Vaše erotické povídky

Stovky erotických povídek a příběhů. Erotické povídky zdarma ke shlédnutí. Pouze ty nejlepší porno povídky a sex povídky

Čarodějný obchod 1

01.08.2021
ŠpatnýÚjdeDobrýZajímavýSuper Celkem 44 hlasů

Tomáš byl čerstvý čtyřicátník. Byl už sedm let ženatý ale manželství za nic nestálo. Seděl sklesle za pultíkem v jedné Hradecké prodejně koberců, brejličky měl položené vedle a smutně vzpomínal na to jak se s jeho manželkou poznali. Vždycky byl submisivní a zpočátku mu to tak vyhovovalo. Vyhovovalo mu, že jeho žena má v domácnosti hlavní slovo.

Jak roky ubíhaly, začalo jej mrzet, že nemá žádného potomka. Mnohokrát ženě navrhl, aby si pořídily dítě, ta ho ale vždy rázně odmítla. Jako důvod uváděla peníze, svoji postavu, to že už nejsou nejmladší a námahu, kterou by to vyžadovalo. Ano, Tomáš musel své semeno v kondomu vždy spláchnout do záchodu, místo aby jej zasel do ženiny kundičky.
Zatímco on prodával koberce, jeho ženuška provozovala internetový obchod. Poslední dobou jej čím dál častěji napadala myšlenka, že mu může být nevěrná. Bylo jasné, že ji se svým penisem ani slabošskou postavou a submisivitou do extáze nepřiváděl. Jeho žena měla po bytě mnoho vibrátorů a jiných zařízení včetně tzv. nafukovacího muže, kteří dělaly práci za Tomáše. Sex s ním byl pro jeho ženu jen něco jako předehra. Jaké cítil ponížení, když přišel domů a slyšel, jak jeho žena šuká s umělým panákem.

V práci nebyl také spokojený. Malý obchod s koberci vlastnila jedna atraktivní a také autoritativní majitelka. Často se po Tomášovi vozila a dávala mu najevo své opovržení.

Dveře do obchodu se otevřely a vstoupila ona. Tomáš si se rychle probral ze svého zamyšlení a nasadil si brýle.

,,Co tady spíte?´´ zeptala se nabroušeným hlasem šéfová.

,, Nejsou zákazníci tak …´´ snažil se o obhajobu Tomáš, ale byl umlčen.

,,Tak že byste aspoň třeba uklidil? Tady ten bordel na zemi, okna umyl. Co?´´

,,To mě nenapadlo.´´, řekl rezignovaně Tomáš.
Majitelka byla žena v nejlepších letech. Asi tak o pět, šest let starší než on. Dbala o sebe. Jestli podnikala, ještě v něčem jiném, Tomáš nevěděl, ale asi ano, protože její drahé šaty mohl malý obchod těžko zaplatit. Tomáš cítil pěkné ponížení, když zametal špínu z podlahy, ale zároveň se mu líbilo plnit funkci otroka pro svou paní šéfovou. Když umýval okna u dveří, paní šéfová právě obchod opouštěla. Dlouho se tu nezdržela.

,,Asi to tu zavřem´´, řekla, ,, zákazníci skoro nejsou a když už nějaký příde tak zklamete vy a nic mu neprodáte.´´

Tomáš se nezmohl na slovo a jen své paní otevřel dveře. Byl to šok, co bude dělat, jestli to zavře? Už slyší svou ženu, že ona vydělává a on je bez práce a kdesi cosi. Určitě mu zakáže sex, do doby, než si najde práci.

Díval se z okna, jak si jeho šéfová nastupuje do porsche a odjíždí. Taková paní podnikatelka, to není nic pro jeho čuráka. Jistě má mnoho mladých zajíčků se kterými mrdá…

Tomáš zavřel večer obchod a vydal se domů. Šel okolo nějakého nového čarodějného obchůdku. Nacházel se ve staré části města a vypadal dosti tajemně. I přes pozdní dobu v něm bylo stále otevřeno. Tomáš sám neví proč, ale vešel dovnitř. I uvnitř to vypadalo neméně tajemně. Nikde nikdo. Tomáš si prohlížel různé výrobky, kyvadélka a bylinky atd.

Zajímavé, ale koupit by si nic nechtěl, k čemu taky. Už se otáčel k východu, když se za jeho zády ozval hlas vetché stařeny: ,,Opravdu si nic nekoupíte mladý pane? Myslím, že bych tu pro vás našla mnoho užitečných věcí.´´
Tomáš se zastavil a otočil hlavu ke stařeně. Vypadala jako skutečně doopravdická čarodějnice. Chodila o dřevěné holi a byla pěkně stará a shrbená. Už jenom kocour na rameni jí chyběl.

