Vaše erotické povídky

Stovky erotických povídek a příběhů. Erotické povídky zdarma ke shlédnutí. Pouze ty nejlepší porno povídky a sex povídky

Zatím co spíš

Kategorie: Nezařazeno
22.02.2017
ŠpatnýÚjdeDobrýZajímavýSuper Celkem 2 hlasů

S širokým úsměvem se dívám do kalendáře. Prodloužený víkend – 4 dny volna jsou přede mnou a já je strávím na návštěvě u svého dlouholetého kamaráda Marka. Před necelým měsícem se přestěhoval od rodičů do podnájmu i se svým bráchou. Zapijeme jeho nové bydlení a já si hlavně odpočinu od práce. Věci už mám sbalené, zbývá jen vydržet do konce směny a hurá na vlak.

Cesta mi utekla rychle, i když trvala necelých 5 hodin. Vždycky mám sebou spoustu knížek a také tablet plný hudby. Cestování prostě miluju.

Když jsem dorazila na cílovou stanici, Marek už na mě čekal. Přijel pro mě autem, díky bohu, nemuseli jsme jet sockou. Vřele jsme se uvítali, objali a políbili na tvář a pak vyrazili směrem k jeho novému domovu. Cestou jsem se vyptávala, jak se mu daří, zda se mu líbí jeho nové bydlení a na další podobné věci. Byt je velký 2+1, prý s bráchou větší prostor nepotřebují, každý má svůj pokoj, kde mají soukromí a to oběma stačí.

Jelikož jsem přijela až pozdě večer, nezbýval čas na to, něco podniknout. Byla jsem unavená a těšila se do postele. Z toho jsem měla trošku obavy, protože jsem nechtěla spát v jedné posteli s Markem. Sice v něm mám plnou důvěru, ale mému příteli by se to nelíbilo. Už tak mě sem nechtěl vůbec pustit. Naštěstí jsem se nemusela obávat, Marek měl rozestlané rozkládací křeslo, takže jediné dohady byly o tom, kdo bude kde spát. Marek tvrdohlavě trval na tom, že budu spát na jeho letišti, abych se dobře vyspala, že křeslo není tak pohodlné a že jemu to prý stačí. Po několika minutovém dohadování jsem tedy ustoupila a po sprše zalezla do postele. Ještě chvíli jsme si povídali o životě a pak jsme šli spát.

První den volna jsme strávili doma, protože venku lilo jako z konve a byla zima. Dala jsem se tedy do prozkoumávání bytu. Markův pokoj byl jednoduše zařízený. Naproti velké posteli byla na zdi plazmová televize, po pravé straně postele byly okna s malým balkónem, tam měl Marek rozestlané i křeslo a po levé straně se rozprostírala velká vestavěná skříň se zrcadly. Po levé straně plazmové televize měl počítačový stůl i s nabušeným kompem a velkými repráky. Ideální doupě pro počítačového maniaka. Kuchyň byla malá, ale nic jí nechybělo. Vešel se tam stůl i s lavicemi k sezení. Koupelna byla nově zrekonstruovaná. Majitel se zřejmě vyžíval v pěkně provedených koupelnách, neboť nechyběla ani vana, ani sprchový kout. Do Ondrova pokoje jsme se podívat nešli, protože Ondra byl na denní v práci.

„Co bys chtěla dneska podniknout, když je takové hnusné počasí?“ Zeptal se mě Marek.

„Můžeš mi ukázat tu novou fantasy hru, o které jsi mi toho už tolik vyprávěl.“ Odpověděla jsem s nadšením. A tak jsme po snídani hráli na kompu až do odpoledne.

„Sakra to už je tolik hodin?!“ Vyjekla jsem, když jsem se zadívala na mobil. Bylo už půl 6. „Ten čas rychle utíká, když se člověk dobře baví, co?“ Usmála jsem se. Marek vypl hru a otočil se ke mně čelem.

„Nezajdeme do kina? Viděl jsem ukázky na jeden super akční film, to by se ti mohlo líbit.“ Navrhl.

„No proč ne. Ukážeš mi napřed trailer?“ Zeptala jsem se.

„Ten bych ti raději neukazoval, abys neměla moc spojitostí a víc si ten film užila.“

„No dobře, proč ne, nechám se překvapit. Co si dáme k večeři? Mám hlad jako vlk.“

„Můžu nám objednat pizzu, to bychom akorát stihli, než film začne.“ Řekl Marek. A tak jsme si dali pizzu, já svojí oblíbenou sýrovou a on salámovou. Pak jsme vyrazili do kina, kde jsme si koupili ještě slaný popcorn a půl litru pepsi coly.

Když film skončil, byla jsem z něj nadšená. Bylo to akční, vtipný i napínavý zároveň a film měl spád. Cestou domů jsme o něm debatovali a probírali vtipné scénky. Domů jsme přišli po 11 hodině, ale ani jednomu z nás se ještě nechtělo spát. V bytě bylo ticho, Ondra šel někam pařit, jak mi řekl Marek. A tak jsme po sprše (každý sám) opět zasedli ke hrám a hráli ještě minimálně dvě hodiny, než jsem pak absolutně utahaná padla do postele a spala.

 

Další den jsem se vzbudila až kolem 10 hodiny. Marek už byl vzhůru a chystal v kuchyni snídani. Šla jsem do koupelny, po cestě pozdravila Marka a provedla ranní hygienu. Převlékla jsem se z pyžama a vrátila se k Markovi do kuchyně.

„Vyspala ses dobře, Andreo?“ Zeptal se s úsměvem a položil přede mě talíř se zapečenými toasty.

„Naprosto skvěle, ani jsem se nebudila. A ty? Nebylo to moc nepohodlný na tom křesle?“ Zamrkala jsem rošťácky.

„O mně si nedělej starosti, já se vyspal dobře.“ Řekl Marek a posadil se naproti mně se svými toasty. V tichosti jsme posnídali, Ondra ještě vyspával. My se pak opět vrhli ke kompu.

„Můžu ti ukázat ještě další hry, které tu mám, třeba by se ti nějaké líbily.“ Nadhodil Marek. A tak jsme zase pár hodin hráli.

