Vaše erotické povídky

Stovky erotických povídek a příběhů. Erotické povídky zdarma ke shlédnutí. Pouze ty nejlepší porno povídky a sex povídky

Zničená mysl…

27.05.2024
ŠpatnýÚjdeDobrýZajímavýSuper Celkem 19 hlasů

Bylo pondělní ráno. Venku svítilo slunce, zpívaly sýkory a vítr probíhal mezi větvemi stromů… Bylo to skoro kouzelné ráno…
Ten den šla Mia do šéfovy kanceláře o něco později, než obvykle. Šéf James Parker měl pracovnu spojenou s ložnicí, protože…no – on říkal, že nemá čas dojíždět domů za manželkou, ale celá budova věděla, že si tam James vodí milenky, popřípadě si tam zavolá nějakou šlapku, do který to potom celou noc buší. Mia doufala, že šéf je…prostě že není uvnitř.

Byla to malá pravděpodobnost.
Vešla dovnitř. Špatná zpráva byla, že šéf byl uvnitř. Ještě horší byla ta, že ležel v posteli, polonahý, vedle něj ležela nějaká kurvička a on byl VZHŮRU!!!!Mia zrudla a na zem spadly nějaké dokumenty, které nesla. Parker si ihned uvědomil, že je uvnitř. ,,P-pardon.“ řekla Mia, sesbírala listiny a chtěla utéct, ale Parker jí zarazil. ,,Kam jdete, Mio? Radši nám uvařte kafe.“ zavolal na ní, nevšímajíc si jejího studu.
Co mohla dělat? Zatímco uvařila kafe a připravila ty dokumenty k podepsání, oblékl si Parker kalhoty, košili a ta dáma se druhými dveřmi vyplížila ven.
,,Mio! Podejte mi mé sako, vestu a kravatu!“zavolal na ní Parker. Mia se kousla do rtu a přinesla mu, oč žádal. Musila mu pomoct si to obléknout. Vždycky, když se ale – byť jen jemně – dotkla jeho těla, zasvitly mu divně oči. Miu to děsilo. Rychle udělala své povinnosti a utekla do své kanceláře, kde byla až do odpoledne.