,,To asi ne. Já jsem sem zašel jenom ze zvědavosti.´´ povídá Tomáš a znovu se chystá k odchodu.

,,Ne né, já věděla, že vy přijdete. Pojďte za mnou.´´ pravila přesvědčivě stařena a zašla za černou plentu.

Tomáš jí zvědavě následoval. Za plentou to vypadalo, jako v nějaké alchymistické laboratoři ze sedmnáctého století. Všude samé nádobky s bůh ví čím, mnoho různě velikých hmoždířů a dokonce krb s rozdělaným ohněm, nad nímž vysel kotlík. Tomáš nevěděl, jestli mu to tam páchlo či vonělo. zduchem se potulovalo mnoho vůní a pachů dohromady. Některé libé a některé odporné, i když za těmi odpornými možná stála samotná bába. Ta sáhla do jedné z poliček, vyndala černou malou lahvičku a předala ji Tomášovi.

,,Co to prosím vás má být?´´ zeptal se Tomáš udiveně.

,,Uvnitř je kouzelný prášek, který když nasypeš do pití nějaké bytosti, nebo když to ta osoba vdechne, okamžitě k tobě vzplane ohromným chtíčem tělesným. Jakmile účinek po půl dni vyprchá, nebude si nic pamatovat.´´

Tomáš se zasmál. ,,Co za tu blbost chcete?´´
,, Vůbec nic. Je zdarma a jakmile si to vyzkoušíš, zase za mnou zajdi.´´

Tomáš se tedy rozloučil a nevědě, co si myslet odešel z obchodu. Bába za ním ještě prorocky pronesla: ,, Nevidíme se naposledy.´´

Další den byla sobota a Tomášova žena byla jako obvykle kdesi venku se svými kamarádkami. Tomáš tento čas, kdy je doma sám obyčejně využíval k tomu, že si řádně vyhonil čuráka. Často si na pomoc bral nějaký z manželčiných vibrátorů nebo si dokonce do řitě zavedl umělý penis ženina nabíječe Rocca, který pak před ženiným návratem musel dokonale umýt. S Roccem si chtěl zařádit i dnes, ale vzpomněl si na tu hloupou lahvičku. Vyndal ji z kapsy bundy a otevřel. Byla po okraj plná narůžovělého jemného prášku. Přičichl si a vzápětí kýchl.

,,Hovadina´´, pronesl a zavřel lahvičku.

Ale jen co tak učinil začala se mu motat hlava. Spatřil v zrcadle v předsíni svůj odraz. Připadal si tak přitažlivý. Začal se ošahávat a vzápětí přeběhl do ložnice, kde bylo na skříni větší zrcadlo. Teď mohl viděl své tělo v celé kráse. Strkal si, jako smyslů zbavený, ženin velký vibrátor do análu a přitom si honil. Než se udělal, zaklonil na zemi své nohy dozadu a vystříkal se na vlastní obličej. Dílo šílenství bylo dokonáno.

Žena se vrátila pozdě, až když už účinek kouzelného prášku odezněl. Tomáš chtěl prášek použít na svou ženu, ale řekl si, že ho v lahvičce mnoho nemá, a že se svou ženou přece jen čas od času šuká a bylo by tedy lepší použít drahocenné opium na nějakou jinou. Může si konec konců vybrat jakoukoliv samičku, která se mu zalíbí. Tomášovu skvělou náladu zkazila neděle, kdy mu volala jeho šéfová, že se rozhodla obchod zavřít a on má v pondělí přijít pro výpověď. Manželce o tom nic neřekl.
Ráno šel. Šel ale i s lahvičkou kouzelného prášku. Před obchodem už čekalo porsche. Ano, šel pozdě. No a co? Stejně bude propuštěn a ještě si řádně s tou panovačnou děvkou zamrdá. Vešel dovnitř a spatřil tu čubku, jak už netrpělivě pošlapuje u velkých rolí koberce.

,,Neříkala sem vám, že tu budete v osm? Hmm. Už je osm dvacet!´´ skoro až vykřikla a podívala se přitom rozčíleně na hodinky.

,,Můj čas je drahý. Ne jako váš. ,,Víte kolik obchodů a lítání mám na dnešek?´´

Tomáš si beze slov vyndal z kapsy lahvičku a začal si z ní odsypávat část obsahu na dlaň.

,,Co to děláte? Vy berete kokain?´´ podivovala se paní podnikatelka.

,,Podívejte se na tohle´´, řekl Tomáš aby u ní vzbudil zvědavost a přistoupil s hromádkou růžového prášku na dlani k jejímu obličeji. Zrovna, když chtěla čubička něco říct, fouknul Tomáš do růžové hromádky. Paninka se musela prášku pěkně nadýchat. O tom nebylo pochyb. Navíc se růžový obláček dostal i do jejích očí. Trochu se zapotácela. Doposud byl její pohled nevraživý a zlostný, ale nyní se radikálně změnil.