Byly 2 hodiny odpoledne, když jsem Markovi navrhla, že bychom mohli jít do bazénu, když je konečně teplo a svítí sluníčko. Přeci jen sedět celé dny u počítače jsem nechtěla, i když jsem stejný herní maniak jako on. Sbalili jsme si tedy věci a vyrazili. Cesta trvala skoro 40 minut jenom tam, takže než jsme skočili poprvé do vody, bylo už po třetí hodině. Venku bylo sice jen 25°C, ale voda teplá, měla 24°C. Výhoda termálního koupaliště.

Marek mě házel do vody, i přes mé protesty, závodili jsme spolu, kdo dřív doplave na druhou stranu bazénu a několikrát se mě snažil i topit. Byla to prostě legrace. Nakonec jsme se odvážili jít i na skluzavku, která byla dost prudká. Musela jsem ale Marka dlouho popichovat, aby nebyl posera a šel se taky svézt. Já jsem strach neměla vůbec, ale on se moc nadšeně zpočátku netvářil. Po nějaké době jsme si šli na chvíli odpočinout a natáhli se na deku na trávu. Povídali jsme si a rozebírali nejdřív hry a pak naše vztahy. Já jsem 7 let šťastně zadaná (i když v posledních pár měsících to nebylo nic moc) a Marek je sám. Nemůže už nějakou dobu najít přítelkyni, která by s ním vydržela déle, než několik měsíců. Snažila jsem se ho tedy povzbudit, že ta pravá jistě brzy přijde, ale on tomu moc nevěřil.

Aby to zakecal, zeptal se, zda nepůjdeme ještě do vody. Nebránila jsem se a šla, nechtěla jsem, aby byl rozmrzelý z našeho hovoru.

Když jsme se vrátili domů, bylo už pozdě večer. Ondra zase nebyl doma, tentokrát měl ale noční. Alespoň jsme měli s Markem klid na hraní a mohli mít repráky zapnuté hodně nahlas. Tenhle večer jsem hrála hlavně já, Marek se díval z pohodlí postele na plazmovou televizi, kde se přenášel obraz z počítače.

„Nedáme si panáka? Sedíme tu jen tak na suchu…“ Nadhodil Marek. „Mám tady tvůj oblíbený Absinth…“ Zamrkal na mě.

„Snažíš se mě snad opít?“ Odpověděla jsem rádoby pohoršeně.

„Ne to vůbec ne, vždyť mě znáš!“ Řekl naoko dotčeně Marek.

„No dobře, ale maximálně dva panáky, víc ne. Je to pěkná darda ten Absinth.“ Svolila jsem. Limit jsme dodrželi a kopli do sebe jen dva panáky. I tak to bylo víc než dost. Úplně mě to zase vyřídilo. Ještě pár minut jsem hrála, ale pak jsem přenechala klávesnici s myší Markovi a šla si lehnout. Usnula jsem téměř okamžitě.

Ráno jsem se vzbudila nadržená. Zdál se mi totiž sen, ve kterém jsem si to rozdávala hned se třema chlapama najednou. V tom snu došlo opravdu i na sex. Většinou se mi totiž zdá, že se na to chystáme, ale on nikdy do mě svého ptáka nezasune. Maximálně mu ho vykouřím a on mě vylíže. Byl to příjemný pocit hned takhle po ránu.

„Vyspala ses do růžova Adry?“ Řekl medovým hláskem Marek. Jen jsem přikývla a protáhla se. Ruce mě brněly, jak jsem si je přeležela.

„Co bys chtěla podniknout dneska?“

„Co kdybychom po snídani zašli do toho velkého obchoďáku, o kterém jsi mi říkal? Chtěla bych si koupit nějaké nové oblečení.“ Zažadonila jsem. Marek jen zaúpěl a řekl, že jedině pod podmínkou, že v obchoďáku nestrávíme celý den a že odpoledne si půjdeme zase zaplavat. S tím jsem neměla problém a tak jsme po snídani vyrazili.

Miluju nakupování oblečení. Je to skvělá zábava. Ty možnosti… jak člověk může kombinovat různé oblečení dohromady a vymýšlet různé nápady… S mojí hubenou, vysokou postavou to šlo vždycky hladce. I prsa mám dost velká na to, aby mi seděly různé šaty, aniž bych potřebovala vycpávky a podobně. Strávili jsme několik hodin nakupováním a nakonec jsem domů nesla tři tašky oblečení – prostě maximální spokojenost. Odpoledne jsme šli opět do bazénu, abych splnila část naší dohody. Byla legrace jako včera, ale já už pomalu začínala myslet na návrat domů ke svému příteli. Ten sen jsem měla neustále v hlavě a těšila jsem se, až uspokojím své choutky.

Večer Marek udělal večeři a poté jsme šli znovu pařit hry. Půjčila jsem si Markův notebook a tak jsme mohli hrát společně proti sobě, nebo naopak v týmu proti dalším hráčům. Ondra měl zase noční, takže jsme na hraní měli klid. Poslední večer jsem si dopřála místo sprchy horkou koupel a válela se ve vaně nejmíň hodinu. Koupel mě pěkně unavila, takže když jsem vylezla ven a vrátila se zpět do pokoje, jen jsem se napila trochu džusu a šla si lehnout.

 

V noci jsem se však probudila. Byla jsem v naprostém šoku…

 

 

 

Marek

Dneska přijede konečně po dlouhé době Andrea, už se nemůžu dočkat. Užijeme si spoustu legrace a zapaříme hry. Ještě že je taky takový počítačový maniak jako já. V tomhle si fakt rozumíme. Rozjímal jsem, když jsem čekal u nádraží v autě. Jakmile dorazila, hned jsme jeli ke mně domů. Bylo už pozdě večer, takže jsem ani nepočítal, že dnes ještě něco podnikneme. Doma jsem jí přinutil, aby spala na posteli, protože rozkládací křeslo není nic moc. Chvíli jsme tlachali a pak šli spát.

