Vaše erotické povídky

Stovky erotických povídek a příběhů. Erotické povídky zdarma ke shlédnutí. Pouze ty nejlepší porno povídky a sex povídky

EVA A JÁ – Rande

03.08.2021
ŠpatnýÚjdeDobrýZajímavýSuper Celkem 28 hlasů

Stála u zastávky autobusu naprosto přesně v půl, jak jsme se domluvili. Vždycky byla přesná.
Krátce střižené blonďaté vlásky jí svítí už z dálky, bílé nebo spíš světlé tričko, přiléhavé džíny, přesně kopírující perfektně vymodelovaná pevná stehna a kulatou sexy prdelku, ani malou, ani velkou, tak akorát, každou půlku do jedné dlaně. Vlastně trošku taková méně nápadná Barbie. Andělská, skoro nevinná tvářička a modrá kukadla. Jenom ty kozy mohla mít trochu větší.

To je moje slabost, pořádné, velké nalejváky, bimbající se sem a tam, se špičatou bradavkou, to já můžu! No, ale nikdo nejsme stoprocentní, že. A zase na druhé straně ta její skvělá postava, nožky, pusinka, kulatá prdelka a vyboulená pičulka jsou natolik o.k. a tak mě rajcujou, že to hravě vyváží ty už trochu povislé dvoječky.
„Ahoj!“
„Ahoj zlato!“
Uvelebuje se vedle mě na sedadle, abych ji měl na dosah, letmý pohled, jestli je vzduch čistý a sladká pusa na uvítanou. Vzduch čistý je, nikde nikdo, takže při pusince ji klidně chytnu dost nevybíravě za levou kozu, silně zmáčknu a palcem zkontroluji bradavku. Ani sebou necukne a v pohodě drží, na ty moje úlety je už zvyklá.
Drží vždycky a to mě na ni rajcuje, ještě nikdy mě vlastně neodstrčila, nebránila se a neprotestovala, ani když jsem ji jednou hned na uvítanou rozepnul zip u riflí, vyhrnul tričko, ruku narval pod kalhotky a hned prostředníkem do ještě nezahřáté kundičky! Takže ta zmáčknutá koza na uvítanou je proti tomu vlastně jen banalita. Nebo když sedíme po dobré dupačce v hospě na pivečku, což už je zajetý kolorit, a užíváme si slastného pocitu, kdy je člověk naprosto vystříkaný a vyšťavený, kdykoliv ji můžu pohladit, skoro veřejně, třeba po prdeli, letmo chytnout za kozu, nebo pod stolem zajet rukou mezi nohy. To by nedala asi žádná jiná ženská, jen moje Evička, a proto i když není jediná, co občas mrdám, potřebuji ji k životu.
„Kam dneska jedem?“, otáčí ke mně svá modrá kukadla.
„Nevím, kam nás kola zanesou!“
Za ty léta, co spolu šukáme, máme už několik prověřených míst, kde je většinou klídeček. Na lesní cestě, u splavu u potoka, u vodárny, za letištěm, nebo tak podobně, většinou ale skončíme vždycky jinde, než jsem původně zamýšlel, protože je to přímo úměrné tomu, jakou máme na to oba chuť, a jak se rajcujem už za jízdy. Kecáme, co nového, a já ji třeba hladím stehna, zajíždím mezi nohy, občas na kozy, a Evi se to evidentně líbí a pořád mi mačká ocas přes gatě, někdy i rozepne sama zip od mých riflí, vytáhne mi ho ven a honí, a jednou, když už byla dost rozdrážděná, mi ho dokonce i vykouřila, aniž jsem musel zastavit.
Dneska ale mířím skoro automaticky ke splavu.„Je to dobrý, nikdo tu není!“
Zajíždím až dozadu k potoku za vzrostlé jasany, které oddělují plácek od málo frekventované cesty. Nejsou tu ani žádné baráky, auto projede jen občas, takže dodávka je dobře schovaná.
Vypínám motor a centrálem zamykám pro jistotu dveře zevnitř.
Hned se objímáme a líbáme, není třeba nic řešit, oba chceme jedno.
„Pojď dozadu, už tě chci!“
Nacvičený manévr mezi předními sedadly a už jsme vzadu.
„Sundej si gatě!“
Na nic se neptá a rychle zouvá střevíčky a svlíká úzké džíny i s kalhotkami, je vidět, jak je nedočkavá. Taky sundávám rifle, už ztvrdlý čurák mi vystřelil ze slipů a zakymácel se sem a tam. Sedím přímo na naproti ní, Evuš stojí a oblé, vypracované stehna a vyboulenou piču s upravenými chloupky mám kousíček před ksichtem.
Stejně je to divné, přírodní blondýna a černé chlupy na kundě! Ale je to vlastně jedno, hlavně že mi dá.

