Vaše erotické povídky

Stovky erotických povídek a příběhů. Erotické povídky zdarma ke shlédnutí. Pouze ty nejlepší porno povídky a sex povídky

Jak jsme se poznali

Kategorie: Pohádky, Znásilnění
16.05.2021
ŠpatnýÚjdeDobrýZajímavýSuper Celkem 3 hlasů

Ahoj, jmenuji se Šárka a je mi 16 let. Jsem vyšší blondýnka s menším zadečkem a krásnýma kozama, mám větší dvojky.
Byl teplý letní večer a já se vracela domů od kamarádky. Cesta mi obvykle netrvala déle než půl hodinky. Začalo se stmívat a tak jsem se rozhodla, že si zkrátím cestu přes park. Procházela jsem kolem tmavší části a v tom jsem ucítila tupou bolest na hlavě. Upadla jsem a ztratila vědomí.

Probudila jsem se v malém, pěkně zařízeném podkrovním pokojíčku. Ležela jsem na madračce a kolem kotníku se mi obmotával asi 2 metry dlouhý řetěz, který mě poutal ke zdi.
Do místnosti vešel kluk, nebylo mu víc než 18. Měl černé kratší vlasy a podmanivé černé oči. Ani si mě nevšiml a přešel ke stolu na protější straně místnosti. Začala jsem ječet, ať mě pustí. V tu chvíli ke mne přiskočil s injekcí v ruce a píchl mi jí do krku. Nemohla jsem promluvit, ale uklidňoval mě, že to časem přejde. Začala jsem se bát, co přijde dál. Přišel ke mě a něžně mě pohladil po tváři. Pokusil se mi chytit ruce, ale pochopil, že jsem silnější a nechal mě být. „Chci, aby z nás byli přátelé, nic ti neudělám“ řekl a odešel. Přišel až druhý den ráno a nesl nějaký šátek. Povalil mě na matraci a zavázal mi oči. Najednou do mě vjela velká vlna energie. Vší silou jsem se vzepřela, povalila ho na záda a strhla si šátek z očí. Svázala jsem mu šátkem ruce a obkročmo si na něj sedla. Začal protestovat, ale pochopil, že je to marné a sklapnul. Svlékla jsem ho, měl nádherně opálené tělo. Nevím, co to do mě vjelo, začala jsem ho líbat. Svlékla jsem se, měla jsem už krásně vlhkou jeskyňku a jako vždy jsem byla vyholená. On byl za chvilku také nahý. Líbala jsem ho po celém těle a užívala si pocit nadvlády. Začala jsem mu kouřit. Měl ho dlouhého necelých 16 cm, ale mě to stačilo. Vzala jsem ho do pusinky a kouřila. Občas jsem jazýčkem přejela přes koule. Byly už pěkně nalité. Viditelně se mu to líbilo.
Už jsem to nevydržela a začala ho šukat. Ojížděla jsem ho pěkně na koníčka. Kozy mi krásně skákaly, přirážela jsem až po kořen. Začal stříkat. Slezla jsem z něj a jeho sperma mi vytékalo z mušličky. Byla jsem unavená, ale šťastná. „Něco takového jsem tedy nečekal“ byla jeho reakce. Objal mě a celý zbytek dne jsme si povídali.
Už jsme spolu 8 let a máme 2 děti. Svojí rodinu jsem od té doby neviděla. Časem jsem se mu zcela podřídila.

Komentáře* Takto označené položky jsou povinné

TOPlist