Vaše erotické povídky

Stovky erotických povídek a příběhů. Erotické povídky zdarma ke shlédnutí. Pouze ty nejlepší porno povídky a sex povídky

Jak na Nový rok…

Kategorie: Šukačky
05.05.2021
ŠpatnýÚjdeDobrýZajímavýSuper Celkem 6 hlasů

Tenhle silvestrovský ples byl neskutečně otravný. Nevím ani, proč jsem na něj vůbec chodila…

Vlastně vím. Šla jsem jenom proto, že ten pan Úžasný, co mě na něj pozval, je už dlouho moje tajná láska a tajná vášeň. Znali jsme se kdysi, dlouho jsme se neviděli, potkali jsme se… příběh hodný červené knihovny, řekla bych. Zatím.

Prostě jsme se jen tak potkali na zastávce a on se mě zeptal, jestli ráda tančím. Chvilku jsem uvažovala, co tím asi myslí, pak jsem se dozvěděla, že jde dobrovolně povinně na jakýsi nóbl firemní ples. A nemá žádnou smysluplnou známost, ani žádnou tancechtivou kamarádku nebo sestřenici…

Přiznávám, trochu mě zklamal. Přišlo mi to otřepané. Ale neměla jsem ten večer nic lepšího na práci.
Tohle všechno se mi honilo hlavou, když jsem v nevkusně předražené večerní róbě bez ramínek, v krajkových rukavičkách až nad lokty a s vlasy vyčesanými jak řecká hetéra, stála frontu na záchod, zatím co se můj společník někam pracovně vypařil.

Zatím mě stačil uchránit před seznámením se dvěma chcípáčky, jedním hrocha připomínajícím nadřízeným a nekonečnou řadou plešatějících manažerů. Samé dobré partie, jeden by až zvracel.

Když jsem konečně vystála frontu a vrátila se do předsálí, najednou mi začalo být líto tak promrhaného večera. Měla jsem pocit, že mezi skupinkami šedivě usedlých, nebo naopak mírně lehce vypadajících dam na mě všichni civí. Cítila jsem na sobě oči, desítky očí. Nebylo divu, vypadala jsem tady zdaleka nejlíp. Zcela objektivně.

Přehrabovala jsem se v kabelce, hledala jsem lístek od šatny. Právě ve chvíli, kdy jsem si uvědomila, že mi vlastně dával kabát do šatny on, ucítila jsem šimrání v podrůstcích vlasů vzadu na krku.

Přeběhl mi mráz po zádech. Zavřela jsem oči. Třeba se mi to jen zdá… Pak pocit, že blízko, velice, velice blízko za mnou někdo stojí. Pak dech na krku. Nějaká vůně. Šepot do ucha.

„Omlouvám se, že jsem tě tady nechal tak dlouho samotnou…“

Šimrání se přesunulo po šíji na rameno a pak dopředu. Zastavilo se v dekoltu a pak zmizelo.

Zamrkala jsem a vrátila jsem se do šumění reality. Stál za mnou a podával mi temně rudou sametovou růži. Vzpamatovala jsem se a, i když nerada, zaujala jsem opět společensky přijatelnou vzdálenost. Odcházející chvíle byla tak výjimečná, že jsem nemohla, než mu odpustit tu frašku před ní.

Vím, bylo to ode mě slabošské, ale když před vámi stojí vaše tajná láska s růží v ruce, neodpustit by bylo jako nakopnout štěně.

Vrátili jsme se k obvyklým plesovým zábavám. Naoko dobročinnou tombolu už jsme propásli (na tak snobském plese bych čekala cokoliv, jenom ne tombolu), kapela si dávala pauzu, strávili jsme tedy chvilku u baru, než jsme se rozhodli, že už učinil své společenské povinnosti zadost, a můžeme zase zmizet.

Vyzvedl mi kabát ze šatny, hodil si ho přes ruku, do druhé jsem se elegantně zavěsila já a vydali jsme se k východu. Když mi pomáhal do kabátu, znovu jsem ho ucítila stát příliš blízko za sebou. A pak zase na krku, něco se mě dotklo. Jemně to klouzalo po mé šíji, a pak ještě něco – byl to nos, nos a teď i rty, dotýkaly se mě tak lehce, jako by to byl jen vánek. Pevně jsem semkla víčka, před očima se mi dělaly mžitky. A pak znovu šepot sledující doteky.

