Vaše erotické povídky

Stovky erotických povídek a příběhů. Erotické povídky zdarma ke shlédnutí. Pouze ty nejlepší porno povídky a sex povídky

Trampoty s láskou

Kategorie: Šukačky
27.05.2024
ŠpatnýÚjdeDobrýZajímavýSuper Celkem 8 hlasů

Po dlouhé době citového půstu se mi podařilo, zamilovat se. KONEČNĚ!!! Skolila mě láska skoro na první pohled a vzájemné sympatie se rozhořely do žhavého citu v plné své síle. Po několikerých muchlovačkách na zadních sedadlech kin a nekonečně sladkých líbacích orgiích v tmavých průchodech jsme se rozhodli, že nadešel čas naplnit náš vztah a dotáhnout tak pouto lásky.

Nic k tomu nebylo příhodnější, než zimní romantika zasněžené chaty v hloubi šumavských hvozdů. Vzali jsme si oba celý týden dovolenou, což u nás obou naplno vytížených workholiků, byl dost velký problém, a tohle těžce vydobyté pracovní volno jsme hodlali jen a jen promilovat.

Doma zůstaly i sjezdovky, běžky, knížky, zákoníky, sborníky a zákaz platil i na služební mobily. Zkrátka, představovali jsme si, že veškerý čas strávíme v zahřáté posteli, kde tyhle jinak důležité věci, určitě nenajdou uplatnění.Dorazili jsme do lesů za krásného počasí, kdy poslední paprsky zimního zapadajícího slunce zbarvovaly bělostný sníh a ten vysílal do našich očí růžové jiskření. Jak příhodné!
Za normálních okolností bychom hned po příchodu odhodili svá zavazadla a hupli do postýlky, ale realita nám velela nejdřív dostat teplotu uvnitř chaty na přijatelnou hodnotu. Společnými silami jsme roztopili krb a naštípali pořádnou hranici dříví, abychom se této činnosti již v budoucnu nemuseli věnovat. Všechno probíhalo v jakémsi horečnatém chvatu a my se hnali za vidinou prvního krásného společného sexu. Pro podbarvení romantické atmosféry jsme ještě kolem hořícího krbu zapálili svíčky a láhev červeného vína jsme již otevírali při vzájemných žhavých polibcích.
Sesunuli jsme se na ovčí kožešinu rozprostřenou před sálajícím ohněm a postupně si během mazlení pomáhali odkládat jednotlivé svršky. Chtěla jsem, aby on na první milování nezapomněl a uchoval si v paměti pohled na mě – s rozpuštěnými vlasy prosvěcovanými ohňovými plameny a slastným výrazem ve tváři. Nasedla jsem tedy na něj, aby měl co nejlepší výhled. Soustředěná na to, aby jeho vize byla co nejdokonalejší, jsem si nevšimla jeho bolestné grimasy, která mu proběhla obličejem. I on ve víru milostných pohybů zřejmě na krátkodobou bolest zapomněl, protože naše milování probíhalo tak, jak mělo. Ovšem jen do okamžiku, kdy jsem si uvědomila, že ta vlhkost mezi námi je až přespřílišná. Kouknu dolu a zkoprním. Naše těla byla zbarvená rudou krví, a to takovým způsobem, že jsme vypadali jak Bladeovi protivníci na upíří diskotéce. Nechápavě jsme na sebe hleděli. „Ty jsi TO měla dostat?“, vypadlo z něj. „Já?“, nechápavě jsem přemítala a v duchu zmateně počítala svojí periodu. „Já ještě ne.“ Po výpočtu jsem se ale ulekla ještě víc. Něco se mi muselo stát! Tolik krve, ježíš, já musím mít nějaký vnitřní zranění. Usazená stále na jeho klíně jsem se ohledávala a ohmatávala břicho, jestli nějaké zranění nenajdu. NIC, zkrátka nic. Připadala jsem si naprosto normální, zdravá a nezraněná. Zvedla jsem se a tím odhalila příčinu krvavé lázně. Z jeho ztopořeného penisu odtékal silný pramínek krve. Při žhavém milování došlo zřejmě k poškození žilky a to způsobilo naše patálie.Když jsem mu ošetřovala choulostivé zranění, rozpaky odvracel hlavu. Nepomohlo ani moje utěšování a žertování, že si alespoň vyzkoušel náš ženský úděl měsíčního krvácení na vlastní kůži. Ovčí kožešinu jsme vyhodili, červené víno na zapomenutí dopili a přesunuli se do rozestlaných postelí, kde jsme strávili noc ve vzájemném uklidňování a poklidném rozprávění.
Nutno podotknout, že zbytek volného týdne jsme díky jeho bolestivému zranění prožili v úplné cudnosti a hranice naštípaného dříví, kterým jsme si tehdy krátili denní čas, se hodí při našich současných společných návštěvách, kdy už je téměř vše zapomenuto a téhle příhodě se již dokážeme zasmát oba, a nejen já.

Komentáře* Takto označené položky jsou povinné

TOPlist