Vaše erotické povídky

Stovky erotických povídek a příběhů. Erotické povídky zdarma ke shlédnutí. Pouze ty nejlepší porno povídky a sex povídky

Škola

13.02.2021
ŠpatnýÚjdeDobrýZajímavýSuper Celkem 23 hlasů

Je mi 16 ale 1. sex jsem zažila v 15. A jak se mi stalo mi ani nebudete veřit.
Měla jsem si opravovat test z matematiky s mojí učitelkou Heřmánkouvou. Přišla jsem do třídy,ale byla prázdná…tedy kromě učitelky H.,která seděla za katedrou. Pozdravila jsem a zasedla za lavici.Podala mi test. Psala jsem ale při tom jsem měla divný pocit,že mě sleduje…

Když v tom se zvedla ze židle a blížila se ke mně. Začala jsem být nervózní. Sedla si vedle mě. Pomalu mi začala šeptal do ucha: ,,Vykašli se na to…máme tady celou hodinu pro sebe..“ V tom jsem se na ní podívala…Měla ruku v kalhotkách ale pohled z mých prsou nespustila…začala mi pomalu hladit bradavky.Začala jsem si to užívat…pomalu mi sjela ruka do jejího klína. Sténala a já si to náramně užívala…začly jsme si to užívat obě. Líbala přímo perfektně na to,že jí bylo nejmíň 50.
Vzala mě do náručí a položila něžně na stůl. Začala mi lízat mé již vystouplé bradavky. Sjížděla níž a níž…Lízala jako o závod a parádně až jsem byla celá mokrá.

Otočila jsem ji a předvedla jí co umím. Křičela! Pak něco vytáhla ze šuplíku…byl to naprosto krásný a tvrdý umělý penis. Vrazila ho do mě…poprvé mě to bolelo ale pak jsem si to začala suprově užívat…asi po 10 minutách jsme si to vyměnily…Dovedla jsem jí až přímo k orgasmu!

od té doby mívám z matiky 1 a hned po škole mířím k jejímu kabinetu,kde si to naprosto užíváme pořád dokola…Miluju ji a přála bych vám to s ní zažít!!

Komentáře* Takto označené položky jsou povinné

TOPlist