Vaše erotické povídky

Stovky erotických povídek a příběhů. Erotické povídky zdarma ke shlédnutí. Pouze ty nejlepší porno povídky a sex povídky

Story XVI – Hrátky s medem

Kategorie: Anál, Incest, Orál, Petting, Teen
04.07.2024
ŠpatnýÚjdeDobrýZajímavýSuper Celkem 24 hlasů

Story XVI – Hrátky s medem

laura147258369@seznam.cz

Osud si s námi všelijak zahrává. Někdy stačí jedna chvíle a celý život se nám může převrátit naruby. A všechno, na co jsme byli zvyklí, detaily každodenního života, kterým jsme si dlouho přivykali, se nám najednou změní. Ve většině případů to bývá spíše smutná událost, jako něčí smrt. Ale životní obraty mohou souviset i s něčím jiným, něčím šťastnějším. Třeba můj osobní případ.

Byl jsem zvyklý na určitý typ života, který mimojiné zahrnoval i určité vztahy. Konkrétně vztah s mými sourozenci. A jako mávnutím kouzelného proutku se náš vztah velmi proměnil. Ne tedy na emociální rovině. Kamilu, Evu a Denisu, svoje tři sestřičky jsem vždycky měl nesmírně rád, ve skutečnosti jsem během svého krátkého života nepoznal nikoho, koho bych dokázal milovat víc, než tyto tři bytosti. Ale fyzicky se můj vztah k nim úplně převrátil. Ptáte se, jak je to možné? Odpověď je jednoduchá. Incest.Kdyby se mě před týdnem někdo zeptal, jaký mám na něj názor, ani na vteřinu bych nezaváhal. Ale teď? Po tom, co jsme společně zažili?
Takovéto a další myšlenky se mi honily hlavou, když jsem šel po ulici na trénink. Kluci z fotbalu jsou strašný hovada, kdykoliv můžou, tak se ptají na moje sestry. Dotazy typu, jestli je šukám, jestli si honím v jejich kalhotkách, nebo jestli je sleduju ve sprše, mě pronásledují už dost dlouho. A musím pokaždé poslouchat, jak jsou holky šukatelný a co všechno by se s nimi dalo dělat. Vždycky jsem se těmto komentářům smál a jednoduše jsem je odbýval, protože jsem nad nimi nikdy vážně nepřemýšlel. Dnes jsem si však nebyl stoprocentně jistý, zdali si dokážu zachovat chladnou hlavu. Zvláště pak, když ji budu mít plnou adrenalinu. Až na mě někdo vybafne s tím, že by mi některou ségru ošukal, tak abych mu třeba nějak nešikovně neodpověděl. Jasně, že jsem to nikdy nebral vážně, a když na mě někdo zařval, jestli šukám některou svojí ségru, tak jsem na něj zpátky zařval, že jo a že mi může jenom závidět. Ale doposud to byla jen legrace a dokážu teď reagovat stejně?
Každopádně trénink je trénink a já ho přece nebudu zanedbávat jen kvůli stupidním dotazům ostatních kluků. Dorazil jsem jako jeden z prvních a Martin, jeden ze spoluhráčů, už mě z dálky zdravil.
„Zdarec, kámo. Já tě dneska ani nečekal.“
„A proč? Stalo se něco?“ ptal jsem se nechápavě. Radek, další z kluků, mě vysvětlil, na co Martin naráží.
„Jen se divíme, že ještě nemáš kocovinu.“
„Joo, tohle myslíte,“ začal jsem se smát. „To bylo ještě před víkendem, vole! Navíc dorazila babka a měla nějaký kecy,“ snažil jsem se to zamluvit.
„Já se za tebou stavoval asi dva dny potom a Kamila mě poslala pryč, prej ti bylo ještě pořád na blití,“ smál se mi Martin.
„Prosím tě, co ta si zase nevymyslela,“ rychle jsem odpověděl, ale v duchu už mi bylo jasné, že to bylo dopoledne, o kterém jsem se zmiňoval v jednom z minulých dílů. Strávil jsem ho s Evou a Denisou, zatímco Kamila se k nám přidala až později. Takže bylo docela dobře možné, že v tu dobu se u nás Martin zastavil.
