Vaše erotické povídky

Stovky erotických povídek a příběhů. Erotické povídky zdarma ke shlédnutí. Pouze ty nejlepší porno povídky a sex povídky

Co způsobila vichřice

Kategorie: Anál, Grupáč, Mix, Orál, Piss, Šukačky
24.09.2021
ŠpatnýÚjdeDobrýZajímavýSuper Celkem 17 hlasů

Nevnímal jsem telefon, který už zvonil pěknou dobu. Je sobota a chci se vyspat, který blbec volá v tak brzkou ranní hodinu ? Telefon nepřestával a tak jsem se odploužil do předsíně. Co je, štěkl jsem a na druhém konci se ozval pobavený hlas mého kamaráda Zbyňka. Doufám, že jsem Tě probudil a ani se nesnažím omlouvat. Mirku, potřebuju pomoct. Takhle brzy ? No mne taky vzbudila sousedka z chaty.

Včera se tam prý prohnala vichřice a odnesla prý pár tašek ze střechy a jak víš naši jsou na dovolené, nejel bys tam se mnou ? No to víš, že Tě nenechám ve štychu. Za půl hodiny budu O.K. tak se pro mne zastav. Odešel jsem si dát studenou sprchu, oholil jsem se, protože už jsem vypadal jako poustevník, vypil kávu a pod okny zatroubil Zbyněk.