„Pojď ke mně!“, přitahuji si ji k sobě a oběma dlaněmi mačkám a hladím božské obliny jejich půlek. Jazyk se probírá chloupky a hledá branku rozkoše, prst masíruje chtivou štěrbinu z druhé strany.
Nespěchám a užívám si, ocas stojí v pozoru jak voják, Evi už ho drží v ruce, mačká ho a přetahuje předkožku přes žalud sem a tam, sem a tam.
Nemáme už ta ty produpané léta před sebou skoro žádné zábrany, dokonce kdyby se mi třeba hned nepostavil, nebyla by to žádná hrůza, Eva mi bude klidně cucat zvadlého čuráka třeba hodinu, dokud se nezvetí, já ji mezitím udělám rukou nebo vylížu mokrou piču skoro dosucha, což zbožňuje, ostatně asi jako každá ženská.
Vlastně jsem ještě nepotkal takovou, které by to nedělalo dobře, jenom některé se stydí říct si o to, nebo jí to chlap nechce dělat, anebo to nikdy nepoznala. Ale všechny do jedné, co jsem lízal, se svíjely rozkoší a kroutily se blahem. Jenom je pravda, že ne každá piča chutná stejně, každá má svoji specifickou chuť, některé jsou slaďounké, jiné nemusím vůbec.Ale to není případ moji Evičky, na kterou jsem si už natolik zvykl, že mi nedělá problém ji teď, když stojí přede mnou, nadzvednout jednu nohu na sedadlo, abych se k ní líp dostal,a jazykem bezostyšně rozlízávat kundu. Pomalinku a pořádně, nic nevynechat, nejdříve branku, a pak jazykem dovnitř, jak jen dosáhnu a zas na krajíček. Zatíná prsty mezi moje vlasy a tlačí mi hlavu mezi nohy, je vidět, že si to hodně užívá.
Rukou si udržuji ocas v pohotovosti, protože Evuš už teď na něj nedosáhne. Ani mi nevadí, že ji zůstalo tričko někdy mě trochu rajcuje, že není úplně nahá a mrdám ji napůl svlečenou, většinou se ale pak svlíkne sama.
Piča už je mokrá a růžová, tak teď já.
„Sedni si!“
Střídáme pozice, stojím proti ní s napůl stojícím čurákem v ruce. Okamžitě po něm chňapla a přebírá iniciativu. To jo, to ona zas umí! Taky ví přesně, co mi dělá nejlíp. Naslinit špičkou jazyka žalud, zatím koukající napůl z předkožky, hodně naslinit, ať ho hezky klouže, pak přetáhnout úplně a hezky cumlat. Ale né zas moc přetáhnout, když se to přežene, tak už bolest začíná přesahovat rozkoš, což není dobré.
Je to asi jako když srčíte do kundy víc prstů, než na kolik je nachystaná.
Ale to už taky máme vyjasněné a Evi to dělá skvěle, v pusince jí to čvachtá, rtíky přesně kopírují žalud, olizuje špičku a pak jej polyká celý do pusinky.
„Aáááá,…ááááá…..to je koncert, to já můžu.
Bez toho já bych asi dlouho s ženskou nebyl, kouření čuráka k sexu prostě patří. Je ale pravda, že některé to dělat nechtějí, taky takové byly, ale buď jsem je k tomu přesvědčil, nebo nakonec dotlačil, nebo to byly jen krátkodobé záležitosti.
A což teprve polykání semene! Není nad to pořádně se vystříkat hluboko do pusinky a ještě si to nechat všechno spolykat a olízat ocas. To už je ale koncert, co fakt neumějí všechny. Ale zažil jsem, že ho nechtěla vzít ani do pusy, protože doma s manželem žili sexem velmi umírněně a střídmě. Taky se hodně bránila, abych ji vylízal piču, což ještě asi nikdy nezažila. Nakonec ale i když skoro násilím, podlehla, a tak se jí to líbilo, že potom nejen že mi ho kouřila, jak divá, ale dokonce jsem se jí vystříkal do pusy. Takže doma s manželem občasný a umírněný sex zezadu, se mnou orgie se vším všudy. Ale asi kvůli tomu ženské nejvíce zahýbají.Eva však je hodně eroticky založená a kouřila i polykala vždycky.