„Tak jsem si trochu přispal. Když jsou ty prázdniny a starý nejsou doma, tak toho musím využít, ne?“
Ještě jsme několik minut povídali, to už ale dorazil i zbytek, takže jsme pomalu začali s rozcvičkou, následovanou rozdělením na dva týmy a hra mohla začít. Samotný fotbal mě popravdě už nebaví jako dřív, chodím tam už jen kvůli tomu, že nechci zklamat tátu, který mě vždycky vozí na zápasy a strašně mě v tom povzbuzuje. A taky kvůli tomu, že s klukama je vždycky strašná sranda. Když už jsme se blížili ke konci, objevily se u hřiště i přítelkyně některých kluků a začaly nás povzbuzovat. Takže když jsme se potom ocitli ve sprchách a probrali jsme celou hru, po chvíli se ozvalo.
„Viděli jste Lucku? Ta má dneska suprovej výstřih. Tu bych šukal, tu bych šukal.“
Přítel dotyčné Lucky, Petr, se hned ohradil.
„Vole, abych ti nenatrhnul prdel. Šáhni na ní a s tvým čurákem nakrmím svýho psa!“
Takováto ‚konverzace‘ se ještě chvíli rozvíjela, než jsem se dostal pod gilotinu já.
„To tady Jindra, ten žádnou holku nepotřebuje, že jo? Já bych na tvým místě ani nevystrčil čumák z domu.“
„Neser mě, Adame!“ zareagoval jsem hned, „ty mně můžeš jen závidět, když sám máš jen malýho uřvanýho bráchu, kterýmu musíš měnit plíny.“
Ale Adam se nedal a ani ostatní mi nepomáhali.
„Vezměte si Evu,“ ozval se Lukáš z druhého konce sprch. Eva byla totiž taková nejvíce společenská a znala obrovskou spoustu lidí. Navíc se často napila a pak klidně kouřila ptáky na požádání. To dokonce nebyl žádný kec, to mi sama potvrdila. Proto byla mezi kluky nesmírně oblíbená.„S tou já kdybych spal v jednom pokoji, jako ty, tak jsem věčně zalezlej u ní v posteli. Aby jí nevystydla. Myslím ta postel.“
Ještě se chvíli bavili o Evě, kterou znali asi nejlépe, ale když viděli, že mě ještě nenasrali, tak přešli dál.
„A co takhle Kamila?“ přidal Martin. „Slyšel jsem, že ve Španělsku spolu s Evou vykouřila všem klukům z jejich třídy.“
O mojí blonďaté sestřičce padlo i několik dalších drbů, než bylo tohle „grilování“ násilně ukončeno.
„Ještě slovo o Kamile a rozbiju vám všem hubu,“ zařval Honza, kapitán týmu. Já sám jsem s ním Kamilu asi před rokem na její naléhání seznámil a brzy mezi nimi přeskočila jiskra. Takže jsem měl teď klid, když se můj potenciální „švagr“ postavil na moji stranu. Na druhou stranu, kdyby se dozvěděl, jak si s Kamilou spolu pěkně užíváme, kdoví jak by to dopadlo.
„No jo.“
„Ok.“
„Aby ses neposral.“
„Soráč.“
Ozývaly se omluvy ze všech koutů. Honza tak všem překazil srandu a nikdo už neměl chuť dělat další narážky na holky. Například o Denise tedy nepadlo ani slovo. Voda už pomalu přestávala téci, takže jsme postupně všichni vylezli, usušili se a začali se oblékat. Ještě jsem jim připomněl: „Jo a nezapomeňte na středu, kokoti. Bude ta akce u nás doma!“
„Už? Vždyť to je pozejtří!“
„No jo, to je. Ale chceme to stihnout než se vrátěj matka s otcem z dovolený. Ségry určitě pozvou spoustu kamarádek, tak si možná i zasunete!“
Kluci se smáli a většina slíbila, že dorazí. Vyrazili jsme tedy buď domů, nebo kamkoliv se nám jen chtělo. Já se ještě rozhlížel a pohledem hledal Honzu. Když jsem ho zahlédl, zavolal jsem na něj.