Šeptal mi Věci, neskutečné, nezažité a nemravné. Šeptal mi moje nejtajnější a nesplněné sny. Šeptal mi o tom, co všechno by mi chtěl udělat. Co všechno mi udělá.

„Vezmu tě tam s sebou. Je tam ve zdi branka obrostlá břečťanem, jako polštář, do kterého se můžeš zabořit a nechat se hýčkat. Budu se tě dotýkat, čichat tvou vůni a ochutnávat tvou pleť. Pak ti sundám rukavice a vezmu si tvoje prsty, budu je pomalu ochutnávat, zahřívat, projíždět mezi nimi jazykem, přejíždět jím po dlani. Vezmu tvou ruku a konečky tvých vlastních prstů tě budu hladit po tváři a potom dolů na krk a až do výstřihu, do toho tvého nestoudně lákavého výstřihu. Rozvážu ti ten zatracený korzet a nechám ti ho spadený na bocích, jenom tak, aby vysvobodil tvoje prsa ze sevření. Dál tě budu hladit tvými prsty, nechám je klouzat po kůži na tvých prsou a potom zajet pod látku a hledat. Stáhnu ti korzet až dolů, nebudeš se moct ani pohnout a já zatím povedu tvoje prsty dolů kolem bradavek. Přinutím je kroužit po tvých prsou a já sám je přitom budu ochutnávat.“

Dýchala jsem rychle a mělce. Věděla jsem, že teď se nesmím ani hnout.
„Budu si vychutnávat tvoje bradavky jednu po druhé, pěkně pomalu po nich budu přejíždět jazykem dokud nezačneš vzdychat rozkoší. Pak vezmu tvoje ruce, vezmu jimi tvá prsa a stisknu, tvoje bradavky nechám vyčnívat mezi prsty a budu tak moct dráždit jazykem zároveň bradavky i kůži mezi prsty, zatímco budu tvá prsa hladit a masírovat tvýma rukama.

Rozepnu ti sukni a nechám ji spadnout dolů. Budu se tiše dívat, jak se stydíš, budu se dívat, co máš na sobě. Pak vezmu tvoje paže a šlahouny břečťanu je pevně přivážu k mřížím. Budu se dívat, jak tě zaplavuje nejistota. Budu se kochat tím, jak se začínáš bát, a když mi to nebude stačit, přivážu tě i za krk.“

Blesklo mi hlavou, že je to šílenec. Nemohla jsem se však pohnout, stála jsem tam a jako paralyzovaná jsem tiše poslouchala šeptané nemravnosti.

„Budu se na tebe dívat a opájet se tvým nádherným tělem. Dlaněmi budu obtahovat všechny tvoje linie od krku po ruce, od prsou až po nohy. Pak jednu po druhé zvednu tvoje nohy a osvobodím tě z korzetu. Budu se jich dotýkat jemně a každou budu čichat a ochutnávat od podkolenní jamky přes vnitřní stranu stehna až nahoru k tříslům, a pak budu bloudit jazykem kolem dokola lemu tvých kalhotek po tříslech i po břiše tak dlouho, dokud zase nezačneš vzrušeně vzdychat. Zajedu dlaní po tvém stehně dozadu a až na zadek a zápěstím se tím dotknu látky tvých kalhotek. Druhou rukou zatím obejmu tvé stehno z vnějšku a na zadku zajedu až pod kalhotky. Zlehka zatlačím tou rukou mezi tvými stehny, zatlačím zespodu mezi půlky, pak zas povolím a přejdu dlaní pod tvůj rozkrok. Budu ho masírovat celou dlaní tak dlouho, dokud přes kalhotky neucítím, jak vlhneš, a jedním prstem budu zatím lehce přejíždět přes kalhotky mezi tvými půlkami.“

Cítila jsem, jak se nepatrně otřel o můj zadek. Látka mé sukně po něm klouzala a jestli jsem  do té chvíle nebyla napjatá vzrušením téměř až k šílenství, tak teď rozhodně ano… Přesto jsem ani nedutala a nedočkavě hltala každé šeptané slovo a nechala jsem si přebíhat mráz po zádech.

