Vaše erotické povídky

Stovky erotických povídek a příběhů. Erotické povídky zdarma ke shlédnutí. Pouze ty nejlepší porno povídky a sex povídky

Sexuální fantazie s prdelatou učitelkou

Kategorie: Anál, Šukačky, Učitelky
29.05.2024
ŠpatnýÚjdeDobrýZajímavýSuper Celkem 37 hlasů

Bylo my 15 let a zkušeností málo. Po odpoledním vyučování jsem se šel domů když v tom na mě ze schodů houkla krásná učitelka z prvniho stupnně jestli bych jí mohl s něčím pomoci. Neodmítl jsem a šel za ní do jejího kabinetu. Jenom co se zavřely dveře my řekla „Víš, potřebuji pomoct. Můj manžel říká že mmám velký zadek a proto se mnou nechce nikam chodit mám ho tak velký??“ Šok.

Vůbec jsem něco takového nečekal a tak protožže mě začalo tlačit v kalhotech jsem stihl říct jenom „To bych se musel podívat.“ Už jsem měl po pololetí a přihlášku přijatou takže jsem se vyloučení nebál.
Učitelka se usmála a vybídla mě ať se posadím. Posadil jsem se. Měla na sobě světlé džíny a čenou mikinu a zadek měla opravdu velký. Bylo jí okolo 30ti, blondýna a velyké prsa. Dlouho se my líbila.
Stoupla si přede mě a začala vrtět zadečkem. doprava, doleva a rachleji a pomaleji. Skoro my praskl pásek. Když viděla že mmy padají oči z důlků tak se pomalu předklonila a já viděl její nádherný pevný a velký zadeček v celéé kráse. „Tak co??“ zeptala se. „Nádhera!“ vykoktal jsem.
Usmála se, otočila a sedla di my na klín. „Díky a teď uděláme něco pro tebe.“ Bál jsem se že někdo příjde tak jsem mrkl na hodinky a viděl že už jsem se na její zadeček díval půl hodiny. Rozepla my košily a hodila ji do rohu. Jazykem my začala jezdit po těle a rukou my položila mezi nohy. Rozsepl jsem ji mikunu a sundal. Spatřil jsem obrovské poprsí v krásné krajkované podprsence. Opět se usmála a podprsenku sundala. Obrovské! Začala si lízat bradavky. Já nevydržel a popadl jednu její kozu a strčil si jí do pusy. Začala se nahlas smát a rozzepla my pásek. „vztaň.“ řekla pomalu a tiše.
Poslechl jsem ji a vztal. Rukou my zažala jezdit po penisu a olizovat moje kalhoty. Pomalu my rozepla poklopec a sundala kalhoty. Bylo to dost drsný já se bál ale zároveň strašně těšil až my ho vykouří. Ůplně v klidu my sundala i trenýrky a popadla ho do ruky. „Teda, muj manžel si ho kouřit nenechává tak si to teďka užiju.“ Já jsem neprotestoval.
Protože už stál tak pomalu začala jezdit jazýčkem po krajích až vylezla k žaludu. Jemně si ho strčila do úst a zase vytáhla a takhle několikrát dokola. Držel jsem to jen na krajíčku. Pak jsem se musel smát protože se s ním začala plácat přes tvář. Usmála se taky, ale hned se rukama opřela o zem a celého my ho spolkla. Začala pomalu kouřit a rukama my lechtala koule. Bylo to krásný a já jí začal hladit po vlasech. Vytáhla si ho z úst a řekla: „Tak a když se ti tak líbí moje prdelka tak si to užejeme ne??“ Otočila se a strčila do mě prdelkou. Upadl jsem na židli ale ona se oni neohlédla a začala zase kroutit svojí prdelkou. Všiml jsem si že má nad prdelkou tetování které mě velmi vzrušilo teda jestli to ještě víc šlo. Sundala si si džíny a já spatřil že má na sobe TANGA. Okamžitě jsem vztal a chytl í za zadeček a pevně ho stiskl. „auky!“ zakřičela ale strkala do mě. Neváhal jsem a sundal jí tanga. Předklonila se na židli a řekla „Tak pojď, pojď“
Neváhal jsem. Přišl jsem k ní a strčil jí ho do kundy. „Ne, Tam ne nemáš kondom.“ asi chtěla do zadečku, ale pozdě už jsem jel a nedalo se mě zastavit.Křičela, sténala a já si vzpomenul ja v pornu se plácají přes zadek. Tak jsem jí pořádně poplácal. „Ještě, pojď, víc!!“ začala sténat a já to ještě chvilku vydržel. Za moment jsem ho však vytáhl a nešlo to vdržet tak jsem jí postříkal to její nádherné tetování. Rukou si to roztírala po celém zadečku a zbytek si olízala s prtů. „Nádhera!“ řekla a otočila se. Opět klela strčila si ho do pusiky. Už to bylo rychlejší takže jsem začal přirážet a cítil že to do ní chci zase vrazi tak jsem jenom řekl „zase se otočte prosím.“ Neváhala a otočila se. „a teď do prdelky“ Trochu jsem se bál ale co bych pro ni neudělal. Pomalu jsem ho tam vrazil a začal zrychlovat. Přadklonil jsem se a popadl její prsa. Takhle jsem byly dlouho až jsem se začal trochu bát že se my něco stane a vtom jsem ucítil jak my lechtá kulky a to bylo na mě moc vytáhl jsem ho z ní. Ona se otočila a a strčila si ho do úst. Za chvilku otevřela ústa a já spatřil že je má plná mého sperma. Čekal jsem co udělá a nezklamala všecno spolkla. Unaveně jsem se zhroutil na židli. Lehla si na mě a řekla „Někdy znova… Můj zadeček už se těší.“
Usnuli jsme a probudily se až v sedm kdy mě vzbudil telefon od máti. Nezapomenu na Ten zadeček ani na tetování, na kouření a hlavně na to jak jsem si ten sex s učitelkou užil.

Komentáře* Takto označené položky jsou povinné

Satan Imbramihovič napsal

Možný sy to po sbě přečýst 🙂

Martin napsal

Hele našel jsem asi 420 chyb (blaze it) a z toho 90% My místo mi O.o../My všichni, podej mi to/

ILA? napsal

Podle mě bys potřeboval učitelku, ale češtiny.

Jakub napsal

Viděl jsem hodně‐ale podobnou slátaninu od gramatické ignoranta si ani představit nemohu

TOPlist