„Počkej na mě, ještě ti chci něco říct.“
Přikývl hlavou a počkal na mě. Když jsem ho doběhl, zeptal se mě: „Děje se něco?“
Trochu jsem se ošíval, když jsem odpovídal: „Právě, že jo. Ale je mi to takový blbý.“
Zvědavě na mě koukal a čekal, co ze mě vypadne.
„Víš, jde o Kamilu.“
„A co s ní?“ zeptal se nechápavě.
„No, věc se má tak. Když se vrátila v neděli navečer domů, tak byla celá taková skleslá.“
V neděli měli Honza s Kamilou rande, byli někde v kině a pak dělali kdovíco.
„Co se stalo? Já mám pocit, že nám to spolu klape?“
„Já nevím, jak bych ti to řekl…“
„A co? Co mi vlastně chceš? Nebo nějaká zpráva od Kamily?“
„Řeknu ti to takhle. Já s Denisou bysme byli rádi, kdyby vám to spolu vydrželo. Protože třeba ten píčus, co s ním chodí Eva, toho já úplně nesnáším! A tak se Denisa vyptala Kamily na různý věci a něco zjistila,“ zarazil jsem se, protože jsem si nebyl jistý, jak mu to přesně podat.
„No? A co zjistila?“
„Podle Denči se s tebou Kamila nudí a uvažuje, že ti dá kopačky, protože prej děláte dokola to samý.“
„Co?“ vůbec nechápal, co mu vlastně říkám, „ona se se mnou chce rozejít? A proč mi to neřekne sama, ale vzkazuje mi to po tobě?“
„Počkej, počkej. Ona se s tebou nechce rozejít. A po mně ti nic nevzkazuje, spíš pro tebe mám takovou radu. Prostě se jí Denisa zeptala, co by jí přišlo zajímavý.“
„Aha, tak co to teda je?“
„Víš, je mi to takový blbý, říkat ti takovou věc, ale Kamila by chtěla vyzkoušet…“
„Co by chtěla vyzkoušet?“
„Víš… chtěla by…“
Nemohl jsem se pořád vymáčknout. Pravda byla, že jsem sám byl trochu mimo z Kamiliných požadavků na sex na veřejnosti, tak jsem si řekl, že to navrhnu Honzovi a zabiju dvě mouchy jednou ranou. Za prvé si Kamila bude moct užít, co se jí líbí, a snad už se nezopakuje to, co se stalo v sobotu v sauně. Druhá moucha bylo právě to, že Honza se mi zdál pro Kamilu jako dobrej kluk. Sice ne úplně dvakrát nejbystřejší, ale hodný a upřímný. A Kamila sama poslední dobou říká, že jim to spolu moc neklape. Tak bych jim to takhle trošičku vylepšil a jejich vztah jim pěkně okořenil.„Sexaveřesti!“ vyrazil jsem ze sebe tak rychle, že mi ani nemohl rozumět.
„Co?“
„Sex na veřejnosti,“ zopakoval jsem, tentokrát o něco pomaleji. Překvapeně vyvalil oči: „To bych do ní nikdy neřekl! Myslíš to vážně?“
„Já se taky divil, když jsem to slyšel. Ale prej je to pravda. No a mluvili jsme o tom já, Eva a Denisa a něco ti chcem doporučit. Zkus ji třeba zatáhnout někam na hajzlíky nebo do kabiny v obchoďáku. Nebo někam jinam, kde by vás jako mohli chytnout. A nikomu to prosimtě neříkej. Já se měl co přemáhat, abych ti to vůbec pověděl!“
„Jasný, nechám si to pro sebe. A příště ji teda někam vezmu. Dáš mi pak vědět, jak to dopadne?“
„Jo, neboj se. Byla by to škoda, kdybyste se rozešli!“
Ještě jsme se chvíli bavili, než jsme se vydali každý jinam. Já měl ještě v plánu stavit se v knihovně, kde už mě čekala Denisa. Když jsem ji našel, byla zrovna zabraná do knížky ‚Komu zvoní hrana‘.