„Nadzvednu si druhou rukou kalhotky na té tvé hříšně nádherné zadnici a budu je pomalu oddělovat od tvé kůže – od zadu dopředu, milimetr po milimetru až úplně dopředu. Pak vrátím ruku zpátky pod tebe a vyberu si jeden prst. Jeho koneček lehce zavrtám do záhybů kůže kolem tvojí vlhké kundičky a budu jím prozkoumávat každý jejich kousek, dokud nedojedu dopředu. Najdu si tvůj poštěváček a jednou jedinkrát ho pohladím zvlhlým konečkem prstu a budu se na tebe dívat. Budu se dívat, co to s tebou dělá… A potom celý ten prst zasunu do těch záhybů – nesnesitelně pomalu, budu jím přitom lehce pohybovat. Okolními prsty obemknu tvoje pysky a trochu zmáčknu, zatímco přitisknu dlaň na tvůj pahorek a promnu to všechno v prstech…“

Pomlky mezi větami se prodlužovaly. Sám byl zřejmě nesmírně vzrušený, ale co teprve já. Kdyby mi to dělal doopravdy, byla bych už hotová aspoň desetkrát.

„Budu před tebou klečet ve sněhu a znovu si jazykem vychutnám tvoje zimou ztuhlé bradavky. Znovu se po nich budu projíždět jazykem a zatím vezmu jednu po druhé tvoje nohy, pohladím tě po stehně a vrátím na zem roztažené. Budu ochutnávat celou cestu začínající mezi tvými prsy a pokračující přímo dolů, kolem pupíku se na chvilku zastavím. Zajedu do něj jazykem a zlehka otřu zuby, možná i trochu skousnu okraj pupíku.

Pak budu pokračovat dolů a budu tě čichat a ochutnávat až do rozkroku. Celým jazykem si roztáhnu a pečlivě ohmatám všechny záhyby. Budu se kochat jak se budeš prohýbat rozkoší. Obklopím tvůj rozkrok, přisaju se k tobě rty, jazykem budu masírovat celé to tvoje království, budu tě lízat a sát tak dlouho, dokud se nebudeš divoce zmítat v uspokojení orgasmu.“

Třásla jsem se po celém těle. Všechny ty věci, které mi šeptal, jako by mi naléval přímo do hlavy a do těla, a přestože se mě téměř nedotýkal, nebyla jsem daleko od toho uspokojení, které mi šeptal do ucha. Lehce a dlouze vzdychl, ale pak pokračoval.

„Nahmatám prstem znovu tvou kundičku, budu ji objíždět a kroužit kolem a taky trochu tlačit. Jazykem budu pořád přejíždět mezi všemi záhyby a pak do tebe vsunu prst, pomalu, až na doraz a ještě přitlačím. Budu v tobě šmátrat a prozkoumávat tvou kundičku, líbí se ti to, že? Líbí se ti, když to říkám… Cítím to… Tvou kundičku, najdu si na přední straně to místo, ty o něm víš, budu ho třít a ty budeš znovu šílet rozkoší. Přidám ještě jeden prst a začnu je do tebe pomalu vsunovat a zase je vytahovat, znovu a znovu, pořád tě budu lízat a sát, prsty budou vyjíždět a zase se zasunovat, pevněji, rychleji, a pevněji, a rychleji. Začnu jimi navíc ještě otáčet uvnitř tvojí kundičky, budu znovu a víc přejíždět přes to místo na přední straně.

Budu zrychlovat dokud nebudu dlaní pleskat o tvůj rozkrok. Budu tě prsty ojíždět, ano, budu ojíždět tu tvou nemravnou a nenasytnou kundičku, dokud nebudeš prosit, abych přestal…“

Uniklo mi tiché „Ne…“

„Ne? ty nechceš, abych přestal?“

Vzrušeně dýchal, mluvil přerývaně. Najednou mě pomalu chytil za paže a celý se ke mně přitiskl. Cítila jsem na zadku, jak je vzrušený, tlačil na něj, zavrtával se mi mezi půlky.

