Vaše erotické povídky

Stovky erotických povídek a příběhů. Erotické povídky zdarma ke shlédnutí. Pouze ty nejlepší porno povídky a sex povídky

Tereza a brácha

Kategorie: Anál, Incest
20.05.2021
ŠpatnýÚjdeDobrýZajímavýSuper Celkem 80 hlasů

Vylezla jsem z koupelny jen v bílých kalhotkách a tričku, jdu si do kuchyně pro nějakou lehkou večeři. Procházím přes obývák, kde o tři roky starší, 19ti letej, brácha kouká na televizi.
„Teda ségra, jsem si nevšiml, že máš tak hezkej zadek“, řekl a lehce mě přes něj plácl.
„Au“, řekla jsem s úsměvem na tváři.

„Tak pojď blíž a já Ti to pofoukám nebo alespoň pohladím“.
Udělala jsem tedy krok dozadu, natáhl ruku a pohladil můj zadeček, cítila jsem jeho velkou ruky jak přejíždí z jedné půlky na druhou. Chytil mě za ruku.

„Pojď blíž“, přitáhl si mě k sobě a stáhl na sebe, ležela jsem na gauči na břiše a on mi pořád hladil po zadečku. Cítila jsem jak se mi snaží kalhotky zaříznout, aby měl před sebou zadeček co nejvíce obnažený. Vzdal to a já čekala, že mě nechá jí, ne že by mě držel násilím teda, pomalu ale strčil dva prsty pod kalhotky a já ho cítila na holé kůži prdelky. Za chvilku měl v kalhotkách celou ruku, jedním prstem jemně jezdil mezi půlkami až se dostal na moji zadní dírku. Prostředníčkem pomalu kroužil kolem a zbytky prstů si roztahoval moje půlky od sebe. Začal pomalu tlačit prst do mě, lekla jsem se co to dělá, trošku mě bolelo jak jeho celkem silný prst tlačil na moji dírku. Najednou povolila a brácha pronikl špičkou prstu do mého análku, nepřestával tlačit dál. Byla jsem vzrušená, ale zároveň to bolelo takhle na sucho. Vůbec se nezastavoval a zatlačil mi do zadečku celý svůj prst.
„Líbí se Ti to sestřičko? Mě moc“, při těhlech slovech s ním začal pomalu jezdit ven a dovnitř, šlo už to o dost lépe.
„Trošku to bolelo ale“, víc jsem mu neřekla.
„Takhle to jde špatně“, stáhl mi kalhotky jen pod zadeček. Trošku jsem se styděla, ale vzrušení bylo větší. Prstem v análku začal zrychlovat a najednou ho vyndal ven. Políbil mě na prdelku a plivl na dírku.Znovu přiložil prst, ale najednou to zas trošku bolelo, nemohl ho dostat do mě. „On do mě cpe dva najedno!!“, řekla jsem si pro sebe. Prdelka povolila celkem rychle.
„Ségra pojď na čtyři a vystrč na mě tu krásnou prdelku“.
Na čtyři se mi nechtělo, stáhla jsem tedy nohy pod sebe a vystrčila zadeček co to šlo. Levou rukou roztahoval moje půlky od sebe a dvěma prstama na pravé mi projížděl zadeček, o něčem takovém jsem ani nesnila.
„Vydrž a nehýbej se“, najednou zmizel, ale slyšela jsem jak jde rychle zpět. Přinesl gel, dal si ho na prsty a lehce je vsunul zase do mě. Studělo to. Uvědomila jsem si, že teď má ve mě pravděpodobně už tři prsty, když v tom najednou přestal. Cítila jsem, že se za mnou na gauči zvedl, ale neotočila jsem se. Už se zase blížil k zadečku, cítila jsem dotyk na jeho vstupní dírce. „Ale to nejsou prsty blbko!! On do tebe strká svoje péro!!“, hlavou se mi navíc honilo jestli ho mám zastavit nebo ne. Nezastavila, ani jsem nechtěla. Žaludem začal tlačit a jak už byla moje prdelka povolená a on pěkně namazanej gelem, netrvalo dlouho a zajel do mě. Měla jsem prdelku napnutou, nikdy jsem to ještě nezažila a bála jsem se, že mě to bude bolet. Byl ve mě celej, cítím jak se mi opřel o zadeček. Začal ve mě zběsile jezdit, moje nezkušená prdelka nebyla přeci jen připravená na takové běsnění.
