Vaše erotické povídky

Stovky erotických povídek a příběhů. Erotické povídky zdarma ke shlédnutí. Pouze ty nejlepší porno povídky a sex povídky

První anál

18.06.2021
ŠpatnýÚjdeDobrýZajímavýSuper Celkem 55 hlasů

Ahoj, tenhle příběh se mi opravdu stal, když mi bylo 45 let a dodnes na něj vzpomínám skoro každý den. Tak tedy jak jsem již psala, tenkrát mi bylo 45 let a můj manžel o 10 let starší úspěšný podnikatel mi nabídl, abych s ním jela na prezentaci jeho výrobku, kamsi na Slovensko. Děti nemáme a čas, který trávíme spolu je opravdu vzhledem k manželovým povinnostem minimální, proto jsem ráda souhlasila i když to bylo obchodní jednání a já tušila, že pobyt strávím sama někde na hotelovém pokoji.

Pro tento případ jsem sebou vždy vozila pár knížek, většinou takové ty erotické povídky, vždy dovedly potěšit. A obzvláště když manžel byl jen samé jednání. Ještě aby jste měli ucelenější představu o tom všem, pokusím se trošku popsat jak vypadám. Jsem vyšší postavy, blondýna, vlasy delší na ramena lehce kudrnaté, postava už ne jako za mlada, ale udržovaná a to hlavně díku masérům, sauně, různým zábalům, solárku atd. Prsa asi dvojky, nyní již trošku povislé, ale kdysi tak špičaté, že jsem s nimi mohla párat trika. Klín hladce vyholený s jednou zvláštností a sice poštěváčkem velkým jako malá okurka, když jsem bylo vzrušená byl jako malinký penis. Ale teď už k osudné noci…
Na Slovensku vše probíhalo jako vždy. Hotel – procházka – knížka – spánek. Když jsme se však vraceli domů a byli na půli cesty venku se již smrákalo, zazvonil manželovi mobil. Musel zpět a proto odbočil na první odbočce, na které se vzpínala cedule s nápisem hotel. Cesta nás dovedla k zastrčenému leč malebnému hotýlku. Manžel šel zařídit vše potřebné a já čekala v autě. Rozhlížela jsem se po nádherné krajině kolem a západ slunce rušil jen nějaký klučina, který postával opodál a hlasitě mluvil do telefonu. Měl ohnivě černé vlasy, vyšší postavy, džínové kraťasy a polorozeplou košili, která odhalovala ne moc namakanou hruď a na ní na koženém provázku cinkala malá rolnička. Cvakly dveře od auta a manžel byl zpět, nesl klíče od pokoje a se slovy: „miláčku budu co nejrychleji zpět“ odjel.