,,Tomáši, už dlouho jsem vám chtěla říct, jak mě vzrušujete.´´ pronesla milým hláskem a začala Tomáše hladově líbat.

Tomáš jí po chvíli odtrhl ze svého obličeje a přikázal jí, aby otevřela pusu: ,,Otevři tu svojí zkurvenou pusu!´´
Panička bez sebemenšího zaváhání uposlechla a Tomáš jí do ní několikrát flusnul. Paničce se to ale líbilo a se zvuky rozkoše cizí slyny spolkla. Následně se jí dostalo rozkazu, ať se svlékne. Ihned rozkaz splnila. Jenom své vysoké černé kozačky si směla ponechat, neboť byli opravdu vzrušující.

,,Tak ty nemáš čas děvko?´´ zeptal se Tomáš své dočasné sexuální otrokyně.

,,Mám na tebe celý život, chci tvého čuráčka prosím, prosím´´ žadonila a lezla po zemi k Tomášovi.

Byla z jeho nepříliš velkého čuráka doslova u vytržení: ,,Oh takový klacek, ano největší klacek!´´

Za pár okamžiků ho již měla řádně hluboko v krku. Tomáš jí nedával žádný oddech. Nemohla dýchat a dávící reflexy se přihlásily o slovo. Když to trýznitel zaregistroval, vyjel s penisem z její pusy a jak se ukázalo právě v čas. Paní podnikatelka se záhy nekompromisně pozvracela. Na chtivost jí to ale neubralo.

Tomáš ženu povalil na zem a nalehl svým penisem na její chtivá ústa. Paní podnikatelce však začal nečekaně zvonit mobil. Tomáš, který musel přerušit své přirážení, zlostně poručil, ať jej rozbije hodem o zeď. Jeho obět bez známky vzpurnosti tak učinila a ještě se roztříštěnému mobilu zasmála. Dalšího mrdu chtivý zaměstnanec ji dále poručil, ať se před ním předkloní. Dříve tak dominantní panička uposlechla, předklonila se a rukama se přidržovala podlahy. Tento gymnastický cvik zvládla bez problémů. Na to, že jí bylo asi 45 bylo její tělo krásně ohebné a sportovní. Tomáš jí bezohledně nabral beranidlem do análu. Při vsunování sice vydávala zvuky, dokazující její utrpení, nicméně se ani nepohla a bez odporu penis do svého zadečku přijímala. Ven a dovnitř, ven a dovnitř. Revoltující zaměstnanec vždy zajel penisem až po koule, chvilku se v zadečku ohřál a zase z něho vyjel. Jaké pak to bylo příjemné, když se jeho žalud třel o těsné stěny análu a když zdolával odpor svěrače.
Nakonec se jí vystříka do pusy. Vše spolkla a následně jí byla do žaludku doručena ještě dávka Tomášovi ranní moči. Bylo to pro ní jako to nejluxusnější chardonnay. Až takovou sílu měl magický prášek. Tomášovi její (ne)dobrovolné ponižování stále nestačilo. Když uvážil tu dobu, co jej mučila ona… Tomáše napadla další potupná šílenost. Paní majitelka se měla překlopit a měla ochutnávat svou vlastní moč. Její tělo tento kousek snadno zvládlo a už za chvíli si úspěšná žena chcala na vlastní obličej a do vlastní pusy.

Tomáš podepsal výpovědní papíry, které měla při sobě a rozhodl se, že se s milou, nahou paničkou projede v jejím voze. Cestou jí z kabelky vybral všechny prachy a ještě ji donutil vybrat dalších 200 tisíc z účtu. Při výběru jí také přikázal, aby se chovala jako opilá. Očarovaná žena to zahrála skvěle. Řídícímu Tomášovi ho ještě při cestě vykouřila a ten měl pocit, že se stává novým člověkem. Nakoupil lahve tvrdého alkoholu a přikázal své oběti, všechen ho vypít. Na úplný závěr, teď už opravdu opilé ženě, poručil, ať zmateně pobíhá po náměstí a řve jak šílená. Pak už jen z vozu sledoval, jak ji zadržela hlídka městské policie. To učinil proto, protože se půldenní účinnost prášku pomalu chýlila ke konci. Dojel s autem za město a tam ho shodil do pískoven. S dvě stě tisíci pak pomalu odkráčel domů.

Komentáře* Takto označené položky jsou povinné

:D napsal

Taková blbost ! 😀

bari napsal

Ty voe to je jak z Muže z Acapulca 🙂 Ten se zase mstil nakladateli, elektrikářům a atd 🙂 . Ale aspoň něco

TOPlist