Vaše erotické povídky

Stovky erotických povídek a příběhů. Erotické povídky zdarma ke shlédnutí. Pouze ty nejlepší porno povídky a sex povídky

První máj 2

Kategorie: Znásilnění
18.04.2021
ŠpatnýÚjdeDobrýZajímavýSuper Celkem 12 hlasů

Soulož s cyklistkou, to byl pro mne docela příjemný zážitek a tak s mi najednou nechtělo domů. Pokračoval jsem tedy v běhu a za další půlhodinku jsem měl v nohách 5 kilometrů. Byl bych pokračoval ještě asi dál, ale najednou se zatáhlo a než jsem se vzpamatoval, spustil se takový slejvák, že než jsem doběhl k lesíku, byl jsem úplně durch promočený.

To jsem měl ještě kliku, že na kraji lesa byl krmelec a u něj bouda, která mi umožnila se aspoň schovat před tím největším deštěm. Bohudík byla bouda otevřená a tak jsem se mohl v boudě plné sena jen dívat, jak venku leje jako z konve. Shodil jsem ze sebe mokré triko a kraťasy a jen ve slipech jsem se posadil na seno.

Odpočíval jsem asi 5 minut, když dveře body vrzly znovu. Asi další postižený, kterého zastihla průtrž venku. Nebyl to však postižený, ale postižená – asi sedmnáctiletá holka. Seděl jsem na seně vzadu a nebylo na mne ode dveří moc vidět.
Holka, co vešla, byla stejně promočená jako já. Pod tričkem jsem uviděl její bradavky, jak jí prosvítají přes promočené triko. Chovala se stejně jako já , ale o mé přítomnosti neměla ani tušení. Proto si bez obav sundala svoje tričko a já uviděl její nahé kozy. Pohled to byl pro bohy. Měla je pěkné, ani velké, ani malé, tak akorát do ruky. Ve svém striptýzu pokračovala však dál. Rozepnula si svou promočenou sukní a já uviděl, že jen kalhotky chrání její kundičku. ještě více mne však vzrušilo, když si svou rukou zajela za kalhotky a já jsem mohl tušit, co si se svými prsty tam asi provádí. Dostal jsem chuť to udělat i téhle holce. Chvilku jsem ještě váhal, ale pak jsem do toho šel. Stáhl jsem si svoje slipy a můj klacek vystřelil jako z praku, stál mi přímo dokonale. Holka si mne ještě nevšimla a sedla si na chvilku do sena. To byl ten pravý okamžik pro mou akci. Seskočil jsem ze sena a už jsem stál před ní. Můj čurák se jí objevil, právě před jejím obličejem a musel to být pro ní šok.
Trhla sebou a snažila se vstát, nedal jsem jí ale šanci a povalil jsem jí do sena. Aby byl pohled na ní dokonalý, sáhl jsem jí na kalhotky a i přes její velký odpor jsem je z ní sáhl. Byl jsem za to odměněn pohledem na pěknou kundička, která měla jen minimum chloupků. Sedl jsem jí na nohy, aby sebou tolik neházela a začal jsem jí líbat. Snažila se mi uhýbat, ale já jsem nepřestával. Ale i když jsem jí pevně držel, líbání nestálo za nic neboť se bránila dál. Přestal jsem tedy a soustředil jsem se na její kozičky. Tam už neměla takovou šanci uhnout a bránit se mé ruce, která jí začala masírovat střídavě obě její kozy. Za chvilku už byly obě slušně zarudlé a i přes všechen odpor bylo na jejích bradavkách vidět, jak se vztyčily. Uchopil jsem kozu pevně do ruky a přisál jsem se na bradavku svými rty. Bradavka díky mému laskání se ještě zvětšila a za chvilku jsem stejný postup zopakoval i s její sestřičkou. Můj vztyčený ocas už však nedočkavě čekal na svou příležitost a tak jsem sjel rukou po jejím nahém těle a už jsem měl ruku v jejím klíně: „Ne, nechte mne, začala holka křičet, „já nechci, já nechci!“ Ušklíbl jsem se: „Ale zato já chci, holčičko, roztáhni od sebe nohy, ať se ti mohu podívat na zoubek.“ „Ne, já nechci, já nechci,“ opakovala a stále se mi ze všech sil bránila. Na to, aby zabránila mému proniknutí k jejím pyskům, však sílu neměla, stejně jako na to, aby zabránila proniknutí jednoho mého prstu dovnitř. Myslel jsem si, že jí tak trochu rozdráždím a ona se dá, ale dopadlo to trochu nečekaně. Sotva můj prst vjem do její, mimochodem docela slušně vyspělé kundy, narazil jsem na něco, co bych u současné generace nečekal. Ta holka totiž byla ještě panna. Pomyslel jsem si: „No to si dneska tedy užiji.“ I přesto, že jí muselo být jasné, že se mi neubrání, pokračovala v obraně a bylo mi jasné, že jí musím zlomit, aby byla povolná, jinak z toho nebudu nic mít.
