Vaše erotické povídky

Stovky erotických povídek a příběhů. Erotické povídky zdarma ke shlédnutí. Pouze ty nejlepší porno povídky a sex povídky

Thajská masáž

26.05.2024
ŠpatnýÚjdeDobrýZajímavýSuper Celkem 11 hlasů

Ke svým čtyřicátým narozeninám jsem od manželky obdržel dárkový poukaz na šedesátiminutovou thajskou olejovou masáž. Obvykle tyto poukazy nechávám nechtíc propadnout, ale protože se přiměřeně věku i opotřebení objevují bolesti zad, rozhodl jsem se zavolat na číslo uvedené na poukazu a objednat se na pondělí.

Nebýt upomínky v telefonu, zřejmě bych na masáž zcela zapomněl. Moc se mi nechtělo, po< víkendu jsem byl rozbitý až hrůza a jen stěží nahazoval základní životní funkce. Nakonec jsem sebral zbytky sil a masáž pojal jako správný krok na cestě k celkové reinkarnaci zbídačeného organismu.
Když jsem dorazil na místo, musel jsem ocenit stylovou výzdobu, doplněnou o sošky a obrazy Buddhy. Atmosféru umocňovala tlumená thajská hudba a vůně masážních olejů. Jak jsem se později dozvěděl, majitel podniku dováží do Čech orientální umělecké předměty a další zboží a služby se rozhodl rozšířit o thajské masáže. Netuším, jak se podobnému businessu v okresním městě může dařit, ale osobně jsem za rozšíření nabídky dostupných služeb rád.
Byl jsem odveden do šatny, dostal župan a ručník a čekal na příchod masérky. Po chvilce se objevila menší zhruba pětačtyřicetiletá Thajka. Na jedné thajské masáži jsem již byl a vím, že tyto ženy přes malý vzrůst a nízkou váhu disponují velkou silou a dokáží i s metrákovým chlapem zacvičit a řádně jej “prokřupat”.
Masáž probíhala standardně, bylo znát, že se jedná o zkušenou masérku. Cítil jsem jemné doteky dlaní a prstů, které střídal neuvěřitelně intenzivní tlak způsobený koleny, chodidly a lokty subtilní Thajky. A tak jsem střídal pocity uvolnění s momenty, kdy jsem takřka levitoval nad podložkou s masérčiným loktem neomylně zabořeným v ochablém zádovém svalstvu.
Po masáži zad se Thajka pustila do mých nohou, což bylo výrazně příjemnější a tak jsem se mohl uvolnit. Vnímal jsem jak její prsty kloužou pozvolna nahoru a na své pouti po vnitřní straně stehen občas nahodile zabloudí až k hrázi v mém rozkroku. Každý takový dotyk na mne zapůsobil jako výboj elektrického proudu. Snažil jsem se potlačit pocity vzrušení, přece jen šlo o klasickou masáž a i na webu podniku bylo dostatečně jasně vysvětleno, že jiné nežli klasické relaxační masáže nejsou poskytovány. Na chvilku se mi podařilo vzrušení potlačit, avšak když jsem se otočil na záda, začal boj “s přírodou” na novo. Když masérka putovala po mých nohou vzhůru a začínala s masáží třísel, při které občas zavadila i o můj šourek, cítil jsem, že boj je prohraný a vzdal snahu skrývat své vzrušení. Můj nejmilejší přítel se na znamení rezignace vztyčil jako stožár s bílou vlajkou. Stačil jeden masérčin pohyb a ručník dotvářející pomyslný vůdcův stan sjel dolů, což bylo doprovázeno lehkým, avšak slyšitelným smíchem. Thajka dále pokračovala ve své práci a nesnažila se zakrýt můj penis, který čněl vzhůru jako periskop z prapodivné ponorky.
Asi pominutě se ukazováčkem dotkla penisu a zeptala se svojí zvláštní kombinací thajčeštiny: “Mašaš?”.
Nebyl jsem schopen odpovědi, a tak si mé mlčení vysvětlila jako souhlas a obejmula penis svou rukou. Když po něm začala dlaní přejíždět, vzdal jsem i ty poslední myšlenky na odpor. Byl jsem jako v transu, slyšel jsem sice od kamarádů, co měli štěstí a vydali se do Thajska o masážích s happyendem, ale nečekal jsem, že se mi něco podobného může přihodit na našem maloměstě. Zhruba po minutě skvělé masáže začalo vyjednávání o ceně. Je pravda, že v této chvíli bych Thajce klidně slíbil korunovační klenoty a půlku Ovčáčka k tomu. Asiatka byla výrazně skromnější a spokojila se s obrázkem Boženy Němcové. Poté co byla dohoda o provedení práce uzavřena, pokračovala masérka v započatém díle. Jednou rukou mne hladila a tahala za bradavky a druhou kmitala po mém penisu. Měnila způsob a sílu uchopení i rychlost honění. Myslel jsem si, že jsem něco zažil, ale ona mne svými doteky dostávala dalece za hranice dosud poznaného. Stejně jako před chvíli jsem levitoval nad podložkou, ale tentokrát byly pocity o poznání příjemnější. Cítil jsem, jak mne prostupuje vzrušení až do nejvzdálenějšího nervového zakončení. Začal jsem přirážet proti její ruce, masérka se usmívala a něco šeptala v thajštině.
Poté položila hlavu na moje prsa, olizovala moje bradavky, jednou rukou prsty kroužila po mém žaludu a druhou rukou střídavě svírala moje varlata a hladila můj anál. Byl jsem vzrušený na absolutní maximum a cítil jsem, že se blíží exploze, která rozmetá můj vesmír na částice a vystřelí mne mimo tento časoprostor. Vycítila to i má masérka, změnila rytmus i intenzitu doteků, hlavu posunula vedle mé, aby mohla sledovat erupci, která se drala na povrch z mého nitra. Cítil jsem jak semeno stoupá vzhůru penisem, tuto pouť provázela pohybem i ruka mojí průvodkyně na cestě do ráje. V momentě kdy mé tělo opouštěla první salva zastavila honění a jen bříškem palce masírovala moji uzdičku. Následovalo snad šest, nebo sedm dlouhých výstřiků. Měl jsem pocit, že ona exploze mne musí rozmetat na kousky a možná i na malý okamžik ztratil vědomí. Posunul jsem se kamsi do jiného vesmíru, vznášejíc se nad svým svíjejícím se tělem. Když jsem se vrátil do své tělesné schránky, cítil jsem, jak mne masérka líbá na čelo a z cukajícího se těla stírá nánosy horkého spermatu. Až zhruba po dvou minutách se mohla pustit i do očisty mého penisu, který byl tak citlivý, že jen pouhý dotek na mne působil jako zásah paralyzéru.
Možná je to hloupost, ale měl jsem intenzivní pocit, jakéhosi souznění. Z úsměvů a intonace hlasu jsem poznal, že z mého vrcholu má radost i masérka, která jakoby můj orgasmus částečně prožívala se mnou.
Tak či onak to byl velmi krásný a silný zážitek a já už teď vím, co dám k manželce k narozeninám.

ŠpatnýÚjdeDobrýZajímavýSuper Celkem 11 hlasů

Komentáře* Takto označené položky jsou povinné

Fakir napsal

Děkuji za zveřejnění mé povídky. Snad vám její čtení udělá radost

Neukojeny napsal

Kde se da tato maserka najít…? Chci to taky zazit…

TOPlist