Vaše erotické povídky

Stovky erotických povídek a příběhů. Erotické povídky zdarma ke shlédnutí. Pouze ty nejlepší porno povídky a sex povídky

Stará známost

Kategorie: Nezařazeno
18.09.2016
ŠpatnýÚjdeDobrýZajímavýSuper Celkem 2 hlasů

Seděl v křesle, ruku měl mezi nohama a myslel na ní, myslel na ní pořád. Manželka už spala a on by měl taky, říkal si. Zazvonil telefon a on slyšel její hlas, znovu po šesti letech, už jen z jejího hlasu mu tuhl čurák. Řekla jen, že ho chce ted´hned vidět, dala mu adresu a zavěsila. Marek se začal potit, pořád tomu nechápal. Když ji viděl naposled, bylo jí šestnáct a on byl o sedmnáct let starší. Náhle se mu vybavily všechny ty věci, co spolu dělali, románek to byl krásnej, ale krátkej, říkal si.

Netrval ani půl roku, ale ani po takové době na Karolínu nezapomněl. Zvedl se a s jasným úmyslem, znovu vidět a snad i šukat Karolínu, šel do ložnice, aby oznámil ženě, že jde na pivo. Markova žena už spala, ležela nahá na posteli a on se jí díval na tu jemně zarostlou malou dírku, do které ho nikdy, narozdíl od jeho ex milenky, nepustila. Zazubil se a pod vousy si zašeptal, dneska budu lízat prdel a pak si v ní opláchnu svý péro, ale tvoje prdel to nebude.

Nasedl do auta a celej roztřepanej a nervozní jel na danou adresu. Vzal si tu drahou černou košilu, kterou mu vybrala žena minulý rok na dovolené v Itálii, taky na sebe vylil tu nejdražší kolínskou, kterou měl. Péro a koule si oholit už nestihl, není zas tak chlupatej, snad ji to nebude vadit, říkal si Marek. Zazvonil na adrese, kterou mu Karolína nadiktovala, byl to menší panelák. Zasyčel bzučák a on otevřel, utíkal po schodech nahoru, doběhl před dveře a zaklepal. Otevřela, byla to ale úplně jiná holka, než kterou si pamatoval, už z ní byla žena, stála tam v kalhotkách a tričku Iron Maiden, pod kterým neměla žádnou podprsenku, šli ji krásně vidět bradavky, měla prsa tak čtverky, modrý oči a hnědý vlasy. Chytla Marka za ruku a vtáhla dovnitř, hodila ho na gauč a řekla, dívej se. Prohla se zadkem k němu a pomalu si začla dolů stahovat kalhotky, Marek si užíval pohled na ten krásnej zadek a vyšpulenou kundičku, která byla dokonale holá. Zeptal se, kdes byla těch šest let. Chceš vědět, kde jsem byla, řekla. Byla jsem pořád tady, našla jsem si kluka, kterej měl dost peněz a dost uchylný představy. Jaký představy, zeptal se marek. V tom už mu stahovala kalhoty a začala mu olizovat ptáka přes trenky. Například po mě chtěl. Abych celej den chodila v minisukni bez kalhotek a krátkým tričku, a kdokoliv přišel, ten mě mohl mít. Mohli mě šukat jeho kamarádi a všichni jeho známý klidně. On jel seděl tady a díval se, u toho si ho honil. Jednou mě dokonce šukali v šesti, cpaly do mě ty svý tlustý péra, kde to jen šlo a pak mě tady nechali ležet a mě tekla mrdka ze všech otvorů, šukali mě hodiny a mě se to líbilo. Tak už dost, konec mluvení, pro tohle jsem sem nepřišel, řekl Marek a silou ji zatlačil čuráka až do krku. Cpal ho tam i s koulema, aby se dávila ta kurva. Tak ji říkal,, ty kurvo, ted´mi nastavíš svou prdel, opřel ji o křeslo a strčil ji jeden prst do zadku a druhej do kundy, lízal ji a ona sténala, u toho si držel čuráka v ruce a pevně mačkal. Pak ji otočil a položil na prosklený stůl, dal ji nohy na ramena a drsně ji ho narval do kundy. ,, Takhle se ti to líbí, ty moje malá kurvičko. Když jsem tě šukal naposled, to jsi ještě nosila tašku ze školy a já už na tebe čekal u mě doma s tvrdým čurákem v ruce. Byla jsi jen o pár let starší, než moje dcera. To jste mohli chodit spolu“.

,,Tak už mi ho strč aji do prdele a pořdáně mě mrdej!“ řekla Karolína. Změnili polohu, on si lehl a ona si na něj sedla, nabodla tu svoji malou prdelku o jeho tlustý žílnatý péro a strčila mu prst do zadku,tak jak to měl rád. V moment kdy začal stříkat tu svojí bílou mrdku, do jejího zadku a všude kolem, tak ona se udělala taky. Měl to všude na břiše, a jí to teklo ze zadku po stehnách dolů. Vstala, otřela se prsty o jeho pták a nabrala si sperma do pusy. ,, Pokud na to ještě nejsi starej, tak další kolo v koupelně“ řekla Karolína.

Ahoj, piště názory a kritku i na email :kuratkoo36@seznam.cz

A kdybyste chtěli, tak jakou další povídku mám psát. Klidně na přání, piště témata a uchylnosti. Ahoj! 🙂

ŠpatnýÚjdeDobrýZajímavýSuper Celkem 2 hlasů

Komentáře* Takto označené položky jsou povinné

TOPlist