Vaše erotické povídky

Stovky erotických povídek a příběhů. Erotické povídky zdarma ke shlédnutí. Pouze ty nejlepší porno povídky a sex povídky

Sex v chatce

Kategorie: Gay
28.05.2021
ŠpatnýÚjdeDobrýZajímavýSuper Celkem 52 hlasů

Myslel sem že sem obyčejnej kluk který myslí jenom na to jak sbalit holku a poprvé zažít něco pořádnýho ohledně sexu. Avšak jedné noci se to změnilo a poznal sem že sem na kluky.
Tehdy mi bylo patnáct a za tři měsíce mi mělo bejt šestnáct. Měl sem hnědé vlasi asi tak 4 centimetry dlouhí, hnědé oči , střední a hubenou postavu.

Nastouúpol sem do prváku společně se mnou nastoupil kluk téhož věku jako já. Jmenoval se Tomáš. Byl velice pohlednej, měl blond nagelovaný vlasi, modré oči , střední a též hubené postavy.
První den sme si sedli vedle sebe a za týden sme byli dobří kámoši. Byla ale škodad že sme od sebe bydleli 12 kilometrů daleko ale vždycky jeden za tim druhým přijel.
Jednou sme se ve škole dohodli že bych u něj mohl přespat. Plán to byl dobrej a v sobotu sem přijel autobusem.
Čekal na mě na zastávce a když sem vistoupil tak sme se šli kouknout na zahradu a na chatku v který sme měli spát.
Uvnitř to bylo hezké , na zemi byl hebkej koberec , dvě postele , stůl a židle. Byla to sice malá místnostale zato velmi útulná. Najednou Tomáš řekl že mi zapoměl říct, že s náma budou ještě dva kluci ve věku 12 a 13 let. Odešli sme z chaty a Tomáš navrhl aby sme se šli ještě vykoupat do nedalekého rybníčka.
Souhlasil jsem ale až tam sem si uvědomil že nemam plavky.
Tomáš jenom pokrčil rameny a řekl že pude ve slipech a když mi to nebude vadit tak klidně i na ostro. Svlékli sme se do slipů a pak si Tomáš sundal i je. Měl nádherné péro s 18 cenťáky.
Abych nevypadal blbě sundal sem si taky slipi a šli sme se nahatí vykoupat.
Když sme se vraceli do chaty ti dva už tam byli protože sme zaslechli jakési hekání.
Otevřel sem dveře a jaké bylo překvapení, když sem uviděl jak si honí ptáky. Ten menší se jmenoval Lukáš, měl hnědé vlasi , malou, hubenou postavu. Ten druhej se jmenoval David , měl černé vlasi a také menší postavy.
Nevěřil sem vlastním očím , zatímco oni si v klidu honili dál.
Tom mě pouze obešel aby mohl jít do chaty a řekl, “ to nic děláme to často , chceš to taky zkusit?“ I já už sem vešel do chaty a koutkem oka pozoroval ty dva jak si užívají.
Mezitim se Tomáš už svlíkl a přišel ke mě.
Začal mě pomalu slíkat tričko, kalhoty a nakonec i slipi.
Pomalu se dotknul mého 17 centimetrového ptáka a začal mi ho honit. Nevim proč ale chytnul sem jeho péro a začal sem mu ho taky honit. On si vzal mího ptáka do pusi a pomalu ho lízal.
Měl sem zavřený oči a plně si tu kuřbu vychutnával. Když sem kouknul na Davida a Lukáše uviděl sem jak šoustaj ty svoje zadečky. Tom mi řekl že to chce taky zkusit. Zajel mi jazykem do prdílky a pomalu ji olizoval. Po té tam strčil tu svoji kládu a pomalu mě začal šoustat. Po chvilce se do mě udělal a já cítil jak mi jeho teplé sperma stříká do zadku. Tom si ho vytáhl a šel za Davidem zatimco Lukáš šel ke mě a řekl at mu ho tam strčim.
Pomlu sem ho strčil do tý jeho dvanáctiletý prdelky a začal ho šoustat. Po chvilce sem se do něj vystříkal a padl vyčerpánim na jednu z postelí. Ráno sem se probudil nahatej v chatce a Lukáš mi ležel hlavou u ptáka. Dohodli sme se že příští sobotu si to zopáknem a odešel sem na autobus.

ŠpatnýÚjdeDobrýZajímavýSuper Celkem 52 hlasů

Komentáře* Takto označené položky jsou povinné

Džus napsal

TWL…

BI Samec napsal

lol, tak z toho mi stojí až na půdu xDDDDD

Chci být Bohouš napsal

Když už píšeš povídky nauč se gramatiku nedá se to číst…

Tomáš napsal

Je mi 61 let a v životě jsem prcal jenom dva 13leté kluky a žádného 12letého.Já sám jsem byl poprvé ojet ve dvanácti svým bratrancem.Dost to bolelo,ale byla to nádhera.Dodnes občas cejtím v zadku jeho čtrnáctiletého ptáčka.A když mě celého naplnil svoji smetanou,mohl jsem se zbláznit rozkoší.Mrdal mě ještě mnohokrát, někdy i třikrát denně,ale už nikdy to nebylo tak krásné jako poprvé.

TOPlist