„Znáš to?“ zeptala se mě, když si všimla, že se dívám na obal knihy. Denisa přečetla už spoustu zajímavých knížek a vždycky si dáváme vzájemně tipy na dobré kousky.
„No, nečetl jsem to. Kdo to napsal?“ zeptal jsem se zvědavě.
„Hemingway. Neznáš třeba ‚Stařec a moře‘? Dostal za to nobelovku.“
„A pak se zastřelil brokovnicí, že jo? Moc by mě zajímalo, jak to vlastně udělal,“ zamyslel jsem se.
„Proč?“ divila se ségra.
„Až na nás praskne, co doma děláme, tak to bude asi nejlepší řešení,“ zavtipkoval jsem.
„Ty seš blbej, Jindro! Musíme jen doufat, že to nepraskne. Tak co, četl si něco od něj?“
„No, tuhle jsem nečetl. Ale znám ‚Sbohem, armádo‘. To bylo celkem pěkný. A co tohle? Stojí to za přečtení?“
Na její názor jsem se totiž mohl z 99% spolehnout.
„Ty jo, abych řekla pravdu, stojí to za to. Je to o občanský válce ve Španělsku a …“ zarazila se najednou, „to ti přece nebudu říkat. Až s tím skončím, tak ti to hned dám.“
Já jsem si taky půjčil něco na čtení, mám rád historii a zrovna mě zajímal starověký Řím. Pár knížek jsem si vybral a oba jsme se vydali domů. Celou cestu jsme si povídali, takže půlhodina cesty domů nám uběhla jako nic. Jakmile se za námi zabouchly dveře, ségra se začala svlékat. To nebylo vůbec nic divného, vždyť bylo léto a venku bylo přes třicet stupňů ve stínu. Denisa se tedy vysoukala z kraťasů, takže jí zůstalo jen potrhané červené tričko bez rukávů, pod kterým se nádherně klenuly pružné polokoule jejích prsou, a maličké hedvábné kalhotky skrývající ten nejsladší poklad.
„Já mám strašnou žízeň,“ oznámila mi a rozeběhla se k lednici pro pití. Její nádherný roztomilý zadeček se přitom nádherně vlnil.
„Nechceš taky něco?“ zeptala se mě.
„Jasně, chci. Po tom fotbale bych vypil cokoliv!“
Vytáhla z lednice láhev Coly, zatímco já nám připravil dvě sklenice. Sedli jsme si ke stolu a nalili si pití. Jak jsem měl žízeň, vypil jsem celou sklenici na ex a spokojeně si oddechl.
„Tohle jsem moc potřeboval,“ zazubil jsem se na ní. Rozhodla se, že mě napodobí a vypije taky celou sklenici najednou. Sice se jí to povedlo, ale bohužel bublinkám oxidu uhličitého se v Denisce nelíbilo, takže najednou vykulila oči a vyprskla Colu po celém stole. Smíchy jsem se téměř svalil na podlahu.
„Nauč se pít, ségra,“ řekl jsem jí, když jsem se přestal smát.
„No co,“ ona na to, „nedělej, že tobě se to nikdy nestalo.“
Natáhl jsem se za sebe pro utěrku a hodil ji po sestře.
„Tak to po sobě utři, prase!“
„Já nejsem žádný prase! Ale ty jo!“
„Proč jako?“
„Když to do sebe hodíš na ex a udržíš to v sobě.“
„Tak mám dobrej trénink, ne?“
„Víš, ty co, Jindro? To je škoda, abych to utírala. Vždyť je to tak pěkně sladký!“Denisa má totiž ráda cokoliv, v čem je cukr. Proto si z ní děláme doma srandu, že si nakonec bude muset píchat inzulín.
„Tak to budeš muset slízat,“ pokrčil jsem rameny a začal si nalévat druhou sklenici.
