Vaše erotické povídky

Stovky erotických povídek a příběhů. Erotické povídky zdarma ke shlédnutí. Pouze ty nejlepší porno povídky a sex povídky

Robert

Kategorie: Anál, Grupáč, Orál, Teen
02.05.2021
ŠpatnýÚjdeDobrýZajímavýSuper Celkem 30 hlasů

Je pátek dopoledne a já se vracím z intru na víkend k matce. Odpadly nám dnes dvě hodiny vyučování, tak jedu dříve domů. Rodiče se před dvěma lety rozvedli a já bydlím u matky, která žije už asi půl roku s novým přítelem. Je o několik let mladší než matka a docela příjemný a zábavný chlap. Vždy, když přijedu domů, tak si říkám, že by stálo za to se s ním vyspat, ale i přes moje provokační řeči se k tomu nijak neměl.

Asi má mamku opravdu rád. Přišla jsem k našemu domku, otevřela branku a vešla po schodech do domu. Když jsem vešla do chodby, tak jsem uslyšela z kuchyně nějaké hlasy. Nejdříve jsem chtěla zavolat na mamku, že jsem už doma, ale najednou jsem uslyšela hlasité vzdechy a výkřiky. Bylo mi to hned povědomé, a tak jsem šla potichu ke kuchyni se podívat, co se tam děje a jak si to matka se svým Robertem rozdává.
Dveře do kuchyně byly pootevřené a zvuky byly ještě hlasitější a mezi nimi padalo množství sprostých slov. Takto jsem mamku ještě nikdy při souložení neslyšela, a že jsem ji sledovala již několikrát. Nahlídla jsem opatrně do kuchyně a vidím, jak Robert tam má opřenou přes stůl nějakou holku a zezadu do ní zasouvá svůj velký klacek. Ta u toho řvala, jako kdyby jí šlo o život a její velké kozy jí lítaly po stole sem a tam. Chvíli jsem na ně koukala, jak jim to jde a začínala jsem vlhnout v rozkroku. Najednou Robert jí povídá, že už bude, ona se otočila, sedla si do podřepu a vzala do pusy Robertův ocas. Během chvilky bylo vidět, že se jí vystříkal do pusy, protože jí semeno, které nestačila spolknout, teklo po bradě a kapalo na kozy.