Ze spánku mě v noci probral rachot na ulici. Nemám nijak hluboké spaní, takže mě probudí kde co. Měl jsem žízeň a tak jsem vstal a šel se napít. Když jsem se vrátil do pokoje, viděl jsem v tlumeném světle pouliční lampy, jak Andrea leží odkrytá na posteli a tiše oddechuje. Pozoroval jsem, jak spí. Ležela na boku čelem ke mně, jednu nohu hozenou přes druhou a mírně pokrčenou. Na sobě měla jen krátké kraťásky a tričko. Má krásné dlouhé nohy a pěkná prsa. Srdce se mi rozbušilo o trochu rychleji. Pak se převalila na záda, ruce měla nad hlavou, jednu nohu nataženou a druhou skrčenou do strany. Byl na ní krásnej pohled. V tu ránu jsem dostal nápad…

 

Celý den jsme hráli hry a večer šli do kina. Film se Andree fakt líbil, z čehož jsem měl radost. Já alespoň během filmu (který už jsem viděl minulý týden) mohl přemýšlet nad svým plánem. Sice se s Andreou známe několik let, ale moc často se nevídáme, vzhledem k tomu, jak daleko od sebe bydlíme. Naštěstí pro mě, se o tom, co chystám, nikdy nedozví. Ondra byl pryč, takže jsem měl perfektní příležitost.

Jakmile jsme dorazili domů, Andrea se šla vysprchovat. Já mezitím nachystal skleničky s pitím – její oblíbený multivitamínový džus zředěný vodou. Nápoj jsem jen obohatil o jednu další přísadu…

Když se vrátila z koupelny, šel jsem do sprchy já. Když jsem se vrátil, sklenice byla netknutá. Nevadilo mi to, umím být trpělivý. Hráli jsme hry a povídali si. Chtěl jsem, aby co nejvíc mluvila a vyschlo jí v ústech. To se mi nakonec podařilo a k mému velkému potěšení se pak napila opravdu důkladně. Vypila najednou více než půl sklenice džusu. Jen jsem se na ní usmál a dál se věnoval hrám. Po pár minutách si postěžovala, že je opravdu utahaná a že si jde už lehnout. Zůstal jsem ještě sedět u počítače a chvíli hrál. Asi po půl hodině jsem počítač vypnul a otočil se s židlí směrem k posteli. Andrea spala jak zabitá. Stáhl jsem z ní deku a několik desítek minut ji jen pozoroval. Byla nádherná. Ústa měla lehce pootevřená a jednu ruku měla položenou na svém ňadru.

Vstal jsem a stáhl z ní kraťasy. Tričko jsem vyhrnul nahoru a obnažil tak její krásné prsy. Roztáhl jsem jí nohy a znovu se usadil do křesla. Pozoroval jsem jí. Sjížděl jsem pohledem od hlavy dolů. Bradavky jí začaly tvrdnout. Bříško měla ploché a vypracované. Klín měla vyholený. Dobře se na něj koukalo. Penis mi začínal v trenýrkách tvrdnout. Pomalu, beze spěchu jsem rozepl tři knoflíčky a uchopil svůj úd do ruky. Lehce jsem po něm přejížděl nahoru a dolů s pohledem přilepeným do jejího růžového klína. Začal jsem si ho honit a představoval si, jak sedím mezi jejíma nohama, lížu jí a prstím. Během chvilky mi penis ztvrdnul a zvětšil se. Třel jsem ho teď už rychle po celé délce a díval se na tu krásnou ženu přede mnou.

Nemohl jsem to už déle vydržet a tak jsem sebral odvahu, vstal a přešel k ní do postele. Cítil jsem narůstající vzrušení i strach z toho, že by se přeci jen mohla probudit. Vzrušení bylo ale nakonec silnější a tak jsem přitiskl svůj jazyk mezi její nohy a začal ji ochutnávat. Lízal jsem jí nejprve po hebké kůžičce, až jsem se dopracoval ke klitorisu. Nasál jsem ho do úst a kmital jazykem. Při tom jsem očima sledoval, zda Andrea stále spí. Svůj penis jsem při tom rytmicky honil a myslel na to, jaké by to bylo, zasunout ho do ní. Po chvilce jsem ucítil jak, i přesto, že spí, vlhne. Ochutnal jsem její šťávičku a zasunul jí jazyk přímo do nitra. U toho jsem si dál honil ptáka a cítil, že brzy vyvrcholím.

Posadil jsem se a jazyk vyměnily prsty. Bez ostychu jsem do ní zasunul dva prsty a začal jí prstit. V mém údu tepalo bolestivou slastí. Sevřel jsem svůj ocas pevněji a ještě rychleji ho honil.

Přirážel jsem do ní hluboko, byla tak krásně vlhká a připravená… Jen jsem pomyslel na to, jak do ní vrážím svůj ocas a začal jsem stříkat. Prudce a nekontrolovatelně jsem vyprázdnil celou dávku na zem. Olízl jsem si prsty a uklidil po sobě nepořádek na zemi. Pak jsem Andreu znovu oblékl, přikryl a šel si lehnout.

K ránu jsem se ale vzbudil znovu, můj penis stál v pozoru. A tak jsem znovu zopakoval to, co v noci. Svlékl ji, vyprstil a vyhonil si čuráka. Alespoň jsem dostal jistotu, že 2 prášky na spaní působí opravdu důkladně…

 

V bazénu to bylo skvělý. Mohl jsem Andreu pozorovat skoro nahou a ještě se jí dotýkat, když jsem se jí snažil shodit do vody. Když jsme pak leželi na dece a ona vyzvídala, jak je to se mnou a se ženskými, vůbec se mi její vyptávání nelíbilo. Nechtěl jsem, aby pojala nějaké podezření, že už je to dlouho, co jsem měl naposledy ženskou. Podařilo se mi to ale zakecat a jít znovu do vody. Zatím šlo všechno podle plánu. Ani nepoznala, že bych s ní něco v noci dělal.

