Vaše erotické povídky

Stovky erotických povídek a příběhů. Erotické povídky zdarma ke shlédnutí. Pouze ty nejlepší porno povídky a sex povídky

Soused od naproti

Kategorie: Gay
13.05.2024
ŠpatnýÚjdeDobrýZajímavýSuper Celkem 4 hlasů

Každý den si představuji, jak s našim sousedem od naproti souložím. Není dne, abych si nepředstavoval jeho porostlé břicho, jeho nohy, jeho rozkrok. Má matka ho vyloženě nesnáší, protože si potrpí na soukromí a jelikož k nám neustále kouká do oken, není to snadné se ho zbavit. Já mam ale jiný pohled na věc.

Každý den, když se ráno převlékám z pyžama, mám naschvál roztáhlé žaluzie tak, aby na mě krásně viděl. Bohužel ráno je vždycky v práci, a tak je to většinou k ničemu, ale jednoho víkendového dne bylo všechno jinak.

Byla sobota ráno. Nikdo nikde. Byt jsem měl pro sebe. To se mi líbí, když mám byt pro sebe. Můžu se tak uspokojovat. Naneštěstí většinou sám. Vzbudil jsem a tradičně jsem se oblékal z pyžama do domácího oblečení. Klasika. Můj idol stál na balkoně a kouřil cigarety. Normálně nemám rád lidi, kteří kouří cigarety, ale v tomto případě mi to přidalo sexy. Podíval jsem se z okna a jak jinak koukal do okna mého pokoje. Koukali jsme se na sebe. Po chvíli típnul cigaretu a odešel zpět do svého bytu. Se smutným výrazem jsem stáhl žaluzie tak, že v pokoji byla najednou tma. Zapnul jsem počítač a pustil jsem si jedno z gay videí, které mam stažené. Zrovna tam nějaký starý dědek píchal mladíka, když v tom najednou zazvonil zvonek.

Otevřel jsem dveře a stál tam on – můj idol od naproti. Zdálky vypadá starší, ale teď stál přede mnou v celé své kráse. Měl kolem 40 let. Zeptal jsem se, co si přeje, ale on mě odstrčil a vtrhnul do bytu a za sebou zavřel dveře. Popadl mě za krk a řekl mi, že moc dobře ví, že už dlouho dobu pozoruji a že ho… „dráždím“. Přišel, aby mi dal co proto. Je pravda, že jsem si přesně tohle představoval ve svých hlubších představách, ale nepadlo mě, že to může přijít tak brzy.

Odvlekl mne do ložnice mých rodičů a sám se začal svlékat. Já si ho s obdivem prohlížel a všiml si, že mu stojí jeho chlouba. Najednou stál přede mnou celý nahý. Měl pupek, to se musí přiznat, ale rajcovalo mě to čím dál víc. Seděl jsem na posteli a on stál přede mnou. Poručil mě, abych ho začal kouřit. Poslušně jsem poslechl a vzal jeho chloubu a začal mu stahovat kůžičku. Stahoval jsem nahoru a dolů. Takhle to pokračovalo asi pětkrát. Chtěl jsem toho krasavce ochutnat a realizovat něco o čem jsem vždycky snil. Vzal jsem si ho do pusy a začal ho kouřit. Olizoval jsem žalud, koule, všechno, co jsem objevil. Moje vlastní chlouba začala mít poplach. Ten chlap, říkejme mu Martin, mi najednou dal povel, abych toho už nechal a vstal z postele. Začala mi dráždit přes kalhoty mé péro a svlékal mě z trika, které jsem měl na sobě. Přitom mě něžně líbal. Triko jsem měl dole a on se od mé pusy začal pohybovat níž a níž. Stáhl mi kalhoty, spolu s nimi i mé trenky a začal opětovat to, co jsem mu dělal já. Bylo to nádherné. Měl jsem co dělat, abych mu hned nevybuchl do pusy. On to poznal, že už budu a přestal.

Martin mě povalil na postel a poručil, abych na něho vystrčil zadek. Byl jsem tak nadržený, že jsem s radostí poslechl. Vytasil jsem na něj svůj zadek a on mi začal dráždit mou dírku. Lízal něžně. Nejprv mé půlky, následně se jeho jazyk pohyboval hlouběji a hlouběji. Byl jsem v extázi. Bylo to nádherné. Nechtěl jsem, aby přestával. Naopak, aby šel hlouběji. Přestal. Podíval jsem se za sebe a viděl, jak se ho do mě snaží dostat. Byl jsem uvolněný a vlhký. Šlo to snadno. Ze začátku jsem cítil mírnou bolest, ale ta po pár okamžicích ustoupila. Začal přirážet. Ze začátku zvolna, pak zrychloval. Byl jsem jak v sedmém nebi. Cítil jsem každý kousíček jeho klády ve svém zadku. Neměl na sobě kondom, a tak to bylo ještě krásnější. Píchal mě tvrdě. Moje péro stálo a bylo tak tvrdé, že nemělo daleko od exploze. Mrdal mě. Píchal mě. Šukal mě. Byl to nepopsatelný zážitek. Takhle to trvalo asi deset minut. Najednou přestal. Vyndal mi ho z dírky a Martin si lehl na záda. Tradičním gestem mi naznačil, abych na něho nasedl. Poslechl jsem. Nasedl jsem na jeho kládu a začal se pohybovat nahoru a dolů. Ze začátku pomalu, ale pak jsem začal zrychlovat. Byl to takový malý tělocvik. Ale nádherný tělocvik. Po pěti minutách mě nakázal, abych z něho slezl a abych si sám lehl na záda. Martin vstal, přišoupl si mě blíž ke kraji postele, nadzvednul mé nohy, opřel si je o sebe a zase ho do mě vsunul. Píchal mě rychle a tvrdě asi dalších pět minut. Já jsem si přitom honil svého macka v rytmu jeho přirážení. Najednou přestal a já cítil, jak do mě vystřikl. Cítil jsem jeho tekutý dar uvnitř mě. Já jsem se s ním udělal současně. Měl jsem mrdku ve svém zadku a na svém břiše a obličeji. Vyndal ho ze mě. Obešel postel z druhé strany a tak měl přistup k mé hlavě. Přilezl si ke mně a naznačil, abych mu ho ještě vyčistil. Vzal jsem si ho do pusy a lízal každý koutek jeho klády. Vysál jsem z něj poslední kapičku spermatu. Martin mě zase slízával mé břicho. Když jsme skončili, on neměl na svém mackovi ani kapičku spermatu a já na svém břiše.

Martin a já jsem slezli z postele. Šli jsme se společně osprchovat. Ale to je zase na další povídání.

Když jsme jsme se oba osprchovali, já se oblékl do svého domácího oblečení, on zase do svého. Dali jsme si pusu a řekl mi, že si to musíme někdy zopakovat. Já jsem mu řekl, že budu velmi šťastný, když se to stane. Odešel a když přišel zpět do svého bytu, ještě mi z okna zamával.

Já jsem se usmál, zatáhl žaluzie a začal uklízet tu spoušť předtím, než se matka vrátí. Když se vrátila, naštěstí nic nenašla.

ŠpatnýÚjdeDobrýZajímavýSuper Celkem 4 hlasů

Komentáře* Takto označené položky jsou povinné

Knaak napsal

Pěkné. Velice pěkné

TOPlist