Vaše erotické povídky

Stovky erotických povídek a příběhů. Erotické povídky zdarma ke shlédnutí. Pouze ty nejlepší porno povídky a sex povídky

Co dokáže alkohol

09.04.2021
ŠpatnýÚjdeDobrýZajímavýSuper Celkem 35 hlasů

Bylo to jednou, byli jsme dohodnuti že si půjdeme trochu připít. Sehnali jsme lahvi a šli ke mě. Všichni jsme se těšili, i když nás lehce tlačil čas a on, ona a já by jsme u mě přespali, ale to nebylo možné. Museli jsme to vzít šupem. Nejdřív jsme si přiťukli, pak další skleničku a další… A najednou jsme (byl jsem na mol, nevím jak) skončili všichni tři na posteli.

Začalo to nevinným objímáním, potom jsme si začali zajíždět pod oblečení a chvíli jsem ji líbal já, chvíli on. nejdřív to začalo lehkým popohnáním její krásně vyholené frndy, já jsem ji slušně vyprstil a tak byla připravená. Koneckonců, proč si nezašukat s holkou, co má kluka a maximálně se spolu líbali, nic víc. Užíval jsem si jí každou vteřinou, stejně jako kamarád, kterému začala celkem slušně kouřit. Byla jak profesionál. Mě se ale udělalo zle a řekl jsem si, že to není naposled a tak jsem zůstal poblíž WC, jelikož mi bylo zle. Moc božkova není dobrý nápad, to pamatujte. Jen jsem se díval, oni byli opilí a nevadilo jim to. Chvíli se dělali pusou, rukama, pak se do sebe dostali a dost hlasitě vzdychali. Když bylo moc hodin, musela už jít. Jen jsem viděl jak se v celé kráse válí po zemi, bezmocná a nahá. Museli jsme jí pomoct, začal na ní působit alkohol snad nejvíc, co jsem kdy viděl. Byla tam úplně bezmocná, jenže se jí ten debil vymočil do pusy, a tak jim to šlo asi do kopru. Bylo jí fakt zle a tak musela domů. Kamarád jí odvedl a sám vlastně nevím, jak to dopadlo. Jestli na nás někdo přišel, nebo tak. Zajímavé na tom bylo to, že jsem mohl zasunout do krásný holky, co o mě nikdy nestála, měla kluka, a přesto jsem to neudělal. Bylo mi fakticky zle. Třeba se to někdy zopakuje a já doufám, že si zapamatuju víc, napíšu o tom pěknou slohovku atd.

Ps. Jména nejsou uvedena úmyslně, pamatuju si fakt málo ale pokud byste fakt chtěli, podle hodnocení uvidím, kdyby něco bylo, zda to sem dát, nebo ne. Je to moje první povídka a teprv druhá sexuální zkušenost.

Komentáře* Takto označené položky jsou povinné

ms napsal

Ty už radši nikdy nic nepiš. Nedá se to číst.

TOPlist