Ondra měl noční, takže jsem měl další noc jen pro sebe a nemusel se bát, že by mě přistihl. Tentokrát jsem měl větší odvahu a chystal se na jinou aktivitu. Chtěl jsem tedy mít opravdu jistotu, že se Andrea nevzbudí. Navrhl jsem jí tedy panáky Absinthu, znovu obohacených o prášky na spaní. Zabraly téměř okamžitě. Pár desítek minut jsem ji nechal a zatím hrál na počítači nějaké hry. Pak jsem ho vypnul a šel se věnovat Andree. Vyhrnul jsem jí ihned tričko a stáhl kraťasy. Svoje trenky jsem shodil na zem. Vytáhl jsem sametové bandáže a přivázal jí ruce za hlavu k pelesti postele – co kdyby se přeci jen vzbudila. Pak jsem jí roztáhl nohy a klekl si mezi ně. Ležela pode mnou v celé své kráse a já ji měl jen pro sebe – celou noc. Ocas už mi tvrdě stál, celý nedočkavý, co se bude dít. Natáhl jsem ruce a dotkl se jejích ňader. Bradavky začaly ihned tuhnout. Nejprve jsem prsa jemně laskal a pohrával si s nimi, mezitím co můj penis lehce přejížděl po kundičce a bříšku. Naklonil jsem se blíž a vzal jednu bradavku do úst. Druhé prso jsem už mačkal hruběji. Začal jsem vzrušením přerývaně dýchat. Z prsou jsem se přesunul na Andreino bříško a líbal ho. Do ruky jsem uchopil svůj úd a začal ho honit. Sjel jsem jazykem níž a nedočkavě se opět ponořil do zatím suchého klína. Lízal jsem jí hbitě a neúnavně, nasával klitoris a zajížděl do vlhnoucího nitra jazykem.

Po chvilce dráždění jsem zapojil i prsty. Přirazil jsem do ní nemilosrdně a hluboko, ona se však ani nepohnula a spala dál. Prstil jsem jí dlouho a důkladně, dokud jsem neměl prsty celé od její šťávičky. A pak přišlo to, na co jsem se celý den těšil.

Tyčil jsem se nad jejím nahým, krásným tělem a díval se jí do obličeje. Opět měla pootevřená ústa a tiše oddechovala. Ve tváři měla nevinný, uvolněný výraz. Přisunul jsem se o trochu blíž a svým ocasem jsem namířil směrem do jejího vlhkého otvoru. Stejně už nebylo cesty zpět. Přidržel jsem si jí za boky a pomalu do ní pronikl svým velkým ocasem. Hluboko, až po kořen. Přidušeně jsem zasténal. Sevřelo mě vlhko a teplo, byla to nádhera. Byl to konec frustracím…

Začal jsem Andreu mrdat. Zpočátku váhavě a opatrně, aby se nevzbudila. Bylo to však k nevydržení a tak jsem začal zrychlovat a přitvrzovat. Nakonec byly moje přírazy nekompromisní. Nemohl jsem se udržet, nemohl jsem zmírnit tempo. Musel jsem jí mít znovu a znovu. Držel jsem jí pevně za stehna a vrážel do ní svůj velký úd pořád dokola. Klouzal jsem v ní, narážel jí na sebe a ona přesto spala tvrdě a o ničem nevěděla. Bylo to úžasný a vzrušující. Tiše jsem sténal její jméno a nepřestával přirážet.

Blížil jsem se k vrcholu… Rukama jsem se zapřel podél jejího těla a bokama jí neustále drtil. Pak jsem náhle začal stříkat ve slastném orgasmu. Naštěstí jsem penis stačil včas vytáhnout a vystříkal tak celou dávku na její bříško. Byl to nejlepší orgasmus v mém životě…

 

Po necelých dvou hodinách jsem se vzbudil. Stále byla noc. Můj ocas byl opět v pozoru a dožadoval se pozornosti. Andrea byla pořád spoutaná i svlečená. Jen ležela na boku, místo na zádech. Přišel jsem za ní do postele a rukou jí převalil na záda. Roztáhl jsem jí nohy a jedním správně mířeným přírazem jsem do ní znovu pronikl. Opět mě přivítalo vlhko a teplo. Andrea si jen ve spánku povzdechla a otočila hlavu na druhou stranu. Bezmocně tu pode mnou ležela a byla mi vydána na milost a nemilost. Bezbranná žena zneužitá svým kamarádem. Vzrušovalo mě to ještě víc.

Zapřel jsem se rukama podél jejího těla a začal jí znovu obdělávat. Tvrdě jsem ho do ní vrážel. Ven a zase dovnitř. Klouzal jsem v její vlhké kundičce tam a zase zpátky pořád dokola. Šukal jsem jí vytrvale jako stroj. Byl to slastný pocit, naprostá euforie.

Pak jsem opět vyvrcholil. Jen tak tak jsem stihl svůj úd vytáhnout a vystříkat se na její bříško. Už jsem se ani nenamáhal zvednout. Odkulil jsem se vedle ní a usnul.

 

Před šestou hodinou ranní jsem se probudil potřetí. Andrea vedle mě stále tvrdě spala a neměla o ničem tušení. Sjel jsem rukou mezi své nohy a začal třít rychle tvrdnoucí penis. Myslel jsem na to, jak za pár minut budu zase v ní. A jakmile jsem ho měl tvrdýho, jen jsem se na Andreu překulil, opřel se o předloktí a ocasem do ní pronikl až nadoraz. Ležel jsem na ní, líbal jí prsa a rychle a krátce přirážel bokama. Sál jsem střídavě obě bradavky a užíval si nekonečný, klouzavý pocit mezi jejími stehny.

Tentokrát jsem v tempu vydržel dlouho. Nakonec jsem se na ní položil a zespoda jí chytl za zadek. Tvrdě jsem jí šukal a rukama jí narážel proti svému ocasu. Sténal jsem a těžce oddechoval. Šukal jsem jí tak dlouho, dokud jsem se neudělal potřetí.

Poté jsem jí důkladně všude otřel, rozvázal ruce a oblékl zpátky do pyžama. Dal jsem si rychlou sprchu a během toho přemýšlel, zda jsem to nepřehnal. Bylo to jako droga, s každým zneužitím se moje choutky a vzrušení stupňovaly, místo abych po orgasmu vychladl. Dovoloval jsem si čím dál víc a to mě začínalo děsit. Co když se probudí a bude se cítit divně? Co když pozná, že se s ní v noci něco dělo? S těmito myšlenkami jsem opět ulehl na rozložené křeslo a ještě na chvíli usnul.