Odebrala jsem se tedy na pokoj vybalila na noční stolek pár kosmetických věciček a samozřejmě jednu knížku na dlouhý letní večer. Dala si osvěžující sprchu a ulehla do postele společně s knihou. Když tu najednou blik a lampička zhasla, oblékla jsem si tedy hotelový župan a odebrala se na recepci zjistit zda půjde tento problém odstranit. Recepční mě ujistila, že pro to udělá maximum, ale že je už dost pozdě a neví zda-li ještě zastihne údržbáře. Už při mém odchodu telefonovala údržbáři a já podle hlasitého hovoru usoudila, že je to ten klučina, kterého jsem již dříve viděla před hotelem. Vrátila jsem se na pokoj, zamkla dveře, župan přehodila přes židli a jen tak nahá sebou švihla do postele. Zamykala jsem proto abych měla možnost se rychle obléci kdyby náhodou ten údržbář přišel. Ležela jsem na břiše a pomalu už usínala, najednou jsem z chodby zaslechla tichounké cinkání – rolnička. Na chvilinku mě zamrazilo při pomyšlení že by ten hošík vstoupil a pomiloval se se mnou, tu představu jsem si užívala i při klepání toho klučiny na dveře, byla jsem tak vzrušená, že jsem si tu představu chtěla užít co nejdéle a proto jsem nereagovala na klepání. Netušila jsem však, že údržbáři mají klíče od všech pokojů, když tedy cvakl zámek a dveře se otevřely, krve by se mně nedořezal. V duchu se mi jen mihlo :“no co můžu už přeci spát“. Ležela jsem i nadále bez hnutí na břiše a rozechvěná čekala na reakci mladíka. Dveře se zavřely, ale nic se nedělo. Ležela jsem tam nahá a na pokoji byl cizí muž či spíše kluk, to mě silně vzrušovalo. Další půlminutu se nic nedělo. V tom za mnou cosi začalo šustit a já se rozechvěla ještě víc. Zadek jsem trošičku našpulila a nohy dala mírně od sebe, ale jen tak, aby můj pohyb nemohl být zaregistrován, spím přeci. Na zádech jsem ucítila jeho dech, co jsem však vnímala ještě intenzivněji bylo cosi horkého a velikého na mém stehně.
Byl to jeho penis, tisknul mi ho ke stehnu, byl tak horký a tvrdý, musel mít aspoň 20 cm. Stále jsem se ani nepohnula a to mu dodalo odvahy si dovolit ještě víc. Klekl si nade mě a svůj tvrdý kolík začal třít o moje půlky. Byla jsem už kompletně mokrá a připravená na vniknutí toho ptáka do mojí nadržené lasturky. Naklonil se nade mě a natáhl ruku na noční stolek ze kterého sebral můj olejíček. Pokapal mi s ním půlky a začal je masírovat, připadala jsem si jako v nebi. Už už jsem chtěla zařvat něco jako „vymrdej mě“, nebo tak něco, ale nebylo potřeba, jeho kolík se začínal prodírat k mojí promoklé jeskyňce. Opět jsem ucítila na zadku kapky mého olejíčku a v duchu jsem se pousmála a řekla si: „není potřeba nic mazat chlapečku jsem dost mokrá, jen mi ho tam strč až po koule“. Projel mi rukou přes poštěváček, který byl zase jako okurka, ale dovnitř nezajel. Naopak mi začal masírovat okraj zadku a s přibývajícím olejíčkem přibývala i jeho odvaha, secvakl mě pevně nohama a jeho penis začal narážet do mé prdelky. Zpočátku jsem si myslela, že je jen nezkušený a snažila se ho navést k vytouženému cíli. Marně zabodl špičku svého ocasu do mé prdelky a já trošku vyjekla, okamžitě ho vytáhl a na zadek mi vylil zbytek olejíčku, hned po té se mě zmocnil pocit, který se nedá popsat slovy tomu kdo jej nezažil.
Sunul do mě svůj tvrdý a horký ocas pomalinku až do chvíle kdy jsem na své promoklé kundičce ucítila jeho koule, v té chvíli se mi zdál jeho ocas né dvaceticentimetrový ale snad půlmetrový. Kousíček ho pomalinku povytáhl a pak tvrdě přirazil až do konce, tempo se začalo zvyšovat v rytmu rolničky. Mrdal mě do prdele jako o život a můj poštěvák se třel o drsnou matraci v pravidelných rytmech až do chvíle kdy rolnička zčista jasna ztichla, ucítila jsem zaškubání a ve mě se rozlilo obrovské množství horké lávy. Pak začal penis pomalinku vytahovat a mě se zmocnili další nové pocity, když jej vytáhl úplně. Oblékl se, z kapsy vytáhl lísteček a položil ho na noční stolek a zmizel. Chvíli jsem ještě ležela a nechala ze sebe vytékat jeho semeno, které proudilo z mé prdelky přes celou kundičku až k poštěváčku. Nadzvedla jsem se a když jsem uviděla tu spoušť, začala jsem třít poštěvákem o tu louži až k vyvrcholení. Ráno jsem se probudila a nevěděla jsem jestli to je jen sen nebo skutečnost. Po prvních krocích jsem však věděla že to sen nebyl, jeho penis jsem v sobě cítila ještě dva dny poté. Když pro mě přijel manžel zeptal se kdo je to Max. Ztuhla jsem a vydala ze sebe jen: – nevím proč? – protože tady na stolku máš lístek a na něm je napsáno: maxerzavináčseznamcz Můžete se kdykoliv ozvat.

– Ach tak, vylil se mi můj olejíček a recepční mi doporučila dodavatele, víš přeci, že se téměř nedá sehnat.

Komentáře* Takto označené položky jsou povinné

TOPlist