Vaše erotické povídky

Stovky erotických povídek a příběhů. Erotické povídky zdarma ke shlédnutí. Pouze ty nejlepší porno povídky a sex povídky

Na zámku

Kategorie: Fetish
07.06.2021
ŠpatnýÚjdeDobrýZajímavýSuper Celkem 8 hlasů

Chodil jsem s Alicí sice už více než rok, ale musel uznat, že mě neustále dokázala něčím překvapit. Minulý pátek odpoledne mi zavolala. Seděl jsem už v autě domů, těšil se že tam za mnou Alice každou chvíli přijde, když v tom mi zapípal mobil. Neměl jsem žádné hands-free, ale taky se mi nechtělo zastavovat, tak jsem jen trochu zpomalil a vytáhl mobil z pouzdra na opasku.
Na displeji se objevilo Alicino jméno.

„Ahoj, kde jsi?“ zeptal jsem se.
„Na zámku.“
„Na zámku? Co děláš na zámku?“ ptala jsem se udiveně.
„Mám tu nabídku na nějaké starožitnosti…“
Měl bych hned uvést, že Alice pracovala v obchodě se starožitnostmi. Sama ovšem žádná „starožitnost“ rozhodně nebyla. Nebyla už sice žádná dvacítka, ale měla dokonalé, bezchybné tělo a krásná kulatá prsa, to vše zkombinované s dlouhými, vlnitými blond vlasy. Do telefonu mi řekla, ať za ní na zámek přijedu. Bylo to jen kousek za městem.
„A nechceš přijet rovnou ke mě domů?“ navrhoval jsem.
„Ne, přijeď sem, nebudeš litovat.“
Nechápal jsem sice, proč bych neměl litovat, protože starožitnosti mi vůbec nic neříkají, ale slíbil jsem že přijedu. Popsala mi kde ji najdu. Mám prý jít postraním vchodem – domluvila se se správcem, že jí nechá klíč, který pak vrátí.
O dvacet minut později jsem vystupoval z auta u postranního vchodu. Bylo skutečně odemčeno. Pomyslel jsem si, že je to trochu nedbalost. Procházel jsem chodbou v přízemí a nahlížel do jednotlivých sálů. Nikde nikdo.
„Tady jsem!“ ozvalo se odkudsi z prvního patra. Vyběhl jsem po schodech a vydal se za hlasem.
„Tady!“ ozvalo se z jedněch dveří. Byly pootevřené na škvíru. Strčil jsem do nich a vešel do místnosti, kde bylo několik starožitných křesel a pohovek. Byly tam také těžké rudé závěsy na oknech a jakýsi bohatě zdobený koberec. Na stropě svítil křišťálový lustr. To vše jsem však zaregistroval jen koutkem oka. Nejvíc ke koukání totiž byla právě Alice.
Stála uprostřed místnosti.
To by ještě nebylo nic divného, ale jak stála! Byla úplně nahá až na černé punčocháče a lodičky na vysokém podpatku.
„Nikdo tu není miláčku, čekala jsem tě a viděla jak vystupuješ z auta.“
„To chceš říct, že jsme v celém zámku sami?“ optal jsem se nevěřícně.
„Jistě… není to tu lepší než u tebe doma?“ zeptala se škádlivě.
Cítil jsem jak se mě zmocňuje vzrušení, a jak se mi napíná penis v kalhotách. Ta představa rozdat si to s Alicí právě v té obrovské místnosti byla opravdu lákavá. Přistoupil jsem rychle k Alici a začali jsme se líbat. Cítil jsem, jak se mi na hruď tlačí ta její fantastická ňadra. Hladil jsem jí oblé boky, nahmatal látku punčoch těsně obepínající její zadeček a zasunul pod látku ruce. Sevřel jsem jí půlky, tak jak to měla ráda.
Představa nás dvou v té místnost ve mě vyvolávala ty nejperverznější myšlenky. Vzpomněl jsem si na Markýze de Sade a na dobu, kdy žil. Zadíval jsem se na Alici a sjel pohledem její krásné nohy v černých punčocháčích.
„Co je?“ zeptala se tiše.
„Já nevím… je to asi tím místem… a pak, víš jak mám slabost pro tvoje nohy.“
„Hmmm a co ti brání?“ zašeptala.
Vzal jsem ji do náruče a odnesl na jednu z pohovek, potaženou rudou látkou. Rozevřel jsem jí doširoka nohy. Punčochy měly kolem její lasturky velký otvor, aby se dalo souložit i v nich. Sklonil jsem se k ní a začal jí jazykem jemně dráždit. Postupně jsem přidával na intenzitě. Za chvilku jsem uslyšel, jak skopla lodičky na zem a ucítil jsem její chodidla v punčocháčích na svých ramenou. Sténala rozkoší a patami mi jezdila po zádech. To mě přimělo k ještě většímu výkonu jazykem.
Obrátil jsem ji na břicho a roztrhl vzadu ještě víc punčocháče, abych mohl pohodlně k zadečku. Začal jsem ji špičkou jazyka objíždět řitní dírku. To už Alice dlouho nevydržela. Prudce vstala, posadila mě na pohovku a hbitě vysvlékla. Aniž by na něco čekala, nasedla horečnatě na můj vztyčený pyj a začala na něm rajtovat jako divá. Rukama se opírala o mé boky, špičkami prstů se dotýkala koberce.