Když jsem se vzbudil, bylo už po desáté. Vstal jsem a šel dělat snídani jako včera. Řekl jsem si, že se zeptám narovinu, jak se vyspala, abych ihned věděl, na čem jsem. Andrea jen přikývla s tím, že se vyspala dobře a protáhla se. Jediné, na co si postěžovala, bylo brnění rukou – prý z přeležení. Musel jsem se k ní otočit zády, aby neviděla, jak jsem se ušklíbl. Moje počínání tedy zůstalo utajeno. Měl jsem z toho radost a těšil se na večer. Ondra měl zase noční.

Vzal jsem tedy Andreu na nákupy, aby si to alespoň trošku taky užila. Ženské a nakupování, to je věc, kterou nepochopím.

Když jsme odcházeli se třemi taškami plnými oblečení, byla spokojená. A já byl spokojený ve chvíli, kdy jsme dorazili na koupaliště a ona se svlékla jen do plavek. Konečně jsem jí mohl zase hltat očima a představovat si, co bych s ní všechno chtěl dělat. Po těch pár hodinách v bazénu jsem se cítil frustrovaný a nedočkavý. Hraní her jsme vylepšili – půjčil jsem jí notebook, takže jsme hráli spolu. Když si pak šla dát horkou koupel, připravil jsem jí další ze svých vylepšených džusů. Jakmile se vrátila z koupelny, napila se a šla si hned lehnout. To mi vyhovovalo, zkrátilo to moje čekání.

Jakmile bylo jisté, že tvrdě spí, mohl jsem si začít užívat. Svázal jsem jí ruce, svlékl kraťasy, vyhrnul tričko, stáhl si trenky.

Nejdříve jsem si jí připravil tím, že jsem jí vylízal a vyprstil, dokud nezvlhla. Můj penis byl téměř tvrdý, ale chtěl jsem si ještě pohrát s jejími prsy. Kleknul jsem si mezi ně, přimáčkl je k sobě a svým ocasem začal mezi nimi jezdit. Můj pták se úžasně třel mezi tím uzoučkým prostorem a rychle tvrdnul. Pomalu, ale důkladně jsem přirážel a při tom si pohrával s bradavkami. Andrea v klidu spala a neměla ani tušení, co s ní dělám. Chvilku jsem si s ní takto hrál a pak se přesunul bokem za ní. Lehl jsem si, otočil jí na bok a zvedl její nohu do vzduchu. Ztopořený úd jsem nasměroval do vlhké kundičky a pak ho do ní zezadu narval. Začal jsem se v ní pohybovat a přirážet. Těsná, vlhká kundička obepínala můj ocas s každým hlubokým zasunutím. Slastně jsem jí projížděl, pěkně pomalu, dlouhými zásuny.

Pak jsem její nohu položil, abych ještě víc vstup utěsnil. Chytl jsem jí za prso a dál přirážel. Zrychlil jsem. Můj kamarád zažíval pocity blaha. Rval se do ní, jako kdyby byla naprosto uzounká, ještě nezkušená. Byl jsem tak vzrušený a hladový po jejím těle, až jsem z toho pomalu začínal šílet. Šukal jsem jí nekompromisně a bylo mi v tu chvíli jedno, že o ničem neví a nemůže si to užívat se mnou.

Jakmile jsem se začínal blížit k vrcholu, vyklouzl jsem z ní a přesunul se mezi její nohy. Ty jsem zvedl sobě na ramena a bez dalších průtahů do ní opět vklouzl jedním prudkým pohybem. Zasténal jsem a pokračoval v mrdání její dírky. Hlasitě a přerývaně jsem oddechoval, že jsem si ani nevšiml bráchy stojícího ve dveřích, dokud nepromluvil.

„Co to sakra děláš Marku?!“ Vyjekl hrůzou. Znehybněl jsem v polovině pohybu a zaklel.

„Do prdele! Spíš co ty tu děláš! Máš být na noční!“ Zavrčel jsem. „A do toho co dělám, ti nic není, tak vypadni!“ Vyštěkl jsem.

„Jasně že mi do toho něco je! Copak ses zbláznil? Máš vůbec nějakou jistotu, že se nevzbudí? Nebo pojistku proti tomu, kdyby se vzbudila a viděla tě takhle? Okamžitě by tě šla naprášit na policajty!“ Peskoval mě Ondra. Ale měl pravdu, co kdyby se vzbudila? Neměl bych žádnou páku proti tomu, aby na policii nešla.

„Co mám teda podle tebe dělat, chytráku?“ Odfrknul jsem.

„Kamery, bratříčku, ty pojistí všechno.“ Odvětil a odešel do svého pokoje. Za chvíli se vrátil i s několika malými kamerami, které se daly snadno a všude namontovat.

„Když se vzbudí a bude tě chtít napráskat, prostě řekneš, že jestli to udělá, dostane se tohle video na internet. Věř mi, to zabere.“ Usmál se a začal rozmisťovat kamery po pokoji. Jednu nalevo, druhou napravo od postele a jednu i přímo nad postel. Když takhle pochodoval po pokoji, všiml jsem si velké boule v jeho rozkroku.

„Hele, jak dlouho si stál v těch dveřích?“ Zeptal jsem se.

„Mmmm, jen pár minut.“ Odvětil.

„Dost minut na to, aby se ti postavil co?“ Uchechtl jsem se.

„To si piš bratříčku. A teď, když jsem ti pomohl,“ několikrát kliknul myší na mém kompu, „tak v tom jedeme spolu. Nebo spíš, v ní pojedeme spolu.“ Zasmál se Ondra a naposledy kliknul. Na plazmové televizi se objevily záběry z umístěných kamer. Po pár vteřinách obraz přeskakoval z kamery na kameru. Obraz zabíral mě, stále klečícího mezi Andreinýma nohama, s ocasem vsunutým uvnitř ní.

„Budeš pokračovat, nebo to mám vzít za tebe?“ Řekl Ondra a už si sundával veškeré oblečení.