Tehdy si jí Parker zavolal – prý kvůli nějakým dokumentům. Miu udivilo, že je nevyřeší sám. V tuhle dobu tam přece obvykle vodil ty své známosti…
Otevřela dveře. ,,Chtěl jste mě vidět, pane?“ zeptala se. Parker seděl v křesle a tvářil se unaveně. Levou rukou měl podepřenou hlavu, pravou jí podával jakýsi formulář. ,,Nemohla by jste to vyplnit za mě? Já už na to dneska nemám nervy…“řekl. Mia viděla, jak se mu lesknou oči. V tu chvíli neměla ani zdání, že to nebylo únavou…
Sedla si za menší stůl, který byl podél místnosti a začala do něj cosi vyplňovat. Parker mezitím skoro bezhlučně vstal, potichu přešel za Miu a pevně jí sevřel kolem pasu. Mia jen vyjekla. ,,Pane….?“ Parker jí jednou rukou svíral v pase a druhou jí začal hladit přes košili jedno z pěkně vyvinutých prsou. Snažila se vyprostit, ale Parker jí zvedl z židle a začal jí svlékat sako a košili. Brzy se dostal až k podprsence, která ve stejné chvíli ležela na zemi. Mia už byla rudá jako rajské jablko. Stále se snažila utéct, ale Parker jí nenechal.
Palcem a ukazováčkem jí začal mnout bradavky. Mia zavřela oči a snažila se nevydechnout slastí. Bylo jí sice už dvacet, ale byla pořád ještě panna – a tohle si nedělala ani v posteli u nějaké literatury.
Parker se usmál. Viděl v její tváři, že se jí to líbí. Nepřestával mačkat jednu bradavku a začal lízat druhé ňadro. Mia cítila, jak dole pomalu vlhne a z úst se jí vydral tichý vzdech, který Parkera vybudil k vyšší činnosti. Olizoval a jemně kousal teď už vystouplé, tvrdé bradavky a volnou rukou jí sundaval sukni. ,,Ne…prosím – pane Parkere….“ hlesla Mia. Parker zvedl hlavu. ,,Měla by jsi mi říkat Jamesi…Přece mi nebudeš říkat ‚pane‘ až ti ho vrazím do té tvojí roztoužené kundičky…“ řekl s přivřenýma očima. Mia cítila, jak jí do tváří stoupá krev. Za pár chvil už ležela na zemi i sukně. Mia tam teď stála jen v silonkách a kalhotkách. James jí přestal líbat ňadra, zvedl jí do náruče a přenesl jí na postel. Potom si svlékl horní část obleku a všechno to zkončilo na židli. Mia si uvědomila, že má docela dobře vypracované tělo…James jí svlékl punčošky a dvěma prsty přejel přes stehna až na kalhotky, které už docela nasákly Miinou šťávou. Ušklíbl se. Naučeným pohybem je stáhl a tak se mu naskytl pohled na krásnou, téměř netknutou a skvěle mokrou mušličku. Mia sevřela nohy k sobě. ,,Ne…Já…nechci…“ řekla trhaně mezi vzlyky. ,,Ale já ano…“ nenechal se odbýt James a pokusil se jí znovu roztáhnout nohy. Narazil na odpor.
,,Koukej – jestli mi nedopřeješ to potěšení sama, bude tě to bolet…“ řekl a přitom si stahoval pásek. ,,Ne!“ vyjekla Mia. To už na ní dopadaly rány koženého opasku. Po každé třetí ráně se jí zeptal, jestli to chce. Když odpověděla ne, dopadl na ní pásek. Teprve po patnácté ráně kývla, že udělá, co bude chtít.
Jamesovi se zajiskřilo v očích. ,,Když všechno… Tak mi tedy ukaž tu svojí roztomilou jeskyňku…“ řekl. Mia zvedla boky a zadek a nastavila mu svou kundu na oči. James se usmál. ,,Víš, co je to autoerotika?“ zeptal se zvrhlým tónem. Mia jen beze slova kývla. ,,Tak mi to předveď…“ vyzval jí James. Mie tekly z očí slzy. Levou rukou sjela po hrudi a začala si nejdřív jemně, potom tvrději dráždit bradavky. ,,Pokračuj.“ řekl James. Dívka pravou rukou sjela přes břicho až k mušličce. Jemně se jí dotkla a začala si pomalu dráždit poštěváček. James k ní přešel. ,,Dej tu prdelku vejš a rozdráždi si jí víc…“ zašeptal. Mia se podle toho zařídila. Jednou rukou si mačkala prso, druhou projížděla svou mokrou jeskyňku.
To už James nevydržel. Cítil Miinu vůni a neodolal jí sám ochutnat. ,,To stačí.“ řekl. Mia doufala, že to je konec, ale James si dal její nohy přes ramena a vdechl tu její vůni. ,,Překrásně voní…“ poznamenal ,,…mohl bych ochutnat?“ Samozřejmě to byla jen řečnická otázka. Dřív, než stačila cokoliv říct, byl už James přisátý na Miině klitorisu, cucal ho, lízal a roztahoval závojíčky. Mia byla paralyzovaná slastným pocitem a jen tiše vzdychala. James zajel do její dírky jedním prstem, vytáhl ho a olízl. ,,Úžasně chutnáš…“ řekl. Mia jen vydechla. James k ukazováčku přidal ještě prostředník. A už narazil na překážku. Zasmál se. ,,No né – ty jsi ještě panna!“ řekl ,,Mám to ale štěstí, odpanit takovou vílu…“ dodal šeptem. Mia se začala cukat. James jí pevně přidržel a zajel jí do dírky i jazykem. To už nevydržela a Mia se začala stahovat v prvním, ale rozhodně ne posledním orgasmu tohohle dne. James vzal pásek, kterým ještě před chvílí Miu bil a spoutal jí ruce k posteli. Potom si sundal kalhoty a trenky. Odhalil tak asi 17 cm dlouhý penis, značně naběhlý a připravený. Mia se snažila uvolnit – ale James měl ve svazování trochu praxi. James se jen zasmál. ,,Jen si nemysli, že tomuhle unikneš…“ řekl. Mia se rozplakala. James se sklonil k její tváři a jemně jí políbil na rty. ,,Neboj se…“zašeptal a slíbal jí slzy. Mezitím přiložil špičku penisu na okraj Miiny dírky. Mia zavřela oči. ,,Jdu na to.“ upozornil jí a tvrdě prorazil panenskou blánu. Mie vhrkly slzy do očí a ona vykřikla bolestí. James v ní chvíli zůstal, aby si na tu bolest zvykla a teprve potom začal pořádně přirážet. Mia po chvíli začala vycházet Jamesovi vstříct a tím mohl přirážet hloub. Mia sténala slastí a příjemnou bolestí. Brzy se začala kolem Jamesova údu stahovat v druhém orgasmu. Jamese to vzrušilo natolik, že se do ní po několika dalších přírazech udělal. Vytáhl z ní svůj nástroj, odpoutal jí a lehl si vedle ní. Mia se k němu otočila zády. James jí ale přetočil k sobě a podíval se na její zpocenou, uplakanou tvář. ,,Nebreč. Teď už jsi konečně ženská…“řekl a přitiskl jí k sobě. Mia cítila, jak jí z mušličky vytéká směs šťáv a její krve. Její pocity byly smíšené. Tělo jí pálilo a hlava se jí točila. Ačkoliv bylo teprve sedum hodin, usnula.
Další ráno se James probudil v posteli sám. Její oblečení bylo pryč, jeho bylo urovnané na posteli a Mia nebyla nikde k zastižení. Jen na stole byla její výpověď, horká káva a lístek
„…Navždy sbohem, pane Parkere…“

O týden později se v novinách psalo o mladé ženě, která skočila z mostu. Teprve po roce se James Parker dozvěděl, že to byla jeho bývalá milenka, Mia.

Komentáře* Takto označené položky jsou povinné

TOPlist