Chvíli si hrála ještě s ocasem, který mu pěkně do sucha olízala. Potom si lehla na stůl a řekla Robertovi, aby jí pořádně vylízal kundičku. Ten se k ní sehnul a začal ji lízat. Ona si při tom mačkala kozy a zase začela u toho ječet. Já už jsem měla ruku v kalhotkách a honila si pičku při tomto pohledu, protože to se nedalo vydržet. Když jsem koukala, jak stojí Robert rozkročený a líže jí kundičku a jeho mohutný ocas s pytlem se mu klimbají mezi nohama, tak mi napadlo, že bych toho mohla využít také ve svůj prospěch a začala jsem se svlékat. Když jsem byla nahá, tak jsem se podívala, jestli by mě nemohla ta holka vidět, až se budu přibližovat zezadu k Robertovi. Ona měla hlavu zakloněnou přes stůl a intenzivně prožívala lízání. Opatrně jsem otevírala dveře a po čtyřech jsem se blížila k Robertovi, který byl zaměstnán lízáním kundy. Když jsem byla těsně za ním, chytla jsem mu zezadu jeho pytel a druhou rukou ocas. Nejdříve ztuhnul, podíval se, co se to děje a já mu ukázala, aby byl zticha, prolezla mezi jeho nohama a vzala mu péro do pusy a začala ho kouřit. Konečně se mi splnilo mé přání. Robert měl opravdu výstavní péro, a tak se nedivím mamce, že si ho tak pořád předcházela a postrojovala mu. Během chvilky se mu v mých ústech pěkně postavil a já rozjela kuřbu. Měla jsem v tom už praxi od patnácti let, a každý chlap si moji práci velice chválil. Jednou rukou jsem mu mnula pytlík s kolema, které měl jak slepičí vejce a druhou mu šimrala zadní dírku.
Začal u toho pěkně vrtět a vzdychal slastí té holce do kundy. Za chvíli jsem cítila v jeho péru záškuby a už začalo do pusinky stříkat jeho semeno. Nechala jsem si ho z pusy nakapat na moje pevné čtyřky do žlábku, vylezla z pod stolu k hlavě té holky, postavila se a dala jí kozy před obličej s tím, že to má vše slízat. Trochu se zakoktala překvapením, že tam není sama, ale začala slízávat Robertovo semeno z mých prsů. To mě dělalo velice dobře a bylo to velmi rajcovní, že jsem se u toho musela ručně udělat. Když Robert viděl, jak jsem se udělala, obešel stůl, přitiskl moji hruď více na hlavu té holky, a vrazil do mne jeho opět už stojící ocas. Jen jsem jekla blahem a začala proti němu přirážet. Kozy mě lízala ta holka a já jsem se jí zase hrabala v kundě a mačkala klitoris, který měla pěkně naběhlý. Robertův ocas krásně vyplňoval moji kundičku a já vzdychala a po chvilce křičela blahem. Šukal mě takto asi půl hodiny, než se udělal a mě dodělal ještě rukou. Potom nás obě představil, ta holka byla Božena a bylo jí dvadvacet. Potom se podíval na hodinky a řekl, že máme ještě čas, protože mamka se dříve než ve čtyři hodiny ze služební cesty dnes nevrátí. Zůstali jsme v kuchyni, abychom nemuseli nikde nic uklízet. Chvíli jsme povídali a při tom se různě ošahávali. Sedla jsem si na stůl, Božka se postavila přede mne a začala mi mnout kozy a kousat bradavky. To mě strašně vzrušuje a začínám při tom téci jak Dunaj. Pomalu mě položila na stůl a začala s lízáním kundičky a Robertovi řekla, aby jí ošukal prdelku. Božka uměla krásně lízat a já byla jak v jiném světě. Kousala mě do pysků, tahala klitoris, projížděla kundičku několika prsty,hladila kozy a tahala za bradavky, prostě bylo to něco nádherného a já skučela blahem a z moji kundičky se valilo velké množství šťávy, která mi tekla po prdelce na stůl. Robert si už připravil Božčinu prdelku a pomalu jí tam zasouval svůj velký klacek. Božka u toho trochu řvala, ale ne bolestí, ale slastí. Když jí chvíli šukal do análku, tak mi najednou Božka začala také mojí vlastní šťávou připravovat análek.
Po chvilce jsem v něm cítila už její dva a potom tři prsty a necítila už žádný odpor svěrače. A tak mi Božka povídá, abych slezla dolů a opřela se vedle ní, že nás bude Robert šukat do prdelky obě na střídačku. Nejdříve mě několikrát projel, aby se mi otvor přizpůsobil jeho čuráku,trochu to bolelo, ale byla to nádhera a pak už začal nás střídavě šukat. My jsme si s Boženou vzájemně hladily kozy a mnuly poštěváčky a Robert se opravdu snažil. Byl to správný kanec, proto vždy moje mamka tolik u šukání řvala a druhý den chodila s nohama ještě roztaženýma. Tak nás dlouho šukal do zadku a o semeno nás potom také podělil. Byli jsme všichni spokojeni Božka povídala, že už ale musí jít, protože jí pojede autobus domů. Šla se do koupelny osprchovat, ustrojila se a odešla s tím, že si to zase někdy budeme moc rozdat, že to byla paráda. Já jsem se šla také osprchovat a do koupelny přišel za mnou Robert a už mu zase jeho péro stálo jak sloup.Tak jsem mu ho vzala do rukou a pěkně jsem mu ho umyla a chvíli se s ním mazlila. Moc se mu to líbilo a povídal, že jsou teprve dvě hodiny, a tak že ještě máme moře času, než matka přijede a co tedy podnikneme. Odešli jsme z koupelny do obýváku a pokračovali v milování. Povalila jsem ho na koberec, začala mu chvíli kouřit ptáka, potom jsem na něho nasedla a rozjela kukání. To byla paráda. Chvíli jsem seděla čelem k němu, potom jsem se otočila, lehli jsme na bok a zezadu ho do mne tvrdě vrážel, potom jsem si lehla na záda já a vzal moje nohy na ramena a měla jsem ho tam až po koule. Když to už trvalo věčnost, tak mě otočil na čtyři, úpořádně prohnul, já na něj vystrčila můj krásný pevný zadeček a on mi ho bez nějaké přípravy prudce vrazil do kundy snad i s koulema. Zařvala jsem jak saň, chytla se za kozy a začali jsme tvrdé mrdání. To byl nádherný závěr dnešního příjezdu, já řvala, Robert řval a celým obývákem bylo slyšet hlasité pleskání jeho pytle o moji prdelku, než to zase vše do mě pustil. Divila jsem se, kde se v něm bere pořád tolik semene. Obyčejně po třetím čísle už všichni chlapi neměli co stříkat. Padli jsme na koberec a chvíli odpočívali po krásné dlouhotrvající souloži. Já jsem měla kundu v jednom ohni, a tak jsem mu řekla, že mi ji musí ještě trochu přelíznout, aby mi vystydla.
Řekl mi, že jsem celá máma, také taková pořádná mrdna, která asi také nemá nikdy dost a že jsem na svůj věk, opravdu špička. Chvíli jsme zase odpočívali, potom mi to udělal ještě jednou do zadečku, šli jsme se vykoupat a očekávali příchod matky. O tom, co se stalo, nepadlo mezi námi ani slovo. Já jsem dosáhla po čem jsem toužila takovou dobu a vím, že až budu potřebovat zase pořádný ocas, tak vím, že ho budu mít k dispozici doma.

Komentáře* Takto označené položky jsou povinné

TOPlist