„Jo, jdu pokračovat.“ Zabručel jsem a vrátil se ke svému počínání. Stále s nohama opřenýma o svá ramena jsem Andreu uchopil za stehna a rozpohyboval boky. Pěkně rytmicky jsem se o ní uspokojoval, mezitím co Ondra se posadil do křesla a při pohledu na nás si začal honit ocas.

V pokoji bylo slyšet jen mlaskání přírazů a moje i Ondrovy steny. Začínal jsem se pomalu blížit k vrcholu, ale protože jsem ho nechtěl dosáhnout, položil jsem Andreiny nohy na postel a vyjel z ní ven.

„Tak prosím.“ Řekl jsem s mírnou úklonou a mávnutím rukou směrem k Andree. Sedl jsem si na křeslo, mezitím co Ondra si klekl mezi její nohy. Chvíli svým žaludem přejížděl po růžových pyscích a poštěváčku a pak jedním ladným pohybem pronikl do rozmrdané dírky. Naklonil se nad ní a zapřel se rukama podél jejího těla. Pak jí začal tvrdě obdělávat, jako předtím já. Vzdychal a vrážel ho do ní jako o život. Netrvalo to dlouho a udělal se – jí na břicho.

„Tos to moc dlouho nevydržel“ Posmíval jsem se.

„Kdyžs jí mrdal poprvé, tak si jel jak zbíječka, co?“ Odsekl Ondra a uvolnil mi místo. Zapřel jsem se rukama o postel a jel. Jezdil jsem v ní dovnitř a ven a přitom se díval, jak se jí pohupujou prsa v rytmu přírazů. Cítil jsem, jak se můj penis tře o její nitro, o tu úzkou štěrbinku… Drtil jsem jí bokama a sledoval, jak prsa lítají nahoru dolů. A pak se to stalo…

 

Andrea

V noci jsem se však probudila. Byla jsem v naprostém šoku… Došlo mi hned několik věcí najednou. Nade mnou se tyčil Marek, celý nahý, za ním byla zapnutá televize, kde právě bylo vidět, jak Marek přiráží, a mezi nohama jsem ucítila, jak mě co vteřinu něco zaplňuje. Po mé levé straně seděl Markův brácha Ondra, kompletně nahý, honící si svůj velký, ztopořený penis. Jakmile jsem se pokusila hnout rukama, nešlo to – byly přivázané.

„Co to sakra děláš?!!!“ Zaječela jsem, náhle absolutně probuzená.

„Jako co to vypadá? Šuká tvojí kundu. A jde mu to skvěle, nemyslíš?“ Sebral se z počátečního šoku Ondra. Marek se na mě ani nepodíval, ani nic neřekl. Co hůř, nepřestával přirážet. Cítila jsem, jak se moje vnitřní svaly samy stahují kolem jeho údu a svírají ho ve slastném opojení. Byla jsem tak vlhká, že ve mně snadno klouzal a moje šťávička mi stékala až na zadek.

Začala jsem křičet. „Pomóóóc!!! Znásil…!“ Ale Marek mi okamžitě přitiskl ruku na ústa a zbytek slov zadusil. Ondra vstal, vyndal roubík a zavázal mi pusu. Tím byly utlumeny další veškeré mé protesty. Tak jsem zkusila kopat nohama. Chvilku mi to vycházelo, Marek ze mě dokonce vyklouzl, ale Ondra hned přiskočil a přidržel mi obě nohy ve vzduchu. Marek mi pak pevně stiskl boky, abych sebou nemohla házet a znovu do mě pronikl. Přirážel tak dlouho, dokud jsem nepřestala vzdorovat.

„No vidíš, že to jde i v klidu.“ Usmál se široce Ondra a pokynul Markovi, aby přestal. Tím to ale neskončilo…

 

Marek

Když otevřela oči, na vteřinu mě popadla panika. Hned jsem se ale uklidnil, protože i na tuto eventualitu jsem byl připravený – jen ne s Ondrou za zády.

Jakmile přestala vzdorovat a házet sebou, přestal jsem jí šukat a Ondra jí pustil. Pak přišel k pelesti postele a jednu ruku rozvázal.

„Dělej, pomoz mi a převal jí na břicho.“ Přikázal mi a já ho poslechl. Pak ruku přivázal znovu. Andrea nebyla schopná se nijak bránit. Ondra jí posunul kousek stranou a lehl si na záda. Rukou mi pokynul, abych pomohl Andree tak, aby na něj nasedla. Ruce měla spoutané a tak byla nucená sedět na kolenou v předklonu. Ondrův ocas se otíral o její klín. Jelikož se Andrea neustále pokoušela sesednout, musel jsem stát za jejími zády a přidržovat ji za kotníky. Pak jí Ondra chytl za zadek a druhou rukou přidržel svůj úd přímo proti jejímu vstupu. Rukou zatlačil a boky přirazil. Zajel do ní s prudkým zasténáním. Poté jí začal přidržovat za zadek oběma rukama. Nabodával jí na sebe zespoda dlouhými rychlými přírazy. Viděl jsem, mezi jednotlivými přírazy, jak se na jeho údu leskne Andreina šťávička. Jeho úd se objevoval a hned zase mizel v její kundičce. Po chvilce vyjel rukou na její záda a přitlačil jí blíž k sobě. Do úst nasál ztuhlou bradavku a dráždil ji. Po pár minutách změnil tempo. Obšťastňoval ji zběsilými, krátkými zásuny. Už z ní nevyjížděl, jen jí divoce mrdal a narážel na sebe až po kořen.

„Jsi tak těsná a vlhká! Áaaah!“ Sténal blahem Ondra.

„Teď já!“ Zavelel jsem a posunul se kousek blíž. Mezitím z ní Ondra vyjel. Její nohy jsem trochu popotáhl směrem k sobě, aby klečela „na všech čtyřech“ a pak ho do ní vrazil se slastným zasténáním zezadu. Popadl jsem jí za boky a rozjel to. Nekompromisně jsem jí šukal svým tvrdým pérem. Klátil jsem jí tak divoce, až jí moje koule pleskaly mezi mírně roztažná stehna. Byla tak vlhká! S každým přírazem to víc a víc mlaskalo, jak neustále tekla.