Za hodinu už jsme zastavovali u chaty a u vedlejší chaty se zvedla z deky žena, zabalila se do osušky a už halekala na Zbyňka, že to sice není tak hrozné, ale myslela, že by se na to měl přece jen podívat. Zbyněk poděkoval a vedl mne do chaty. Viděls to, ta stará hydra byla pod tou osuškou nahá. Není tak stará namítl jsem. Hele tak bacha kamaráde, ta už tu „vojela“ kdekoho včetně mýho táty. Tu scénu, kterou tady máma tenkrát udělala, když mi bylo asi 15 si budu pamatovat do smrti. Vylezli jsme na střechu a zjistili, že chybí jen 3 tašky, které Zbyněk našel někde v kůlně a opět jsme vylezli nahoru, abychom je tam umístili. Koukej vole, zašeptal Zbyněk a hlavou kývl k vedlejší chatě. Na dece tam ležela úplně nahá sousedka. Ty vole ta má dudy a pořádnýho bobra co, vzdychl jsem. Klídek neboj ,ona se chytí. Ty vole ty už si jí taky šukal co ? Jasně, byl bych vůl, když si o to říká. Kdyby se to dozvěděla máma zabije jí i mne. Právě jsme chtěli slézt ze střechy, když se ONA posadila na dece a aniž by se zakryla, zeptala se: Zbyňku nechcete namíchat nějaký drink a nebo se hned vracíte. No když namícháš neodmítneme a zdržíme se. Tak jo, jdu něco připravit a pak se stavte. Vidíš jak vyjela ? No ty jsi dobrý, ty budeš šukat a já budu chodit po lese nebo co ? Nešil, budeme jí prcat oba, má to ráda. Znáš Kamila od nás z baráku co jezdí s tatrovkou po stavbách ? No znám a co má být. Vezl nám na chatu písek a já jel s ním. Šukali jsme jí tu celej den a mámě jsem pak musel lhát, že jsme měli defekt. Pojď jdem se umýt a vyrazíme do jámy lvové, chechtal se Zbyněk. To je můj kámoš Mirek a to je Dana, představil nás. Dana nás sice nevítala nahá, ale osuška se jí tak rozevírala, že tu její chlupatici jsme viděli úplně celou, kozy jen částečně. Tak si sedněte a pijte. Sama si sedla naproti do lehátka s roztaženýma nohama, že jsme jí pomalu viděli až do osrdí.
Tak co je nového Zbyňku, co škola a co holky, uculovala se Dana. Nového nic, škola O.K. a holky nic moc. To víš Tobě se žádná nevyrovná dodal ještě. Ty jsi ale lichotník. Nechcete se se mnou chvíli opalovat na dece ? Nečekala až odpovíme a odešla k dece, odhodila osušku, lehla si na záda s rukama pod hlavou a přihmouřenýma očima sledovala naší reakci. Proč ne řekl Zbyněk, stáhl kraťasy a nahý se rozvalil vedle ní. Pojď Mirku, přilehni lákal mne. Stáhl jsem taky kraťasy a se vztyčeným ocasem ( komu by se nepostavil koukat na tak výstavní kus baby) jsem se položil vedle Dany z druhé strany (udělala to totiž moc dobře, lehla si doprostřed deky, takže jsme neměli jinou možnost). Usmála se na mne a chytila mne za vztyčeného čuráka. Zlato, neříkej, že se Ti postavil při pohledu na starou ženskou. Jakou starou odpověděl jsem a držel jako beran. Všiml jsem si, že Zbyněk už zajel prsty do chlupatice a Dana zavzdychala. Jednou rukou honila můj ocas, druhou si mnula bradavku a hekala pod nárazy Zbyňkových prstů. Miláčku, vraž mi ho tam zašeptala, klekla si, vyšpulila prdelku a začala mne kouřit. Zbyněk do ní zezadu zajel a už jí hobloval. Netrvalo dlouho a už řval, že jí pěkně vystříká hrobku. V tom Dana vytáhla ocas z pusy a zeptala se jestli chci vykouřit nebo jí taky raději vystříkám kundu. Rychle jsem přešel k její prdelce a prudce zarazil ocas do její chlupajdy. Zbyněk už ležel zase pod ní a ocucával jí kozy jako kojenec. Řvala, že mám pěkně tvrdého čuráka a abych jí nešetřil. To jsem neměl ani v úmyslu, když mrdám, tak se nekontroluju a vrážím ho tam pěkně až po kořen. Když začala ječet že už je, stříkal jsem i já. Lehla si opět na záda a Zbyněk jí začal sát levou bradavku a mne ukázala abych si vzal do parády pravou. Ježiši, to je k zešílení řvala Dana a Zbyněk jí začal prstit kundu. Nějak jsem se do té velké bradavky zakousl a ona začala křičet a házet sebou jako kapr na suchu. Tys tu čubku udělal, podívej jak teče řekl Zbyněk a ukazoval úplně mokrou ruku, ale nepřestávej musíme tu děvku pořádně odrovnat. Zasunul jí opět čuráka do kundy a já nepřestával s olizování a okusováním jejích cecků. Už jsem jí ozdobil kozy několika rudými cucáky a ona pořád řvala, že chce ještě. Když jsem pak vystřídal Zbyňka a on pokračoval v mém započatém díle, osprchovala mi kundí mízou čuráka a já jí za to za chvíli nastříkal pěknou dávku do dělohy.