Nesedělo se mi zrovna pohodlně, a tak jsem ji navrhl ať si klekne na zem. Zajel jsem do ní zezadu. Během divokého rytmu soulože jsem vzal do ruky její nohy v kotníkách. Kochal jsem se krásou jejích chodidel v černých punčocháčích a přirážel jako o život. Po chvilce jsem se natáhl pro jednu z lodiček válejících se na zemi. Nazul jsem jí Alici a klekl si kousek stranou. Zasunul jsem penis do úhlu mezi podpatkem a podrážkou. Podpatky byly dost vysoké, takže to šlo snadno.
Alice se ohlédla a šibalsky se usmála. Natáhla se pohodlně na břicho na měkký koberec a odpočívala, zatímco já jsem „zpracovával“ její lodičku. Druhá noha bez lodičky se jí ve vzduchu jen tak mírně komíhala, což mě ještě víc rozdělávalo. Cítil jsem, že už bych brzy vystříknul, což jsem rozhodně nechtěl. Pustil jsem Alicinu nohu a lehl si na břicho kousek za ní tak, abych měl její lýtka v úrovni obličeje. Jako šílený jsem zabořil obličej do omamné vůně její silonek a divoce je líbal jazykem.
„Klidně mi je rozervi,“ slyšel jsem Alici.
Na nic jsem nečekal. Vzal jsem je mezi prsty a pomalu na různých místech roztrhával. Lízal jsem střídavě její hebkou a obnaženou kůži na nohou a střídavě černou látku silonek. Po chvilce se Alice otočila a stoupla si. Naznačila mi, ať si lehnu na záda, hlavou k pohovce. Sedla si na pohovku a natáhla špičku nohy nad můj obličej.
„Špičky taky,“ přikázala mi. Roztrhl jsem zubama zesílenou špičku silonek a vsunul jazyk mezi její prsty s rudě nalakovanými nehty. Po chvilce jsem cítil, jak mi její druhá noha přitlačila penis k břichu a masíruje ho. Bylo to opravdu fantastické, nevnímal jsem nic jiného než její nohy.
Za nějaký čas mi nastavila i druhou nohu. Osvobodil jsem její prsty od silonek a věnoval jim stejnou péči.
„Chci ho mít, mezi nohama, pojď na pohovku,“ špitla Alice.
Hned nato si lehla na záda a pokrčila ve výšce nohy. Strčil jsem svůj modrající penis mezi její nárty. Nemusel jsem jí ani příliš svírat nohy v kotníkách, její stisk byl dost pevný a sama mi ho nohama začala masírovat. Vždy když už jsem cítil, že se výstřik blíží, vzal jsem jí levou nebo pravou nohu do ruky a chvíli laskal její chodidla jazykem.
Aby si také přišla na své, položil jsem si její nohy na ramena a vsunul svého macka do její jeskyňky. Za chvíli jsme řádili jako dva divoši a oba při tom sténali tak hlasitě, že to muselo být slyšet po celém zámku. Nepolevoval jsem v tempu, dokud se Alici nedostavil orgasmus. Její pochva prudce svírala mého chlapíka, až se nakonec Alice uvolnila celá a slastně se usmála.
Teď už jsem nemusel na nic čekat, radostná chvíle se blížila. Opět jsem si ho nechal sevřít jejími nárty. Tentokrát jsem jí nohy přidržoval v kotníkách a sám si řídil rychlost masírování. Přemýšlel jsem jak se udělám, když v tom Alice udělala něco nečekaného. Nadzvedla zbytek punčochy na svém nártu a strčila mi ho pod černou látku. Nyní jsem tak mohl vidět svůj penis pod černou barvou silonek. Její prsty mě začaly mnout varlata a nehty se zarývaly do jemné kůže na pytlíku. Druhou nohu položila na můj penis a chodidlem ho začala třít.
To se opravdu nedalo vydržet. Sotva mě chodidlem párkrát přejela přes žalud, cítil jsem, jak to ze mě vylétává. Divoce jsem zařval. V záblesku vteřiny jsem zahlédl, jak Alice vytáhla můj penis zpod látky a obě nohy nastavila způsobně vedle sebe, těsně pod uzdičku na penisu. To už jí na nárty stříkalo horké sperma. Uchopil jsem jí levou rukou obě nohy za paty a rukou vyždímal z mého chlapáka všechno co v něm ještě mohlo zbýt. Bílá tekutina jí stékala z nártů, našla si cestu mezi jejími prsty a kapala na rudou látku na pohovce. Bylo mi úplně jedno, kdo to pak vyčistí…
Po chvíli jsme oba odpočívali v jedné z pohodlnějších lenošek a zírali do stropu na křišťálový lustr.
„Kdy sem zase půjdeš obhlédnout nějaké starožitnosti?“ zažertoval jsem.
„Co nejdřív,“ odpověděla mi „a zkusíme to třeba na schodišti…“

ŠpatnýÚjdeDobrýZajímavýSuper Celkem 8 hlasů

Komentáře* Takto označené položky jsou povinné

TOPlist