„Tak poslouchej, ty nenasytná, poslouchej dál. Rozepnu si kalhoty a vytáhnu si ho. Budu si ho jednou rukou objíždět, zatímco tebe budu obdělávat druhou. Pak ho na chvilku nechám venku, abych mohl uvolnit jednu tvou ruku. Jenom jednu, budu tě rozvazovat a svým ptákem budu přejíždět přes tvůj mokrý a rozpálený rozkrok. Budu se o tebe třít a klouzat po tobě a možná že se i trochu zabořím… Chtěla bys, já to vím, vidím, jak jsi nadržená, jak se třeseš a zmítáš sebou, když se snažíš klidně stát. Cítím, jak jsi rozpálená, chtivá, nedočkavá…

Ale ještě ti do ní nezajedu, ještě ne. Stáhnu ten břečťan z tvé druhé paže pěkně dolů kolem zápěstí, pak si tě pěkně otočím a pak tě znovu přivážu k mříži. Chytnu si tě za boky a přitáhnu si tě k sobě. Zezadu budu znovu ptákem projíždět tvůj klín a budu se ti trochu tlačit i mezi půlky. Budu teď mít volné ruce, budu tě moct obejmout a znovu si hezky vychutnat tvoje kozičky. Bude je hladit, potom trochu hníst a škrábat. Budu si hrát s tvými bradavkami, pěkně ztuhlými, budu kolem nich přejíždět mezi prsty.

Pak vrátím jednu ruku na tvoje záda, zatlačím a pořádně si tě předkloním. Chvilku se budu jen tak dívat na tvůj vystrčený zadek a nadrženou mokrou kundičku. Znovu ti kolem ní budu přejíždět prsty, znovu ti ji budu obdělávat rukou, zatímco si budu třít ptáka o tvůj zadek, o tu nádhernou kulatou zadnici. Budu ti přejíždět po roztažené dírce a možná na ni položím prst a budu ti ji masírovat, možná ne, když se ti to nebude líbit. Musíš být hodně vzrušená, pořádně vzrušená, mokrá…
Vezmu si do ruky ptáka a chvilku si ho budu honit při pohledu na tvůj vystrčený zadek a druhou rukou tě pořád budu projíždět. Tam a zpátky, dopředu a dozadu, dovnitř a ven.

Pak najednou jedno z těch dopředu a dozadu už nebudou prsty, a najednou si ho budu zasunovat to té tvé teplé a měkké kundičky…“

Znovu dlouze vzdychl a já jsem se nezvladatelně třásla vzrušením. Ať mi to udělá! Ať už mi to všechno opravdu udělá…

„Budu do tebe zajíždět pomalu, budu si vychutnávat každý pomalý centimetr, budu se povysouvat a znovu pomalu zajíždět, ale ne víc jak do půlky. Budu si pomalu pohrávat na kraji tvé kundy, prsty budu hníst a zarývat do tvé zadnice.

Pak nepřestanu zasouvat, půjdu dál a dál, dokud na své špici neucítím tvůj konec. Tááák… Začnu tě poctivě ojíždět. Chceš to slyšet? Ano? Chceš to všechno slyšet…? Budu tě píchat, budu tě hluboce a důkladně píchat… Budu tě šukat…“

Víc mě k sobě přitiskl a paže mi stiskl, až to zabolelo. Cedil slova mezi zuby. Matně jsem vnímala houstnoucí hučení.

„Budu tě pořádně ojíždět a moje koule ti budou pleskat o rozkrok. Budeš krásně roztažená a vyšpulená a já tě budu ojíždět…“

Hluk sílil a najednou vybuchl v ohňostroj zvuků. Jako bych vybuchla celá. Vytřeštila jsem oči a pak jsem je zase pevně zavřela. Nezvladatelně jsem zakřičela, než jsem zase pomalu nasála vzduch, s výdechy se mi z úst draly vdechy, které hned zase zanikaly v ruchu okolí. Ten zatracený parchant, usmívala jsem se v duchu, ten zatracený sprostý a oplzlý parchant mě tady udělal tím svým proklatým šeptáním. Stála jsem se zavřenýma očima, nechávala jsem v sobě doznít poslední převalující se vlny rozkoše. Usmívala jsem se…

ŠpatnýÚjdeDobrýZajímavýSuper Celkem 6 hlasů

Komentáře* Takto označené položky jsou povinné

Venidet napsal

Hezké, moc hezké…

JT napsal

LuXXus

TOPlist