Vaše erotické povídky

Stovky erotických povídek a příběhů. Erotické povídky zdarma ke shlédnutí. Pouze ty nejlepší porno povídky a sex povídky

Opilá matka mi dala … dárek

Kategorie: Incest, Zralé ženy
12.06.2021
ŠpatnýÚjdeDobrýZajímavýSuper Celkem 22 hlasů

Ahoj, povím vám historku, která se mi stala po oslavě mých 16. narozenin. Moje matka měla vždy pozitivní postoj k alkoholu, takže když jsem se rozhodl oslavit své narozeniny s kamarády u nás doma, neměla problém s tím že tam něco ostřejšího k pití bude. A i přesto že jí bylo v té době 44, vycházela s mými kámoši velice dobře a tak se stalo, že nakonec pařila s námi.

Oslava se vyvíjela velmi dobře, všichni se příjemně bavili a každý si chtěl s mámou připít. Tak se stalo, že byla nakonec mnohem opilejší než my všichni ostatní. Kolem půlnoci mi téměř nesrozumitelně řekla že jde už spát. Všem jen zamávala a odešla do domu. My ještě dál chvíli slavili, ale i kámoši to pomalu balili a postupně odcházeli domů.

Když všichni odešli, nechal jsem vše jak bylo a chtěl jít spát. V koupelně mě ale čekalo překvapení. Má matka tam seděla nahá ve vaně a spala. Zřejmě byla opilá víc než jsem si myslel. Snažil jsem se ji vzbudit, ale vždy jen zamručela a spala dál. Rozhodl jsme se že ji dostanu do postele. Začal jsem ji zvedat a vytahovat z vany. Jakž takž reagovala a pomáhala mi, ale přitom se ani neprobrala. Celá ta situace mě dost vzrušila. Máti vypadala na své roky docela dobře. Velká, mírně povislá prsa s velkými dvorci a zimou ztopořenými bradavkami, větší, plný zadek a chlupatou pičkou. Neodolal jsme a při přetahování noční košile jsme ji přejel přes ty kozy i prdel. Odvedl jsem ji do postele a uložil.

Chtěl jsem odejít, ale nemohl jsme. Myšlenka že tu mám možnost si sáhnout na zralou ženskou mě vzrušovala. To že je to má matka mě bralo snad ještě víc. A tak jsem k ní přišel blíž a nejdřív velmi opatrně, třesoucí se rukou jsme jí sáhl na prso a když nijak nereagovala, začal jsem ho lehce mačkat a mnout. Mé vzrušení nebralo konce. Mačkal jsme jí kozy a honil si ptáka. Po chvíli jsme si přidal odvahy a vyhrnul jí noční košili. Díval jsem se na tu její chlupatou kundu zblízka, čichal k ní a nakonec i lehce lízl. Jen mírně zavrněla a opět byl klid. Lehce jsem jí roztáhl nohy a začal prsty projíždět mezi velkými pysky. Pak jí vsunul prst na krajíček dovnitř. Vytáhl, ochutnal jsme ho, naslinil a strčil zpět, zase o kousek dál. K tomu přidal další prst a zkusil i zadní dírku.

Najednou z ničeho nic se matka začala vrtět a otočila se na břicho. Tím na mě vystrčila tu svou skvostnou prdel. Ale já se lekl a utekl, ale když byl dál klid tak jsem se vrátil. Ležela tam, nohy od sebe. Ještě jsme si chvíli hrál až jsem to nevydržel a klekl si mezi její roztažené nohy. Chtěl jsem si ho jen vyhonit s žaludem mezi jejími pysky, ale vrážel jsem ho čím dál hloub až jsme byl náhle v ní. Ještě jsem párkrát přirazil a už jsem ho musel honem vytáhnout a stříkal jsme si do ruky jako bych nikdy neměl přestat.

S bušícím srdcem jsem ji přikryl. Šel se umýt a honem do postele. Usínal jsme s blaženým pocitem. Ráno jsem se ovšem probudil s hrůzou. Naštěstí máti měla hroznou kocovinu a okno do půlky večera. Řekla že to bylo moc fajn a že to někdy zopakujeme. 🙂

ŠpatnýÚjdeDobrýZajímavýSuper Celkem 22 hlasů

Komentáře* Takto označené položky jsou povinné

Sysel napsal

To že je opilá neznamená že ti dala 😀😀😁

Martin napsal

Má to pokračování?

TOPlist