Zvonek zazvonil a všichni se ulehčeně vyhrnuli ze školy. Dick šel domů. Tady se svlékl a skočil do sprchy. Jeho černé, bezmála dva metry vysoké tělo se lesklo v proudu vody. Tento šestnáctiletý student hrál za svou střední školu americký fotbal, k čemuž měl opravdu schopné propozice. Jeho postava byla nejenom vysoká, ale také pořádně svalnatá. Kam se oko podívalo, tam se vlnila ladná křivka jeho propracovaných a krásných svalů.
číst více
Tenhle silvestrovský ples byl neskutečně otravný. Nevím ani, proč jsem na něj vůbec chodila…
Vlastně vím. Šla jsem jenom proto, že ten pan Úžasný, co mě na něj pozval, je už dlouho moje tajná láska a tajná vášeň. Znali jsme se kdysi, dlouho jsme se neviděli, potkali jsme se… příběh hodný červené knihovny, řekla bych. Zatím.
číst více
Tereza otočila kohoutkem a vana se začala napouštět teplou vodou. Dnes měla perný den, tak se na horkou koupel obzvláště těšila.
Po maturitě se nedostala na vysokou a protože uměla docela dobře anglicky, jela dělat au pair. Teď to mohly být zhruba dva měsíce, co pracovala u Brownových. Měla se tu celkem dobře. Brownovi byli to milí lidé. Měli tři děti - patnáctiletou Nathali, sedmnáctiletého Petera a Judy, která byla o rok starší, než ona.
číst více
Moji pozornost brzy upoutala dvě děvčata, která zašla z druhé strany až k plotu a zastavila se mezi keři tak, aby byla ukryta zvídavým pohledům ze směru školních budov místní průmyslovky Vyšší z nich vytáhla ze záňadří cigarety a obě si zapálily. To mne zaujalo míň než jejich vzhled. Byly nejen pěkné, ale i dost vyspělé.
číst více
Bylo hezké letní odpoledne, takhle by mohlo začínat jako v pohádkce, ale ona to vlastně byla skoro pohádka.
Já a můj kamarád jsme jeli takhle na víkend pod stan. Venku bylo hezky, a tak jsme si řekli proč ne. Mě bylo 17 a mému kamarádovi 17,5. Znali jsme se od základky, takže jsme byli velice dobrými kamarády. On i já jsme byli boyloveri, ale nic jsme s žádným klukem neměli.
číst více
...lezim v posteli ,prevalujem sa a hlavou sa mi roja myslienky jedna za druhou.citim na perach este tvoj bozk,na tele posledny dotyk..a tym sme si dali sbohom.preco sa to stalo?kto je tomu na vine?neviem...trapi ma to.
ked si predstavim ako si sa ma pred par dnami dotykal,ako si ma jemne zobudil.ako sa sa tvoja ruka pomaly posuvala po mojom tele,cez krk,prsia,pritlacil si sa na mna,aby som citila tvoje telo,tak krasne,pevne,vzrusene.prebudzam sa na tvoje dotyky..
číst více
Když jsme se sešli na rande, pozval jsem ji do malé restaurace kousek od mého domu. Moc jí to slušelo a já si představoval, jak jí zajedu pod sukni, roztrhám jí punčocháče a pěkně jí to udělám. To jsme ale netušil, co bude následovat až půjdeme ke mně domů.
číst více
Bylo léto a byl jeden z letních parných dnů. Všichni se běželi schovat před sluncem, které nesnesitelně pálilo. Ten, kdo se neschoval někde na plovárně ve vodě, která byla beztak již teplá, snad ani neměl šanci. Tak, jako všichni ostatní, jsem se tedy i já hnal na přeplněnou plovárnu, v tom osudném parném dnu. Nikde jsem neměl šanci se schladit, tolik lidí jako ten den jsem snad ještě nikdy v životě neviděl. Všechny veřejné i neveřejné koupaliště byla úplně plná k prasknutí. Bylo málo hodin a slunce stále nemělo takovou sílu, ačkoli se to tak nejevilo.
číst více
Za lesem hlubokym,v malicke vesnici zila holcicka jmenem Karkulka.Kdyz dostala prvni menstruaci,zacali ji kluci ze vsi rikat Cervena Karkulka.Karkulka nemela menstruaci rada.Spatne se ji masturbovalo a dalsi tyden mela co dohanet.Jednoho dne dostala zpravu ze je jeji babicka nemocna a tak ji chtela donest kosik plny kolacku a vina. Maminka ji varovala:Hlavne nechod pres les! je tam zly vlk a mohl by te pokousat!Karkulka nikdy vlka nevidela a tak se ptala maminky jak ze ten vlk vypada.Inu takovy vlk se pozna podle velikeho ocasu.Karkulka vyrazila na cestu ale jen co zmizela mamince z dohledu,zamirila k lesu.
číst více
Jsem trochu plachý. Částečně od přírody, částečně od toho léta nedlouho před mými patnáctými narozeninami. Ten den bylo krásně a nedal se trávit jinak než u vody. Spolu s našima jsme chodívali do nevelkého jezírka v bývalém lomu a byli jsme tam i ten den. Rodiče tenkrát jeli pryč a mně čekal víkend bez nich. Dali mi dobré rady, ponaučení a příkazy a odešli dlouho přede mnou.
číst více