Vaše erotické povídky

Stovky erotických povídek a příběhů. Erotické povídky zdarma ke shlédnutí. Pouze ty nejlepší porno povídky a sex povídky

V autobuse

Kategorie: Trapasy
17.06.2021
ŠpatnýÚjdeDobrýZajímavýSuper Celkem 6 hlasů

Bylo to jednoho parného léta. Bylo skoro 40 stupňů a já se rozhodl, že se pojedu svlažit do místního akvaparku. Bylo mi tehdy čerstvých 17. Vzal jsem tedy batoh hodil do něj ručník peněženku. Na sebe jsem si navlékl kraťasy a tílko a jelikož bylo dost velké parno vyrazil jsem jen tak na ostro. Říkal jsem si proč si brát věci na převlečení když to na mě a stejně uschne než dojdu na autobus. Vyrazil jsem tedy. Sotva jsem dorazil na zastávku už přijížděl autobus.

Byl dost plný. Očividně jsem nebyl jediný kdo vyrazil k vodě. Nastoupil jsem tedy a vmáčknul se do davu v autobuse. Po asi minutě jízdy jsem ucítil nějaké šimrání v rozkroku. Sklopil jsem hlavu a uviděl psa(nějaký vlčák) jak čuchá k mému rozkroku. Patřil nějaké slečně co stála vedle. Nevěděl jsem v tu chvíli vůbec co mám dělat. Nechtěl jsem budit rozruch,ale bál jsem se psa odstrčit, aby mě nekousl. Říkal jsem si, že toho nechá. Jenže….on dál čuchal k mému rozkroku a jak mě tak chlupatým čumákem stále přes ty tenké kraťasy šimral na penisu začal jsem pomalu pociťovat jak mi moje nádobíčko začíná tvrdnout. jako na potvoru byla ve městě kolona kuli nějaké uzavírce takže vystoupit taky nešlo. Po chvíli jsem začínal cítit že už jsem hodně vzrušený a kapičky touhy začínaly pomalu prosakovat skrz ty tenké modré kraťasy. To se nemělo stááát!!! Ten vlčák my je začal z těch kraťasů olizovat. V tu chvíli už mi bylo úplně jedno jak to dopadne. Hlavně aby si toho nikdo nevšiml. Autobus stál, pořád v koloně před nějakou uzavírkou. Penis mi stál jako stožár, vlčák mi ho dál přes kraťasy olizoval a zjevně si pochutnával mých kapičkách touhy. Úplně jsem se třásl v kolenou. Z části vzrušením a z části strachem, že si toho někdo všimne. A já jsem si říkal ať už se ten autobus konečně hne. Trvalo to už takových dobrých 10 minut a vlčák mi stále svým obrovským jazykem olizoval můj stopořený, vzrušený a vlhký penis. Cítil jsem, že už to moc dlouho nevydržím. Trvalo jen pár vteřin a já jsem dosáhl orgasmu a vlčák teď olizoval sperma, které prosakovalo skrze moje kraťasy. Lízal ho dál a dál a já se cítil jak v extázi a celý jsem se třásl. Autobus se konečně rozjel a já vystoupil hned na první zastávce, maskujíce si svůj mokrý rozkrok batohem.

ŠpatnýÚjdeDobrýZajímavýSuper Celkem 6 hlasů

Komentáře* Takto označené položky jsou povinné

TOPlist