„Bolí to, přestaň prosím“.
„To přejde sestřičko zvykneš si, vydrž to“. Ruka roztáhl půlky od sebe, aby mi ulevil. Pravdou bylo, že se mi to líbilo, moc. Zpomalil, péro ve mě začalo pulsovat a to já už věděla co to znamená. Dvakrát mi jí pomalu projel a začal stříkat. Zaplňovalo to mojí prdelku celkem rychle, bylo toho hodně. Vytáhl ho ze mě, dírka zůstala dost roztažená, nechtělo se mi vůbec hýbat tak jsem zůstala pořád s vystrčenou zadnicí.
„Tak se taky podívej, čím jsem tu tvou krásnou prdelku poctil“, řekl když mě obešel a já mohla poprvé na vlastní oči vidět jeho péro. Natáhla jsem se na břicho a vzala mu ho do ruky. Hrála jsem si s ním a za chviličku už mu zase stál, podívala jsem se na něj.
„Nic nebude sestro, jednou to stačilo“, zvedl se a odešel. Byla jsem z toho trošku smutná, myslela jsem, že bude taky chtít. Ale co, chystám se vstát, ale v tom mi sevře ruce kolem kotníků a zatáhne mě za nohy, ty mi spadnou na zem a bez varování mi hrubě znovu pronikne do análku jeho tvrdé péro. Měla jsem najednou nějak víc vlhko mezi nohama, ruce ani zbytek těla mě neposlouchaly, čelo se mi orosilo a já tušila blížící se orgasmus. Bušil do mě víc a víc, občas ho úplně vytáhl a zase zarazil, až to takhle jednou udělal a já se poprvé udělala. Brácha ale nepřestával vyšukávat mojí prdelku, někdy mě u toho lehce zatáhl za vlasy. Teď už mě análek vůbec nebolel a to mě bráška nešetřil, byl tvrdší než napoprvé. Vytahoval ho ze mě úplně ven a hrubě vrážel zpět.Čekala jsem, že se brzy udělá, ale trvalo to už nějak dlouho. Zkusila jsem tedy stahovat prdelku jako to umím s kundičkou, bylo slyšet, že tahle změna se mu líbí, trošku zpomalil, ale pokračoval v pravidelném tempu. Užívala jsem si ho, v tom ho ze mě vytáhl, chytil mě za rameno a srazil na kolena před sebe. Péro držel v ruce, krátkými pohyby ho pohonil, levou rukou si nastavil mojí tvář a najednou vystříkl. První dávka mě trefila těsně pod oko, pak mi to stříkl do vlasů, další dávku na tvář a namíříl níž na tričko které mi ani nesundal. Trefil se do míst mezi prsa. Už to byly ale jen malé dozvuky jeho orgasmu, pérem mi to začal rozmazávat po tváři a pak po rtech, pootevřela jsem pusu a bez váhání mi ho tam strčil. Očistila jsem mu ho a vydala se znovu do koupelny.
„Jsi úžasná ségro“.
„Dík“, víc jsme si toho neřekli. Z koupelny už jsem šla rovnou do postele, ještě jednou jsem si v hlavě přehrávala co se to vlastně stalo a s prstama v kundičce jsem si uvědomila, že na ní mi ani nesáhl. „Tak třeba příště“, ozvalo se mi v hlavě a spokojeně jsem usnula.

Komentáře* Takto označené položky jsou povinné

Mstitel napsal

Takoví příběh jsem ještě nezažil,ale opravdu to vzrušovalo takovéto vyprávění,pokud je toto pravda,tak se opravdu divím že s toho nemáš trauma,jak už jsem u některých případů slyšel,každopádně tvůj bratr je odvážný,že se nebál že se na to přijde..

TOPlist