Vaše erotické povídky

Stovky erotických povídek a příběhů. Erotické povídky zdarma ke shlédnutí. Pouze ty nejlepší porno povídky a sex povídky

Dovolená v Chorvatsku 2

29.05.2024
ŠpatnýÚjdeDobrýZajímavýSuper Celkem 28 hlasů

Noví spolubydlící přijeli druhý den dopoledne, seznámili se s námi, představili se a matka s dcerou na nás oba udělaly vzrušující dojem. Tipli jsme si, že si sem obě přijely jen pořádně užít a zašukat si a mužskou část měly sebou jen pro posluhu. Tak jsme čekali, jak se to vše vyvine.
Manželka, Nina, asi 35 let, celkem výstavní kus, manžel, Igor, asi 45-50 let, pod pantoflem, dcera, Gita, celá matka, asi 17 let a syn, Laco, asi 14 let.

Ráno všichni odešli k moři a asi za dvě hodiny se matka vrátila. Připravila si na terase lehátko a přistoupila k zídce a požádala Karla, jestli by jí nerozetřel gel, aby se nespálila. Karel souhlasil a začal jí ho roztírat na zádech. Když jí přejel několikrát přes tkaničky od vrchního dílu plavek, tak si za ně zatáhla a díl spadnul na zem. Otočila se a Karel mohl nechat oči na jejích krásných ňadrech. “ Tady můžete také, jsou velice citlivá, lehce by se mohly spálit“, prohodila a trochu se usmála. Karel si dal záležet a ňadra jí pořádně masíroval, až se jí bradavky postavily jak buráky a Nina, jak se jmenovala, začala vzdychat vzrušením. Nenápadně se naklonila přes zídku, a když viděla tu bouli v Karlových plavkách, tak k němu prohodila: “ Neměli bychom zajít radši k vám do pokoje a něco udělat s tou boulí, aby se Vám náhodou něco nestalo? Mám ještě dvě hodiny čas, než se manžel se synem vrátí z pláže.“ Karel kývnul a Nina přelezla přes zídku s horním dílem plavek v ruce. Když jsem uviděl ty krásné kozy, tak mi také hned ocas začal v plavkách bouřit. Ještě, že jsem seděl a Nina to neviděla. Karel na mne mrknul a zavřel dveře. Po chvíli se už ozývalo jen milostné vzdychání a výkřiky slasti. Seděl jsem na terase, ocas mi trčel v plavkách jak lodní stožár.