 

Andrea

Nejdříve mě na sebe nabodával Ondra zespoda. Ať jsem se bránila sebevíc, nepomáhalo to. Marek mě pevně přidržoval. Ondra pronikal hluboko do mě a má kundička jeho penis vstřícně přijímala. Mé vlastní tělo mě zrazovalo. Vnitřními svaly jsem obepínala jeho úd, který byl o trochu delší a tlustší, než Markův, co nejtěsněji jsem byla schopná. Šukal mě tak tvrdě a vytrvale, až se mi z úst draly nechtěné steny rozkoše. Ačkoli jsem byla proti tomu, co se mnou dělali, čistý živočišný pud byl silnější než mé vědomí.

Pak si mě zezadu vzal Marek. Nebral si žádné servítky. Uspokojoval se o mně jako zvíře. Přidušeně jsem vzdychala a tekla ještě víc, když jsem cítila jeho koule, narážející na mojí kundičku, na poštěváček.

A takhle to šlo nekonečně dlouho pořád dokola. Střídali se ve mně po každé, kdy měl někdo z nich pocit, že už by mohl vyvrcholit. Šukali mě tak dlouho a bez zastavení, že jsem začínala mít pocit, že brzy omdlím vyčerpáním.

Nakonec přeci jen přišla úleva. Zrovna mě na sebe opět nabodával Ondra a sténal u toho jako zvíře. Krátkými zběsilými přírazy mě celou vyplňoval, aniž by vysouval svůj ocas ven. Vášnivě se o mě uspokojoval, až jsem najednou ucítila, jak mu v penisu tepe. V ten samý okamžik hlasitě zasténal a pak jsem uvnitř sebe ucítila výstřik horkého semene. Celou dávku vyprázdnil do mé vyšukané dírky, ani kapka nepřišla nazmar. Jakmile ho vytáhl, sperma se proudem vyvalilo ven. Bezvládně pode mnou zůstal ležet a těžce oddechoval.

Marek si mě vzal hned po něm. Tentokrát prudce přirazil až nadoraz a pak pomalu klouzal skoro až ven. A znovu hladově přirazil, chvíli zůstal ve mně a pak opět pomalu vyjel skoro až ven. Takhle se o mě ukájel několik minut, než znovu nasadil vysoké tempo. Rukou sjel mezi mé nohy a začal mi prsty dráždit poštěváček při rychlém tvrdém přirážení.

Po chvilce jsem znovu ucítila tepající úd a horkou dávku spermatu ve svém nitru. Hlasitě zařval a do poslední kapky do mě vyprázdnil svou dávku. Ještě chvíli ve mně klouzal a pak ho vytáhl. Tím to díky bohu skončilo. Marek odešel nejspíš do koupelny a Ondra ke mně přistoupil.

„Sundám ti roubík, pokud slíbíš, že nebudeš vyvádět, ani křičet.“ Řekl. V odpověď jsem jen pokývala hlavou, že nebudu. Pak mi ho sundal a převázal mi ruce zpátky tak, abych mohla ležet na zádech. Jakmile se vrátil Marek, odešel do svého pokoje. Nic dalšího už jsem nevnímala. Do pár vteřin jsem usnula.

 

Když jsem se opět probudila, začínalo svítat. Pořád jsem ležela nahá na zádech, se svázanýma rukama nad hlavou. Z vedlejší místnosti jsem slyšela, jak se Marek s Ondrou hádají.

 

Marek

Po tom, co Andrea usnula a Ondra odešel do koupelny, jsem si pustil naší nahrávku. Začínal jsem panikařit. Dopadla na mě tíha situace. To, co jsem udělal, navždy zničilo moje a Andreino přátelství. Neměl jsem jí to nikdy provést, to by žádný opravdový kamarád neudělal! S těmito výčitkami svědomí, jsem si šel lehnout, ačkoli jsem nebyl vůbec schopný usnout. Před svítáním jsem vstal a šel do kuchyně dát si něco k jídlu. Po té probdělé noci jsem byl šíleně vyhladovělý.

Když jsem dojedl, přišel Ondra. Byl nahý.

„Proč nejseš oblečenej?“ Zeptal jsem se ho.

„Není to snad jasný? Ještě jsme s Andreou neskončili přece!“ Ušklíbl se a zamířil ke mně do pokoje. Prudce jsem vstal a postavil se mu do cesty.

„Hele brácho, užili jsme si už dost, ne? Není to správný! Nemůžeme v tom pokračovat!“ Zvýšil jsem hlas.

„To, že ty nemáš dost velký koule na to, abys pokračoval po tom, co se Andrea vzbudila, je tvůj problém! Ale já jsem s ní ještě neskončil a ty mi bránit nebudeš, protože v tom jedeme spolu. Jasný?! Takže teď mi uhni z cesty a nech mě si užívat!“

„Copak ti to nestačilo? Vždyť jí zneužíváme! Zašlo to už příliš daleko! Nedělej to, Ondro!“ Prosil jsem ho, ale on se mi jen vysmál a šel za Andreou. Ta už byla opět vzhůru a dívala se naším směrem. Ondra nejprve opět zapnul nahrávání a pak se vydal směrem k ní. Já jsem zůstal stát ve dveřích. Neodvažoval jsem se bráchu zastavit, jen jsem tam bezmocně a provinile stál a díval se na ně.

„Však uvidíš Marku, bude se jí to líbit.“ Pověděl s úsměvem Ondra.

„Ne prosím! Ne, už mě nechte být!“ Žadonila Andrea a přitáhla nohy k sobě. Ondra k ní přistoupil a opět jí nasadil roubík. Andrea přesto dál přidušeně protestovala. Ondra nad ní stál a při tom si honil ochablý penis.

„Jen co se mi postaví, budu se ti věnovat, neboj.“ Řekl a zasmál se. Dál si ocas třel rychle nahoru a dolů. Topořil se mu rychle. Za pár minut ho měl tvrdýho jako kámen. Pak si vlezl na postel Andree mezi nohy, které od sebe hrubě roztáhl a lehl si na ní.

„No tak holka, nebraň se! Ještě budeš prosit, abych pokračoval!“ Zalehl jí celým tělem a při tom rukou nasměroval svůj ztopořený ocas mezi její stehna. Pak jedním přírazem pronikl do stále vlhké kundičky.

