Vaše erotické povídky

Stovky erotických povídek a příběhů. Erotické povídky zdarma ke shlédnutí. Pouze ty nejlepší porno povídky a sex povídky

Moje první mrdačka

Kategorie: První sex, Školačky, Teen
19.06.2021
ŠpatnýÚjdeDobrýZajímavýSuper Celkem 10 hlasů

Byl krásný den 22.3.2017 a partu mladých lidí z deváté třídy čekal rozlučkový ples. Měl jsem před ním velké nervy, protože sem věděl, že na nás ples dojdou snad nejlepší holky z celého okresu a já se bál, že se ztrapním.. schylovalo se k večeru a já se dopotácel ke kulturnímu domu, kde na mě čekala celá má třída včetně party sexy rajcovních holek, kterým snad jediným ze školy něco rostlo na prsou.

Tak nějak se nastoupilo a odtancovala se poloneza, ale to kvůli čemu si tento ples pamatuji teprve přijde. Moje bejvalka na ples došla se svou o rok mladší 14 letou kamarádkou Petrou, a protože jsem byl s mojí bejvalkou nejlepší kamarád, tak mě s Petrou seznámila. Petra se mi okamžitě na první pohled zalíbila, krásné blonďaté vlasy, zelené oči, krásnou tvář, takové menší prsa a neskutečně rajcovní zadeček, který byl jeden z důvodů Petru oslovit. Po pár panákách jsme se s Petrou začali líbat. Protože jsme se báli, že nás uvidí naši rodiče, tak jsme se vydali do převlékárny, kde jsme se začali neřízeně líbat. Petra už to nevydržela a začala mi rozepínat poklopec, který už asi 5 minut byl k prasknutí. Také já jsem začal Petře vysvlékat šaty a rozepínat podprsenku. Petra mi ho začala honit a já ji líbal na krk. Poté se trochu osmělila a vzala si ho do pusy „Ach, ano vyšukej mi pusu!“ řekla Petra a já ještě více nadržený ji chytl za její krásné blonďaté vlásky a začal zajíždět pérem čím dál víc hlouběji, dokud jsem se neudělal. Petra vše poslušně spolykala a já ji začal lízat lasturku, začala vzdychat a mně se asi po 2 minutách znova postavil. Petra se zasmála, vzala si ho do ruky a začala si ho strkat do kundičky a zakřičela přes celou chodbu „Šukej mě!“ na to jsem nemohl říci nic jiného než „Ano.“ a tak jsem zastrčil svůj kokot do její mokré kundičky a začal ji šukat pořád víc a víc dokud jsem necítil, že budu, potom jsem ho vytáhl a vystříkal se na její krásné prsíčka. Potom jsme se šli připojit k ostatním, kteří na nás divně civěli, myslím si, že Petru slyšeli jak zakřičela, ale nám to bylo jedno a ještě ten den jsme si něco podobného zopakovali.

Komentáře* Takto označené položky jsou povinné

TOPlist