Vaše erotické povídky

Stovky erotických povídek a příběhů. Erotické povídky zdarma ke shlédnutí. Pouze ty nejlepší porno povídky a sex povídky

Angelina lapená v gumě

Kategorie: Fetish, Latex
07.08.2021
ŠpatnýÚjdeDobrýZajímavýSuper Celkem 21 hlasů

Angelina neměla souhlasit, když ji její přítelkyně před týdnem na večírku přesvědčovaly, aby se vtěsnala do toho podivného zvláštního gumového oděvu. Už dostat se do té věci bylo samo o sobě dost šílená práce. Nejprve si musela Angelina vyčesat své vlasy nahoru do drdolu a vetřít speciální olejíček do své kůže všude po její horní části těla.

Protože ten gumový obleček neměl kromě otvorů pro oči, ústa a nohy žádný jiný otvor, musela si nejdřív sednout na podlahu a její přítelkyně ji musely do toho oblečku pomoci.

Nejdřív prostrčila jednu nohu skrz spodní otvor, pak se celá předklonit a nacpat svoje ruce skrz ten samý otvor pro nohu až do odpovídajících rukávů. Její tři přítelkyně ji přitom musely pomáhat, dokud její ruce a hlava nebyly nakonec umístěné v těsně obepnutých rukavicích a vyformované masce toho zvláštního gumového oděvu.

Přestože než vlezla do toho bizarního výstroje se Angelina zhluboka nadechla, začínala už pomalu panikařit, než se mohla konečně nadechnout skrz ten malinký otvor mezi rty té gumové masky.

Se sexy mokrým zvukem nakonec sklouzla i gumová obruba, která obklopovala otvor pro nohy, do správné pozice a její pas byl přiškrcen těsnou a tlustou gumou. Odpovídajíc její nové lesknoucí se černé gumové kůži ji její přítelkyně, na její také naolejované nohy, obuly lesklé zelenkavé pvc boty s vysokými podpatky, dosahující až na její stehna.
Angelina si během párty a i po ní užívala každý erotizující a silně vzrušující účinek, který ji poskytoval každý dotek té její těsné gumové kůže. Až po nápadně dlouhé době se teprve začala starat, jak se vlastně dostane ven z toho jejího gumového obleku. Nyní, asi o jeden týden později, teprve objevila tajemství této latexové kůže: Dalo se do ní jen komplikovaně dostat, ale kvůli těsně obepnutému krku a úzkému pasu nebyl žádný způsob, jak se dostat ven. Dále ještě ta olejová kapalina, kterou ji vetřely do kůže při oblékání, přilepila její kůži k tomu umělému povrchu oděvu. Angelina se nemohla dokonce dostat ani z těch sexy bot, které měla obuté.

Povrch gumy se zdál být prodyšný a tak vystupující pot tvořil na povrchu latexu tenkou vrstvu, která pomáhala vytvářet silný povrchový lesk. Proč ale Angelinina gumová kůže byla odolná všem nůžkám a i břitvě byla absolutní záhada.

Z počátku si dokonce ani nevšimla těch dvou hadic mezi jejíma nohama, které byly připojeny ke gumovým vakům, ale po týdnu, kdy byly již silně naplněny, začaly ji překážet při její chůzi a nutili ji chodit dost obscénním způsobem.

Částečně znepokojeně, částečně fascinovaná začala Angelina také pozorovat nějaké změny jejího těla uvnitř té gumové kůže. Její pas se neuvěřitelně zužoval, zatímco její prsa se nepřirozeně zvětšovala. Dokonce sebemenší dotek jejích nyní extrémně velkých bradavek způsoboval, že musela ucuknout díky obrovskému vzrušení…

ŠpatnýÚjdeDobrýZajímavýSuper Celkem 21 hlasů

Komentáře* Takto označené položky jsou povinné

drak napsal

tak toto je dobré sprav dalsiu taku

TOPlist