Vaše erotické povídky

Stovky erotických povídek a příběhů. Erotické povídky zdarma ke shlédnutí. Pouze ty nejlepší porno povídky a sex povídky

Zaučena učitelem

Kategorie: Nezařazeno
18.09.2016
ŠpatnýÚjdeDobrýZajímavýSuper Celkem 5 hlasů
Dosáhla jsem skvělých studijních výsledků a tak jsem od učitele dostala za odměnu lístek do kina. Na Slovensku. Odvoz jsem měla zajištěný. On měl druhý lístek. Pojedu s ním. S NÍM nádherným svalnatým učitelem tělocviku.
Jelo se v sobotu. Sraz jsme měli ve 14:00. Vyzvedl mně doma. Já jsem byla oblečená v přiléhavých krátkých šatech. Já, čerstvě patnáctiletá holka jede s tímto úžasným učitelem do kina.
„Sluší ti to“ řekl mi. Odpověděla jsem mu že děkuji a sedla si do auta. Cesta ubíhala rychle a my jsme se celou dobu spolu bavili a smáli se. Bylo to super. Dojeli jsme do kina a vystoupili z auta. „Je to romantický film“ řekl mi. „Doufám, že tě to bude bavit“ dodal s úsměvem. Sedli jsme si vedle sebe. Blízko. Cítila jsem jeho vůni.

Film začal. Byl super. Moc se mi líbil. Když v tom jsem na svém ramenu ucítila ruku. Jeho ruku. Usmál se na mně a já si položila hlavu na jeho rameno. Začal mě hladit ve vlasech. Takhle to bylo až do konce filmu. Po filmu jsme si šli sednout do parku. Bavili jsme se když v tom mi řekl: „jsi nádherná“ já jsem se na něho koukla s úsměvem a nejistě odpověděla: „já… Už dávno… Prostě se mi líbíte“ vyvalila jsem ze sebe. „Tykej mi“ usmál se. „Co takhle někam zajít?“ zeptal se mě. Já pokývala hlavou a zeptala se ho kde. Odpověděl mi, že tu má známého co vlastní luxusní hotel.
A opravdu. Vzali jsme si pokoj číslo 128. Nádherně vybavený. Vešli jsme a já se koukla z okna. Byl to nádherný výhled.
V tom jsem ze zadu ucítila jeho ruce co mě objaly kolem pasu. Otočila jsem se a on mě políbil. Bylo to nádherné. Začal mi svlékat šaty. „Jsi nádherná“ pošeptal mi do ucha. Já jsem mu svlékla jeho tričko. Boule v kalhotách začala nabíhat. Svlékla jsem mu kalhoty a jeho klacek mu z nich vytáhla. Byl velký. První jsem mu jazykem olízla žalud a pak jsem si ho dala do úst a jemně začala pohybovat tam a zpátky. Vzal mi hlavu a začal mi s ní přirážet. Za nedlouho se udělal a já jako vzorná žačka vše spolykala. Pak začal on. Stáhl mi tanga a začal mi prstem dráždit kiltoris. Pak přidal i jazyk. Byl skvělý. Při tom mi mačkal bradavky a já se za nedlouho udělala.
Zeptal se mě jestli může. Odpověděla jsem jednoznačně ano. Pak se ještě zeptal jestli jsem panna. Když jsem mu řekla že ano tak mně políbil a řekl mi že bude jemný. Byl. Jemně ho tam zasunul a protrhl pak panenskou blánu. Ani to nebolelo. Pak začal zvyšovat tempo a já začala přirážet. Až jsem cítila, že se udělá, dala jsem si jeho penis do úst a poslušně vše spolykala. Vystřídali jsme několik poloh.
Pak jsme zcela vyčerpaní ale plní emocí si lehli na postel. „Byla jsi úžasná. Miluji tě“ řekl. Zase jsme se bez váhání líbali a já mu pošeptala: „Já vás..ee.. Teda tebe taky“ usmál se a řekl že doufá, že to nebylo naposledy.
Cesta domů byla dlouhá a my jsme skoro pořád museli zastavovat, aby jsme se třeba jen tak políbili.
Lenny
ŠpatnýÚjdeDobrýZajímavýSuper Celkem 5 hlasů

Komentáře* Takto označené položky jsou povinné

S.T. napsal

Úžasné jen tak dál

barb19 napsal

SUPER

barb19 napsal

HEJ?

TOPlist