Vaše erotické povídky

Stovky erotických povídek a příběhů. Erotické povídky zdarma ke shlédnutí. Pouze ty nejlepší porno povídky a sex povídky

Znásilnění panny

Kategorie: Znásilnění
09.02.2021
ŠpatnýÚjdeDobrýZajímavýSuper Celkem 27 hlasů

Jmenuji se Jirka je mi 20 a bydlím u svých rodičů na Vysočině. Skoro každý večer chodím s kamarádem do baru na pár drinků. Jednoho večera se v baru ukázala nová pracovní síla, mladá holčina která se jmenuje Bára. Bára je krásná, mladá, 18ti letá brunetka. Prohodili jsme pár slov a jako každý večer jsem se odebral spát domů.

Musel jsem na ní pořád myslet. Ta tvář, ty prsa, zadeček, prostě nádhera. V tu chvíli jsem se zapřísáhl že jí dostanu.

Další večer opět v baru u drinku. Bylo vidět že se Bára vyhýbá konverzaci se mnou, asi se jí nelíbím, no co, řekl jsem si že jí dostanu tak nebo tak. Zjistil jsem si kdy má směny a v kolik chodí domů.
Ten večer jsem pil na baru sám. K ránu Báru přišla vystřídat kolegyně. Bára se sbalila a šla domů. Zaplatil jsem a vydal se nenápadně za ní abych zjistil kde bydlí. Najednou zalezla do vchodu a pak do bytu v prvním patře. Obešel jsem dům a vylezl na balkón kde měla pokoj. Ještě byla tma tak mě nikdo neviděl. Sedl jsem si do rohu balkónu a koukal do pokoje nenápadně oknem.

Otevřeli se dveře do pokoje a Bára se začala svlékat. Sundala bundu, mikinu, tričko, kalhoty, ponožky, podprsenku a nakonec kalhotky. V tu chvíli jsem na ní dostal hroznou chuť a péro v trenkách se začalo stavět. Netrvalo dlouho a Bára si lehla na postel a začala se hladit. Nejdřív si masírovala prsa a bradavky, poté sjela rukou na krásně oholenou kundičku kterou pohladila a zajela prsty dovnitř. Koukal jsem na ní jak si hraje a musel jsem taky. Rozepl jsem si kalhoty, vyndal ho a začal honit. Když jsem viděl Báru jak se svíjí v rozkoši nahá na posteli, hned jsem se udělal a radši utekl aby mě náhodou neviděla.

Další večer když měla Bára směnu, dozvěděl jsem se že dnes půjde z baru mnohem dřív. Šel jsem tedy na drink a vyčkával. Asi ve 2 hodiny ráno jí přišla vystřídat kolegyně a Bára se vydala domů. Zaplatil jsem a šel za ní. Když šla přes park dodal jsem si odvahy, doběhl jí a zezadu jí jednou rukou pevně chytl kolem těla. Druhou rukou jsem jí zacpal pusu aby nekřičela a pošeptal jí ať spolupracuje a bude brzo volná. Zatáhl jsem jí pod velký strom který byl dokola obehnán křovím.

Představa že už brzo budu v ní mě poháněla tak silně že jsem jí svázal ruce, zalepil pusu a dovedl jí k ní domů. Z kapsy jsem vytáhl její klíče a otevřel dveře do bytu. Vešel jsem a svázanou Báru jsem hodil do jejího pokoje na postel. Zamkl jsem dveře a show mohla začít.

