Vaše erotické povídky

Stovky erotických povídek a příběhů. Erotické povídky zdarma ke shlédnutí. Pouze ty nejlepší porno povídky a sex povídky

V Saune

Kategorie: Orál, Zralé ženy
03.07.2021
ŠpatnýÚjdeDobrýZajímavýSuper Celkem 27 hlasů

Jednou jsem byl v aquaparku. Měli tam i welness tak jsem si řekl že proč tam nezajít. Dostal jsem plátno vyslíkl jsem se a zabalil jsem se do toho plátna. Vlezl jsem do sauny, tam jsem šel na nejvyšší patro a z plátna jsem si udělal deku takže jsem na plátnu ležel nahý. Když jsem tam byl okolo 5ti minut přišla za mnou nějaká cizí ženská. Vůbec jsem jí neznal.

Lehla si o patro níž rozbalila si plátno a lehla si… upřeně jsem se na ní díval nemohl jsem z ní spustit oči. Za nějakou dobu si toho všimla tak si na oplátku začala prohlížet mě. Strašně mě to vzrušovalo tak se mě postavil.
Přišla za mnou začala si mě blíž prohlížet. Najednou řekla že mám hezký péro a jestli si může sáhnout. Samozřejmě jsem jí to dovolil. Z prva byla jemná ale potom se do toho dostala a začala ho honit kouřit prostě ďáblice. Potom mi řekla že jsem ve zkoušce obstál. Vzala moje péro zase do ruky, nasedla si na mě, strčila si ho do kundy a začala na mě jezdit. Byl to boží pocit. potom jsme se šli osprchovat, dali jsme si číslo a takhle dovádíme skoro pořád. :))

Komentáře* Takto označené položky jsou povinné

Emperor G. napsal

Tak to je velká sračka

TOPlist