Vaše erotické povídky

Stovky erotických povídek a příběhů. Erotické povídky zdarma ke shlédnutí. Pouze ty nejlepší porno povídky a sex povídky

Tenkrát na Vyšehradě

21.09.2021
ŠpatnýÚjdeDobrýZajímavýSuper Celkem 34 hlasů

Byli jsme spolu s Hansem teprve asi dva měsíce, když jsme šli na rande na Vyšehrad. Na to, že byl listopad, bylo docela teplo. Procházeli jsme se po hradbách, sbírali popadané kaštany a povídali. Zvonkohra odbíjela 6 hodin, byla už tma. Když tu začalo drobně poprchávat. Rychle domů, dolů z Vyšehradu. Déšť nás však zastihl před Cihelnou bránou. Rozhodli jsme se schovat, než se to přežene.

Prohodili jsme pár vtipů na téma dnešního počasí. „To se tu budeme muset líbat tak dlouho, než přestane pršet.“ To mě vyprovokovalo k činu. Přitáhla jsem si Hanse blíž k sobě, a přisála se mu lačně na ústa. Okamžitě mi strčil jazyk do úst. Pevně mě k sobě přivinul a jednou rukou nahmátl můj zadeček. Přitáhla jsem si jeho hlavu a druhou rukou ho objala kolem pasu. Svým jazykem mi prozkoumával snad každý kousek mých úst. Přisála jsem se k němu, jako bych mu chtěla jazyk vycucnout. On mě na oplátku chytil za zadek už oběma rukama a pořádně pevně. Ví, že to mám ráda.

Vzala jsem do úst jeho levý ušní lalůček a začala ho jemně ocumlávat. Zároveň jsem si všimla, že jeho klín, kterým se na mě těsně tiskne, je už vyboulený. Odtáhla jsem se od něj, ale jen proto, abychom se mohli přemístit do temnějšího rohu, co kdyby šel někdo okolo… Přimáčkl mě ke stěně, rozepnul mi kabát a začal se dobývat studenýma rukama pod moje tričko. Rozepnul mi podprsenku a už mi uchopil prsa. Bradavky mi ztuhly chladem, ale jak je hladil a hnětl, jeho ruce se ohřívaly a moje bradavky už stály pouze vzrušením. Líbal mě při tom na krku.

Rozepnula jsem mu pásek a první knoflíček u kalhot, abych se mohla dostat k jeho stvolu. Překvapilo mě, jak už je vzrušený, trenýrky měl napnuté a jeho chlapák se dral ven, tak jsem mu pomohla. Tiše vzdychnul rozkoší a přisál se mi na bradavku. Jednou rukou mi hnětl druhé ňadro a tou druhou už se dobýval do mých džínů. Zajel mi pod kalhotky a strčil prstík do mé jeskyňky. Teď jsem vydechla vzrušením já. Začala jsem mu ho honit. Nejdřív zvolna, pak sejm pomalu přidávala na tempu. Druhou rukou jsem ho pevně chytla za zadek, aby se mi nemohl vysmeknout.
„Ty potvůrko!“ zašeptal mi do ucha a hned mi moji péči oplácel svým prstíkem. Myslela jsem si, že mě dráždí k nesnesení, když tu zastrčil do mé jeskyňky další prstík. A po chvíli třetí. Teď to teprve bylo k nevydržení!

Bylo mi úplně jedno, že může každou chvíli někdo přijít a vidět nás. Byla jsem vzrušená jeho polibky a hlavně prsty v mé jeskyňce. „Chci tě cítit v sobě!“ zašeptala jsem mu. Ale Hans se bál, že prý je moc vzrušený, že by se neudržel a udělal se do mě. To mě ještě víc vydráždilo, takže mi dalo dost práce, než jsem v kabelce objevila pohotovostní antikoncepční globulku, kterou tam mám pro tyto případy. Požádala jsem Hanse, aby mi ji zastrčil do jeskyňky. Zajiskřilo mu v očích a udělal, co jsem mu řekla. Vybalil ten malý čípek z obalu, položil mezi mé závojíčky a jedním prstem pomalu zasouval dovnitř. Taková technická nepříjemnost, a jak může být vzrušující. Když zasunul čípek kam až nejdál dosáhl,  prst nevytáhl a začal mě s ním dělat. Zrychlil se min dech. Musela jsem ho začít líbat, abych udržela mé vzrušení ještě chvilku na uzdě.

Náhle ustal v pohybu a přitiskl mě k sobě. Co je? A už jsem to také zahlédla. Bránou projížděla policejní hlídka. Vůbec nás neviděli. Jakmile zajeli za roh, dali jsme se do pokračování. Hans mi o kus níž kalhoty, vysadil na stupínek, aby do mě mohl lépe proniknout, a já si jeho stvol navedla přímo do jeskyňky. Prudce do mě vstoupil, a já ho musela chvíli zadržet, abych si zvykla na jeho široký stvol. Začala jsem pomalu přirážet a rukou dráždit jeho bradavky. Rychle dýchal a jeho přírazy byly čím dál razantnější. Náhle si mě přitáhl k sobě, a já cítila, jak jeho stvol pulzuje, a věděla jsem, že se do mě udělal. Něžně mě políbil na ústa a zůstali jsme chvíli v ojetí.

Když jsme pozapínali všechny háčky a knoflíčky, zjistili jsme, že už jen mírně mrholí a vydali jsme se domů. Už jsme spolu tři roky, ale na tohle vyšehradské milování si oba moc dobře pamatujeme…

Komentáře* Takto označené položky jsou povinné

TOPlist