Pojď mi ještě pomoct, za chvíli bude mít ta děvka dost, doufám, že Ti předvede svůj megaorgasmus. A předvedla. Za chvíli sebou opět začala házet, ječela jako Viktorka u splavu a z kundy jí obloukem začala stříkat míza. Pak padla a byla úplně mimo. Nechce se Ti chcát zeptal se Zbyněk a když jsem řekl, že jo tak si stoupnul a začal na Danu chcát. Chcal od hlavy až k patám a pobízel mne abych ho následoval. Tak tohle byla moje premiéra i když už jsem měl taky něco za sebou. Pojď jdem k nám, ona za chvíli zase přileze. Dali jsme si studenou sprchu, vyndali z lednice pivo a usadili se před chatu. Dana už na dece nebyla. Přišla asi za půl hodiny, vysprchovaná, navoněná a čerstvě nalíčená. Doufám, že to nebyla konečná miláčkové, pro Danušku to bylo pouhé rozjezdové kolo. Tak mne vykuř čubko, zařval na ní Zbyněk a mne naznačil abych jí vymrdal prdel. Neměl jsem v úmyslu lízat jí a proto jsem jí nalil mezi půlky studené pivo. Vykvikla jako sele, ale nepřestávala kouřit. Pomalu jsem začal do ní šroubovat čuráka a když pustila z pusy čuráka a začala řvát, narval jí ho tam Zbyněk zpátky a držel jí pevně hlavu, takže ho musela mít až někde v krku, zatím co já už jí pěkně prcal tu její rozkošnou prdel. Byla dost těsná, takže mne to dost rozdráždilo a za chvíli jsem jí vrchovatě naplnil. Dělej kurvo, hul už budu řval Zbyněk a držel jí stále pevně hlavu, takže se Dana začínala dávit a oči jí málem vypadly z důlků jak je na nás kulila. Přesto Zbyněk nepovolil a držel jí tak dlouho dokud se nevystříkal. Málem jsi mne udusil ty zvíře vykřikla, když konečně povolil sevření. Ale líbilo se Ti to ne ? To víš, že ano, ty víš co mi dělá dobře viď? Kluci co kdybyste šli ke mně na večeři, určitě vám vyhládlo. Běhala po kuchyni nahá, smažila řízečky, nachystala okurčičky, papričky, chleba a mezi tím se každou chvilku u některého zastavila a dala mu podumlat bradavku a nechala se prstit. Čurák už mne zase pěkně stál a tak jsem jí vyzdvihl na malou kuchyňskou linku a mrdal tak dlouho dokud jsem jí nevystříkal. Stačili jsme to jen tak tak, aby se nám nepřipálily řízky. Když nás po večeři zatáhla do ložnice, Zbyněk jí prolizoval kundu, aby do ní za chvíli vrážel vztyčený ocas a já pokračoval ve značkování jejích výstavních cecků a okusování bradavek. Ta čubka se při tom udělala dokonce 3x ! Pak jsme asi všichni usnuli.
Když jsem se vzbudil, byl jsem v ložnici sám. Otevřeným oknem však ke mně doléhalo sténání a výkřiky a tak jsem se vydal po hlase. Došel jsem až za chatu, kde stála dřevěná kůlna. To co jsem uviděl mne šokovalo. Dana měla upevněné bradavky ve svěráku, Zbyněk jí šukal zezadu a při tom jí prutem švihal přes prdelku, která už byla pokryta desítkou krvavých šrámů. Každou chvíli si Danu přitahoval k sobě, takže se bradavky bolestivě natahovaly a Dana vykřikovala, že takhle jí to umí udělat jen on ! Ani jeden mne nezaregistroval a tak jsem se raději zdekoval a vrátil se do ložnice. Když mne pak přišla Dana budit, pozoroval jsem její bradavky. Měla je nateklé a velké, takže jsem jí stáhl na sebe a začal jí je sát. Au to bolí zařvala, ale jen jsem jí plácl přes rozdrásanou prdel a řekl, že zatím jen saju, až budu kousat bude to horší. Chvíli se ještě bránila, ale za chvíli už vzdychala a sténala a škemrala abych nepřestával a pořádně jí vymrdal prdel. Když jsem se dost vyřádil v kousání a sání jejich velkých dudlíků, snažil se ho narvat do prdele, ale nešlo to. Roztáhl jsem půlky a plivl na otvůrek. Za chvíli už jsem prcal a po výstřiku se svalil jako králík. Když jsem přišel do kuchyně, zeptal se Zbyněk kde zůstala ta kurva, že jí snad jasně řekl, že mu má přijít vykouřit čuráka. V tom vešla Dana a vrhla se mu k nohám. Za chvíli jí poručil aby se nabodla zády k němu a při tom mi kouřila čuráka. Ne že bych se bránil, ale měl jsem toho už docela dost. Přesto se mi za chvíli postavil a když jí Zbyněk naplnil, přikázal jí aby se na mne sama vyšukala. Seděl jsem na židli a Dana dosedala na mého čuráka a hopsala po něm jako jojo na provázku. Po obědě ji Zbyněk zahnal do ložnice, že jí na rozloučenou vyšoustáme v sendviči. Lehl si na postel, poručil Daně, aby na něho nasedla a já jí ho opět napral do prdele. Tak takhle jsem to ještě nedělal. Bylo to vzrušující, když jsem se třel přes jemnou stěnu o Zbyňkova čuráka. Zbyněk jí ještě při tom opět drtil bradavky a Dana řičela, chroptěla, sténala, ale držela jako správná nadržená kurva. Vysílením jsme pak usnuli. Když jsem se probudil smrákalo se. Probudil jsem Zbyňka a potichu jsme se vypařili. Tak co vole, jaký to bylo, to je mrdna co ? To jo, viděl jsem Vás v kůlně. Dobrý co, tohle jí dělá nejlíp. Takže tys jí prcal už víckrát, ne jen když jste tam byli s pískem co ? A ty bys takovou nadrženou svini odmítl ? No to rozhodně ne, odpověděl jsem a těšil se domů na postel, ve které se budu muset z té nádherné mrdanice rychle vzpamatovat, abych mohl ukojit nenasytnou kundičku své přítelkyně.

Komentáře* Takto označené položky jsou povinné

TOPlist