Můj pohled sklouzl k mým kraťasům, které měly docela slušný kožený pásek. „Nechceš to, po dobrém, tak to půjde po zlém,“ řekl jsem jí, vytáhl jsem ten pásek a holku jsem převrátil na břicho. Její zadek, docela slušný tvarovaný, mne lákal a naskytl se mi pohled na její píču a řiť. Zvedl jsem pásek a už jí na zadek dopadla první rána. Ta holka začala křičet, ale to mne ještě víc vzrušovalo a přestal jsem až po dvaceti ranách. To už se nebránila a jen sténala. „Vysaď na mne tu svoji prdel a dělej,“ vyzval jsem ji a ona kupodivu poslechla. Přiložil jsem jí svůj stále vztyčený čurák do její štěrbinky a prudce zabral. Ocas jí rozevřel pysky, vjel dovnitř, ona vykřikla ještě víc, jak jí povolila panenská blána a můj čurák zajel dobrých 5 centimetrů dovnitř. Dalším mým přírazem doprovázeným jejím výkřikem pronikl ještě dál a já jsem ho poprvé vytáhl a zase jsem ho do ní zasunul. Opakoval jsem to několikrát a můj klacek mizel stále hlouběji uvnitř její kundy. Ta byla docela úzká a tak pronikat hlouběji Po minutě jsem ucítil, že to už dál nejde a začal jsem s pravidelným mrdáním její kundy. Zdálo se mi, že už jí to tolik nebolí, ale přesto při každém mém přírazu vydala sten. Moje koule se dotýkaly jejího zadku a já jsem cítil, že už to bude. Vystříknul jsem jí tam opravdu slušnou dávku a po chvilce ho z ní vytáhl. Byl celý olepený od semene a byly na něm i stopy krve.
„Tak a teď mi ho ještě očistíš,“ pokračoval jsem v jejím trýznění dá. „Jak to myslíte?“ zeptala se naivně. „To je přece jasný, pěkně mi ho olížeš, jinak dostaneš dalších pár na prdel a teď by jich bylo víc, to si piš.“ Neměla jinou možnost a tak otevřela svou pusu a začala mi lehce olizovat můj mokrý a špinavý penis. „Přitlač, takhle bys to dělala týden, zakřičel jsem na ní „a otevři tu hubu víc,“.Když to udělala, natlačil jsem ji do svého rozkroku hlavu a vzápětí už jí vjel do úst můj znovu tvrdnoucí čurák. Byl minimálně pět čísel uvnitř a já jí chytil za vlasy a začal jí pohybovat hlavou nahoru a dolů. mně to bylo docela příjemné, ale o ní se to říct nedalo. Asi po dvou minutách jsem jí strčil čurák co to šlo nejhlouběji. Cítil jsem, jak se můj klacek vzepjal a do krku jí vytrysklo moje semeno, až jsem byl překvapen, kolik ho bylo. Nezbylo jí nic jiného – musela ho polknout a ještě jedna dávka jí zaplnila její pusu.
Teď byla na řadě třetí část operace, její zadek. Tam se mi však nechtělo šukat a tak jsem to udělal jinak. Donutil jsem ji, aby si klekla a vysadila na mne prdel. Prsty jsem jí vjel do kundy, která ještě byla plná mého semene smíšeného s krví, namočil jsem si dva prsty a projel jsem s mokrými prsty kolem její řitě. Prsty jsem znovu namočil a teď už jsem s nimi začal vnikat dovnitř prdele. Šlo to kupodivu dost lehce a během minuty jsem k nim přidal i třetí prst a začal jsem s nimi napodobovat šukání. Vytahoval jsem je a znovu vrážel dovnitř a holce to kupodivu tolik nevadilo. Připadalo mi to, jakoby její prdel už byla zasetá a dost možná, že už jí tam někdo navštívil předem mnou. Dělal jsem jí to asi tak pět minut, když se náhle její zadek sevřel a ona vyrazila výkřik a já uviděl, jak jí z kundy začala vytékat její šťáva, podařilo se mi jí tímto způsobem udělat.
Už toho bylo dost a jak jsem pohledem ven zjistil, už bylo po dešti. Rychle jsem se oblékl a zanechal jsem tu holku samotnou v boudě. Tak skončil můj loňský první máj a netušil jsem, za jakých okolnosti se s touhle holkou ještě setkám.

ŠpatnýÚjdeDobrýZajímavýSuper Celkem 12 hlasů

Komentáře* Takto označené položky jsou povinné

petr napsal

Pekny pribeh, ale zes ji tam nechal to nebylo moc hezke

TOPlist