Vaše erotické povídky

Stovky erotických povídek a příběhů. Erotické povídky zdarma ke shlédnutí. Pouze ty nejlepší porno povídky a sex povídky

Povedené rande

Kategorie: Femdom, Fetish, Submisivní
02.05.2021
ŠpatnýÚjdeDobrýZajímavýSuper Celkem 14 hlasů

Když jsme se sešli na rande, pozval jsem ji do malé restaurace kousek od mého domu. Moc jí to slušelo a já si představoval, jak jí zajedu pod sukni, roztrhám jí punčocháče a pěkně jí to udělám. To jsme ale netušil, co bude následovat až půjdeme ke mně domů.

Ve dveřích jsme se začali líbat, svlíkla mi tričko já jsem jí zajel rukama pod sukni… najednou ale řekla abych zabrzdil. Sáhla do kabelky a vytáhla elektrikářské stahovací pásky a dala mi na každou ruku jednu. Pak mi ruce zvedla a za pásky přivázala nad hlavu na skobu vedle dveří. Nemohl jsem nic dělat. A to taky bylo to co chtěla, jak to tak vypadlo.

Cítil jsem jej ruce na mých kalhotách, kde už dávno byla pořádná boule. Hladila mně přes ně, bylo to k nevydržení. Jedním pohybem mi kalhoty strhla, pták mi vystřelil jak uvolněná pružina. Zasmála se, přejela mi po něm rukou. Zůstala jí na ní vlhká stopa, kterou mi otřela o nohu. Postavila se přede mne a pomaličku si sundala sukni. Bylo vidět, že jí baví mě dráždit a můj pták to dával pulzováním najevo dost zřetelně.
Najednou stála přede mnou jen v halence, tmavých punčocháčích, pod kterými prosvítaly bílé kalhotky, a v černých kozačkách pod kolena. Otočila se a zadečkem se mi několikrát přetřela přes trčící klacek. Na silonkách jsem jí nechal jasnou slizkou stopu.

„Líbim se ti takhle? Chtěl by ses mě dotýkat?“ zasmála se.
„Ano, samozřejmě,“ hlesl jsem.

„Ale to máš smůlu, tady se budu dotýkat jen já“. A s těmi slovy si sedla naproti mně na židli a začala se přes silonky hladit v rozkroku. Takovej pohled se nedal vydržet, můj pták byl napnutej k prasknutí. Za chvilku zi vsunula ruku za lem punčocháčů, odsunula si kalhotky a mne se naskytnul pohled na její kundičku vyrýsovanou na silonkách. Už byla taky pěkně vlhká. Honila se a já se mohl jen dívat.

Natáhla nohu a špičkou kozačky se dotkla mých koulí. Jakoby je potěžkala. Přejela po mém ptáku, pak přidala i druhou a lehce ho mezi podrážkama pohonila. Cítit ty kozačky na mé kládě bylo neuvěřitelně vzrušující. Ještě chvilku si tak s ním hrála, pak vstala a postavila se těsně ke mně, na špičky. Můj pták zajel mezi její nohy, třel se o rozkrok silonek, přirážel jsem… najednou se ke mně přitiskla a přes svůj zadeček nahmátla špičku mého penisu. Začala ho jemně hladit jen nehtíkem po žaludu, nemohl jsem dělat nic, jen usykávat rozkoší. Ještě to umocnila, když mi začala lízat ucho. Myslsl jsem, že se udělám. Musela to cítit, protože udělala krok dozadu a přes naběhlého ptáka mě plácla. Uf… skoro ze mně vyrazila všechno sperma.

Chvilku se zase jen honila sama a ukazovala mi ten nejkrásnější pohled. Seděla přede mnou na židli, roztažený nohy v silonkách a kozačkách, vlhkej flek na silonkách, rozepnutou blůzku… jednu ruku v rokroku, druhou si hladila prsa a bylo vidět že si to užívá. I ten pohled jak já tu stojím přivázaný, nahý, s trčícím pérem ze kterého odkapávají kapičky vzrušení. Ještě se mi nestalo abych se udělal bez doteku, teď jsem k tomu měl ale blízko.

Vstala a vzala mi ptáka do ruky. Začala mi ho honit. Rychle. Zatraceně rychle na to abych se udělal během pár vteřin. Už už… skoro… přestala, koukala se jak mi pulzuje a smála se.

„Chtěl by ses udělat?“
„Moc bych to chtěl“

„Ale nejdřív musíš udělat ty mne“. S těmito slovy mne odvázala. „Lehnout!“ Poslušně jsem si lehl na zem. Postavila se mi rozkročmo nad obličej. Viděl jsem, jak se jí lesknou silonky šťávama. Pomalu přičapla nad můj obličej. „Lízej!“ poručila. Zabořil jsem jazyk do silonek. Byly slané, sladké… voňavé. Sahla si mezi nohy a jedním trhem si provlhlé punčocháče roztrhla. Ihned jsem se jazykem zabořil do její kundičky. Chytla mně za vlasy a přitlačila si můj obličej do klína, „lízej, lízej, dělej“, přirážela na můj jazyk. Pták mi zase pulzoval a odkapávaly z něj kapičky. Najednou se pohnula, dosedla mi na obličej a začala i po něm zběsile jezdit. Skoro jsem nemohl dýchat, když se roztřásla a s hlubokým sténáním se udělala.
Zůstala v podřepu nad mým obličejem, abych si mohl vychutnávat její vůni a vzala do ruky mého ptáka. Jen se ho jemně dotýkala, bylo to k nevydržení. Viděla to. Zvedla se, sedla si na židli a podpatkem kozačky mne začala škrábat na prsou, na břiše… a občas se jím, jakoby náhodou, dotkla mého trčícího penisu. „Sundej mi kozačky“, poručila. Pomalu jsem rozepl zip na jedné z nich a sundal ji. Pak i druhou. Ihned natáhla nohy k mojí tváři „lízej mi nohu!“. Hned jsem se do toho pustil, cumlal jsem prstíky a lízal chodidlo, trošku vlhké a zapocené jak na sobě měla celý večer kozačky.

Po chvilce přesunula nohy na moje péro a začala mi ho jemně masírovat mezi chodidly. Jen pomalu, jen tak, aby mne udržovala na hranici ale abych se neudělal. Viděla, že to na mne jde, sedla si ke mne na zem. Nabídla i jednu nožku k cumlání a můj penis vzala do ruky. Lechtala mne nehtem na uzdičce… znovu jsem se blížil… pár rychlých tahů přes žalud a… ruku dala pryč. Nechala mne chvilku a zase… pár rychlých tahů… myslel jsem, že zešílím. Nakonec přitiskla nožičku na můj penis a začala mi ho honit, pomaličku a když viděla že už to vážne nevydržím, přidala a honila mi ho jako o život. Stačilo chviličku a z mého ptáka stříkalo sperma a stékalo po černých punčocháčích. Zasmála se, zase si sedla na židli a ještě mi ho chvilku jemně hladila chodidlama a stírala mi z něj poslední kapky. Udýchaný jse na zemi koukal, jak si nazula kozačky, oblékla sukni a pak už jsem slyšel jen klapot podpatků. Pomalu jsem se sbíral ze země a přemýšlel, jestli to nebyl jen sen. Ale věděl jsem že už nebyl. Že už se mi splnil. A doufal jsem, že ne naposledy.

Komentáře* Takto označené položky jsou povinné

TOPlist