarádkou.“ Zadržovala sténání, aby mu nezačala hekat do telefonu. Postel pod námi vrzala a já doufal, že to není příliš slyšet, aby její frajer nenabral podezření. Problém byl, že už to na mě šlo, protože píchat holku co telefonuje se svým klukem je fakt nářez. Trochu jsem ji k sobě přitáhnul a zašeptal: „Můžu dovnitř?“ Přikývla na souhlas. To už jsem nevydržel a napustil jsem její nevěrnou kundičku svojí dávkou semene. A několik okamžiků na to, tomu svému pověsila telefon. Chvíli jsme se jen tak mazlili. „Chci tě znovu v sobě.“ S tím jsem souhlasil, ale přeci jen jsem byl po večerní kalbě a tomhle čísle trochu unavený. Naštěstí mi ho znovu začala kouřit a výsledek na sebe nenechal dlouho čekat a zas mi stál.
Klekla si na postel a opřela se o lokty, na nic jsem nečekal a vrazil jí ho do pipinky zezadu a při tom jí z pičky vytékal zbytek mojí předešlé dávky. Byl jsem jako smyslů zbavený, jelikož se ve mně probudila potřeba jí za její nevěru pořádně vytrestat tvrdým šukáním. Přirážel jsem a ona mi chodila naproti, pořádně to pleskalo. Nevím, jak dlouho jsme takhle dováděli, ale pak se jí zmocnil orgasmus a ona se nádherně svíjela s mojí kládou uvnitř. Cítil jsem, jak její štěrbinka pulzuje a stahuje se pevněji kolem mého přirození zabořeného hluboko v ní. Fakt super pocit. Pak jsme si střihli klasiku zepředu, když už to na mě šlo, napadla mě ďábelská myšlenka vystříkat jí taky pusinku. Na dovolení jsem se neptal, rychle jsem s ním vyjel z její pipky a klekl jsem si jí před obličej a ať už chtěla nebo ne, v mžiku jsem se jí udělal do pusy, když hekala. Za to mi pak trochu vynadala ale jen ve srandě.
Pak jsme si ještě za svítání spolu pohrávali. Nakonec jsem jí řekl, že už musím jít. No a příběh končí tak, že jsme se viděli už jen párkrát. A držte se, zjistil jsem, že s tím svým přítelem má tříletou dceru a při našem společném čísle měla zhruba tři týdny do svatby. Asi nejsem zrovna svatoušek ale stejnak mi to prostě nepřipadlo jako dobrý nápad a tak jsem tenhle vztah utnul. Jak dopadla ona s tím svým, to netuším. Já už si ale na zasnoubený maminy rozhodně dám pozor.

Komentáře* Takto označené položky jsou povinné

TOPlist