„To není špatnej nápad,“ mrkla na mě ségra. Klekla si na židli, naklonila se dopředu, vystrčila jazyk co nejdál z pusy a začala slízávat kapky rozprsknuté po celé desce stolu. Kapka po kapce mizela v hladové pusince a ten pohled mě, ani nevím proč, začal nesmírně vzrušovat. Z pouhého pohledu na sestřin růžový jazyk míhající se sem a tam mě začínalo stoupat péro.
„Ty Deniso,“ vyrušil jsem ji, „když už jsi v tom lízání, nechtěla bys zkusit něco lepšího?“
Oči jí jen zasvítily, protože ihned věděla, že mám na mysli něco extra speciálního.
„Bude to něco sladkýho?“ zeptala se rádoby nevinně. Tu mě napadla výstřední myšlenka.
„Počkej a uvidíš!“ a začal jsem hledat sklenici s medem. Denisa stále rejdila jazykem po stole, ale po očku mě sledovala. Brzy jsem našel, co jsem hledal, ale nechtěl jsem, aby to ségra viděla.
„Zavři oči, Denisko,“ požádal jsem ji. Zavřela opatrně oči, ale poznal jsem na ní, podle chvějících se řas, že se snaží zjistit, co mám v plánu.
„Buď zavřeš oči, nebo nic nebude!“ vyštěkl jsem. Pevně sevřela víčka a už nepodváděla. Opatrně jsem sklenici s medem odšrouboval, nabral jsem na prst kapku medu, nanesl si ji na penis a přejel s ním sestře přes rty.
„Otevři pusu.“
Nedočkavě splnila moje přání, medem oslazený pyj zajel Denise hluboko do úst a její piercing mě lechtal na žaludu. Ihned se zakuckala a otevřela široce oči. Byla překvapená, ale příjemně překvapená.
„To je super nápad,“ řekla mi, když mě očistila od medu. „Chci ještě!“
Začal jsem roztírat další med na svého ptáka.
„Hele, Deniso, jak bych měl reagovat, když se do mě kluci jako ze srandy navážej, že s tebou a holkama šukám?“ zeptal jsem se jí.
„Já ti sama nevím. Ber jako legraci, protože když na sobě dáš znát, že tě to štve, tak s tím budou pokračovat, ne?“
„Já to tak vždycky dělal a smál jsem se tomu s nima. Ale teď si nejsem jistej, jestli je to ta nejlepší reakce. Víš, jak to myslím. Aby ty hajzlíci na něco nepřišli.“
„To máš fuk,“ řekla mi Denisa, chytla mě rukou za čuráka a strčila si celý žalud do pusy. Rukama jsem si pohrával s krvavě rudými prameny ségřiných vlasů, zatímco ona mě nádherně kouřila. Jazýčkem přejížděla po citlivém orgánu a slízávala z něj med.
„Stejně ti všichni můžou jenom závidět,“ řekla mi, když jí došel dech a dočista olízaný penis opustil její horká ústa.
„Ale radši bych se s tím nechlubil.“
„To by ti Honza nebo Michal mohli taky rozbít hubu.“
Honza je přítel Kamily a Michal Evy.
„A co Matěj? Tomu by to nevadilo, co vyvádíš se mnou a s holkama?“
Denisa se ušklíbla.
„To bysme si aspoň byli fifty-fifty.“
S podivem jsem se zeptal: „Nemyslela si to, co si myslím, žes myslela?“
„Co? Mluv jako člověk, bráško,“ zasmála se a dodala, „no, Matěje jsem jednou chytla, když šukal svojí ségru Lenku. Tak jsem se k nim přidala. Takže kdyby měl nějakej problém s tím, že jeho holka šuká se svým bráchou, tak by si mohl akorát tak políbit prdel. Protože kdybych si měla vybrat mezi tebou a jím, tak bych si vybrala tebe.“
„No ty vole, to jsem vůbec netušil. Mně vždycky přišli oba dva jako spořádaný, inteligentní děcka.“
Denisa jen pokrčila rameny.