Přistoupil jsem k ní a začal jí osahávat na prsou. Hrozně se bránila a škubala sebou, tak jsem jí přivázal k posteli. To mě ale neodradilo a hezky jsem si jí svlíkl do naha. Začal jsem zkoumat její tělo. Hladil jsem jí na prsou a masíroval bradavky. Sjel jsem rukou níž na kundičku a začal si hrát s poštěváčkem. Měla jí krásnou a dokonce i trošku vlhkou. Jednu nohu jsem jí přivázal k jednomu rohu postele a druhou k druhému aby měla nohy hezky od sebe a já si mohl hrát.
Od poštěváčku jsem sjel ke vstupu do kundičky a zajel dovnitř prstem, byla krásně pevná. Klekl jsem si k ní a roztáhl jí. Byla krásně růžová ale co mě překvapilo bylo to že je ještě panna. Kouknul jsem na ní a řekl jí ať se uvolní a spolupracuje nebo že to bude bolet. Ani se na mě nepodívala a ani se nehnula, rozepl jsem si tedy kalhoty a vyndal ho ven. Stál mi tak jako by měl každou chvilku prasknout, byl hrozně tvrdej a já chtěl dovnitř. Lehl jsem na ní a nasadil ho ke vstupu do Barčiný kundičky. Chvilku sebou škubala ale když jsem přirazil a zajel hluboko dovnitř tak přestala. Chviličku jsem jí šukal a koukal jak jí tečou slzy. Po chvilce jsem se do ní udělal ale nestačilo mi to tak jsem jí znásilnil ještě asi 3x.

Když jsem se vyřádil tak jsem Báru rozvázal a rozlepil pusu. Řekl jsem jí ať si to nechá pro sebe nebo že udělám daleko horší věc. Souhlasila a já odešel spokojeně domů.

Za pár dní jsem dostal nápad. Zjistil jsem že dnešní večer jde Bára zase sama dřív domů. Zavolal jsem dvěma kamarádům jestli si nechtějí trošku užít. Souhlasili. Ten večer jsme přijeli k baru a čekali až Bára půjde opět domů ze směny. Když vyšla z baru tak jsme nastartovali motor a vyrazili k ní před dům. Když po pár minutách došla domů tak jsme vyskákali z auta a zatáhli jí k ní do pokoje. Začala křičet a prosila nás aby jsme jí nechali. Jenže to jsme neměli v plánu. Řekli jsme jí, že bude dělat to, co jí řekneme. Po pár fackách to pochopila.

,,Svlíkni se!“ Bára se slzami v očích se začala svlékat. Když tam před náma stála úplně nahá tak se na nás podívala a řekla ,,asi se neubráním tak se přidám“. V tu ránu si klekla a všem nám rozepla kalhoty. Stáli jsme tam jako opařený a koukali co dělá. Kluky si vzala každýho do jedné ruky a začala je honit. Moje péro olízla a najednou jí zmizelo celý v puse. Na střídačku nás honila a kouřila, bylo vidět, že se jí líbí hrát si s třema klackama, který stojej jen pro ní. Po chvilce krásnýho kouření jsem si lehl na postel a Bára si obkročmo přisedla nad moje péro a zasunula ho dovnitř. Zajel tam úplně sám protože její kundička byla hrozně mokrá. Jeden z kamarádů vlezl za Báru a zasunul jí svoje péro do kundičky. Byli jsme tam oba a začali jí pomaličku šukat. Třetího kamaráda měla v puse, kouřila ho a sténala slastí. Po chvilce se kámoš udělal a vystříkal se do ní. Vyměnil se s kámošem kterýho kouřila. Ten ho měl trošku většího než my dva a tak tam šel hůř. Nakonec se povedlo a po chvilce šukání se do ní taky udělal. Kluci se oblíkli a odešli. Já jsem Báru otočil na záda, lehl jsem na ní a zasunul ho do její kundičky. Po dvou velkých dávkách semene tam krásně klouzal a já se po chvilce udělal stejně s Bárou.

Když vše skončilo, oblíkl jsem se, dal jsem jí polibek na čelo, odešel jsem a už jsem jí nikdy neviděl.

Komentáře* Takto označené položky jsou povinné

oliver sepéši napsal

hnusnéé

Cotojetyvole napsal

To je tak nechutné. Co to je za stránku, kde jsou nejčastější typy povídek o znásilnění, incestu a sexu pod patnáct? Hnus

Zuzka napsal

Nádhera 2x orgasmus já a jeden sestra 😉

TOPlist