Natáhl jsem nohy, zaklonil hlavu, zavřel oči a pomalu jsem si ho přes plavky hladil. Najednou jsem ucítil cizí ruku na pytli. Otevřel jsem oči a přede mnou stála Gita, dcera Niny, jen v kalhotkách a sladkým hlasem mi řekla: “ Dívala jsem se, jak sis ho hladil, tak jsem myslela, že bys potřeboval s tím trochu pomoci, ne?“ a jedním škubnutím mi uvolnila zajatce z plavek. Ten vyskočil jak z trampoliny a Gita si pro sebe nahlas řekla: “ tak to je kousek, to si užiji“ a už ho měla v ruce. Odborně ho osahala po celé délce, několikrát přetáhla kůžičku a olízla naběhlý, fialový žalud, který se lesknul touhou a zastrčila si ho pomalu do pusinky. Na svůj věk byla vynikající kuřačka. Řekl jsem jí, že tady nemůžem být, že je vedle v pokoji její matka, ale odpověděla, že máma se dřív jak za hodinu z postele nedostane, natolik ji zná, když začne šukat, tak že máme dost času a táta, ten nesmí přijít dříve než v jednu hodinu s bráchou. Tak to má máma naučené a zařízené. Když mi ho chvíli kouřila a pohrávala si s pytlem s varlaty, tak najednou vstala a povídá: “ Uděláš mi to tady zezadu nebo si mám sednout na koníčka? Ale jogurt chci nastříkat všechen do pusy, nezapomeň“ a sundala si kalhotky a ohnula se a opřela o zídku. “ Nejdříve mě chvíli šukej zezadu a potom si sednu na koně a pořádně mi ho tam vraž, ať ho cítím až v žaludku.“ Tak jsem jí ho tam tvrdě vrazil, až zařvala, ale hned se zavrtěla a pořádně spolupracovala. Jednou rukou byla opřená o zídku a druhou střídavě tahala bradavku a masírovala poštěváčka. Po několika minutách začala rychleji vzdychat a mumlat: “ Dělej, dělej, už budu, pořádně mi tu díru zmrdej, to je paráda jak máš velkýho čuráka, mám tu moji kundu celou vyplněnou, ještě rychleji a na doraz, už teču, uuuuuuuužž jsem, to je paráda“ a zůstala chvíli nehybná. Narovnala se a řekla, abych si lehl, že se na mě nyní napíchne na koně a musím jí pořádně mačkat“ cecky“ a drtit bradavky. Tak jsem jí to udělal, jak si přála. Kozy měla celé červené, bradavky naběhlé a rudé jak vlčí máky. Po několika minutách jsem cítil, že to už na mě jde, takjsem jí řekl, aby slezla a dodělala mě rukou. Několikrát mě po něm přejela nahoru a dolů, potom si ho vzala do pusy a vysála mi ho do poslední kapky. Oba jsme si natáhli spodní díly plavek a sedli si na lehátka. Najednou Gita povídá: “ Bylo to s Tebou super, budeme si to muset ještě několikrát zopakovat. A jak se Ti líbí moje máma? Měl bys taky na ni chuť ji ošukat? Je prý velmi dobrá v posteli, jak jsem slyšela. Začínala již ve čtrnácti, jako já a mě měla v šestnácti, ale to ji nijak nevadilo. Nyní si užívá, kde může a táta ji v tom ještě podporuje, protože má od ní pokoj. Tomu ho jednou za týden vykouří a jednou za měsíc mu nastaví kundu k vylízání a ošukání a mají manželské povinnosti vyřízené. Už od třinácti let jsem je špehovala, abych viděla, jak mu máma kouří péro, abych se to také naučila.
Hned jsem to potom zkoušela s klukama ve škole a slavila jsem úspěchy. Brzy jsem byla nejlepší kuřačka na škole a neměly na mně ani holky z devítek“ a začala mipovídat o začátcích svého sexy života. Na její věk byla velice zkušená a prošlá všemi různými praktikami. Tak jsme si ještě chvíli povídali, když se objevila Nina, která vyšla z pokoje. Gitu to ani nijak nepřekvapilo a jen se jí zeptala: “ Tak jak Ti je, mami ?“ “ Teď už dobře, krásně jsem relaxovala i s masáží celého těla“ odpověděla a natáhla se na lehátko. Její velké kozy se jí trochu povalily a trčely na nich jen velké, červené bradavky. Za chvíli vyšel i Karel a ukázal mi, že Nina je super mrdna. Totéž jsem mu ukázal na Gitu a bylo nám jasné, jak to bude pokračovat. Když se vrátili z pláže táta se synem, tak všichni odešli na oběd. Po obědě si obě ženy oblékly jen to nejnutnější a všichni odešli k moři. My jsme se šli s Karlem projít a obhlédnout terén, jaké jsou kde ženy a dívky. Prošli jsme i nuda pláž a bylo by z čeho vybírat. Po večeři jsme se všichni sešli na bungalovu a Nina nás pozvala k jejich stolu, kde měli postavené dvě lahve vína. Přisedli jsme a dobře jsme se bavili. Najednou povídá Nina manželovi: “ Miláčku, na zítra mám pro Tebe a syna překvapení. Koupila jsem vám celodenní výlet lodí po mořských letoviscích. Doufám, že se vám to bude líbit a budete mít pěkné vzpomínky na dovolenou. Vyplouváte ráno v osm hod.,návrat je až v deset hod. večer. Je to s celodenní stravou i večeří na lodi.“ Manžel jí to odkýval, a že se už budou těšit. Tak jsme seděli ještě asi hodinu v družné zábavě, když Nina povídala: “ Tak, miláčku, vy půjdete oba už spát, čeká vás zítra perný den na moři a já se půjdu ještě vykoupat. Nino, půjdeš se mnou? A co vy, pánové, nedělali byste nám doprovod, kdybychom se náhodou topily?“ Oba jsme kývli na souhlas a za chvíli jsme už kráčeli k moři.
