Vaše erotické povídky

Stovky erotických povídek a příběhů. Erotické povídky zdarma ke shlédnutí. Pouze ty nejlepší porno povídky a sex povídky

První lesbická a úžasná zkušenost.. I.

04.07.2024
ŠpatnýÚjdeDobrýZajímavýSuper Celkem 6 hlasů

Jmenuji se Sára, a je mi 15 let, na začátku roku 2016 mi bude 16 let .. Mám už za sebou i několik zkušeností s klukama… a však žádné nemám s holkama.. Nijak mě to ani nelákalo, si pořádně užít s holkou.. ani ta představa o tom, že mi například prstí kundičku mě nebrala.. avšak asi před týdnem jsem šla spát ke kamarádce.. přinesla jsem nějakou komedii, a koukala jsem s ní na filmek na gauči. Film byl docela srandovní, ale neměl hlavu ani patu, prostě to byla jen taková blbost..

Asi v 10 hodin jsem si s ní šla lehnout, já i ona jsme měli vlastní postel, takže jsme leželi oddělené… byla jsem na mobilu, a psala si s jedním klukem, který mě docela zajímal, ale po chvíli psaní jsem od postele kamarádky slyšela divné vzdychání.. bylo mi to divné, protože by se přede mnou kamarádka přece nedělala.. no, někdo mi říkal, že se prý holky před sebou nestydí.. u mě to tak nebylo .. většinou se každého bojím, jsem spíše taková samotářka..

Asi po půl hodině slyším pořád silnější a silnější vzdychání, opravdu mi to bylo divné, tak jsem se nahnula abych se podívala na kamarádku, a viděla jsem, jak se jí pod peřinou hýbala ruka, tma totiž velká nebyla, protože její dům leží po lampou ve vesnici.. takže dovnitř svítí světlo. Hodně mě to vzrušilo, no tak jsem musela prostě rukou zajet na kundičku a začít se pomalu dělat. Kamarádka se v tu ránu zvedla, a přišla ke mně.. : ,,Copak tu děláš?“.. pak se na mě usmála a lehla si ke mně.. já jsem byla pořád v šoku, a nevnímala jsem okolí .. nemohla jsem uvěřit co právě udělala.. a co právě udělá dál.. rukou mi začala hladit na hrudníku prsa, mačkat mi bradavky. Když jsem se vzpamatovala, nemohla jsem věřit, co právě dělá.. když pak rukou sjela k mé kundičce, tak mi pusou začala kousat bradavky.. moc se mi to líbilo, a bylo to na mě asi vidět.. protože po chvíli zvedla hlavu a začala mě líbat na hrudníku, poté na břiše a až sjela k mé kundičce, kterou začala lízat a prsty zajíždět dovnitř.. po týhle akci co udělala jsem musela vzdychat.. bylo mi to strašně příjemné.. pak si lehla ke mně a dělali jsme se rukou navzájem, prstili jsme se a pokojem se ozýval jen silný vzdech nás obou.. já jsem už začala cítit, že se za chvíli udělám, a tak jsem jí rukou začala přirážet víc a víc do kundičky, až jsme se obě udělali navzájem.. pak odešla, poděkovala a obě jsme usnuli.. další den ráno jsme o tom nemluvili.. a asi jsem změnila názor na holky, protože tohle bylo úžasný.. určitě si to s ní někdy zopakuju..

Komentáře* Takto označené položky jsou povinné

TOPlist