Vaše erotické povídky

Stovky erotických povídek a příběhů. Erotické povídky zdarma ke shlédnutí. Pouze ty nejlepší porno povídky a sex povídky

Ošukaná s banánem v kundě

Kategorie: Fetish, Šukačky
09.02.2021
ŠpatnýÚjdeDobrýZajímavýSuper Celkem 18 hlasů

Občas mám pocit, že sexuální fantazie mého přítele je bez konce. Neříkám to proto, že by mi to vadilo, ale jsou chvíle kdy mě „mile“ překvapí. Tak to bylo i tentokrát. Byli jsme doma a celý den jsme mysleli na to jak se budeme milovat. Je to šílený pocit. Možná jste to někdy zažili. Když od rána víte, že večer ulehnete do postele s tím, že ho budete mít za pár minut v kundičce. Nebo naopak.

Tak jsem si i já lehla. Přišel ke mně a přejel mi rukou přes čerstvě vyholenou kundičku. Miluje, když se jí může dotýkat všude a nepřekážejí mu chlupy. Abych se přiznala, ráda se podřídím, protože pak si hraje víc. Cítila jsem jeho prsty hrající si s mým poštěváčkem.

Vzal si ho mezi ně a nádherně ho začal mnout a mačkat. Sunul se níž až k mé dírce. Zasunul do ní jeden prst a začal kmitat. Začala jsem téct a všude jsem cítila jen svojí vlastní vůni a jeho dotyk. Jeho rty se dotkly mojí bradavky a já se napnula jako struna. Miluju když si semnou hraje. Vždycky mám ze sexu daleko lepší pocit. Jeho rty pokračovaly níž a níž. Vypalovaly cestičku, přes mé bříško, pupík a níž. Laskal mi jazykem moje stehna. Byl tak mučivě blízko mojí kundičky a přesto se jí nedotýkal. Zastavil se těsně u mého poštěváčku, ale jen na něj foukal. Bylo to šílený. Chtěla jsem, aby už ho měl mezi zuby, ale on ne. Dráždil mě čím dál tím víc. Dotýkal se mě jako vítr. Napínala jsem boky, aby se mě už dotkl. Šílela jsem touhou. Chtěla jsem ho strašně moc. Pak se jeho jazyk dotkl poštěváčku. Vydechla jsem úlevou a dál vnímala ten nádherný pocit, když si hraje. Kmital na něm ze strany na stranu. Ze shora dolů. Vzal ho mezi zuby a znova. Bylo to nádherné. Pomalinku si prolízával cestičku k mojí dírce. Jeho jazyk mi zajel dovnitř a já myslela, že se rozpadnu na tisíce kousků. A pak přestal. Nechápala jsem proč, ale on se natáhl ke mně a prudce ho do mě vrazil . Myslela jsem si, že už se nikdy nenadechnu. Šukal mě s pomalou přesností. Jeho penis mi projížděl kundičkou až na samí konec. Bylo to nádherné. Ale pak jsem ucítila, že mi do kundičky tlačí ještě něco. Lekla jsem se. Podívala jsem se dolů a on držel v ruce velikánskej banán. Musela jsem se usmát jeho troufalosti.
To přeci do mě nikdy dostat nemůže. Když, ale do mě vsunul špičku, ucítila jsem ten nádhernej pocit dvou vetřelců. Pomalinku ho do mě zasunoval jak jen mohl. Kundičku jsem měla plnou k prasknutí. Ale ten pocit se nedá ani popsat. Když se ve mně začal pohybovat a tlačil ve mně i ten banán. Myslela jsem, že se udělám během vteřiny . Bylo to jako by mě šukala velká kláda. I když podle křiku přítele jsem poznala, že i pro něj to musí být nádhernej požitek. Pak jsem ucítila, že banán prasknul, ale i tak jsme pokračovali dál. Byli jsme šíleně nadržení. Chtěli jsme pořád víc a víc. Zrychlovali jsme naše tempo. Chtěli jsme se navzájem úplně zničit. A vím, že se nám to povedlo. Bylo to nádherný. Cítila jsem je všude. Kundička mě pálila od jejich nájezdů. „bože mrdej mě prosím“. Nemohla jsem se držet v tempu v jakém jsem chtěla a tak jsem rozpumpovala kundičku na největší rychlost jak to šlo. Šukali jsme jako o život. Rval ho do mě vší silou. Cítila jsem jak mi ničí dělohu i moje nejtajnější místečko. Břicho mě bolelo šíleným tlakem. Cítila jsem svojí vůni, vůni banánu i jeho. Prudce jsem zvedla boky proti němu a to byl náš konec. Vykřikla jsem v tom nejkrásnějším orgasmu jaký jsem kdy zažila. Přála bych vám cítit ten pocit když vám teče Vaše šťávička po nohách a mísí se s banánem a spermatem toho druhého. Zatínala jsem prsty do jeho zad a znova znova jsem se rozklepávala v návalech orgasmu. Ani jsem nevnímal kdy jsme skončili. bylo to pro mě naprosto neuvěřitelné vždyť dohromady museli mít v průměru 10 cm. Dám vám radu zkuste to taky někdy je to nádhera.

Komentáře* Takto označené položky jsou povinné

Denis napsal

Zkusím to určitě

TOPlist