„Viď? Spousta kluků nebo holek zkouší různý věci se svýma sourozencema. Vždyť si slyšel o Eviných kámoškách. A je to i logický, ne? Nemusíš nikam chodit, ale můžeš si užívat pěkně doma!“
„Tomu ty říkáš logický? Já na tom nic logickýho nevidím, spíš je to nechutný.“
Denisa se začala smát.
„Takže já tady držím v ruce tvoje péro, který sis napatlal medem, a ty mě budeš říkat, že je to nechutný. Já se na tebe, Jindro, můžu taky zvysoka vysrat.“
„Já to myslel trochu jinak, Dení.“
„Jak jinak?“
„No, tak ne nechutný, ale aspoň nepřirozený, nenormální. Prostě divný.“
„Ale vzrušující! Kurva vzrušující! Škoda, že mám dvě sestry a jednoho bráchu. Lepší by bylo, kdyby se Eva a Kamila narodily jako kluci. To bych mohla mít tři ptáky jen sama pro sebe. Dva by mě šukali do mých dírek a třetího bych kouřila. A každý ráno, hned jak bych se probudila, by se mi všichni vystříkali do pusy a já bych takovou trojitou dávku spolykala. Místo snídaně.“
Ségra byla zabraná do svojí incestní fantazie a rukou si pomalu začala přes kalhotky dráždit rozpálenou sladkou kundičku, zatímco já si opět namazal čuráka medem.
„A já myslel, jak moc ti Kamčina broskvička nechutná.“
„Jo? Tak radši nemysli, namaž si tím medem celýho ptáka a pořádně ho do mě zaraž!“
S těmi slovy si stáhla kalhotky, nabrala si taktéž na prsty med a začala si s ním promazávat análek.
„Vošukáš mi zadeček, bráško. Vošukáš mi ho tady na stole a až nám někdy mamka udělá chleba s medem, tak se budeme strašně smát, protože si vzpomeneme na dnešek.“
„Ty jseš dneska nějaká nadržená.“
„Nejsem. Ale chci po tobě jen jednu věc. JEDNU jedinou věc!“
Proč bych takový jednoduchý požadavek nesplnil? Jako správný bratr bych pro ni měl udělat, co jí na očích uvidím, takže když mě požádá sestra o anální sex, s radostí jí vyhovím. Klečela na židli, hlavu položenou na stole, oči zavřené, zadeček vysoko ve vzduchu a ještě si ho rukama široce roztahovala.
„Co myslíš, bude ten med mazat?“ zamyslel jsem se.
„Na to se vykašli a strč ho do mě!“ žadonila.
Přiložil jsem penis, pokrytý vrstvou medu k sevřené sestřině dírce a slabě jsem zatlačil. Denisa mě možná chtěla mít hluboko ve střevech, avšak její prdelce se nějak nechtělo mě pustit. Ale po předchozích zkušenostech s ní jsem si byl docela jistý, že se do ní bez problému vejdu, proto jsem nepřestával zvyšovat tlak, až nakonec svaly sestřina zadečku povolily a můj žalud se ocitl v té úžasně těsné skulině.
„AUUU!“ vykřikla bolestí a z očí jí vytrysklo pár slziček bolesti.
„Neboj se, za chvíli si zvykneš. Máš, co si chtěla.“
A zasouval jsem svůj pyj hlouběji a hlouběji do úzké prdelky. Přestala vzlykat, nejspíš už jí to nebolelo, ale místo toho slaboučce oddychovala. Jako když přede kočka.
„Víš, že seš nejlepší brácha, jakýho může holka mít? Já jsem tak ráda, že tě mám,“ vzdychala vzrušená sestřička. Proč asi chce pořád šukat do zadečku? Napadla mě taková teorie, kterou jsem vzápětí vyslovil nahlas: „Matěj nechce šukat tuhle rozkošnou prdelku, viď?“
Začal jsem zrychlovat svoje pohyby a Denisino těsné sevření trochu povolilo.
