Vaše erotické povídky

Stovky erotických povídek a příběhů. Erotické povídky zdarma ke shlédnutí. Pouze ty nejlepší porno povídky a sex povídky

Stopka

Kategorie: Znásilnění
29.04.2021
ŠpatnýÚjdeDobrýZajímavýSuper Celkem 3 hlasů

Znáte to, jste unavení po celém tom náročném dni a už se vidíte doma v posteli s hrnkem kafe a vším tím okolo. Já to zažívám každý den a prioritou je, se dostat co nejrychleji domů. Tento příběh se mi stal asi před pěti lety.
Den utíkal jako každý jiný, bohužel můj šef má v oblibě zdržovat lidi po pracovní době, a tak mi ujel poslední autobus domů. Nezbývalo mi nic jiného, než jít 10km domů pěšky. Bylo už dost pozdě, tak jsem neváhala, do uší si pustila sluchátka s hudbou a dala se na cestu.

Celou cestu jsem měla strašně divný pocit, že je někdo za mnou. Pořád jsem se otáčela, ale nikde nikdo. Asi jsem jenom unavená, pomyslela jsem si a přidala do tempa. Byla jsem asi v polovině cesty, když kolem projelo auto. Nejdřív projelo, ale potom začalo couvat zpátky ke mě. Z auta vylezl sympatický muž, asi kolem 30 „Chcete svézt? Vypadáte strašně utahaně.“ řekl. V normální situaci bych si k cizímu člověku nenasedla, ale v ten den jsem měla opravdu všeho dost a už jsem chtěla být konečně doma. Rychle jsem naskočila, auto se zamčelo a mohli jsme vyrazit. Dala jsem se s mužem do řeči. Byl opravdu sympatický a pohledný a nádherně se mi s ním povídalo, do té doby, než zastavil u opuštěné chaty. „Co to děláš, proč zastavujem?“
Muž se jenom lehce pousmál a řekl: „Snad nemyslíš, že tě jenom tak odvezu domů?!“
Všimla jsem si, že drží v ruce nějakou injekci, tak jsem chtěla rychle otevřít dveře, ale zapomněla jsem, že je zamčeno a než jsem se otočila zpět na něj, tak mi tu jehlu bodl do krku a vpravil do mě nějakou čirou tekutinu. Za chvíli se mi začala motat hlava a upadla jsem do bezvědomí.

Když jsem se probudila, šíleně mě bolela hlava a nemohla jsem se ani pohnout. Po chvíli jsem se stačila rozkoukat. Ležela jsem na posteli kdesi v temné místnosti. Ruce a nohy přivázané k rohům postele. Začala jsem strašně křičet a vyvádět. Najednou se otevřely dveře. Stál tam nahý muž, který držel v ruce kufřík.
„Á už bylo na čase, aby ses vzbudila, teď si trochu pohrajem.“
Přišel ke mě, položil kufřík na zem a začal mě pomalu osahávat. Začal ze mě trhat šaty a přisál se na mé bradavky, olizoval je, kousal a rukou si přidržoval mé pevná déčka. Druhou rukou šmátral v mém rozkroku.
„Ále ty si ještě panna!“ vykřikl. „Tak to si užijem.“ Rukou v rozkroku začal dráždit bod G a já začala vlhnout. „Ale najenou se ti to líbí?“
„Prosím, nechte mě!“ prosila jsem.
Neznámý muž jen posměšně řekl: „Dobře, nechám tě jít, ale když vydržíš deset minut bez orgasmu.“
Zapl stopky a ponořil se jazykem do mé mušličky. Šla na mě mohutná vlna rozkoše, kterou jsem se snažila všemožně oddálit, ale za chvíli jsem se prohýbala v orgasmu jak jen to šlo. Byla jsem v úplné euforii, ale najednou mě probraly rány bičem. Rudofialové odstíny jsem měla snad po celém těle, až jsem chvílemi omdlévala bolestí, ale neznámý muž mi přikázal, ať mu vykouřím. Jeho penis mi každým přírazem rostl v ústech, až narostl do obřích rozměrů. Když uznal, že je připravený, přistoupil k mojí kundě a tvrdě přirazil. Cítila jsem strašnou bolest, ale on s každým přírazem přidával na rychlosti. Cítila jsem, že na mě jde další vlna orgasmu. Začala jsem křičet slastí a bolest už jsem ani nevnímala. Najednou ale ze mě slezl a z kufříku vytáhl vibrátor. Otočil mě a dal mi povel, ať jdu na čtyři. Vibrátor mi vrazil zezadu do kundy a svým obřím mackem mi začal vstupovat do análu. Znovu mě otřásla otřesná bolest, ale do toho mě vzrušoval vibrátor. Přes ukrutnou bolest mi začal mrdat anál a já zažila znásilňování obou dírek. Cítila jsem, jak mu cuká penis a mohutně mi vystříkal anál. Poté vytáhl ještě jeden vibrátor z kufru a narval ho do análu a střídavě s nimi pohyboval sem a tam. Když na mě přišla třetí vlna orgasmu, tak jsem omdlela vyčerpáním. Později jsem cítila zase jen bodnutí injekce a ráno jsem se probudila v nemocnici, že mě našel nějaký muž v lese. Toho tajemného třicátníka už jsem nikdy neviděla.

Komentáře* Takto označené položky jsou povinné

TOPlist