„Ahhh!“ Vydechl a začal se v ní pohybovat. Ležel na ní, s lokty zapřenými vedle její hlavy. Líbal jí na krku a přitom pohyboval boky. Rytmicky je zvedal a pak znovu prudce přirážel, až to mlaskalo. Tvrdě jí šukal a přitom jí sténal do ucha. Andrea nebyla schopná se pohnout, jen přidušeně dál protestovala. Cítil jsem se hrozně. Litoval jsem toho, co všechno jsem udělal, ale nejhorší bylo, jen nečinně přihlížet a nic neudělat. Hnusil jsem se sám sobě. Přesto jsem v sobě nenašel sílu, abych Ondru zastavil. Jen jsem se dál díval na to, jak se na ní ukájí. Zvedl se na ruce a začal jí píchat dlouhými prudkými přírazy.

„Ahhh jsi nádherně vlhká, Andreo!“ Sténal v euforii Ondra.

 

Andrea

Ondra nakonec hádku vyhrál a nahý si mě přišel opět vzít. To, že se mu v tom Marek pokoušel zabránit, nijak nezmírnilo můj odpor k němu. Především to nikdy neměl udělat. Ačkoli jsem žadonila, Ondra mi jen nasadil roubík a jakmile se mu postavil ocas, začal mě šukat. Marek jen stál ve dveřích a díval se na nás. Ondra mi funěl do ucha a přitom mi líbal krk. Přála jsem si, aby už byl konec, aby se udělal a nechal mě konečně na pokoji. Ale ne, on se jen zvedl na dlaně a pokračoval dlouhými přírazy dál. Snažila jsem se bránit, kopala jsem nohama a snažila se mu bránit v pohybech. Nebylo to ale nic platné. Dál jsem cítila jeho mohutnou kládu uvnitř těla, jak ve mně klouže tam a zpátky. Pak se Ondra napřímil a zvedl mi nohy na jeho ramena. Uchopil mě za stehna a přirážel. Tak jsem dostala příležitost se lépe bránit. Snažila jsem se vysmeknout nohu a kopnout ho do obličeje.

„Ty děvko! Nemrskej furt sebou!“ Zavrčel Ondra a s mýma nohama na ramenou se předklonil víc nade mě. Tím rapidně změnil úhel. A pak přirazil…

„Ahhh!“ Vykřikla jsem tak náhle a nečekaně i přes roubík v puse. Projela mnou tak neuvěřitelná slast! Pronikl do mě tak hluboko a tak dráždivě, až se mi udělaly mžitky před očima. Povysunul ho a znovu prudce přirazil.

„Ahhhhhh!“ Vydechla jsem znovu a propnula se v zádech. Koutkem oka jsem zahlédla, jak Marek vytřeštil oči. Pak Ondra začal přirážet rychleji za sebou. Byl tak hluboko ve mně… Cítila jsem, jak ho mé vnitřní svaly slastně svírají. Zavřela jsem oči a pootevřela ústa. Pak náhle roubík zmizel. Ondra znovu tvrdě přirazil.

„AHHH!“ Zasténala jsem naplno. Projela mnou obrovská vlna vzrušení. Narážela na každičký nerv v mém těle. Znovu ho téměř vytáhl a prudce a nekompromisně přirazil.

„Ahhhh! Bože…!“ Vykřikla jsem. A pak znovu a ještě jednou přirazil! Moje tělo explodovalo v šíleném výbuchu orgasmu. Celým tělem mi projížděl elektrický náboj, dostal se do každičkého místa v mém těle. Propínala jsem tělo ve slastné křeči a před očima mi tančily hvězdičky. Vnitřními svaly jsem zběsile svírala jeho úd. Pak už jsem jen cítila horkost a plnost v podbřišku.

 

Marek

Díval jsem se na Ondru, jak zvedá Andreiny nohy na ramena a předklání se nad ní. Jakmile přirazil, Andrea ihned zareagovala. Líbilo se jí to! Bylo to k neuvěření! Ondra jí klátil s vítězoslavným úsměvem na tváři a užíval si její sténání. Dokonce jí sundal roubík. Jakmile se začala svíjet v orgastické křeči, Ondra znovu prudce přirazil.

„Ohhhh! Anoooo!“ Napolo zavrčel a zasténal zároveň. Udělal se přímo do ní. Pak ho vytáhl a položil jí nohy na postel.

„Tak vidíš, že se ti to líbilo!“ Prohlásil s úsměvem. Andrea neodpověděla, jen otočila hlavu na stranu. Ondra šel vypnout natáčení a pak se k ní znovu otočil.

„Andreo, tohle může zůstat jen mezi námi třemi. Pokud nepůjdeš na policajty, video zůstane soukromým. Pokud ale půjdeš… No, věci na internetu se šíří rychle.“ Řekl a vydal se pryč.

„Copak bratříčku? Snad nejsi překvapený z toho, jak to dopadlo?“ Vysmál se mi a odešel. Nebyl jsem schopný cokoli říct.

 

Andrea

Jakmile mě Marek rozvázal, šla jsem se beze slova osprchovat. Pak jsem se oblékla, sbalila si věci a měla se k odchodu.

„Počkej, Andreo, já tě odvezu!“ Nabízel se provinile Marek.

„Od tebe už nikdy nic nechci! Cestu na nádraží si najdu sama! A už na mě nikdy nemluv, skončila jsem s tebou! S váma oběma! Ale neboj, na policajty nepůjdu. Alespoň do té doby, dokud video nepronikne na net!“ Odsekla jsem mu a navždycky opustila jejich byt. Byla jsem rozčílená! Jak mi to mohlo moje tělo udělat?! Poddat se tomu hajzlovi! Tohle se mi přeci nemělo vůbec líbit. A taky že nelíbilo, ale co dělá moje tělo samovolně, to neovlivním. Co na to řekne můj přítel? Nejspíš přijede a oba zabije! Ne. Ne, tohle si musím nechat pro sebe. Tohle zůstane mým tajemstvím.

ŠpatnýÚjdeDobrýZajímavýSuper Celkem 2 hlasů

Komentáře* Takto označené položky jsou povinné

TOPlist