„Ne, nechce. Asi se s ním rozejdu. A celý prázdniny strávím doma nabodnutá na tobě, souhlas?“
Zasmál jsem se a plácnul ji přes zadek. Vesele vypískla a začala se kroutit v bocích. Po několika minutách mě začalo pálit péro. Byla chyba, že jsme předtím nepoužili žádný lubrikant. Ještěže na stole pořád byla sklenice s medem. Požádal jsem proto Denisu, ať si rukama roztáhne půlky, úplně jsem z ní penis vytáhl a do rozevřené prdelky jsem začal lít žlutou viskózní kapalinu. Stále klečela na židli s prohnutými zády, a tudíž se zadečkem vysazeným pěkně vysoko do vzduchu, takže jsem k němu měl snadný přístup. Ségra se začala chvět a med stékal po celém zadečku přes její kundičku až na její bříško.
„Dělej, slízni to. Ať se mi nezamaže tričko.“
„Kdyby sis ho radši sundala…“ zamumlal jsem si pro sebe. Rychle jsem položil sklenici zpět na stůl, sklonil jsem se pod ní a jazykem jsem slízl kapku medu ze sestřina plochého bříška.
„Jéé, to lechtá,“ vypískla Denisa. Zasmál jsem se a jazykem jsem sledoval další pramínek medu, postupně přes jemně rozevřenou kundičku až k medem naplněnému a vonícímu zadečku.
„Láká tě to?“ zeptala se mě zvědavě ségra, když jsem jí jazykem přejel přes slabě pootevřenou anální dírku.
„Celkem jo. Když jsem do tebe nalil tolik medu, tak by byla škoda ho v tobě všechen nechat.“
„Tak si posluž,“ zasmála se a rukama si opět pořádně roztáhla půlky. Postupně jsem očistil od medu obě sestřiny hýždě a nakonec jsem se obrátil na sladkou dírku. Zabořil jsem se jazykem hluboko do Denisina zadečku a ihned jsem cítil sladkou chuť medu. Několik minut jsem si takhle ústy, rty a jazykem pohrával se sestřinou prdelkou, bylo to neobyčejně vzrušující.
„Ty Jindro, a tohleto ti nepřijde nechutný?“ zahihňala se Denisa, a aniž by mně dala prostor na reakci, hned si sama odpověděla.
„Mně to třeba nechutný vůbec nepřijde, strašně se mi to líbí. Ale nevím, kolik lidí by pro nás mělo pochopení.“
„Maximálně Eva a Kamila. A možná ještě pár úchylů by si při myšlence na lízání sestřina zadku pořádně vyhonilo,“ odpověděl jsem jí a opět začal vylizovat med z její sladké dírečky.
„Jo, to máš pravdu,“ zasmála se Denisa, „my jsme taky pořádný úchylové! Víš, Jindro, s Kamilou si taky rády lížeme zadečky. Ale med jsme si do nich nikdy nelily.“
Zatímco jsem ji lízal, penis už mě přestal pálit a já ho potřeboval nutně někam zastrčit. A ségřin zadek se mi k tomu zdál naprosto perfektní.
„Otoč se na záda, já už chci stříkat.“„Super. Uděláš se do mě, jo?“ zeptala se, bleskurychle vstala ze židle, lehla si na stůl na záda, roztáhla doširoka nohy a rukama si rozevřela zadeček. Teď už jsem do ní zajel jako po másle a i její mladé tělíčko se za chvíli začalo svíjet. Jak jsem sestru šukal, začala hlasitě vzdychat a po pár minutách jsem konečně dosáhl orgasmu. Horké sperma v jejím těle pro ni bylo příliš a s mým posledním výstřikem se i Denisa udělala. Padnul jsem na stůl vedle ní a oba jsme zhluboka oddychovali. Najednou se ségra na mě převalila a pořádně mě políbila, přičemž jazyk mi zarazila téměř až do krku. Když se ode mě konečně odtrhla, byli jsme oba ještě víc zadýchaní než předtím.
„Za co ta pusa?“ zeptal jsem se.