Byl nádherný teplý večer a obě se velice dobře vyjímaly v záři měsíce, nahoře bez. Karel kráčel s Gitou a já s Ninou jsme šli za nimi. “ Vím tady o krásné tiché pláži, nedaleko v zátočině. Je tam krásné koupání a jemný písek, mohli bychom tam zajít.“ Za chvilku jsme byli v zátočině, kde jsme řádili s Němkami. Karel s Gitou hned vklouzli do vody a mně povídala Nina, jestli bychom nemohli trochu poodejít bokem, že by chtěla jít do moře nahá, aby měla suché kalhotky na cestu domů a Gita to nemusí vidět. Souhlasil jsem a zašli jsme za takový skalnatý výčnělek. Nina si sundala kalhotky, přimáčkla se na mne a pomalu mi začala stahovat plavky. Když mi spadly ke kotníkům, pohladila mého zatím visícího kamaráda s poznámkou: “ To je tedy kousek, ten asi musel udělat Gitě hodně potěšení, ne? Jsem zvědavá, kolik ho udělá mně“ a trochu mi ho zmáčkla. Hned jí začal v ruce mohutnět a Nina ho pomalu honila a druhou rukou mi škrábala pod pytlíkem. Během několika vteřin mi stál jak telegrafní tyč a Nina ho začala na lesknoucím žaludu olizovat a za chvilku ho měla vcucnutého v puse a začala kouřit. To byla opravdu paráda, jak to uměla a Gita se to opravdu naučila od ní. Když mi přes pytel začala zajíždět prstem do análu, byl jsem tak rozrajcovaný, že jsem nezadržel několik hlasitých vzdychů a výkřiků a když mi vrazila celý prst do zadku a zmáčkla koule, tak jsem jen zachroptěl a začal jí plnit pusinku semenem. Jezdila mi pusou po něm ještě rychleji a vše poctivě se vzdycháním polykala. Přitom mě několikrát jemně do něj kousla, a když ho vyndala z pusy, tak mi řekla, že se u toho krásně udělala jako ještě nikdy. Postavila se, chytla mě za ocas a táhla mě k moři. Tam jsme dováděli jak malé děti a zaplavali jsme směrem, kde zůstal Karel s Gitou.
Když jsme je spatřili asi dvacet metrů od nás jak leží na pláži, nebylo pochyb, co právě dělají. Karel do ní narážel svůj klacek jak do pytle a Gita vydávala vysoké skřeky s každým zaražením. Byl na ně krásný pohled a Nina stála, jednu ruku měla v kundě, druhou si mnula bradavku a měla spokojený úsměv na tváři při pohledu na svoji dceru, jak si užívá. Najednou se otočila a řekla mi, že se vrátíme zpátky do zátoky. Doplavali jsme zpět, vylezli na pláž a Nina si lehla do teplého písku a povídala: “ Pojď a vraž do mě toho Tvého čuráka a třeba mě roztrhej, ale pořádně a tvrdě mě omrdej, strašně se na to těším, když jsem viděla Gitu, jak řve, tak ji musím následovat, tak se snaž a nešetři mě.“ Sklonil jsem se k ní, projel prsty mezi jejími pysky, které byly už silně naběhlé, trochu jsem ji prolízl jazykem a vcucnul poštěváček, což odměnila hlasitým výkřikem a zatnutím prstů do ramen a když jsem viděl, jak je její kunda mokrá, tak jsem jí ho tam bez přípravy rychle vrazil. Ozval se velmi hlasitý výkřik, chytila si obě kozy a křečovitě je zmáčkla. Zvedla nohy až na moje ramena a začala divoce přirážet. Byla to velice divoká mrdačka, ale nemohli jsme vystřídat více poloh, protože by se její kunda naplnila pískem. Než jsem se udělal, tak měla dva silné orgasmy a stopy jejich prstů a nehtů mi zůstaly na těle. “ Tak něco takového jsem už dlouho potřebovala, ten Tvůj ocas umí zázraky. Zítra máme na šukání celý den, tak si užijeme. Karel je také velmi dobrý a myslím, že Gita se to už také naučila, ne? Byl jsi s ní spokojen nebo dělá mámě ostudu?“ “ Ne, nedělá, je už opravdu dobrá mrdka, ale Tobě se ještě nevyrovná. A už jste spolu někdy šukaly ve čtyřce nebotrojku?“ “ Ne, to jsme ještě nezkoušely, chci počkat, až jí bude osmnáct a potom uvidím, ale myslím, že to ráda zkusí a předvede. Zatím to necháme jak to je a vy se u nás vystřídáte, ano?“ Potom jsme se šli ještě vykoupat, natáhli na sebe plavky a šli za Karlem a Gitou. Když jsme se přibližovali, tak jsme slyšely hlasité výkřiky a za chvíli jsme už viděli, jejich důvod. Gita stála na větším kameni opřená o skálu, její zadek byl pěkně vysazen a Karel jí ze zadu lízal kundu. Tak jsme na ně chvíli koukali, a když Gita začala, že už bude, aby do ní vrazil tři prsty, tak jsme počkali do jejího vyvrcholení a potom přišli k nim. Oba byli nazí a koukali na nás jak na mimozemšťany. Oblékli si plavky a odebrali jsme se k bungalovům. Popřáli jsme si dobrou noc a šli spát a těšili se na zítřejší den, který bude plný sexu a radovánek. Ale o tom zas někdy jindy.

Komentáře* Takto označené položky jsou povinné

Tomas napsal

Kedy bude pokracovanie pekny pribeh daj veie.

TOPlist