Takže jí přenechávám iniciativu a užívám si to, jednou rukou ji držím za hlavu, druhou jsem ji nadzvedl tričko i podprsenku a mačkám kozy a prsty drtím bradavky.
„Áááá…áááá….!“
Ocas čvachtá v pusince, už je zase tvrdý jako kámen.
„Ááááá…áááááááá….“, už v extázi ji podvědomě tlačím čuráka hluboko do krku, ale asi jsem to přehnal, protože najednou cukla a rozkuckala se.
„Promiň zlato!“, hladím blonďaté vlásky.
„Dobrý ?“
„Jo.“
Zamrkala očima, celá červená vzrušením.
Pusinku na usmířenou.
„Lehni si!“
Je to tak nacvičené a zavedené. Já ji řeknu, co má dělat a ona to udělá a nemusí nic vymýšlet. Oběma nám to vyhovuje, ženské mají rády, když je muž při sexu ovládá, je to asi od přírody. Tedy pokud to není zrovna nějaká domina, ale to už jsme v jiných vodách.
Jak už jsem řekl, je to už nacvičené, lehá si na záda, jednu nohu dolů a druhou zahákne až za opěrku hlavy, takže je pěkně připravená.
Chytám do ruky čuráka a prsty druhé ruky připravuji cestu. Nasliněný žalud si ji najde docela snadno a pomalu mizí v růžové lastuře. Tiskneme se k sobě, objímáme a líbáme, žalud zatím schválně nechávám na krajíčku, jen aby nevyklouznul. Párkrát trošku sem a tam, pak chytám Evi v pase a pomalu dovnitř až do půlky, pak zase na krajíček, a teď už ho do ní tlačím až po kořen. Pomalu, pomaličku, jen ať si vychutná mých osmnáct centimetrů!„Aááách“, trochu se vzepjala a stiskla mě.
Jsem v ní naplno a tak začínám pomalu přirážet. Krása. Oba si to užíváme, zrychluji přírazy, občas zpomalím, abych hned nevystřílel všechnu munici, ale pak zase přidávám plyn. Dodávka se pohupuje v rytmu přirážení, docela by mě zajímalo, jestli je to z venku vidět,ale ne teď,teď buším do Evičky,co to dá.
„Aáááách…áááá!!!“
Vzdycháme oba, ale na finiš je ještě brzy. Chce to změnu!
Vytáhnu nadržený ocas z mokré tůně, až to mlasklo, nakláním se k ní a ona bez mrknutí oka otevírá pusinku a zase kouří mokrého, tvrdého čuráka, jak smyslů zbavená. Nohu dala dolů z opěrky, aby jí ulevila, ale to už se jí rukou sápu mezi překrásná stehna a strkám dovnitř prst, pak druhý a třetí. Někdy dám i čtyři, ale to už jsem na maximu, tam je někde ta hranice mezi rozkoší a bolestí, o které jsem před chvíli mluvil. Kámoš sice říkal, že šukal paničku, co po něm chtěla, ať jí tam srčí celou pěst. Nejdřív měl strach, ale pak teda že jo, a tak ji tam vsunul až po zápěstí. Ženská prý šílela rozkoší, že prý se jinak neudělá. No to ji teda musela mít jak tunel a kdo ví, jestli potom něco
z klasické dupačky má. Ale možná bych to taky chtěl zažít, ta představa mít v piči celou dlaň mě docela rajcuje. Ale na to musí být asi jiné proporce a já nejsem saďour, takže zůstávám u třech, zato poctivě projíždím všechny záhyby a zákoutí Evina lůna a dráždím klitoris. Evuš kouří, až jí sliny kapou z pusy, oba jsme v zajetí rozkoše.
