Vaše erotické povídky

Stovky erotických povídek a příběhů. Erotické povídky zdarma ke shlédnutí. Pouze ty nejlepší porno povídky a sex povídky

Ve víru Fantazie I

Kategorie: Lesbičky
10.07.2021
ŠpatnýÚjdeDobrýZajímavýSuper Celkem 10 hlasů

Sedím v busu a protože pojedu ještě dlouho, přivírám víčka a zvedám kotvu lodě jménem Fantazie. Jak by to vypadalo, kdybychom žili ve světě prostého zábran, předsudků a závazků vůči partnerovi?
Co bych chtěla vyzkoušet jako první? Proudy představivosti se mi mísí se vzpomínkami. Ráda zas okusila, jak chutná jiná žena. Když jsem byla ještě malé děvče a na micince mi rašily první černé chloupky, měla jsem mladší kamarádku, která byla ještě holoučká. Bylo to jen jedinkrát, ale nikdy nezapomenu na tu vůni a chuť okvětních plátků jejího poupátka.

Říkám si, jak by asi chutnala dívka mého věku. Třeba ta s červenými vlasy a milou tváří, co sedí přede mnou. Jaké by byly její rty? Tváře… Líbala bych ji na nich…jemné chloupky…na krku…na ňadrech. Ještě nikdy jsem neměla mezi rty bradavku jiné ženy. Jakou má chuť? Lízala bych je a sála, abych co nejpodrobněji poznala pro mě dosud skrytá tajemství ňader. A bříška. A podbříšku. Chloupků na mušličce. Chtěla bych okusit více žen, abych zjistila, jak chutná broskvička s blond jemnými chloupky, s hnědými kudrnatými i holá micinka. Užila bych si dráždění poštěváčku, brala bych jej mezi rty, líbala a lízala, sála a zase něžně laskala jazýčkem a užívala si, jak má milá ztěžka dýchá, propíná se a šeptem prosí, ať nepřestávám.
Bože, já vlhnu. Sedím v autobuse a vlhnu jak panna rozpálená myšlenkami nad nepoznaným požitkem.
Přestanu dráždit poštěváček a přesouvám svůj nedočkavý dech ke studánce všeho. Zrození, rozkoše, žáru i něhy. Chvilku si ji prohlížím, pak přivoním a pak ji políbím. Dívka se zachvěje. Políbím ji ještě jednou, pak se rozhodnu, že už bylo dost trápení nás obou a hluboko do mé drahé zasunu svůj jazyk. Ta se prohne a vykřikne, cítím, že se blíží k orgasmu. Zastřeným zrakem hledí někam za strop. Jazykem naberu její šťávičku a všechnu ji spolykám. A zase jej zanořím do jejího lůna, které přetéká tím nejsladším nektarem, který jsem kdy okusila. Snažím se ji vylízat o sucha, ale šťávička stále přibývá. Z opojení se mi zatočí hlava, ale nepřestávám, dokud dívka nezačne žadonit, že už to nemůže vydržet. Hlas se jí zajíká, křičí, že jí snad vybouchne hlava. Zželí se mi jí. Nasliním si prostředníček a pomalu, pomalinku jej zasouvám hlouběji a hlouběji, jazýčkem jemně dráždím poštěváček. Jsem nejhlouběji, co to jen šlo. V tu chvíli to vypukne. Prstíkem uvnitř hýbu do všech stran, ohýbám ho, co nejvíce to jde, jazykem bičuji klitoris. Dívka vyvrcholí. Hází celým tělem v obrovské křeči, stěny její lastury se stahují a objímají můj prst v divokém tanci. A já ji drtím prstem i jazykem…
Autobusem se line vůně mé mušličky. Musím přestat, ještě chvíli a začala bych onanovat 🙂

ŠpatnýÚjdeDobrýZajímavýSuper Celkem 10 hlasů

Komentáře* Takto označené položky jsou povinné

TOPlist