Vaše erotické povídky

Stovky erotických povídek a příběhů. Erotické povídky zdarma ke shlédnutí. Pouze ty nejlepší porno povídky a sex povídky

Klíčovou dirkou

Kategorie: Spanking
11.05.2021
ŠpatnýÚjdeDobrýZajímavýSuper Celkem 27 hlasů

Tereza otočila kohoutkem a vana se začala napouštět teplou vodou. Dnes měla perný den, tak se na horkou koupel obzvláště těšila.

Po maturitě se nedostala na vysokou a protože uměla docela dobře anglicky, jela dělat au pair. Teď to mohly být zhruba dva měsíce, co pracovala u Brownových. Měla se tu celkem dobře. Brownovi byli to milí lidé. Měli tři děti – patnáctiletou Nathali, sedmnáctiletého Petera a Judy, která byla o rok starší, než ona.

Ze začátku si tu musela zvyknout na spoustu nových věcí – jiný jazyk, že se jezdí po pravé straně a také na trochu jiný přístup k tělesným trestům. Právě ta poslední věc jí přišla nejzvláštnější, protože tu byla zcela běžná. Hned druhý den od jejího nástupu přímo před ní pan Brown ohnul Nathali přes koleno a nasekal ji na holou. Ještě větší šok ji čekal za týden, kdy Judy nachytali, s cigaretou v puse. Musela se přede všemi svléknout do naha, ohnout přes opěradlo gauče a pak už jen Tereza sledovala, jak holka starší než je ona sama dostává páskem na holou prdel. To se opakovalo tolikrát, že už jí to za čas ani nepřišlo divné. Pochopitelně měla strach i o svoje pozadí. Nebyla si jistá, jestli by u ní Brownovi udělali výjimku, protože je cizí. Ale zatím měla štěstí.
Vana už byla plná do půlky a Tereza si pomalu svlékla tričko a krátkou sukýnku. Už si začala zdělávat i černou krajkovou podprsenku, když si všimla něčeho divného u dveří. Měly starý zámek s velkou klíčovou dírkou a zdálo se jí, že se v ní něco mihlo. Přiskočila ke nim a prudce je otevřela. Její podezření se potvrdilo. Našla za nimi Petera.

„Ty mě šmíruješ?“ zeptala se.
„Ne,“ řekl Peter stále ještě v předklonu a přemýšlel, jak z toho vybruslit, „mně tady jenom něco spadlo na zem, tak to hledám.“
Touhle trapnou výmluvou Terezu ještě více naštval. Zatáhla ho do koupelny a chvíli přemýšlela. Pousmála se, právě totiž dostala celkem dobrý nápad.
„Svlékni se! Do nahal“ zavelela.
„Proč?“ zeptal se nechápavě Peter.
„Protože dostaneš výprask. Ale jestli s tím nesouhlasíš, tak můžeme počkat, až se vrátí tví rodiče …“
„Ne, jenom prosím nic neříkej rodičům.“ Peterovi bylo jasné, že by dostal mnohem víc a skoro určitě by to stejně bylo před Terezou a na holou. Tereza stála před ním jen ve spodním prádle, ruce měla v bok a dívala se na svlékajícího se Petera. Když byl úplně nahý, posadila se na okraj vany, přitáhla ho za rameno, přehla přes koleno a začala ho vyplácet. Její ruka kmitala neuvěřitelnou rychlostí. Za chvíli ji ale bolela skoro tolik, jako Petera zadek, tak přestala.

„Tohle byl jen takový úvod. Nemysli si, že jsme tím skončili. Napřed se vykoupu a pak si rozmyslím co s tebou dál.“
Pak mu poručila, aby se postavil k jakémusi malému stolku naproti vaně, který sloužil na odkládání nejrůznějších věcí. Nad ním vyselo velké zrcadlo, které teď ale bylo úplně zamlžené. Zdůraznila mu, aby se neotáčel. Svlékla si podprsenku a položila ji právě na ten stolek jen kousek od něj. Hned na to si svlékla i kalhotky, dala je tamtéž a vlezla si do vany. Peter se cítil trochu trapně, ale zároveň cítil, jak jeho penis tvrdne. Za sebou měl úplně nahou holku, ale otočit se nemohl. Kouknul se do zrcadla, ale to bylo zamlžené. Přesně tak to Tereza naplánovala.
Po půl hodině vylezla z vany, utřela se ručníkem, ale zatím se neoblékla. Peter si vyslechl verdikt – za šmírování dostane pořádný výprask dřevěným kartáčem na vlasy. Tento nástroj se používá podobně jako u nás vařečka. Je tvrdý, takže po něm můžou zůstat pořádné modřiny a hlavně byl zrovna po ruce. Tereza nařídila Peterovi, ať se pořádně ohne přes ten stolek. Váhal, tak mu pomohla pár ranami kartáčem a přitiskla mu hlavu, až na desku stolu. Jeho obličej zabořil do spodního prádla, které si tam Tereza odložila. Přistoupila k němu z boku, přitiskla se k němu a rukou ho z druhé strany přidržovala, aby se nemohl hýbat. Peter myslel, že z toho zešílí. Cítil na sobě její nahé tělo, hebké chloupky z jejího rozkroku, jak se nad ním nahnula, pošimrala ho vlasy na zádech a cítil její vůni. Je pták byl tvrdý jako kámen, ale idylka brzy skončila. Terezka ho nehodlala nijak šetřit a i když byla úplná začátečnice, s kartáčem ji to šlo velmi dobře. Začala ho vší silou bít střídavě přes pravou a levou půlku. Za chvíli měl zadek tmavě červený a sliboval hory doly, jen aby už přestala. Musela ho velmi silně držet, aby se ji nevysmekl. Na závěr dostal ještě pár na citlivé místo mezi zadkem a stehny a pak kartáč odložila. Prohlížela si své dílo. Peterovo pozadí vypadalo jako nějaký abstraktní obraz laděný do tónů fialové a červené. Oblékla se a až byla hotová dovolila mu, aby se otočil. Tereza si ten náhlý pocit moci užívala, tak ji ještě nahý musel slíbit, že už to nikdy neudělá a že se polepší. Nakonec mu dovolila, aby se také obléknul.

Pro Petera to byl silný zážitek – bolestivý a vzrušující zároveň. Štvalo ho ale, že Tereza byla v domě vlastně jediná, kdo zatím ještě nedostal. Rozhodl se, že jí to jen tak nedaruje a čekal na vhodnou příležitost k pomstě.

ŠpatnýÚjdeDobrýZajímavýSuper Celkem 27 hlasů

Komentáře* Takto označené položky jsou povinné

Erotoman napsal

Moc hezka povidka, vzrusujici a hlavne neni nechutna a celkem by se dala i zazit bez uhony….

TOPlist