Vaše erotické povídky

Stovky erotických povídek a příběhů. Erotické povídky zdarma ke shlédnutí. Pouze ty nejlepší porno povídky a sex povídky

Na den zase mladým

Kategorie: Incest, Prstění, Teen
26.05.2021
ŠpatnýÚjdeDobrýZajímavýSuper Celkem 47 hlasů

Bylo mi asi šedesát, když se „to“ stalo. Jednoho dne jsem se rozhodl navštívit svého starého přítele. Poznali jsme se v nemocnici. Tehdy to byl můj první infarkt, jeho už asi třetí.
„Hey! Sme se dlouho neviděli!“ objal mě takovým tím mačkavým objetím. „To bude století.“ usmál jsem se na něj a on mi vlepil takovej ten mokrej humáč na mou starou zpuchřelou tvář.

Posadili jsme se ke stolu. „Zajdu nám pro něco k pití, bude to chvilku trvat.“ vstal za pomocí dřevěné hole a postupně se vybelhal ven.
Vzal jsem do rukou ovladač a začal jsem klikat na všechna tlačítka, dokud se televize konečně nezapnula. Ale objevily se tam takové ty střídavě černé, bílé a šedé přímky putující dolů. Nebo snad nahoru?“To musíte jiným ovladačem.“ protrhl ticho a mé myšlenky nad černobílými čarami tenký hlásek. Otočil jsem se. Ve dveřích stála malá dívenka ve věku asi 15ti let. Byla oblečena pouze v dlouhé noční košili. Ale ne zas tak dlouhé, aby nebyla vidět její bledá stehna. Nebyla ani zas tak neprůhledná. Zcela zřetelně jsem viděl její tmavočervené bradavky. Cítil jsem, jak můj „kamarád“ (nebo jak bývá nazýván v dnešní době) pomalu začíná tvrdnout a v mých starých černých kalhotách začíná být těsno. Byl jsem vzrušený, zažíval jsem něco, o co jsem se pokoušel posledních dvacet let a teď jsem o to rozhodně přijít nechtěl.
„No, ehm, nevěděla jsem, že má dědeček návštěvu.“ usmálo se malé děvčátko, ale stále zůstávalo u dveří. „Vlastně jsem se přišel rozloučit. Odjíždím do Ameriky.“ pokusil jsem se o úsměv,ale podařil se mi jen divně zkřivený perverzní výraz. „Nechceš si ke mně sednout?“ vyzval jsem hrr hrr dívenku. Nevím, jestli byla zvyklá poslouchat dospělé, ale mě poslechla. Byla to ještě opravdu malá holčička. Sedla si vedle mě. „Na klín?“ pokoušel jsem se dál. A dívka vstala a udělala, co jsem jí řekl. „Zajímalo by mě, jestli mi i dá, když jí řeknu..“ projelo mi hlavou.
Sáhl jsem jí na její stehno, kterého jsem se tak dlouho toužil dotknout. Dívka se pokusila vymanit, ale pevně jsem jí stiskl zápěstí. Nepodařilo se jí to. Pokusila se pištět, ale umlčel jsem ji svým mrštným jazykem. Mé ochablé rty se vpíjely do jejích,mladých. Rukou jsem ji začal hladit po noze. V tom mi praskly kalhoty a na povrch se prodral můj úd. Po tak staré době.
Dívenka mě kousla do jazyku, ale měl jsem měl kapesník, kterým jsem ji umlčel. Můj penis už skoro „dorostl“ do plné délky.
Zhluboka jsem se nadechl a svým jazykem jsem navštívil místo, které ještě nikdo nikdy neokusil. Bylo vlhké. Pomalu jsem jazykem začal místo prohledávat. Nevynechal jsem jediné místečko, jediný koutek. Dívka se přestala bránit. Pustila mé ruce a svými chladnými prsty se dotkla mého údu.
Projela mnou vlna vzrušení.
Nechtěl jsem, aby to skončilo, nehodlal jsem na nic čekat. Jedním pohybem jsem ji otočil. Dívka opřela své ruce o starou pohovku a čekala. Čekala, až „to“ udělám, až do ní vniknu. Pomalu jsem zasunul své ztvrdnuté přirození do její mokré mušličky. A zase ven. A dovnitř.
Nebral jsem na ni ohled.
Pokračoval jsem. Zrychloval jsem. Dívka už se prohýbala pod návalem vzrušení a já konečně pocítil erekci.Uslyšel jsem prásknutí. Lahev jedné z nejdražších pálenek se roztříštila na zemi. Ve dveřích na nás vyjeveně koukal dědeček mladé dívky, můj starý přítel.
„C-co-to-tady-děláte?“ podíval se na nás koktavě a zároveň znechuceně. Podařilo se mi zachytit nepatrný pohyb v jeho rozkroku. A další. Jeho úd se dral napovrch stejně jako předtím ten můj.
Už nic nepotřeboval vědět. Stáhnul kalhoty. „Dostaneš za vyučenou, Kláro.“ rozběhl se, odhodil mě a vnikl do dívky, teď už se jménem. Klára.
Drsně ji plácal po jejím pevném zadečku, dokud zcela nezrudl, a při tom do ní prudce a násilně vjížděl. Klára řvala bolestí. To mě vzrušovalo ještě víc.
Stoupl jsem si vedle mého přítele a ten už pochopil. Vnikli jsem jí tam oba naráz. Projela mnou ne vlna, ale tsunami vzrušení. V jejím přirození bylo těsno. A ji to bolelo. Silně zaťala pěsti a její nitro se stáhlo. Teď už nebylo místo žádné. Náramně jsem si to užíval. Začal jsem se svým přirozením pomalu pohybovat v tom jejím. O to samé se pokusil Franta. Dívka vypískla vzrušením. Teď už konečně nastalo i její vyvrcholení. A Frantovo.
Ještě párkrát jsem do ní vnikl, ale více už můj zestárlý úd nevydržel. A navíc bylo moc hodin. Oblékl jsem si kalhoty s dírou uprostřed a naposledy políbil její vlhké něžné rty a opustil jsem místnost. Nevím, jak dlouho to pokračovalo beze mě, ale Frantu už jsem pak nikdy neviděl. A bohužel ani Kláru.

ŠpatnýÚjdeDobrýZajímavýSuper Celkem 47 hlasů

Komentáře* Takto označené položky jsou povinné

TOPlist