„No přece za ten super nápad s medem, bráško.“
Kolik vlastně zbylo toho medu, napadlo mě. Zvedl jsem hlavu, abych se podíval. Sklenici jsme v erotickém opojení převrhli, med byl nejen po celém stole, nýbrž i na podlaze. Denisino tričko, které chtěla mít čisté, tak to bylo také celé umazané.
„No ségra, tak to vypadá, že budeme muset koupit novou sklenici.“
„Možná radši víc než jen jednu, když budem používat med místo lubrikantu,“ začala se smát.
„To by mě nikdy dřív nenapadlo, že mi můj vlastní brácha naplní zadeček medem a pak mi ho tak krásně vošuká!“
Ozvalo se bouchnutí dveří. Nikdo nemusí vědět, co se tady dělo, takže jsem popadl smeták a lopatku a začal zametat střepy. Denisa začala vytírat podlahu. Za chvíli se ozvalo další bouchnutí dveří a po pár vteřinách jsme uslyšeli volání: „Je tady někdo?“
Byla to Kamila, která se zrovna vrátila domů.
„Tady jsme,“ zavolala na ni Denisa. Kamila vešla do kuchyně a překvapeně na nás koukala.
„Co se to tady děje?“ zeptala se.
„Vidíš, ne?“ odpověděl jsem jí se smíchem. „Trochu jsme si tady užívali.“
„A co tady chtěl ten chlap?“
„Co?“
„Kdo?“
Nechápavě jsme se s Denisou podívali nejprve na sebe a pak na Kamilu.
„No když jsem už byla téměř u domu, ze dveří vyšel nějakej týpek a docela rychle odcházel pryč. Jen jsem si všimla, že byl v obličeji docela rudej.“
Nejistě jsme na sebe koukali, ani jeden z nás nevěděl, co by měl říct. Že by zloděj? Za bílého dne? Ale horší bylo, že jestli tady někdo byl, tak musel stoprocentně slyšet mě a Denisu. A vzhledem k našemu rozhovoru muselo být stoprocentně poznat, že jsme bratr a sestra užívající si zakázaný incestní sex.
„Hele Kamí, neděláš si z nás srandu, že ne?“ zeptala se nevěřícně Denisa. Kamila jen zakroutila hlavou. Vtom mi zazvonil mobil, SMS.
„Kdo to sakra…“ vytahoval jsem ho z kapsy kalhot, které ležely opodál. Dvě nepřečtený zprávy. Ta nová byla od operátora, beztak zase nabízejí nějaký úžasný slevy na zájezdy. Ta druhá, starší byla už zajímavější.
„Hele, to je od táty z Itálie,“ oznámil jsem holkám.
„Přečti to, přečti to,“ volaly obě.
„Ahoj, nechci tě otravovat, ale volal mi nějakej Matějka, že si mu na mě dal číslo. Příště ho radši pošli do háje, já se tady s těma lidma nechci štvát. Takže ten se k nám dneska staví a buď ty, nebo některá z holek mu dáte kopii smlouvy, co bude ležet u mě ve stole. Táta.
P.S. Mamka vám všem posílá obrovskou pusu.
P.P.S. Je tady docela nuda, samá voda, žádný extra vzrůšo. Teď jsme v Římě.“
„Kdy ti ta zpráva přišla?“ chtěla vědět Denisa. Podíval jsem se na čas „asi před hodinou. A do prdele. Tak asi víme, kdo to tady byl.“
„Ty jsi někomu dával číslo na tátu?“ zeptala se Kamila.
„Jo, před pár dny volal na pevnou a sháněl ho. Tak jsem mu dal číslo na mobil. Do hajzlu!“ zařval jsem a chtěl jsem mrsknout věcí, kterou jsem držel v ruce, o zeď. V poslední chvíli mi došlo, že je to mobil a ten by to určitě nepřežil.
„Co teď budeme dělat?“ zašeptala vystrašeně Denisa.

Komentáře* Takto označené položky jsou povinné

Zabijak napsal

Nejlepší serie povídek vůvec! Moc si to užívám a těším se na pokračování.:)

TOPlist