A zpátky do ní! Promáčený ocas do ní lehce zajel, a teď už rychle a pěkně z ostra přirážím, co to dá.
„Aááách, áááá…!!!“
Ještě. A ještě!
Buším do ní, jako kladivem.
Hlasitě vzdychá a sténá rozkoší, já taky. To je ono, to je ono! Nirvána, sladké opojení!
Svět se propadnul někde do vzduchoprázdna, nic kolem není, jen my a dva a naše do běla rozpálená těla, chlípným opojením z dokonalé soulože. Je mi jedno, co bylo nebo bude, zajímá mě jen a jen teď a to nemá chybu. Buším do ní, až nadskakuje na sedadle, ocas až po kořen a hned zas celý ven, ..a zas a zas…
Těla i duše splývají v jedno, řekl by básník, ale je mi to fuk, protože cítím, že budu stříkat. Už to nemá cenu zadržovat, protože pak se to nemusí podařit a je to jen tak napůl, takové „i jsem se udělal, ale ne úplně ..“, takže taková nedodělaná práce, nepřinášející to pravé uspokojení a uvolnění. Proto, když už vím, že to přijde, naopak pevně Evi stisknu, zrychlím a přitlačím a užívám si to naplno.
„Už budu…..!“
Zjistil jsem také, že je lepší, když jí to řeknu, taky ona se na to připraví a víc si to užije, jak mi jednou sama řekla.
„Ano,ano,ano…….ááááááách…áááách….“!
-4-
Stříkám.
Před očima tma, ztrácím pojem o bytí a nebytí, vnímám jen tryskající semeno do Evina lůna.
Ještě..a ještě!
„Aáááá…“
Všechno musí ven, všechno!
„Aáááá….áááááááá !“
Taky Eva dosahuje vrcholu, těla se společně zmítají v poryvech rozkoše.
Někdy se to takhle nepodaří a neuděláme se v jednu chvíli, což je ale nejlepší. Ale Eva říkala, že za jednu soulož prožije orgasmů více, takže je v tom vlastně ve výhodě. Já dám na ní jedno, dvě čísla, když je den a nálada, i tři, a tím končím. Eva říkala, že se při tom udělá někdy i pětkrát, i více!
Taky je pořád vlhká, stačí ji chviličku muchlovat a už je kunda připravená! Ještě nikdy jsem u ní nezažil, že by řekla, že už nemůže, nebo byla při dupačce málo mokrá mezi nohama.
Poryvy těl pomalu ustávají a přichází pocit naprosté úlevy a opojení. Dvě spletená a zpocená těla, odpočívají na sobě. Ještě jsem v ní, ocas ještě drží, ale pomalu ustupuje ze semenem naplněné tůně.
„Miluji tě!“
„Já tebe taky!“Je to fráze, a není to fráze. Jsou chvíle, jako je třeba tato, kdy to z tebe vyletí samo. Ženské si na to potrpí více, než chlapi, ani já to moc nemám rád, když si to vynucují,ale takových chvil,jako je tato,není zas tak moc.
„Počkej zlato, tlačíš mi na nohu!“
Eva se trochu nadzvedla. Teď už zvadlý ocas vyplul z hlubiny a vydal mlaskavý zvuk.
„Promiň!“
„Ne, už je to dobrý!“
Posadila se, já taky.
Vzduch je v malém prostoru nasycený potem a vlhkostí milujících se těl, skla u dveří totálně zamlžená. Náhodnému kolemjdoucímu by asi nemusel nikdo nic vysvětlovat, ale je nám to jedno, je nám skvěle po opravdu vydařeném čísle.
„Otevřu na chvilku dveře, ať se vyvětrá!“
„Jo, jo, nedá se tu dýchat!“
Venku bublá potok, trochu níže po proudu šumí splav, kytky voní, ptáci zpívají…úplná idyla.
Možná, že Mácha taky napsal ten Máj po dobré souloži!

Komentáře* Takto označené položky jsou povinné

Nicol napsal

Hmm

Honza napsal

Tak bych mrdal 😏

TOPlist